Filtruoti:

Įjungti filtrai
Gamintojas
Dėžės žvejybai

Dėžės žvejybai

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur saugoti ir patogiai gabenti, ką jau kalbėti apie profesionalius sportininkus?!?! Tuo pačiu metu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną....

Dėžės žvejybai

Šiuolaikinė žvejyba yra tokia įvairi, o įrankių ir reikmenų yra tiek daug, tad net ir neprofesionaliems žvejams visa tai reikia kažkur saugoti ir patogiai gabenti, ką jau kalbėti apie profesionalius sportininkus?!?! Tuo pačiu metu viskas turėtų būti po ranka, kad greitai rastumėte tinkamą voblerį, valą, kabliuką ar kitą smulkmeną. Žvejybinės įrangos saugojimui ir transportavimui puikiausiai tinka žvejybos reikmenų dėžės, sau tinkamą žvejybos dėžę galite pasirinkti pagal kelis kriterijus:

Talpa ir funkcionalumas: yra paprastos žvejybos dėžės su vienu skyriumi, ir labai šaunios daugiapakopės dėžės, krepšiai su dėžutėmis, kuprinės su dėžutėmis, daugiaaukščiai organaizeriai ir dar daug kitokių. Jei turite daug įvairių dydžių įrankių ir reikmenų, turėtumėte pasirinkti modernią dėžę su daugybe skyrių. Jei įrankių nėra daug, nusipirkite paprastą ir patikimą žvejybos dėžę su vienu ar dviem papildomais stalčiais. Atskirai pažymime žvejybos dėžes su keičiamomis dėžutėmis. Tai ne tik patogu, bet ir naudinga, nes nusipirkę vieną dėžę ir keletą keičiamų dėžučių, galite greitai pasiruošti naujai žvejybai, tiesiog pakeisdami dėžes pagal planuojamos žvejybos poreikius.

Svoris: Jei vyktate žvejoti automobiliu ir žvejosite nuo kranto ar iš valties tada dėžės svoris nėra svarbus. Jei planuojate prie vandens daug judėti pėsčiomis atkreipkite dėmesį į minimalaus svorio dėžę, skirtą mobiliai žvejybai, atminkite, kad mažas svoris neturėtų būti pasiteisinimas dėl prastos dėžės kokybės, geriau pasiimti sunkesnę, bet patikimesnę.

Furnitūra: užraktai, spynelės, vyriai ir rankenos turi būti labai geros kokybės, nes būtent dėl ​​jų kaltės, mažų mažiausiai susimaišo iškritę aksesuarai ar dar blogiau prarandama (pametama) įranga ar masalai. Daugelis mano, kad geros žvejybos dėžės spynos ir vyriai turėtų būti pagaminti iš metalo, tačiau šiuolaikinis plastikas nėra prastesnis už metalą pagal funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

Platus aukštos kokybės dėžių pasirinkimas, išsirinkite norimą internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Daugiau