Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Žvejybos įrankiai

Graibštai, tinkleliai, stoveliai meškerėms, svarstyklės, žnyplės, žibintai, poledinės žūklės įrankiai, karpinės bei muselinės žūklės aksesuarai

Žvejybos įrankiai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas įrankis yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina...

Graibštai, tinkleliai, stoveliai meškerėms, svarstyklės, žnyplės, žibintai, poledinės žūklės įrankiai, karpinės bei muselinės žūklės aksesuarai

Žvejybos įrankiai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas įrankis yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina žvejybos procesą. Absoliučiai kiekvienas žvejas turi savo kuprinę, krepšį ar dėžę į kurią saugiai sudeda savo žvejybinius aksesuarus ir įrankius, reikalingus būtent jo mėgstamam žvejybos tipui. Priklausomai nuo pasirinkto žvejybos būdo, žvejybos aksesuarų rinkinys gali kisti. Įvairius žvejybinius įrankius plačiai naudoja ir pradedantieji meškeriotojai ir tikri profesionalai. Nepriklausomai nuo metų laiko ar žvejybos būdo, kiekvienas meškeriotojas turi savo mėgstamus  pagrindinius žvejybos įrankius ir reikmenis. Tai gali būti įvairios žnyplės (kerpamosios ar užspaudžiamosios), kabliukų išėmėjai, žirkles, peiliai, žiodikliai, svarstyklės, svaidyklės, talpos masalams, pavadėlinės, baltyminių kukulių adatos ir dar daugelis kitokių smulkmenų reikalingų žvejyboje. Dauguma žvejybos entuziastų yra pamėgę multifunkcinius įrankius, vienas „multitools‘as“ gali pakeisti krūvą pavienių įrankių, o kad būtų patogiau nešioti ir saugoti tokį įrankį, naudojami įvairūs įtraukikliai, grandinėlės ar magnetiniai sujungikliai turintys įvairaus dydžio ir tipo karabinus. Jei žvejas vadovaujasi principu „pagavai - paleisk“, tuomet gali būti naudingas specialus žuvies griebtuvas - įrankis „lip grip“, o  norint tiksliai užfiksuoti pagauto trofėjo svorį, profesionalai, kaip ir mėgėjai, turi svarstykles, kurių pasirinkimas tikrai gausus. Tiems, kurie nesiruošia paleisti žuvies, bet vis tiek nori ją parvežti namo gyvą, yra specialių vertinių - „kukanų“, jie yra mažiau humaniški, tačiau su tokiu „pavadėliu“ laimikis vandenyje tikrai neatsikabins ir ilgai išliks gyvas. Žvejybos gyva žuvele mėgėjai savo žvejybos įrangos asortimente turi specialius kibirėlius ar kibirus gyvam masalui ir oro kompresorius prisotinančius vandenį deguonimi, taip žuvelės gyvos išlaikomos ilgą laiką.

Taip pat yra daugybė žvejybos aksesuarų rinkinių, kuriuos žvejas gali pasirinkti pagal savo poreikius. Tokie rinkiniai gali būti įvairių  kombinacijų: peilis, su galąstuvu ir pirštinėmis; replės (kerpamosios ar užspaudžiamosios) su įrankio laikikliu-ištraukikliu ir svarstyklėmis; žirklės, peilis, svarstyklės, kabliukų galąstuvas ir daugelis kitų įmanomų kombinacijų. Nemažai svarbių žvejybos aksesuarų yra ir iš pažiūros labai buitiniai ir kasdieniai dalykai, pavyzdžiui, žibintai, žibintuvėliai ar žiūronai. Žibintai labai naudingi žvejybos entuziastams tamsiuoju paros metu, o žiūronai leis atidžiai apžiūrėti tolimiausius krantus, vandens paviršių, pasirinkti geriausią vietą žvejybai. Žvejojant iš valties ar žiemą nuo ledo, žiūronų pagalba galima išžvalgyti visą akvatoriją ir taip aptikti vietas kur žvejai savo judesiais ir veiksmais išsiduoda, kad pas juos vyksta veiksmas – žuvis kimba, tačiau visada mieliau patiems surasti kibias vietas, o ne priplaukus ar „apgręžus“ nervinti kolegas...

Platus kokybiškų Žvejybos įrankių pasirinkimas, pas mus rasite viską, ko jums reikia - žvejybos reikmenis ir aksesuarus, taip pat tūkstančius naudingų smulkmenų žvejybai, kurie jūsų mėgstamą hobį padarys patogiu ir komfortišku,  tinkamai parinkti žvejybos reikmenys ir aksesuarai yra sėkmingos žvejybos garantas! Išsirinkite reikiamus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Graibštai

Graibštas žilkinis 2 sekcijų, 2 m ilgio, "galvos" dydis 65x55 cm Puikus 2,00 m ilgio graibštas dideliems plėšrūnams. Jo "galva" yra kvadratinės formos, jos rėmas pagamintas iš sustiprinto, apvalaus aliuminio profilio.

Kaina 20,50 €

Graibštai

Robinson graibštas BIG FISH su sulankstomas tinklu ir guminiu tinkleliu 65x50x50cm 2.20m (86-PD-157)

Kaina 42,70 €

Graibštai

Dragon CHW-92-31-181 - graibštas, pagamintas iš 3 mm storio standžios vijos. Šios koncepcijos graibštas yra idealus sprendimas spiningautojui: jis lengvai sulankstomas, tinklas neleidžia jaukui ir žuvims tvirtai įsipainioti.

Kaina 20,00 €

Graibštai

Graibštas Dragon CHW-92-31-180 greitai džiūstantis graibštas lydekoms. Fiksuotas lankelis, tinklinis tinklelis, austas iš greitai džiūstančių siūlų. Matmenys 50x60 cm, ilgis 1,80 m

Kaina 17,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Sulankstomos žirklutės žvejybai Dragon oranžinės | itin aštrūs kraštai - idealiai tinka valams kirpti | aiškiai matoma spalva, todėl palikus žūklėje lengviau rasti žirkles

Kaina 5,90 €

Tinkleliai ir bučiukai

Apvalus tinklelis žuvims  „GARBOLINO STRIKE ROUND“ leidžia jums patogiai ir saugiai laikyti savo laimikius. Šis modelis turi apskritus žiedus, kurių skersmuo yra 35 cm, ir juose gali tilpti bet kokio dydžio baltosios žuvys. Lengvas ir nedidelis, tinklas yra labai praktiškas žvejojant.

Kaina 13,90 €

Stovai meškerėms

Aukščiausias Karpinis stovas meškerėms ,Prowess STARPOD yra skirtas statiems krantams, galingoms upėms, reikalaujančioms, kad jūsų meškerių galiukai būtų kuo aukščiau. 

Kaina 159,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

Kaina 9,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Patogi minkšta rankena, dviejų ašmenų Žirklutės sliekų karpymui Garbolino GOFAH0327, kurios palengvina masalo karpymą greitai ir lengvai.

Kaina 9,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Lengva naudoti kokybiškai suprojektuotą Plėstuvas gumelėms Garbolino DELUXE. Puikus žvejybos priedų asortimento papildymas yra naujasis „Plėstuvas gumelėms Garbolino DELUXE“. Greičiausias ir paprasčiausias būdas surišti visų rūšių masalus per kelias sekundes. 

Kaina 5,20 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Kompaktiškas Grąžtas jaukui gręžti Garbolino GOFAD1125 idealiai tinkamas gręžti granules, boilius, peletes ir kitus smulkių dalelių masalus.

Kaina 3,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Ilga adata jaukams Garbolino GOFAD1127 „Feeder“ priedų asortimente atraskite „Garbolino“ ilgą adatą jaukams. Adata žvejybai su ilgu vamzdeliu visų jaukų sriegimui. 

Kaina 3,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 3 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

Kaina 2,20 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 4 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

Kaina 2,20 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Puikus pašaro maišytuvas Garbolino. Daug lengvesni nei kitų gamintojų. Mažiau apkrauti jūs ir jūsų grąžtas. GOMAB0010

Kaina 27,90 €

Elektroniniai signalizatoriai

Kibimo El. signalizatorius G1 Carp alarm GI signalizatorius iš „Prowess“ lydės jus visose sesijose. Garsumas ir tonas yra reguliuojami, jame yra net lizdas indikatoriaus lemputėms. Mažas priedas, baterija yra komplekte!

Kaina 8,90 €
3 spalvos

Kibimo indikatoriai

Šis išskirtinio dizaino kibimo indikatorius Prowess Hanger Kevlar turi aiškiai matomą korpusą ir spaustukų sistemą, sujungtą su skersiniu.

Kaina 7,90 €

Graibštai

Graibštas SERT karpinis 2,85 m ilgio su didele trikampe "galva" 1x1m  Puikus karpinis graibštas tikrai stebinančia kaina.

Kaina 27,50 €

Graibštai

Itin kompaktiškas, 3,00 m ilgio teleskopinis graibšto kotas GARBOLINO STRIKE. Jis labai patogus  transportuoti, o ištiesti galima per kelias sekundes. toks pat tinkamas žvejyboje kaip ir tradiciniai kotai.

Kaina 24,90 €

Graibštai

Graibštas SERT Predator net rub'net, gumuotu tinkleliu ir keturkampės formos galva kurios rėmas yra iš aliuminio.  Idealus plėšrūnų žvejyboje

Kaina 24,00 €

Graibštai

Graibštas SERT Folding Predator Rub’Net gumuotu tinkleliu ir trikampės formos galva kurios rėmas yra iš aliuminio.  Idealus plėšrūnų žvejyboje

Kaina 17,80 €

Graibštai

Karpinis graibštas Prowess Liberty Labai lengvas graibšto tinklas dėl didelio modulio anglies lankelio ir rankenos. Dideli matmenys, labai atsparus tinklas ir sustiprintas rankų aukštis užtikrins lengvą ir saugų naudojimą.

Kaina 79,00 €

Graibštai

Graibšto kotas GARBOLINO PRACTIS 3,20 m Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 3,20 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

Kaina 19,90 €

Graibštai

Graibšto kotas GARBOLINO FLASH 4,00 m Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 4,00 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

Kaina 29,00 €

Graibštai

Graibštas Sert Landing Net Sert Promo Upėtakių graibštas  - teleskopinis - 2 dalys- sulankstoma grafito galvutė - tinklelis, padengtas „Rub´net“.

Kaina 11,00 €

Kibimo indikatoriai

Prowess  „Scorpium“ yra kibimo signalizatorių esmė, labai paprasta naudoti ir kompaktiška, jie bus idealus kompanionas visiems karpių žvejams, norintiems galingo aliarmo už nedidelį biudžetą!

Kaina 79,90 €

Kibimo indikatoriai

Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorius „Prowess EXCELIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

Kaina 139,00 €

Kibimo indikatoriai

Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorius „Prowess EXCELIA“  4+1  turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

Kaina 169,00 €

Tinkleliai ir bučiukai

Sietelis žuvims Akara 3 dalių metalinis - naudojamas žuvims išlaikyti gyvas. sietelį užbaigia megztas tinklelis, pagamintas iš tekstūruotų poliesterinių siūlų. Kompaktiškas gabenimui, greitai džiūsta.

Kaina 8,50 €

Tinkleliai ir bučiukai

Sietelis žuvims Akara 4 dalių metalinis - naudojamas žuvims išlaikyti gyvas. sietelį užbaigia megztas tinklelis, pagamintas iš tekstūruotų poliesterinių siūlų. Kompaktiškas gabenimui, greitai džiūsta.

Kaina 12,50 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Šios mažos replės Fladen žiedams ir valui 28-18011, bet smulkios žiedinės replės yra labai patogios, turi mėlynas plastikines rankenas ir spyruoklinę jungtį.

Kaina 4,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Žirklutės  Fladen 28-18012 Mažos patogios žirklutės, kurios kerpa pinta valą taip pat lengvai, kaip ir paprastą siūlą.

Kaina 1,80 €

Laikikliai

Dvigubas Feeder laikiklis Robinson 30cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

Kaina 11,00 €

Laikikliai

Laikiklis Feeder su sriegiu Robinson 34cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

Kaina 17,90 €

Laikikliai

Gofruotas Laikiklis Feeder L-formos su užraktu Robinson 40cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

Kaina 12,50 €

Laikikliai

Dvigubas Gofruotas Feeder Laikiklis Robinson 42cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

Kaina 8,50 €

Graibštai

Graibšto kotas Winner Champion Choice 3-4m yra lengvas ir puikiai subalansuotas, todėl dažnas žuvies paėmimas nevargina jūsų rankos. Aukštos kokybės kompozitas suteikia koto atramai galios rezervą ir yra pakankamai patvarus, kad tarnautų metų metus.

Kaina 20,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Replės žvejybai Sakura lenktos ilgos nosies 28cm „BENT“ kabliukų išėmimo replės. Sulenktos, ilgos nosies replės puikiai tinka „atlaisvinti“ visų rūšių masalus, nes dėl savo dydžio kabliukus galime ištraukti ir iš giliau sunkiai prieinamų vietų.

Kaina 17,80 €

Kibimo indikatoriai

Prowess  „Scorpium“ 4+1 yra kibimo signalizatorių esmė, labai paprasta naudoti ir kompaktiška, jie bus idealus kompanionas visiems karpių žvejams, norintiems galingo aliarmo už nedidelį biudžetą!

Kaina 99,90 €

Laikikliai

Laikikliai meškerei / viršūnėms Marlin 6-sec.

Kaina 4,90 €

Stovai meškerėms

Kuoliukas meškerės laikikliui Marlin 80cm

Kaina 9,90 €

Graibštai

Graibštas karpiams 2 dalių,1,8cm ilgio, trikampe 110x110 cm dydžio "galva".

Kaina 43,00 €

Graibštai

Graibštas karpiams 2 dalių,1,8cm ilgio, trikampe 100x100 cm dydžio sulankstoma "galva".

Kaina 33,60 €

Graibštai

Universalus graibštass Robinson PU2

Kaina 14,50 €

Graibštai

Graibštas universalus Robinson PU3

Kaina 17,20 €

Graibštai

Graibštas Robinson universalus -PU1 

Kaina 11,50 €

Graibštai

Graibšto galva "Method Feeder" 38x50x35cm, standartiniu sriegiu (prisukama)

Kaina 12,60 €

Graibštai

Graibšto galva 55x50x35 cm, standartiniu sriegiu (prisukama) ir žilkiniu tinkleliu.

Kaina 11,50 €

Graibštai

Graibšto galva 45x40x35 cm, standartiniu sriegiu (prisukama) ir žilkiniu tinkleliu.

Kaina 12,00 €

Graibštai

Graibšto galva 86-KK-045 45x30x30 cm žvejybai labai lėtoje srovėje ar stovinčiame vandenyje.

Kaina 6,50 €

Graibštai

Graibšto galva 86-KK-150 50x40x35 cm žvejybai labai lėtoje srovėje ar stovinčiame vandenyje.

Kaina 10,00 €

Graibštai

Graibšto galva universali 86-KU-055, apvalios formos ir 55 cm skersmens.

Kaina 10,50 €

Pastatomi

„SCORPIUM“ karpinis stovas, pagaminta iš „Prowess“, yra klasikinis 2x2 Karpinis stovas. Labai lengvas, lengvai surenkamas ir montuojamas dėl dviejų reguliuojamų kojų, šis karpinis stovas yra paprastas, bet tvirtas.

Kaina 43,50 €

Graibštai

Graibštas karpinis Robinson 1,8m  ilgio, galvos dydis 60x50cm

Kaina 18,95 €

Jauko svaidymo kastuvėliai, laidynės

Pincetas skirtas saugiai pašalinti kabliukus iš plėšrių žuvių žiaunų.
Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, turi išlenktas žnyples ir trijų pakopų fiksatorių. Tai apsaugos jus ne tik nuo plėšriųjų žuvų dantų, bet ir nuo likusių masalo kabliukų.

Kaina 8,90 €

Daugiafunkcinės replės

Replės daugiafunkcinės 89-PW-011 Robinson 

Kaina 8,50 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti