Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Žvejybos įrankiai

Graibštai, tinkleliai, stoveliai meškerėms, svarstyklės, žnyplės, žibintai, poledinės žūklės įrankiai, karpinės bei muselinės žūklės aksesuarai

Žvejybos įrankiai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas įrankis yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina...

Graibštai, tinkleliai, stoveliai meškerėms, svarstyklės, žnyplės, žibintai, poledinės žūklės įrankiai, karpinės bei muselinės žūklės aksesuarai

Žvejybos įrankiai yra tokie pat svarbūs žvejojant, kaip meškerės, masalai ir t.t. Kiekvienas įrankis yra svarbus savaip. Dažnai žvejas, nepriklausomai nuo jo  profesionalumo lygio, naudoja keletą papildomų prietaisų, kurie supaprastina žvejybos procesą. Absoliučiai kiekvienas žvejas turi savo kuprinę, krepšį ar dėžę į kurią saugiai sudeda savo žvejybinius aksesuarus ir įrankius, reikalingus būtent jo mėgstamam žvejybos tipui. Priklausomai nuo pasirinkto žvejybos būdo, žvejybos aksesuarų rinkinys gali kisti. Įvairius žvejybinius įrankius plačiai naudoja ir pradedantieji meškeriotojai ir tikri profesionalai. Nepriklausomai nuo metų laiko ar žvejybos būdo, kiekvienas meškeriotojas turi savo mėgstamus  pagrindinius žvejybos įrankius ir reikmenis. Tai gali būti įvairios žnyplės (kerpamosios ar užspaudžiamosios), kabliukų išėmėjai, žirkles, peiliai, žiodikliai, svarstyklės, svaidyklės, talpos masalams, pavadėlinės, baltyminių kukulių adatos ir dar daugelis kitokių smulkmenų reikalingų žvejyboje. Dauguma žvejybos entuziastų yra pamėgę multifunkcinius įrankius, vienas „multitools‘as“ gali pakeisti krūvą pavienių įrankių, o kad būtų patogiau nešioti ir saugoti tokį įrankį, naudojami įvairūs įtraukikliai, grandinėlės ar magnetiniai sujungikliai turintys įvairaus dydžio ir tipo karabinus. Jei žvejas vadovaujasi principu „pagavai - paleisk“, tuomet gali būti naudingas specialus žuvies griebtuvas - įrankis „lip grip“, o  norint tiksliai užfiksuoti pagauto trofėjo svorį, profesionalai, kaip ir mėgėjai, turi svarstykles, kurių pasirinkimas tikrai gausus. Tiems, kurie nesiruošia paleisti žuvies, bet vis tiek nori ją parvežti namo gyvą, yra specialių vertinių - „kukanų“, jie yra mažiau humaniški, tačiau su tokiu „pavadėliu“ laimikis vandenyje tikrai neatsikabins ir ilgai išliks gyvas. Žvejybos gyva žuvele mėgėjai savo žvejybos įrangos asortimente turi specialius kibirėlius ar kibirus gyvam masalui ir oro kompresorius prisotinančius vandenį deguonimi, taip žuvelės gyvos išlaikomos ilgą laiką.

Taip pat yra daugybė žvejybos aksesuarų rinkinių, kuriuos žvejas gali pasirinkti pagal savo poreikius. Tokie rinkiniai gali būti įvairių  kombinacijų: peilis, su galąstuvu ir pirštinėmis; replės (kerpamosios ar užspaudžiamosios) su įrankio laikikliu-ištraukikliu ir svarstyklėmis; žirklės, peilis, svarstyklės, kabliukų galąstuvas ir daugelis kitų įmanomų kombinacijų. Nemažai svarbių žvejybos aksesuarų yra ir iš pažiūros labai buitiniai ir kasdieniai dalykai, pavyzdžiui, žibintai, žibintuvėliai ar žiūronai. Žibintai labai naudingi žvejybos entuziastams tamsiuoju paros metu, o žiūronai leis atidžiai apžiūrėti tolimiausius krantus, vandens paviršių, pasirinkti geriausią vietą žvejybai. Žvejojant iš valties ar žiemą nuo ledo, žiūronų pagalba galima išžvalgyti visą akvatoriją ir taip aptikti vietas kur žvejai savo judesiais ir veiksmais išsiduoda, kad pas juos vyksta veiksmas – žuvis kimba, tačiau visada mieliau patiems surasti kibias vietas, o ne priplaukus ar „apgręžus“ nervinti kolegas...

Platus kokybiškų Žvejybos įrankių pasirinkimas, pas mus rasite viską, ko jums reikia - žvejybos reikmenis ir aksesuarus, taip pat tūkstančius naudingų smulkmenų žvejybai, kurie jūsų mėgstamą hobį padarys patogiu ir komfortišku,  tinkamai parinkti žvejybos reikmenys ir aksesuarai yra sėkmingos žvejybos garantas! Išsirinkite reikiamus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Žvejybos įrankiai

Žvejybinės žirklės Gerber Processor - Take A Part Shears  

Kaina 63,50 €

Graibštai

Graibštas žilkinis 2 sekcijų, 2 m ilgio, "galvos" dydis 65x55 cm Puikus 2,00 m ilgio graibštas dideliems plėšrūnams. Jo "galva" yra kvadratinės formos, jos rėmas pagamintas iš sustiprinto, apvalaus aliuminio profilio.

Kaina 20,50 €

Graibštai

Robinson graibštas BIG FISH su sulankstomas tinklu ir guminiu tinkleliu 65x50x50cm 2.20m (86-PD-157)

Kaina 42,70 €
  • Nauja

Graibštai

Dragon CHW-92-31-181 - graibštas, pagamintas iš 3 mm storio standžios vijos. Šios koncepcijos graibštas yra idealus sprendimas spiningautojui: jis lengvai sulankstomas, tinklas neleidžia jaukui ir žuvims tvirtai įsipainioti.

Kaina 20,00 €
  • Nauja

Graibštai

Graibštas Dragon CHW-92-31-180 greitai džiūstantis graibštas lydekoms. Fiksuotas lankelis, tinklinis tinklelis, austas iš greitai džiūstančių siūlų. Matmenys 50x60 cm, ilgis 1,80 m

Kaina 17,00 €
  • Nauja

Įvairūs įrankiai žvejybai

Sulankstomos žirklutės žvejybai Dragon oranžinės | itin aštrūs kraštai - idealiai tinka valams kirpti | aiškiai matoma spalva, todėl palikus žūklėje lengviau rasti žirkles

Kaina 5,90 €
  • Nauja

Stovai meškerėms

Aukščiausias Karpinis stovas meškerėms ,Prowess STARPOD yra skirtas statiems krantams, galingoms upėms, reikalaujančioms, kad jūsų meškerių galiukai būtų kuo aukščiau. 

Kaina 159,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

Kaina 9,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Patogi minkšta rankena, dviejų ašmenų Žirklutės sliekų karpymui Garbolino GOFAH0327, kurios palengvina masalo karpymą greitai ir lengvai.

Kaina 8,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Lengva naudoti kokybiškai suprojektuotą Plėstuvas gumelėms Garbolino DELUXE. Puikus žvejybos priedų asortimento papildymas yra naujasis „Plėstuvas gumelėms Garbolino DELUXE“. Greičiausias ir paprasčiausias būdas surišti visų rūšių masalus per kelias sekundes. 

Kaina 5,20 €
  • Nauja

Įvairūs įrankiai žvejybai

Kompaktiškas Grąžtas jaukui gręžti Garbolino GOFAD1125 idealiai tinkamas gręžti granules, boilius, peletes ir kitus smulkių dalelių masalus.

Kaina 3,00 €
  • Nauja

Įvairūs įrankiai žvejybai

Ilga adata jaukams Garbolino GOFAD1127 „Feeder“ priedų asortimente atraskite „Garbolino“ ilgą adatą jaukams. Adata žvejybai su ilgu vamzdeliu visų jaukų sriegimui. 

Kaina 3,00 €
  • Nauja

Įvairūs įrankiai žvejybai

Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 3 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

Kaina 2,20 €
  • Nauja

Įvairūs įrankiai žvejybai

Sistemėlė Feeder "Paternosterio kilpa" Garbolino Boom 4 Nesuvaržykite feeder sistemėlė paternosterio kilpa. Gofruotas sukamasis elementas su amerikietišku fiksatoriumi pritvirtinamas prie standaus HD monofoninio strėlės.

Kaina 2,20 €
  • Nauja

Graibštai

Graibšto galva 55x50x35 cm, standartiniu sriegiu (prisukama) ir žilkiniu tinkleliu.

Kaina 11,50 €

Graibštai

Graibšto galva "Method Feeder" 38x50x35cm, standartiniu sriegiu (prisukama)

Kaina 15,20 €

Elektroniniai signalizatoriai

Greito nuėmimo adapteris elektriniam kibimo signalizatoriui

Kaina 3,50 €

Graibštai

Graibštas karpinis Robinson 3,0m  ilgio, galvos dydis 60x50cm

Kaina 21,20 €

Graibštai

Graibšto galva 45x40x35 cm, standartiniu sriegiu (prisukama) ir žilkiniu tinkleliu.

Kaina 10,60 €

Graibštai

Graibšto galva 86-KK-045 45x30x30 cm žvejybai labai lėtoje srovėje ar stovinčiame vandenyje.

Kaina 6,50 €

Graibštai

Graibšto galva 86-KK-150 50x40x35 cm žvejybai labai lėtoje srovėje ar stovinčiame vandenyje.

Kaina 10,00 €

Graibštai

Graibšto galva universali 86-KU-055, apvalios formos ir 55 cm skersmens.

Kaina 10,50 €

Graibštai

Graibštas SHAKE'N DRY 60x60x200cm 86-PU-520

Kaina 17,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Specialiai sukonstruoitas labai efektyvus Masalo smulkintuvas PROWESS, pagamintas iš nesideformuojančio ir atsparaus dėvėjimusi plastiko, dėl ypatingos dantų formos puikiai smulkina baltyminius kukulius ir visų kitų tipų kietus ar puskiečius jaukus ar masalus.

Kaina 19,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Netraumuojantis žiodiklis plėšrioms žuvims pražiodinti

Kaina 2,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Netraumuojantis žiodiklis plėšrioms žuvims pražiodinti

Kaina 1,40 €

Švytuoklės, pakabukai ir skambučiai

Žvejybinis skambutis-barškutis su fluoroscenciniu tvirtinimo mechanizmu ir ertme žvejo švieselei tvirtinti

Kaina 0,50 €

Įsmeigiami

Labai tvirtas ir stabilus teleskopinis kuoliukas meškerei PROWESS 1,00 -1,80 m

Kaina 8,50 €

Pastatomi

Stabilus trikojis PROWESS didelių žuvų svėrimui (be svarstyklių).

Kaina 55,00 €

Pastatomi

Trikojis stovas meškerėms CARPEX 3-jų vietų 91-SK-010 pagamintas iš aliuminio, juodos spalvos.

Kaina 99,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Rekomenduojame išbandyti jauko sietus, kurie taps tikru pagalbininkų Jūsų žvejybose. Jauko sietas Garbolino skirtas 17 l ir 18 l kibirams.

Kaina 13,90 €

Tinkleliai ir bučiukai

Bučiukas  vėžiams gaudyti Fladen metalinis

Fladen Fishing

Kaina 7,90 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Skaitmeninės Svarstyklės Fladen - su dvigubu skaitmeniniu ekranu, elektroninės žuvų ir bagažo svarstyklės - „CE“ patvirtinta didelėms žuvims ir lagaminams sverti (iki 35 kg / 77 svarų)

Kaina 9,90 €

Jauko svaidymo kastuvėliai, laidynės

Pincetas skirtas saugiai pašalinti kabliukus iš plėšrių žuvių žiaunų.
Pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, turi išlenktas žnyples ir trijų pakopų fiksatorių. Tai apsaugos jus ne tik nuo plėšriųjų žuvų dantų, bet ir nuo likusių masalo kabliukų.

Kaina 7,20 €

Graibštai

Graibštas karpiams 2 dalių,1,8cm ilgio, trikampe 100x100 cm dydžio sulankstoma "galva".

Kaina 33,60 €

Graibštai

Graibštas karpiams 2 dalių,1,8cm ilgio, trikampe 110x110 cm dydžio "galva".

Kaina 39,00 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Žirklutės sliekų karpymui Robinson 67-99-010

Kaina 7,50 €

Įvairūs įrankiai žvejybai

Svarstyklės elektroninės Robinson 22kg

Kaina 10,50 €

Graibštai

Graibštas universalus Robinson PU3

Kaina 17,20 €

Pastatomi

Stovas surfinis meškerei Robinson 91-SS-001  

Kaina 44,00 €

Graibštai

Graibštas  6880 Byron 140cm

Kaina 21,50 €

Pastatomi

Stovas surfinis meškerei Robinson 91-SS-002  seafox

Kaina 63,50 €

Švieselės

Švieselė  Robinson 4,5x39mm (2vnt) 

Kaina 0,40 €

Elektroniniai signalizatoriai

Elektroninis signalizatorius  Robinson Carbonic SQ

Kaina 9,50 €

Elektroniniai signalizatoriai

Elektroninis signalizatorius  Robinson Basic SQ

Kaina 7,50 €

Graibštai

Graibštas Robinson universalus -PU1 

Kaina 11,50 €

Graibštai

Universalus graibštass Robinson PU2

Kaina 11,50 €

Daugiafunkcinės replės

Replės daugiafunkcinės 89-PW-011 Robinson 

Kaina 8,50 €

Graibštai

Graibštas teleskopinis dviejų dalių 6871 Byron

Kaina 65,50 €

Graibštai

Graibštas karpinis Robinson 1,8m  ilgio, galvos dydis 60x50cm

Kaina 15,70 €

Jauko svaidymo kastuvėliai, laidynės

Galinga toliašaudė laidynė - svaidyklė su kaučiukine timpa ir plastmasiniu krepšeliu 9499/5, BYRON

Kaina 9,90 €

Pastatomi

Stovas karpinėms meškerėms. 3 vietų CARPEX SHORT Paprastas, lengvas, kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas pradedančiąjam karpininkui, dugninės mėgėjui ar "feeder"io entuziastui.

Kaina 59,90 €

Graibštai

Itin kompaktiškas, 3,00 m ilgio teleskopinis graibšto kotas GARBOLINO STRIKE. 

Kaina 36,90 €

Graibštai

Graibšto kotas GARBOLINO FLASH 4,00 m

Kaina 29,00 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti