Balalaikos

3 spalvos

Žieminė žvejyba

Sportinė žieminė meškerėlė balalaika su stiklo pluošto blanku, kuris yra ypatingai nuplonintas. Ko pasekoje, balalaikai nereikia jokio papildomo sargelio, kad išvirpinti avižėlę. Prie blanko primontuoti 2 plieno vielos žiedeliai. Korpusas lengvintas, sudėtos įvorės ritėje.

Kaina 9,90 €
  3 spalvos

  Žieminė žvejyba

  Žieminė meškerėlė „Balalaika“ AKARA SPS – inovatyvi, kokybiška bei praktiška meškerėlė nereikalaujanti sargelio. Meškerėlė pagaminta iš lengvinto stiklo pluošto blanko, kurio galas yra itin jautri.

  Kaina 9,90 €

   Žieminė žvejyba

   Ritės korpusas kompaktiškas ir aptakus, meškerė labai patogi rankoje. Pagaminta iš patvaraus trijų spalvų putplasčio (žalia, raudona, geltona). Ritės sukimosi mechanizmas paprastas, bet patikimas (dvi plastikinės tarpinės ir užveržimo veržlė.). Sluoksnis pagamintas iš patvaraus, šalčiui atsparaus plastiko. Komplekte nuimamos plastikinės kojelės.

   Kaina 5,20 €

    Balalaikos

    Ypatingai lengva meškerėlė žieminei žūklei Akara SPZR-P.

    Kaina 12,50 €

     Žieminė žvejyba

     Žieminė meškerė balalaika Akara Maestro, 26 cm - labai lengva ir patogi naudoti meškerėlė. Meškerėlės korpusas pagamintas iš putplasčio, stiklo pluošto blankas. Medžiagos dėka meškerėlė nešals šaltyje, be to, ji labai patogiai telpa rankoje.

     Kaina 5,50 €

      Filtruoti pagal

      Kaina
      Gamintojai
      Daugiau Mažiau
      Filtruoti