Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Žvejybos įrankiai

Graibštai, tinkleliai, stoveliai meškerėms, svarstyklės, žnyplės, žibintai, poledinės žūklės įrankiai, karpinės bei muselinės žūklės aksesuarai

Žvejybos įrankiai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas įrankis yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina...

Graibštai, tinkleliai, stoveliai meškerėms, svarstyklės, žnyplės, žibintai, poledinės žūklės įrankiai, karpinės bei muselinės žūklės aksesuarai

Žvejybos įrankiai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas įrankis yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina žvejybos procesą. Absoliučiai kiekvienas žvejas turi savo kuprinę, krepšį ar dėžę į kurią saugiai sudeda savo žvejybinius aksesuarus ir įrankius, reikalingus būtent jo mėgstamam žvejybos tipui. Priklausomai nuo pasirinkto žvejybos būdo, žvejybos aksesuarų rinkinys gali kisti. Įvairius žvejybinius įrankius plačiai naudoja ir pradedantieji meškeriotojai ir tikri profesionalai. Nepriklausomai nuo metų laiko ar žvejybos būdo, kiekvienas meškeriotojas turi savo mėgstamus  pagrindinius žvejybos įrankius ir reikmenis. Tai gali būti įvairios žnyplės (kerpamosios ar užspaudžiamosios), kabliukų išėmėjai, žirkles, peiliai, žiodikliai, svarstyklės, svaidyklės, talpos masalams, pavadėlinės, baltyminių kukulių adatos ir dar daugelis kitokių smulkmenų reikalingų žvejyboje. Dauguma žvejybos entuziastų yra pamėgę multifunkcinius įrankius, vienas „multitools‘as“ gali pakeisti krūvą pavienių įrankių, o kad būtų patogiau nešioti ir saugoti tokį įrankį, naudojami įvairūs įtraukikliai, grandinėlės ar magnetiniai sujungikliai turintys įvairaus dydžio ir tipo karabinus. Jei žvejas vadovaujasi principu „pagavai - paleisk“, tuomet gali būti naudingas specialus žuvies griebtuvas - įrankis „lip grip“, o  norint tiksliai užfiksuoti pagauto trofėjo svorį, profesionalai, kaip ir mėgėjai, turi svarstykles, kurių pasirinkimas tikrai gausus. Tiems, kurie nesiruošia paleisti žuvies, bet vis tiek nori ją parvežti namo gyvą, yra specialių vertinių - „kukanų“, jie yra mažiau humaniški, tačiau su tokiu „pavadėliu“ laimikis vandenyje tikrai neatsikabins ir ilgai išliks gyvas. Žvejybos gyva žuvele mėgėjai savo žvejybos įrangos asortimente turi specialius kibirėlius ar kibirus gyvam masalui ir oro kompresorius prisotinančius vandenį deguonimi, taip žuvelės gyvos išlaikomos ilgą laiką.

Taip pat yra daugybė žvejybos aksesuarų rinkinių, kuriuos žvejas gali pasirinkti pagal savo poreikius. Tokie rinkiniai gali būti įvairių  kombinacijų: peilis, su galąstuvu ir pirštinėmis; replės (kerpamosios ar užspaudžiamosios) su įrankio laikikliu-ištraukikliu ir svarstyklėmis; žirklės, peilis, svarstyklės, kabliukų galąstuvas ir daugelis kitų įmanomų kombinacijų. Nemažai svarbių žvejybos aksesuarų yra ir iš pažiūros labai buitiniai ir kasdieniai dalykai, pavyzdžiui, žibintai, žibintuvėliai ar žiūronai. Žibintai labai naudingi žvejybos entuziastams tamsiuoju paros metu, o žiūronai leis atidžiai apžiūrėti tolimiausius krantus, vandens paviršių, pasirinkti geriausią vietą žvejybai. Žvejojant iš valties ar žiemą nuo ledo, žiūronų pagalba galima išžvalgyti visą akvatoriją ir taip aptikti vietas kur žvejai savo judesiais ir veiksmais išsiduoda, kad pas juos vyksta veiksmas – žuvis kimba, tačiau visada mieliau patiems surasti kibias vietas, o ne priplaukus ar „apgręžus“ nervinti kolegas...

Platus kokybiškų Žvejybos įrankių pasirinkimas, pas mus rasite viską, ko jums reikia - žvejybos reikmenis ir aksesuarus, taip pat tūkstančius naudingų smulkmenų žvejybai, kurie jūsų mėgstamą hobį padarys patogiu ir komfortišku,  tinkamai parinkti žvejybos reikmenys ir aksesuarai yra sėkmingos žvejybos garantas! Išsirinkite reikiamus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Žvejybos įrankiai

Žvejybinės žirklės Gerber Processor - Take A Part Shears  

Kaina 63,50 €

  Graibštai

  Graibštas žilkinis 2 sekcijų, 2 m ilgio, "galvos" dydis 65x55 cm Puikus 2,00 m ilgio graibštas dideliems plėšrūnams. Jo "galva" yra kvadratinės formos, jos rėmas pagamintas iš sustiprinto, apvalaus aliuminio profilio.

  Kaina 23,50 €

   Graibštai

   Robinson graibštas BIG FISH su sulankstomas tinklu ir guminiu tinkleliu 65x50x50cm 2.20m (86-PD-157)

   Kaina 42,70 €

    Graibštai

    Dragon CHW-92-31-181 - graibštas, pagamintas iš 3 mm storio standžios vijos. Šios koncepcijos graibštas yra idealus sprendimas spiningautojui: jis lengvai sulankstomas, tinklas neleidžia jaukui ir žuvims tvirtai įsipainioti.

    Kaina 23,90 €

     Graibštai

     Graibštas Dragon CHW-92-31-180 greitai džiūstantis graibštas lydekoms. Fiksuotas lankelis, tinklinis tinklelis, austas iš greitai džiūstančių siūlų. Matmenys 50x60 cm, ilgis 1,80 m

     Kaina 17,00 €

      Įvairūs įrankiai žvejybai

      Žirklutės žvejybai Dragon su itin aštriais kraštais idealiai tinka valams kirpti. Žirklės žvejybai yra iš nerūdijančio plieno. Kokybiškos žirklės žvejybai už priimtiną kainą.

      Kaina 2,00 €

       Tinkleliai ir bučiukai

       Apvalus tinklelis žuvims  „GARBOLINO STRIKE ROUND“ leidžia jums patogiai ir saugiai laikyti savo laimikius. Šis modelis turi apskritus žiedus, kurių skersmuo yra 35 cm, ir juose gali tilpti bet kokio dydžio baltosios žuvys. Lengvas ir nedidelis, tinkleliss yra labai praktiškas žvejojant.

       Kaina 15,90 €

        Įvairūs įrankiai žvejybai

        Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

        Kaina 12,50 €

         Įvairūs įrankiai žvejybai

         Patogi minkšta rankena, dviejų ašmenų žirklutės gyvų masalų smulkinimui Garbolino GOFAH0327, jos greitai ir lengvai susmulkina gyvus masalus paversdamos juos stambesnės ar smulkesnės konsistencijose tyre kuri ypač vilioja taikias žuvis.

         Kaina 9,90 €

          Įvairūs įrankiai žvejybai

          Lengva naudoti paprastai suprojektuotą ir kokybiškai pagamintą plėstuvą gumelėms "Garbolino DELUX". Puikus jūsų žvejybos priedų asortimento papildymas yra naujasis plėstuvas gumelėms "Garbolino DELUXE“. Greičiausias ir paprasčiausias būdas apginkluoti kabliuką masalu per kelias sekundes ir tiesiog nepamainomas įrankis norint kabliuką "papuošti" uodo lervų žiupsneliu, naudingas ir reikalingas ir vasarą ir žiemą.

          Kaina 5,80 €

           Įvairūs įrankiai žvejybai

           Kompaktiškas Grąžtas jaukui gręžti Garbolino GOFAD1125 idealiai tinkamas gręžti granules, boilius, peletes ir kitus smulkių dalelių masalus.

           Kaina 3,00 €

            Įvairūs įrankiai žvejybai

            Ilga adata jaukams Garbolino GOFAD1127 „Feeder“ priedų asortimente atraskite „Garbolino“ ilgą adatą jaukams. Adata žvejybai su ilgu vamzdeliu visų jaukų sriegimui. 

            Kaina 3,00 €

             Įvairūs įrankiai žvejybai

             Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 3 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

             Kaina 3,50 €

              Įvairūs įrankiai žvejybai

              Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 4 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

              Kaina 3,50 €

               Žvejybos aksesuarai

               Patogi lanksti ir patvari SUNSET piršto apsauga taps nepakeičiamu aksesuaru žvejams siekiantiems maksimalių užmetimo atstumų galingais metimais. 

               Kaina 8,90 €

                Įvairūs įrankiai žvejybai

                Puikus pašaro maišytuvas Garbolino. Daug lengvesnis nei kitų gamintojų. Mažiau apkraunamas jūs ir jūsų suktuvas. GOMAB0010

                Kaina 27,90 €

                 Elektroniniai signalizatoriai

                 Kibimo El. signalizatorius G1 Carp alarm. Puikus „Prowess" GI Carp alarm signalizatorius  lydės jus visose dugninės žvejybos sesijose. Reguliuojamas garsumas ir tonas  yra standartinė jungtis kibimo indikatoriaus (svingo) indikatoriaus lemputei. Mažas priedas: maitinimo elementas yra komplekte!

                 Kaina 10,90 €

                  Graibštai

                  Graibštas SERT karpinis 2,85 m ilgio su didele trikampe "galva" kurios dydis yra 1x1m.  Puikus karpinis graibštas tikrai stebinančia kaina.

                  Kaina 29,50 €

                   Graibštai

                   Itin kompaktiškas, 3,00 m ilgio teleskopinis graibšto kotas GARBOLINO STRIKE. Jis labai patogus  transportuoti, o ištiesti galima per kelias sekundes, toks pat tinkamas žvejyboje kaip ir tradiciniai kotai.

                   Kaina 25,90 €

                    Graibštai

                    Graibštas SERT Predator net rub'net, gumuotu tinkleliu ir keturkampės formos galva kurios rėmas yra iš aliuminio. Idealus plėšrūnų žvejyboje.

                    Kaina 25,00 €

                     Graibštai

                     Graibštas SERT Predator Rub’Net gumuotu tinkleliu, teleskopine rankena ir sulankstoma, trikampės formos galva kurios rėmas yra iš aliuminio. Idealus plėšrūnų žvejyboje

                     Kaina 19,80 €

                      Graibštai

                      Karpinis graibštas Prowess Liberty Labai lengvas graibšto tinklas dėl didelio modulio anglies lankelio ir rankenos. Dideli matmenys, labai atsparus tinklas ir sustiprintas rankų aukštis užtikrins lengvą ir saugų naudojimą.

                      Kaina 79,00 €

                       Graibštai

                       Graibšto kotas GARBOLINO PRACTIS 3,20 m Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 3,20 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

                       Kaina 19,90 €

                        Graibštai

                        Graibštas Sert Landing Net Promo universalus teleskopinis 2 dalių graibštas su teleskopine rankena, sulankstoma galva, kurios rėmas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Sulenkimo mechanizmas patalpintas kompozicinio anglies pluošto korpuse yra patikimas ir ilgaamžis, graibšto tinklelis- minkštas nailonas.

                        Kaina 12,00 €

                         Kibimo indikatoriai

                         Prowess  „Scorpium“ yra puikūs kibimo signalizatoriai, labai paprasti naudoti ir kompaktiški, jie idealus kompanionas visiems karpių žvejams norintiems galingo kibimo signalizavimo už priimtiną kainą!

                         Kaina 87,90 €

                          Kibimo indikatoriai

                          Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorius „Prowess EXCELIA“ turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

                          Kaina 159,00 €

                           Kibimo indikatoriai

                           Paprastumas ir efektyvumas! Kibimo signalizatorius „Prowess EXCELIA“  4+1  turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

                           Kaina 199,00 €
                            Sietelis žuvims Akara 3 dalių metalinis
                            Šiuo metu neturime

                            Tinkleliai ir bučiukai

                            Sietelis žuvims Akara 3 dalių metalinis - naudojamas žuvims išlaikyti gyvas. Sietelį užbaigia megztas tinklelis, pagamintas iš tekstūruotų poliesterinių siūlų. Kompaktiškas gabenimui, greitai džiūsta.

                            Kaina 8,50 €

                             Įvairūs įrankiai žvejybai

                             Šios mažos replės Fladen žiedams ir valui 28-18011, bet smulkios žiedinės replės yra labai patogios, turi mėlynas plastikines rankenas ir spyruoklinę jungtį.

                             Kaina 6,00 €

                              Įvairūs įrankiai žvejybai

                              Žirklutės  Fladen 28-18012 Mažos patogios žirklutės, kurios kerpa pinta valą taip pat lengvai, kaip ir paprastą siūlą.

                              Kaina 2,00 €

                               Laikikliai

                               Dvigubas Feeder laikiklis Robinson 30cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                               Kaina 11,00 €

                                Laikikliai

                                Laikiklis Feeder su sriegiu Robinson 34cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                                Kaina 17,90 €

                                 Laikikliai

                                 Gofruotas Laikiklis Feeder L-formos su užraktu Robinson 40cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                                 Kaina 12,50 €

                                  Laikikliai

                                  Dvigubas Gofruotas Feeder Laikiklis Robinson 42cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                                  Kaina 8,50 €

                                   Laikikliai

                                   Gofruotas Laikiklis Feeder L-formos su užraktu Robinson 40cm Universalus srieginis laikiklis feeder arba match meškerėms. Labai geros kokybės prieinama kaina.

                                   Kaina 13,90 €

                                    Įvairūs įrankiai žvejybai

                                    Replės žvejybai Sakura lenktos ilgos nosies 28cm „BENT“ kabliukų išėmimo replės. Sulenktos, ilgos nosies replės puikiai tinka „atlaisvinti“ visų rūšių masalus, nes dėl savo dydžio kabliukus galime ištraukti ir iš giliau sunkiai prieinamų vietų.

                                    Kaina 17,80 €

                                     Kibimo indikatoriai

                                     Prowess  „Scorpium“ 4+1 yra kibimo signalizatorių esmė, labai paprasta naudoti ir kompaktiška, jie bus idealus kompanionas visiems karpių žvejams, norintiems galingo aliarmo už nedidelį biudžetą!

                                     Kaina 99,90 €

                                      Laikikliai

                                      Laikikliai meškerei / viršūnėms Marlin 6-sec.

                                      Kaina 5,70 €

                                       Stovai meškerėms

                                       Kuoliukas meškerės laikikliui Marlin 80cm

                                       Kaina 9,90 €

                                        Graibštai

                                        Graibštas karpiams 2 dalių,1,8cm ilgio, trikampe 110x110 cm dydžio "galva".

                                        Kaina 43,00 €

                                         Graibštai

                                         Graibštas karpiams 2 dalių,1,8cm ilgio, trikampe 100x100 cm dydžio sulankstoma "galva".

                                         Kaina 33,60 €

                                          Graibštai

                                          Universalus graibštass Robinson PU2

                                          Kaina 20,50 €

                                           Graibštai

                                           Graibštas universalus Robinson PU3

                                           Kaina 17,20 €

                                            Graibštai

                                            Graibštas Robinson universalus -PU1 

                                            Kaina 16,00 €

                                             Graibštai

                                             Graibšto galva 55x50x35 cm, standartiniu sriegiu (prisukama) ir žilkiniu tinkleliu.

                                             Kaina 12,50 €
                                              Graibšto galva Robinson 86-KR-P45, 45x40x35cm
                                              Šiuo metu neturime

                                              Graibštai

                                              Graibšto galva 45x40x35 cm, standartiniu sriegiu (prisukama) ir žilkiniu tinkleliu.

                                              Kaina 12,00 €

                                               Graibštai

                                               Graibšto galva 86-KK-045 45x30x30 cm žvejybai labai lėtoje srovėje ar stovinčiame vandenyje.

                                               Kaina 6,50 €

                                                Graibštai

                                                Graibšto galva 86-KK-150 50x40x35 cm žvejybai labai lėtoje srovėje ar stovinčiame vandenyje.

                                                Kaina 10,00 €

                                                 Graibštai

                                                 Graibšto galva universali 86-KU-055, apvalios formos ir 55 cm skersmens.

                                                 Kaina 10,50 €

                                                  Žvejybos įrankiai

                                                  Kukanas su karabinais ir plūduru žuvims laikyti, ROBINSON

                                                  Kaina 8,30 €

                                                   Graibštai

                                                   3,00 m ilgio graibšto kotas ROBINSON MAGNETIC su standartiniu srieginiu tvirtinimu. Patogus transportuoti, tvirtas ir patikimas 3,00 m ilgio graibšto kotas plūdinės meškerės ar "feeder"io entuziastams. 

                                                   Kaina 15,60 €

                                                    Pastatomi

                                                    Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 3-ms meškerėms PROWESS Serenity su dviguba centrine struktūra ir išilgai stovo reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

                                                    Kaina 129,00 €
                                                     Kibimo signalizatorių...
                                                     Šiuo metu neturime

                                                     Kibimo indikatoriai

                                                     Paprastumas ir efektyvumas! Signalizatorių komplektas Crystal 4+1+1 RF692 su perimetro signalizacija turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

                                                     Kaina 157,00 €

                                                      Kibimo indikatoriai

                                                      Paprastumas ir efektyvumas! Signalizatorių komplektas Crystal 3+1+1 RF692 su perimetro signalizacija turi visas karpių žvejybai reikalingas funkcijas.

                                                      Kaina 139,00 €

                                                       Filtruoti pagal

                                                       Kategorijos
                                                       Kaina
                                                       Gamintojai
                                                       Daugiau Mažiau
                                                       Filtruoti