Galvakabliai kabliukai

Galvakablis yra tam tikros formos, iš švino arba volframo išlietas svarelis su nejudamai įtvirtintu  kabliu – naudojamas žvejojant plėšrias ar pusiau plėšrias žuvis silikoniniais masalais ar poroloninėmis žuvelėmis, skirtais spiningauti įvairiomis džigavimo technikomis, sunkesni 50-100 g  gali būti naudojami velkiavimui, o patys sunkiausi 150-400 g ...

Galvakablis yra tam tikros formos, iš švino arba volframo išlietas svarelis su nejudamai įtvirtintu  kabliu – naudojamas žvejojant plėšrias ar pusiau plėšrias žuvis silikoniniais masalais ar poroloninėmis žuvelėmis, skirtais spiningauti įvairiomis džigavimo technikomis, sunkesni 50-100 g  gali būti naudojami velkiavimui, o patys sunkiausi 150-400 g  jūrinei giluminei žvejybai iš katerio ar laivo.

Galvakablių formos yra įvairios, pagrindinės: apvali (rutulio), „kanopa“, regbio kamuolio formos, „cheburashkos“  formos (panaši į tą, kuri naudojama žvejojant su ofsetiniais ar paprastais kabliukais - tik šiuo atvėju kabliukas įtvirtintas nejudamai), balno formos, slidės formos, žuvies galvos formos ir kt. Jie gali būti nedažyti ar dažyti, kartais variuoti, brondzuoti ar nikeliuoti. Naudojanti vieną ar kitą  galvakablio galvos formą masalui galitmai suteikti šiek tiek atspalvio - savitos animacijos.

Galvakabliai būna įvairių svorių ir dydžių  su skirtingu kabliuko ilgiu - trumpais, ilgais ir vidutinio ilgio. Populiariausi galvakabliai lydekų ar sterkų žvejybai turi 3/0; 4/0; 5/0; 6/0 dydžio kabliukus.

Švininių galvakablių galvos ženkliai didesnės už tokio pat svorio volframinių galvakablių galvas, tačiau volframiniai galvakabliai, priklausomai nuo svorio 2-3 ar net 4 kartus brangesni…  Silkoninįis masalas užmaunamas ant galvakablio kabliuko, jo gylys paslėpdamas masalo kūne arba paliekamas išorėje. Kiekvienas būdas yra savaip tinkamas skirtingomis žvejybos sąlygomis . Galvakablio ir su juo naudojamo silikoninio masalo santykis - pagal svorį, formą, o kartais ir spalvą - turi būti subalansuotas. Galvakablis turi būti parinktas taip, kad jis atitiktų masalą ir kad masalui suteiktų kuo natūralesnius judesius. Pasirinkite galvakablio svorį atsižvelgdami į numatytos žvejybos vietos specifiką (gylį, srovės greitį, vėją ir panašiai), kabliuko ilgį - pagal naudojamą masalą, visada stenkitės rasti aukso viduriuką, kad masalas labai „nepermušinėtų“ dugno, bet ir neplauktų (jei stipri srovė) vandens  paviršiumi.

Taip pat gaminami galvakabliai su apsauga nuo kliuvinių, jie labai populiarrūs žvejojant vasarą, kai yra daug vandens augalijos ir vietose kur daug povandeninių kliuvinių.

Ultra lengvame spiningavime (džigavime) naudojami mikro galvakabliai kurių svoris gali būti nuo 0,8g iki 5 -6 g, o kabliuko dydis nuo 8 iki 1 numerio.

Platus kokybiškų galvakablių, ofsetinių ir drop-shot tipo kabliukų pasirinkimas, išsirinkite reikiamus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Galvakabliai kabliukai

Aukštos kokybės kabliukai, pagaminti Japonijoje, „Hayabusa WRM951 Offset Worm Hook“ kabliai pasižymi subalansuotu, aukščiausios kokybės našumu.

Kaina 3,60 €

  Byron ISATO kabliukai

  Aukščiausios kokybės kabliukai BYRON ISATO 4005/1 su 4x ilgesne kojyte ir kilpele valui pririšti, Specialios formos, Japonijoje pagaminti kabliukai

  Kaina 3,60 €

   Byron ISATO kabliukai

   Aukščiausios kokybės kabliukai BYRON ISATO 4007/3 Hi-Carbon kabliukas Standartinė forma, Bronzinė spalva

   Kaina 5,50 €

    Byron ISATO kabliukai

    Aukščiausios kokybės kabliukai BYRON ISATO 4007/3G Hi-Carbon kabliukas Standartinė forma, Auksinės spalvos

    Kaina 7,50 €

     Byron ISATO kabliukai

     Hi-Carbon muselinis kabliukas BYRON ISATO 4007/8 nimfoms ir sausoms musėms ypač ilgi ir šiek tiek išlenkti

     Kaina 6,50 €

      Byron ISATO kabliukai

      Hi-Carbon muselinis kabliukas BYRON ISATO 4008 be smeigtukų / minkštas kablys

      Kaina 2,25 €

       Kabliukai žvejybai

       Kabliukai Hayabusa Iseama 147 Black nickel  pagaminta Japonijoje.  Tinka įvairiems masalams: peletėms, kukurūzams, baltyminiamas kukuliams ir įvairioms karpinėms ar method plauko sistemėlėms rišti. Kabliukai labiausiai tinkami karpių, karšių,karosų, lynų ir kitų vidutinio dydžio žuvų žvejybai.

       Kaina 2,00 €

        Filtruoti pagal

        Kaina
        Gamintojai
        Daugiau Mažiau
        Dydis
        Spalva
        Kiekis /pakelyje
        Filtruoti