Žvejybos įrankiai

Graibštai, tinkleliai, stoveliai meškerėms, svarstyklės, žnyplės, žibintai, poledinės žūklės įrankiai, karpinės bei muselinės žūklės aksesuarai

Žvejybos įrankiai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas įrankis yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina...

Graibštai, tinkleliai, stoveliai meškerėms, svarstyklės, žnyplės, žibintai, poledinės žūklės įrankiai, karpinės bei muselinės žūklės aksesuarai

Žvejybos įrankiai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas įrankis yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina žvejybos procesą. Absoliučiai kiekvienas žvejas turi savo kuprinę, krepšį ar dėžę į kurią saugiai sudeda savo žvejybinius aksesuarus ir įrankius, reikalingus būtent jo mėgstamam žvejybos tipui. Priklausomai nuo pasirinkto žvejybos būdo, žvejybos aksesuarų rinkinys gali kisti. Įvairius žvejybinius įrankius plačiai naudoja ir pradedantieji meškeriotojai ir tikri profesionalai. Nepriklausomai nuo metų laiko ar žvejybos būdo, kiekvienas meškeriotojas turi savo mėgstamus  pagrindinius žvejybos įrankius ir reikmenis. Tai gali būti įvairios žnyplės (kerpamosios ar užspaudžiamosios), kabliukų išėmėjai, žirkles, peiliai, žiodikliai, svarstyklės, svaidyklės, talpos masalams, pavadėlinės, baltyminių kukulių adatos ir dar daugelis kitokių smulkmenų reikalingų žvejyboje. Dauguma žvejybos entuziastų yra pamėgę multifunkcinius įrankius, vienas „multitools‘as“ gali pakeisti krūvą pavienių įrankių, o kad būtų patogiau nešioti ir saugoti tokį įrankį, naudojami įvairūs įtraukikliai, grandinėlės ar magnetiniai sujungikliai turintys įvairaus dydžio ir tipo karabinus. Jei žvejas vadovaujasi principu „pagavai - paleisk“, tuomet gali būti naudingas specialus žuvies griebtuvas - įrankis „lip grip“, o  norint tiksliai užfiksuoti pagauto trofėjo svorį, profesionalai, kaip ir mėgėjai, turi svarstykles, kurių pasirinkimas tikrai gausus. Tiems, kurie nesiruošia paleisti žuvies, bet vis tiek nori ją parvežti namo gyvą, yra specialių vertinių - „kukanų“, jie yra mažiau humaniški, tačiau su tokiu „pavadėliu“ laimikis vandenyje tikrai neatsikabins ir ilgai išliks gyvas. Žvejybos gyva žuvele mėgėjai savo žvejybos įrangos asortimente turi specialius kibirėlius ar kibirus gyvam masalui ir oro kompresorius prisotinančius vandenį deguonimi, taip žuvelės gyvos išlaikomos ilgą laiką.

Taip pat yra daugybė žvejybos aksesuarų rinkinių, kuriuos žvejas gali pasirinkti pagal savo poreikius. Tokie rinkiniai gali būti įvairių  kombinacijų: peilis, su galąstuvu ir pirštinėmis; replės (kerpamosios ar užspaudžiamosios) su įrankio laikikliu-ištraukikliu ir svarstyklėmis; žirklės, peilis, svarstyklės, kabliukų galąstuvas ir daugelis kitų įmanomų kombinacijų. Nemažai svarbių žvejybos aksesuarų yra ir iš pažiūros labai buitiniai ir kasdieniai dalykai, pavyzdžiui, žibintai, žibintuvėliai ar žiūronai. Žibintai labai naudingi žvejybos entuziastams tamsiuoju paros metu, o žiūronai leis atidžiai apžiūrėti tolimiausius krantus, vandens paviršių, pasirinkti geriausią vietą žvejybai. Žvejojant iš valties ar žiemą nuo ledo, žiūronų pagalba galima išžvalgyti visą akvatoriją ir taip aptikti vietas kur žvejai savo judesiais ir veiksmais išsiduoda, kad pas juos vyksta veiksmas – žuvis kimba, tačiau visada mieliau patiems surasti kibias vietas, o ne priplaukus ar „apgręžus“ nervinti kolegas...

Platus kokybiškų Žvejybos įrankių pasirinkimas, pas mus rasite viską, ko jums reikia - žvejybos reikmenis ir aksesuarus, taip pat tūkstančius naudingų smulkmenų žvejybai, kurie jūsų mėgstamą hobį padarys patogiu ir komfortišku,  tinkamai parinkti žvejybos reikmenys ir aksesuarai yra sėkmingos žvejybos garantas! Išsirinkite reikiamus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Graibštai

Graibštas žilkinis 2 sekcijų, 2 m ilgio, "galvos" dydis 65x55 cm Puikus 2,00 m ilgio graibštas dideliems plėšrūnams. Jo "galva" yra kvadratinės formos, jos rėmas pagamintas iš sustiprinto, apvalaus aliuminio profilio.

Kaina 23,50 €

  Graibštai

  Dragon CHW-92-31-181 - graibštas, pagamintas iš 3 mm storio standžios vijos. Šios koncepcijos graibštas yra idealus sprendimas spiningautojui: jis lengvai sulankstomas, tinklas neleidžia jaukui ir žuvims tvirtai įsipainioti.

  Kaina 23,90 €

   Graibštai

   Graibštas Dragon CHW-92-31-180 greitai džiūstantis graibštas lydekoms. Fiksuotas lankelis, tinklinis tinklelis, austas iš greitai džiūstančių siūlų. Matmenys 50x60 cm, ilgis 1,80 m

   Kaina 17,00 €

    Įvairūs įrankiai žvejybai

    Žirklutės žvejybai Dragon su itin aštriais kraštais idealiai tinka valams kirpti. Žirklės žvejybai yra iš nerūdijančio plieno. Kokybiškos žirklės žvejybai už priimtiną kainą.

    Kaina 2,00 €

     Tinkleliai ir bučiukai

     Apvalus tinklelis žuvims  „GARBOLINO STRIKE ROUND“ leidžia jums patogiai ir saugiai laikyti savo laimikius. Šis modelis turi apskritus žiedus, kurių skersmuo yra 35 cm, ir juose gali tilpti bet kokio dydžio baltosios žuvys. Lengvas ir nedidelis, tinkleliss yra labai praktiškas žvejojant.

     Kaina 15,90 €

      Įvairūs įrankiai žvejybai

      Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

      Kaina 12,50 €

       Įvairūs įrankiai žvejybai

       Patogi minkšta rankena, dviejų ašmenų žirklutės gyvų masalų smulkinimui Garbolino GOFAH0327, jos greitai ir lengvai susmulkina gyvus masalus paversdamos juos stambesnės ar smulkesnės konsistencijose tyre kuri ypač vilioja taikias žuvis.

       Kaina 9,90 €

        Įvairūs įrankiai žvejybai

        Lengva naudoti paprastai suprojektuotą ir kokybiškai pagamintą plėstuvą gumelėms "Garbolino DELUX". Puikus jūsų žvejybos priedų asortimento papildymas yra naujasis plėstuvas gumelėms "Garbolino DELUXE“. Greičiausias ir paprasčiausias būdas apginkluoti kabliuką masalu per kelias sekundes ir tiesiog nepamainomas įrankis norint kabliuką "papuošti" uodo lervų žiupsneliu, naudingas ir reikalingas ir vasarą ir žiemą.

        Kaina 5,80 €

         Įvairūs įrankiai žvejybai

         Kompaktiškas Grąžtas jaukui gręžti Garbolino GOFAD1125 idealiai tinkamas gręžti granules, boilius, peletes ir kitus smulkių dalelių masalus.

         Kaina 3,00 €

          Įvairūs įrankiai žvejybai

          Ilga adata jaukams Garbolino GOFAD1127 „Feeder“ priedų asortimente atraskite „Garbolino“ ilgą adatą jaukams. Adata žvejybai su ilgu vamzdeliu visų jaukų sriegimui. 

          Kaina 3,00 €

           Įvairūs įrankiai žvejybai

           Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 3 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

           Kaina 3,50 €

            Įvairūs įrankiai žvejybai

            Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 4 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

            Kaina 3,50 €

             Žvejybos aksesuarai

             Patogi lanksti ir patvari SUNSET piršto apsauga taps nepakeičiamu aksesuaru žvejams siekiantiems maksimalių užmetimo atstumų galingais metimais. 

             Kaina 9,50 €

              Įvairūs įrankiai žvejybai

              Puikus pašaro maišytuvas Garbolino. Daug lengvesnis nei kitų gamintojų. Mažiau apkraunamas jūs ir jūsų suktuvas. GOMAB0010

              Kaina 27,90 €

               Elektroniniai signalizatoriai

               Kibimo El. signalizatorius G1 Carp alarm. Puikus „Prowess" GI Carp alarm signalizatorius  lydės jus visose dugninės žvejybos sesijose. Reguliuojamas garsumas ir tonas  yra standartinė jungtis kibimo indikatoriaus (svingo) indikatoriaus lemputei. Mažas priedas: maitinimo elementas yra komplekte!

               Kaina 10,90 €

                Graibštai

                Graibštas SERT karpinis 2,85 m ilgio su didele trikampe "galva" kurios dydis yra 1x1m.  Puikus karpinis graibštas tikrai stebinančia kaina.

                Kaina 29,50 €

                 Graibštai

                 Itin kompaktiškas, 3,00 m ilgio teleskopinis graibšto kotas GARBOLINO STRIKE. Jis labai patogus  transportuoti, o ištiesti galima per kelias sekundes, toks pat tinkamas žvejyboje kaip ir tradiciniai kotai.

                 Kaina 25,90 €

                  Graibštai

                  Graibštas SERT Predator net rub'net, gumuotu tinkleliu ir keturkampės formos galva kurios rėmas yra iš aliuminio. Idealus plėšrūnų žvejyboje.

                  Kaina 25,00 €

                   Graibštai

                   Graibštas SERT Predator Rub’Net gumuotu tinkleliu, teleskopine rankena ir sulankstoma, trikampės formos galva kurios rėmas yra iš aliuminio. Idealus plėšrūnų žvejyboje

                   Kaina 19,80 €

                    Graibštai

                    Graibšto kotas GARBOLINO PRACTIS 3,20 m Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 3,20 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

                    Kaina 19,90 €

                     Graibštai

                     Graibštas Sert Landing Net Promo universalus teleskopinis 2 dalių graibštas su teleskopine rankena, sulankstoma galva, kurios rėmas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Sulenkimo mechanizmas patalpintas kompozicinio anglies pluošto korpuse yra patikimas ir ilgaamžis, graibšto tinklelis- minkštas nailonas.

                     Kaina 12,00 €

                      Kibimo indikatoriai

                      Prowess  „Scorpium“ yra puikūs kibimo signalizatoriai, labai paprasti naudoti ir kompaktiški, jie idealus kompanionas visiems karpių žvejams norintiems galingo kibimo signalizavimo už priimtiną kainą!

                      Kaina 87,90 €

                       Įvairūs įrankiai žvejybai

                       Šios mažos replės Fladen žiedams ir valui 28-18011, bet smulkios žiedinės replės yra labai patogios, turi mėlynas plastikines rankenas ir spyruoklinę jungtį.

                       Kaina 6,00 €

                        Įvairūs įrankiai žvejybai

                        Žirklutės  Fladen 28-18012 Mažos patogios žirklutės, kurios kerpa pinta valą taip pat lengvai, kaip ir paprastą siūlą.

                        Kaina 2,00 €

                         Laikikliai

                         Dvigubas Feeder laikiklis Robinson 30cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                         Kaina 11,00 €

                          Laikikliai

                          Laikiklis Feeder su sriegiu Robinson 34cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                          Kaina 17,90 €

                           Laikikliai

                           Dvigubas Gofruotas Feeder Laikiklis Robinson 42cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                           Kaina 8,50 €

                            Laikikliai

                            Gofruotas Laikiklis Feeder L-formos su užraktu Robinson 40cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                            Kaina 13,90 €

                             Įvairūs įrankiai žvejybai

                             Replės žvejybai Sakura lenktos ilgos nosies 28cm „BENT“ kabliukų išėmimo replės. Sulenktos, ilgos nosies replės puikiai tinka „atlaisvinti“ visų rūšių masalus, nes dėl savo dydžio kabliukus galime ištraukti ir iš giliau sunkiai prieinamų vietų.

                             Kaina 17,80 €

                              Laikikliai

                              Laikikliai meškerei / viršūnėms Marlin 6-sec.

                              Kaina 5,70 €

                               Stovai meškerėms

                               Kuoliukas meškerės laikikliui Marlin 80cm

                               Kaina 9,90 €

                                Graibštai

                                Graibštas karpiams 2 dalių,1,8cm ilgio, trikampe 110x110 cm dydžio "galva".

                                Kaina 43,00 €

                                 Graibštai

                                 Universalus graibštass Robinson PU2

                                 Kaina 20,50 €

                                  Graibštai

                                  Graibštas universalus Robinson PU3

                                  Kaina 17,20 €

                                   Graibštai

                                   Graibštas Robinson universalus -PU1 

                                   Kaina 16,00 €

                                    Graibštai

                                    Graibšto galva 55x50x35 cm, standartiniu sriegiu (prisukama) ir žilkiniu tinkleliu.

                                    Kaina 12,50 €

                                     Graibštai

                                     Graibšto galva universali 86-KU-055, apvalios formos ir 55 cm skersmens.

                                     Kaina 10,50 €

                                      Žvejybos įrankiai

                                      Kukanas su karabinais ir plūduru žuvims laikyti, ROBINSON

                                      Kaina 8,30 €

                                       Graibštai

                                       3,00 m ilgio graibšto kotas ROBINSON MAGNETIC su standartiniu srieginiu tvirtinimu. Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 3,00 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

                                       Kaina 15,60 €

                                        Reikmenys žūklei

                                        VDE-Robinson Team šoninis platformos staliukas su skėčiu 50x35cm, tinka platformoms kurių kojos diametras 25 / 36mm

                                        Kaina 64,00 €

                                         Kibimo indikatoriai

                                         Paprastumas ir efektyvumas! Signalizatorių komplektas Crystal 4+1+1 RF692 su perimetro signalizacija turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

                                         Kaina 157,00 €

                                          Kibimo indikatoriai

                                          Paprastumas ir efektyvumas! Signalizatorių komplektas Crystal 3+1+1 RF692 su perimetro signalizacija turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

                                          Kaina 139,00 €

                                           Kibimo indikatoriai

                                           Paprastumas ir efektyvumas! Signalizatorių komplektas Crystal 4+1 RF692 turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

                                           Kaina 135,00 €

                                            Kibimo indikatoriai

                                            Paprastumas ir efektyvumas! Signalizatorių komplektas Crystal 3+1 RF692 turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

                                            Kaina 115,00 €

                                             Pastatomi

                                             Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 1, 2, 3 arba 4-ms meškerėms PROWESS Starpod su tvirta centrine struktūra ir  išilgai  reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

                                             Kaina 189,00 €

                                              Įvairūs įrankiai žvejybai

                                              Mini žirklutės-replytės su funkcija  mažiems žiedeliams nuimti ar keisti. Pagamintos iš poliruoto veidrodinio nerūdijantąio plieno, 13 cm dydžio.

                                              Kaina 13,50 €

                                               Žvejybos aksesuarai

                                               Patogi lanksti ir patvari SUNSET piršto apsauga taps nepakeičiamu aksesuaru žvejams siekiantiems maksimalių užmetimo atstumų galingais metimais. 

                                               Kaina 5,90 €

                                                Graibštai

                                                Karpinis graibštas Prowess SCORPIUM yra labai lengvas, bet kartu patikimas ir tvirtas. Graibšto tinklas montuojamas ant  aukšto modulio anglies pluošto konstrukcijos ir metaline galvute sujungiamas su kompozicinio pluošto graibšto rankena. 

                                                Kaina 39,30 €

                                                 Graibštai

                                                 Karpinis graibštas Prowess OSMOSE yra labai lengvas, bet kartu patikimas ir tvirtas. Graibšto tinklas montuojamas ant  aukšto modulio anglies pluošto konstrukcijos ir metaline galvute sujungiamas su kompozicinio pluošto dviejų dalių graibšto rankena. 

                                                 Kaina 59,00 €

                                                  Įvairūs įrankiai žvejybai

                                                  Specialaus lenkimo 28 cm ilgio replės SERT "Large Fish Pliers" yra didelis modelis skirtas įvairioms funkcijoms atlikti. Tai yra pagrindinė priemonė norint patikimai iškabinti kabliukus iš plėšrių žuvų žiomenų stengiantis jas kuo mažiau traumuoti. Jų konstrukcija leidžia atlikti ir daug kitų naudingų veiksmų.

                                                  Kaina 23,20 €

                                                   Kibimo indikatoriai

                                                   Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorių rinkinys „Prowess INSEDIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas, "Prowess INSEDIA" yra vienas kompaktiškiausių belaidžių kibimo signalizatorių rinkoje pasižymintis itin geru kainos ir kokybės santykiu, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam.

                                                   Kaina 133,00 €

                                                    Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

                                                    Užsukamas skambutis tvirtinasi prie meškerės galūnės, žuvies kibimo momentu leidžia garsą. Yra vieta pritvirtinti švieselę.

                                                    Kaina 0,50 €

                                                     Įvairūs įrankiai žvejybai

                                                     Robinson elektroninės svarstyklės, kurios matuoja 10 g tikslumu. Elektronines svarstykles įkrauti galima per USB, maitinimas galimas su baterija. Žalias, apšviestas ekranas suteikia galimybę elektrines svarstykles naudoti ir naktį.

                                                     Kaina 23,50 €

                                                      Įvairūs įrankiai žvejybai

                                                      Sietelis žvejybai. Sietelis yra ganėtinai plonas, 2 mm storio. Sietelis yra 34 cm skersmens.

                                                      Kaina 14,50 €

                                                       Įvairūs įrankiai žvejybai

                                                       Penalo tipo atverčiama pavadėlinė VDE-Robinson Team itin praktiška. Pavadėlinėje galėsite lengvai susidėti surištus įvairaus ilgio pavadėlius. Pavadėlinė pagaminta iš tvirtos ir ilgaamžės dirbtinio pluošto medžiagos. Ilgis: 40 cm.

                                                       Kaina 15,80 €

                                                        Tinkleliai ir bučiukai

                                                        Tinklelis žuvims laikyti Garbolino MATCH RECTANGULAR. Greitai džiūstantis, PVC dengtas, 6 mm, šešiakampis tinklelis žuvims. Patikimas tinklelis žuvims laikyti žvejybos metu, patvarus žvejybai, su pilnai reguliuojamu pakreipimo bloku.

                                                        Kaina 34,90 €

                                                         Įvairūs įrankiai žvejybai

                                                         Žirklės žvejybai SUNSET su dirželiu, 13 cm. Žirklės žvejybai pagamintos iš nerūdijančio plieno 420 ir yra itin aštrios. Žirklės žvejybai parduodamos kartu su dirželiu, kad žirkles galėtumėte turėti su savimi visos žvejybos metu.

                                                         Kaina 7,30 €

                                                          Filtruoti pagal

                                                          Kategorijos
                                                          Kaina
                                                          Gamintojai
                                                          Daugiau Mažiau
                                                          Filtruoti