Filtruoti:

Įjungti filtrai
Gamintojas
Titaniniai

Brangiausi ir pažangiausi yra pavadėliai pagaminti iš titano monovielos ir pintos titaninės gijos. Pagrindinis jų pranašumas yra tai, kad jie visiškai neturi atminties, yra labai lengvi ir tai bene patvariausia medžiaga iš kurios gaminami pavadėliai plėšrių žuvų žvejybai. Jie lenkia plieną ir volframinius pavadelius nes yra visiškai neįveikiami ...

Brangiausi ir pažangiausi yra pavadėliai pagaminti iš titano monovielos ir pintos titaninės gijos. Pagrindinis jų pranašumas yra tai, kad jie visiškai neturi atminties, yra labai lengvi ir tai bene patvariausia medžiaga iš kurios gaminami pavadėliai plėšrių žuvų žvejybai. Jie lenkia plieną ir volframinius pavadelius nes yra visiškai neįveikiami plėšrūnių dantims, praktiškai visiškai nesideformuoja ir juos labai sunku nužudyti. Sudėtingiausiomis žvejybos sąlygomis, kai dugno reljefas nusėtas dreisenomis, o srovė nuolatos suka žvejybinį valą  ir visur pilna kliuvinių, geriausiai tinka titaninis pavadėlis. Jei įprastas pavadėlis po keletos sėkmingų žūklių jau seniai būtų susidėvėjęs, titaninis išlieka toks pat naujas, tarsi jis ką tik būtų paimtas iš vitrinos. Vienintelis tokių pavadėlių trūkumas yra jų kaina. Bet tada pagalvokime dar dar kartą: juk keli titaniniai pavadėliai  pakeis daugiau nei dešimtis įprastų. Tai nereiškia, kad titaniniai pavadėliai visada gali lengvai išlupti masalą užstrigusį po vandeniu tarp akmenų ar kerplėšoje, tačiau masalą atgauti turite žymiai daugiau šansų nei žvejojant naudojant kito tipo pavadėlius. Ir pabaigai: tai tikrai geriausi pavadėliai tvičingo meistrams ir gerbėjams.

Plačiausias kokybiškų titaninių pavadėlių pasirinkimas, išsirinkite reikiamą pavadėlį internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Daugiau