Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Pavadėliai

Pavadėlis plūdinei ar dugninei meškerei nepatyrusiam meškeriotojui gali atrodyti kaip nereikalingas elementas, dėl kurio neverta gaišti brangaus laiko, ir kam reikalingas pavadėlis gaudant taikią žuvį ? Bet kodėl patyrę žvejai rekomenduoja visada naudoti pavadėlį? Tiesa, pavadėlio vaidmuo, gaudant skirtingas žuvis skirtingais būdais nėra tas pats. Gaudant „taikias“ žuvis pagrindinis...

Pavadėlis plūdinei ar dugninei meškerei nepatyrusiam meškeriotojui gali atrodyti kaip nereikalingas elementas, dėl kurio neverta gaišti brangaus laiko, ir kam reikalingas pavadėlis gaudant taikią žuvį ? Bet kodėl patyrę žvejai rekomenduoja visada naudoti pavadėlį? Tiesa, pavadėlio vaidmuo, gaudant skirtingas žuvis skirtingais būdais nėra tas pats. Gaudant „taikias“ žuvis pagrindinis žvejybos būdas, yra plūdinė meškerė ir įvairių tipų dugninė mėškėrė. Pavadėlis, kai žvejojama taiki  žuvis, tai nedidelė valo atkarpa su kabliuku pririštu jos gale, kitu galu pavadėlis rišamas prie pagrindinio meškerės valo įvairiais mazgais arba per suktuką. Žvejojant plūdine meškere, pavadėlis atlieka keletą funkcijų:

  • leidžia greitai ir patikimai užkirsti kimbančią žuvį, ją išlaikyti ir nuvarginus saugiai ištraukti
  • apsaugo nuo pagrindinio valo ir visos sistemėlės praradimo, dėl to pavadėlio valas turi būti silpnesnis nei  pagrindinis ir jei kabliukas yra tvirtai užstrigęs dugne ir jo atkabinti neįmanoma, tada tempiant pagrindinį valą pirmiausia nutrūks mažiau patvarus pavadėlio valas.
  • maskuoja ir slepia: pavadėlis parenkamas taip, kad jis būtų kuo mažiau pastebimas telkinio vandenyje, durpingame ežere pageidautina pavadėlio valo spalva ruda arba juoda; ežeruose su žydinčiu vandeniu - žalia; skaidriuose ežeruose rekomenduojama naudoti skaidrų monofilamentinį arba fluorokarboninį valą, kurio šviesos lūžio rodiklis yra maždaug toks pat kaip skaidraus vandens, tokiu atveju pavadėlis vandenyje tampa beveik nematomu - „ištirpsta“; ežeruose, kuriuose yra skaidrus vanduo ir smėlėtas dugnas, pavadėliui galite naudoti gelsvą valą, ypač žvejojant pačiame dugne. Renkantis pavadėlio valo spalvą yra tik viena taisyklė: kiek įmanoma užmaskuoti masalo pateikimą.  

Žvejojant paprasta dugnine ar feeder ar picker tipo dugnine pavadėlio funkcijos išlieka analogiškomis. Optimalus pavadėlio ilgis yra 30-40 cm stovinčiame vandenyje ir 50 -80 cm srovėje, konkrečioje žvejyboje reikia stebėti žuvų elgseną ir prisitaikyti prie tuo metu esančių sąlygų ir atitinkamai koreguoti pavadėlio ilgį. Lengviausias pavadėlio montavimo variantas yra sujungimas „kilpa į kilpą“, būtina padaryti mažas kilpas ant pavadėlio ir pagrindinio meškerės valo, įkišti vieną kilpą į kitą, ištraukti kabliuką per pirmąją kilpą ir ištraukti abu meškerės valus skirtingomis kryptimis. Tai patikimas sujungimas, kurį labai lengva išardyti ir tuo būdu greitai pakeisti pavadėlį trumpesniu ar ilgesniu. Žvejojant labiausiai erzina tai, kad prarandamas brangus laikas sistemėlės perrišimui kai pavadėlis nutrūksta, sprendimas paprastas: visada turėkite surištų atsarginių pavadėlių, juos laikykite specialiose pavadėlinėse dėžutėse arba suvyniotus ant specialių tam skirtų purios eva medžiagos lentelių, jų įsigyti galima mūsų parduotuvėse.

Platus įvairių pavadėlių su ir be kabliukais, karpiniai ir feeder tipo, plėšrioms žuvims pasirinkimas, išsirinkite reikiamus pavadėlius internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Karpiniai pavadėliai

Pavadėlis Carpex – 01-C-TSS1 Teflon anti eject rig 

Kaina 3,00 €

Karpiniai pavadėliai

Pavadėlis Carpex – 01-C-TSS3 Teflon combi rig

Kaina 3,00 €

Karpiniai pavadėliai

Pavadėlis Carpex – 01-C-TSS7 Teflon pop-up boilie rig

Kaina 3,00 €

Karpiniai pavadėliai

Pavadėlis Carpex – 01-C-TSS8 Teflon classic boilie rig

Kaina 3,00 €

Pavadėliai su kabliuku

Pavadėlis su kabliuku  170BN karosams Robinson

Kaina 1,60 €

Pavadėliai su kabliuku

Pavadėlis su kabliuku  120BN karšiams Robinson

Kaina 1,60 €

Pavadėliai su kabliuku

Pavadėlis su kabliuku 160G z kuojoms Robinson

Kaina 1,80 €

Pavadėliai su kabliuku

Fyderinis pavadėlis Tandem Baits Push Stop Rig 30cm su kabliuku ir plauko sistemėle iš aukštos kokybės manofilamentinio valo.

Kaina 3,00 €

Pavadėliai su kabliuku

Method feeder pavadėlis su kabliuku Tandem Baits Push Stop Rig Braid 8cm ir plauko sistemėle iš aukštos kokybės manofilamentinio valo. Method Feeder Push Stop Rig - paruoštas žvejybai pavadėlis su kabliuku ir plauku ir su daugkartinio naudojimo fiksatoriumi dugninei sistemėlei, puikiai tinkantis method feeder žvejybos būdui.

Kaina 3,00 €

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Dragon Invisible fluorocarbon Clasic pavadėlis yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai. Geras pasirinkimas starkių žvejybai, o stori skersmenys bus idealūs žandikauliui medžiojant lydekas.

Kaina 2,80 €

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Šie pavadėliai garantuoja aukštą kokybę ir patogumą naudotis. „Dragon Invisible fluorocarbon“ pavadėliai yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai. Geras pasirinkimas starkių žvejybai, o stori skersmenys bus idealūs žandikauliui medžiojant lydekas.

Kaina 2,60 €

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Pavadėliai  Dragon Light Surfstrand 1x19 yra plonų pavadėlių serija. Tinka gaudyti ne dideles lydekas ir ešerius. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis niekaip nepaveikia masalo žaidimo.

Kaina 2,60 €

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Pavadėliai  Dragon Light Surfstrand 1x19 5kg PDF-52-405 yra plonų pavadėlių serija. Tinka gaudyti ne dideles lydekas ir ešerius. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis niekaip nepaveikia masalo žaidimo.

Kaina 2,60 €

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Rekomenduojama žvejoti lydekas ir dideles žuveles, jos garantuoja visišką patikimumą ir naudojimo patogumą.

Kaina 3,60 €

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Pavadėliai Dragon Classic Surflon 7X7 yra plonų pavadėlių serija. Tinka gaudyti ne dideles lydekas ir ešerius.Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis niekaip nepaveikia masalo žaidimo.

Kaina 3,40 €

Pavadėliai plėšrioms žuvims

- skaičius pakuotėje 2

- 7 siūlų ruda pynė, be nailono dangos

- Neįtikėtinai stiprus aukštos kokybės medžiagų derinys

- Šis pavadėlis yra labai atsparus didelei perkrovai

Kaina 2,70 €

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Pavadėliai Dragon Invisible Fluorocarbon LIGHT 8kg PDF-50-308-30 skirti žvejams, žvejojantiems ešerius, starkius ir kitas žuvis tose vietose, kur galima tikėtis kontakto su lydeka. Puikiai tinkami žvejybai su lengvais spiningų masalais,

Kaina 2,60 €

Pavadėliai

Pavadėliai „Germina Wolfram X-Leader“ yra tikslus žvejybos priedas, skirtas plėšrioms žuvims suvilioti. Pavadėliai su moderniais ir stipriais žiogeliais ir sujungimais. Ypač patvari titano versija.

Kaina 1,60 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Pavadėlio testas, kg
Valo diametras
Filtruoti