Masalai žūklei jūroje

Žvejojant jūroje iš valties ar katerio dreifuojant, daugelis žvejų renkasi sunkius masalus, tik tokiu atveju galima  tikėtis gero laimikio, vieni tokių masalų yra pilkeriai. Jie leidžia žvejoioti tiek didžiuliuose gyliuose, tiek bet kuriame vandens sluoksnio horizonte. Skiriamasis visų pilkerių bruožas yra pailga, kartais išlenkta kūno forma. Iš esmės šis masalas yra...

Žvejojant jūroje iš valties ar katerio dreifuojant, daugelis žvejų renkasi sunkius masalus, tik tokiu atveju galima  tikėtis gero laimikio, vieni tokių masalų yra pilkeriai. Jie leidžia žvejoioti tiek didžiuliuose gyliuose, tiek bet kuriame vandens sluoksnio horizonte. Skiriamasis visų pilkerių bruožas yra pailga, kartais išlenkta kūno forma. Iš esmės šis masalas yra sunkus, besisvartantis masalas kiek panašus į blizgę. Viename pilkerio gale yra kilpa ar kiaurymė žiedeliui ar suktuku su karabinu pritvirtinti, kitame ant žiedelio prikabintas trišakis kabliukas.

Norėdami masalui suteikti didesnį svorį, bet išsaugoti siaurą ir pailgą kūno formą, gamintojai naudoja keletą technologijų.

 • paprasčiausias būdas pagaminti tokio tipo pilkerius yra įstrižai supjaustyti apvalų metalinį cilindrą. Pilnaviduris ruošinys iš abiejų pusių supjaustomas tam tikru kampu, galuose padaromos skylės žiedeliams įverti, padengiamas sūriam vandeniui atspariomis dangomis (dažomas, chromuojamas ir pan..) Gaunami pjautinės blizgės formos, tik žymiai didesni masalai.
 • daugelis gamintojų gamina apvalaus arba šešiakampio profilio vamzdinius pilkerius, kurių galai taip pat nupjaunami įstrižai, tik statesniu kampu. Dauguma pilkerių  pagamintų iš vamzdinės medžiagos, vėliau užpildomi išlydytu švinu ir yra chromuojami ar padengiami kitomis sūriam vandeniui atspariomis dangomis.
 • nemažai gamintojų visą pilkerį išlieja iš švino ar alavo naudodami specialias formas, dėl to pilkerio kūnas primena gyvą žuvį. Jis yra padengiamas įvairiomis dangomis, kokybiški pilkeriai turi giluminę hologramą.
 • tribriauniai  pilkeriaii gaminami iš nerūdijančio metalo lakšto, dažniausiai nerūdijančio plieno, kuris pirmiausia sulenkiamas į trikampį profilį, o po to siūlė suvirinama ar sulituojama, o vidinė ertmė užpildoma išlydytu švinu ar alavu. Žinomiausi tribriauniai pilkeriai yra garsioji "Klumpė".

Atsižvelgiant į žūklės sąlygas, gylį ir gaudomos žuvies dydį, jūrinės žūklės mėgėjai pasirenka reikiamo svorio pilkeriu, jie gali sverti tik 30-40 g, bet gali būti ir 700 g o kartais ir 1 kg svorio  Tokiais sunkiais pilkeriais  žvejojamos  didžiosios menkes ar  otai, žvejyba vykdoma iš valties ar katerio.

Kiti jūriniai masalai gali būti visi spiningo masalai kai žvejojama nuo kranto ar kranto uolų (vobleriai, blizgės , įvairūs silikoniniai masalai net ultralengvi), žvejojant  iš valties ar katerio priekrantėje iki 35-50 m gylio, naudojamas sunkus ir labai sunkus džigavimas, drop-shotas ar paternosteris  ir pasirenkami 35-100g svorio galvakabliai ar svareliai, o silikoninio masalo dydis gali būti nuo 10 ik 15 cm ilgio ar net didesnis.,

Žvejojant  giluose jūros horizontuose (virš 50 m) gylio ypač dideles žuvis, naudojami įspūdingo dydžio silikoniniai masalai su galvakabliais, sveriantys nuo 300 iki 500 g ar daugiau, ir turintys 25-35 cm, o kartais ir didesnį ilgį, tokius masalus verta  šiek tiek „patiuninguoti“ aprūpinti papildomais trišakiais kabliukais sujungiant  juos su pagrindine užkabinimo kilpa ar ausele  žiedelių grandinėle ar tvirtos, pavadėliams gaminti skirtos vielos atkarpa.

Gaudant masalines žuvis ar santykinai nedidelių dydžių žuvis, jūrinėje žvejyboje naudojamos įvairios sistemėles sudarytos iš silikoninių ar kitokios kilmės dirbtinių masalų sudarančių įvairias giriliandas. Jose gali būti nuo 2-jų iki kelių ar keliolikos elementų. Sistemėlės pasirenkamos pagal gaudomos žuvies gabaritus, jų gaminama labai daug ir labai įvairių: surištų iš skirtingo storio valų, skirtingo dydžio kabliukų su skirtingais masalais.

Žvejojant jūroje masalui gali būti naudojami ir gyvos kilmės masalai: krevetės, krabai, žuvys ar jų gabaliukai, kalmarai, moliuskai, jūrinės dugno kirmėlės ir kt gyviai.

Didelis pilkerių, silikoninių masalų, galvakablių ir  jūrinių sistemų pasirinkimas, išsirinkite norimus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Sistemėlės žūklei jūroje

Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė  M01

Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė  M01 Nr.1/0-3/0. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti liureksu ir rausva arba balta sintetinio pluošto musele ir fluorosensuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

Kaina 1,70 €

  Sistemėlės žūklei jūroje

  Sistemėlė Sea Fox-skumbrinė-menkinė M02 Nr.2/0-4/0. Sistemėlėje 5 kabliukai papuošti rausvos spalvos, mailiuko galvą primenančiu, silikoniniu aksesuaru, blizgančiu liureksu ir balta sintetinio pluošto musele bei dviem perliniais (baltu ir raudonu) karoliukais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

  Kaina 1,70 €

   Sistemėlės žūklei jūroje

   Sistemėlė Sea Fox-skumbrinė-menkinė M03 Nr.1/0-3/0. Sistemėlėje 4 kabliukai papuošti rausvos spalvos, mailiuko galvą primenančiu, silikoniniu aksesuaru, blizgančiu liureksu ir balta arba marga musele pagaminta iš natūralios plunksnos bei fluoroscenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

   Kaina 1,70 €

    Sistemėlės žūklei jūroje

    Sistemėlė Sea Fox-skumbrinė-menkinė M04 Nr.2/0-4/0. Sistemėlėje 3 kabliukai papuošti rausvos spalvos, mailiuko galvą primenančiu, silikoniniu aksesuaru, blizgančiu liureksu ir raudonai balta musele pagaminta iš natūralios plunksnos bei dviem - fluoroscenciniu ir aukso spalvos karoliukais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu. 

    Kaina 1,70 €

     Sistemėlės žūklei jūroje

     Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė M05 Nr.2/0-4/0. Sistemėlėje 4 kabliukai papuošti ryškiai raudonos spalvos slieką primenančiu silikoniniu vamzdeliu, su fosforine - liumeniscensine uodegėle, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

     Kaina 2,00 €

      Sistemėlės žūklei jūroje

      Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S01 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti liureksu ir rausva arba balta sintetinio pluošto musele ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

      Kaina 1,70 €

       Sistemėlės žūklei jūroje

       Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S03 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti baltos spalvos liureksu ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

       Kaina 1,80 €

        Sistemėlės žūklei jūroje

        Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S02 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti blizgančiu liureksu ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėles, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

        Kaina 1,80 €
         3 spalvos

         Pilkeriai

         Pilkeris  Fladen Sjollen 65 g, puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui" kai žvejojama iš laivo ar katerio.          

         Kaina 3,40 €
          3 spalvos

          Pilkeriai

          Pilkeris  Fladen Sjollen 120 g, puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui" kai žvejojama iš laivo ar katerio.            

          Kaina 4,90 €
           2 spalvos

           Pilkeriai

           Pilkeris  Fladen Haken  40 g,  aptakios, kulką primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų

           Kaina 2,60 €
            2 spalvos

            Pilkeriai

            Pilkeris  Fladen Haken  60 g,  aptakios, kulką primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų          

            Kaina 3,00 €
             2 spalvos

             Pilkeriai

             Pilkeris  Fladen Haken  80 g,  aptakios, kulką primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų

             Kaina 3,20 €
              2 spalvos

              Pilkeriai

              Pilkeris  Fladen Haken  100 g,  aptakios, kulką primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų

              Kaina 3,50 €

               Pilkeriai

               Pilkeris Calamar Seafox 200 g, SeaFox pasiūlyme – efektyviausi ir spalvingiausi pilkerių modeliai. Įvairus svorių ir formų pasirinkimas leidžia tinkamai prisitaikyti prie žvejybos gylio ir dreifo stiprumo. Visų tipų pilkeriai tinka žvejoti Baltijos menkes, o Skandinavijos žvejyboje – menkes, saidas, jūros vilkus ir otus.

               Kaina 4,50 €

                Pilkeriai

                Pilkeris Calamar Seafox 250 g, SeaFox pasiūlyme – efektyviausi ir spalvingiausi pilkerių modeliai. Įvairus svorių ir formų pasirinkimas leidžia tinkamai prisitaikyti prie žvejybos gylio ir dreifo stiprumo. Visų tipų pilkeriai tinka žvejoti Baltijos menkes, o Skandinavijos žvejyboje – menkes, saidas, jūros vilkus ir otus

                Kaina 5,30 €

                 Pilkeriai

                 Pilkeris Norden 28-300g    Fladen Fishing

                 FLADEN pasiūlyme – efektyviausi ir spalvingiausi pilkerių modeliai. Įvairus svorių ir formų pasirinkimas leidžia tinkamai prisitaikyti prie žvejybos gylio ir dreifo stiprumo. Visų tipų pilkeriai tinka žvejoti Baltijos menkes, o Skandinavijos žvejyboje – menkes, saidas, jūros vilkus ir otus.

                 Kaina 2,90 €
                  2 spalvos

                  Pilkeriai

                  Pilkeris Norden 28-300g  Fladen   Fladen Fishing

                  Kaina 6,50 €

                   Sistemėlės žūklei jūroje

                     Fladen Fishing

                   Sistemėlė Winged Octopus 17-1415, sistemėlėje trys kabliukai papuošti geltonos spalvos sparnuotais aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                   Kaina 3,80 €

                    Sistemėlės žūklei jūroje

                      Fladen Fishing

                    Sistemėlė Winged Octopus 17-1415, sistemėlėje trys kabliukai papuošti raudonos spalvos sparnuotais aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                    Kaina 3,80 €

                     Sistemėlės žūklei jūroje

                     Fladen Fishing

                     Sistemėlė Winged Octopus 17-1417, sistemėlėje trys kabliukai papuošti rausvos spalvos sparnuotais aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                     Kaina 4,00 €

                      Sistemėlės žūklei jūroje

                      Fladen Fishing

                      Sistemėlė Gloving Squids 17-1511. Sistemėlėje du kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti ryškiai raudonos ir ryškiai geltonos spalvos kalmaro mažylį imituojančiais silikoniniais masalais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                      Kaina 4,00 €

                       Sistemėlės žūklei jūroje

                        Fladen Fishing

                       Sistemėlė Gloving Squids 17-1512. Sistemėlėje du kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti ryškiai geltonos ir salotiškai žalsvos spalvos kalmaro mažylį imituojančiais silikoniniais masalais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

                       Kaina 3,90 €

                        Sistemėlės žūklei jūroje

                         Fladen Fishing

                        Sistemėlė Glowing Squids 17-1414-6-0. Sistemėlėje trys 6/0 Nr. kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti ryškių spalvų. tamsoje liuminisensuojančiais (švytinčiais) kalmaro mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

                        Kaina 1,90 €

                         Sistemėlės žūklei jūroje

                          Fladen Fishing

                         Sistemėlė Fladen Deep Sea Rig for Cod & Mackerel. Sistemėlėje 3 kabliukai papuošti liureksu ir rausva musele ir fluorosensuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                         Kaina 1,20 €

                          Sistemėlės žūklei jūroje

                          Fladen Fishing

                          Sistemėlė Octopus Solis Red 17-1501. Sistemėlėje du kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti raudonos spalvos sparnuotais kalmaro mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

                          Kaina 1,80 €

                           Sistemėlės žūklei jūroje

                           Fladen Fishing

                           Sistemėlė Deep Sea Abalone Octopus Rig Luminous 17-5510. Sistemėlėje trys kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti žalsvos spalvos, tamsoje liuminisensuojančiais (švytinčiais) aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

                           Kaina 2,60 €

                            Sistemėlės žūklei jūroje

                            Fladen Fishing

                            Sistemėlė Octopus Solid Yellow 17-1502. Sistemėlėje du kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti raudonos spalvos sparnuotais kalmaro mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                            Kaina 1,90 €

                             Sistemėlės žūklei jūroje

                             Masalas jūrinių sistemėlų gamybai Gummi Mac  Red 817-60, Fladen. Komplekte 5 kabliukai papuošti ryškiai raudonos spalvos slieką primenančiu silikoniniu vamzdeliu su blizgaus liurekso pluošto papuošimu uodegoje, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, iš šio masalo surišta sistemėlė padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                             Kaina 4,20 €
                              4 spalvos

                              Aksesuarai

                              Švieselės palijoms Fladen 465, tai Impulsinis šviesos šaltinis, naudojamas žvejojant giliuose jūros vandenyse. Puikiai pasiteisina palijų žvejyboje kai žvejojama nuo ledo, pritaikoma ir seliavų žvejyboje tiek atviro vandens sezono metu, tiek žvejijant žiemą nuo ledo.            

                              Kaina 4,50 €

                               Pilkeriai

                                 Fladen Fishing

                               Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios, formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                               Kaina 2,40 €

                                Pilkeriai

                                  Fladen Fishing

                                Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios, formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                Kaina 2,40 €

                                 Pilkeriai

                                  Fladen Fishing

                                 Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                 Kaina 2,40 €

                                  Pilkeriai

                                    Fladen Fishing

                                  Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                  Kaina 3,50 €

                                   Pilkeriai

                                    Fladen Fishing

                                   Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                   Kaina 2,90 €

                                    Pilkeriai

                                     Fladen Fishing

                                    Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                    Kaina 3,50 €

                                     Pilkeriai

                                      Fladen Fishing

                                     Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                     Kaina 3,00 €

                                      Pilkeriai

                                       Fladen Fishing

                                      Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                      Kaina 3,00 €

                                       Sistemėlės žūklei jūroje

                                       Sistemėlė Deep Sea Abalone Octopus Rig Orange 17-5704. Sistemėlėje trys kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti ryškiais oranžinės spalvos aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

                                       Kaina 2,90 €

                                        Sistemėlės žūklei jūroje

                                        Standartinė sistemėlė plekšnių žvejybai su dviem kabliukais papuoštais perliniais įvairaus dydžio karoliukais ir sukrės lapeliais.

                                        Kaina 4,00 €

                                         Sistemėlės žūklei jūroje

                                         Sistemėlė Robban Octopus Pink/Blue. Sistemėlėje trys kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti rausvos spalvos sparnuotais mažais kalmarais kurie papildomai dekoruoti mėlynais akcentais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu. 

                                         Kaina 3,90 €

                                          Sistemėlės žūklei jūroje

                                          Sistemėlė Robban Octopus Pink/Wite Lighting. Sistemėlėje trys kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti rausvos spalvos sparnuotais 10 cm dydžio kalmarais kurie papildomai dekoruoti baltais akcentais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu. 

                                          Kaina 13,00 €

                                           Sistemėlės žūklei jūroje

                                           Sistemėlė Fladen Glitter Feather Rig Red Turquoise 17-596. Sistemėlėje 5 kabliukai papuošti raudonomis ir turkio spalvos liurekso gijomis ir liuminiscencuojančiu karoliuku sudaro paprasto strimerio, imituojančio mažą žuvelę, įvaizdį labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                                           Kaina 1,30 €

                                            Sistemėlės žūklei jūroje

                                            Sistemėlę sudaro 0,40 mm storio pagrindinis valas su šešiais šoniniais pavadėliais turinčiais po vieną nikelio spalvos, # 6 dydžio kabliuką. Kabliukai yra papuošti reljefine, perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko plėvelės ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

                                            Kaina 1,60 €

                                             Sistemėlės žūklei jūroje

                                             Sistemėlė Fladen Deep Sea Rig for Cod & Mackerel- Flasher Rig Pink. Sistemėlėje 3 kabliukai papuošti liureksu ir rausva musele ir fluorosensuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                                             Kaina 1,40 €

                                              Sistemėlės žūklei jūroje

                                              Sistemėlė Fladen Flasher Rig Big Water Bluek. Sistemėlėje 2 kabliukai papuošti melsvos ir sidabrinės spalvos liureksu ir liuminiscencuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis. Krevetė, kalmaro ar tos pačios menkės gabaliukas užmautas ant kabliuko labai padidina žvejybos efektyvumą ir rezultatyvumą nei žvejojant vien tik "nuoga" sistemėle.

                                              Kaina 1,75 €

                                               Sistemėlės žūklei jūroje

                                               Sistemėlė Fladen MAXXIMUS Deep Sea Rig. Sistemėlėje 2 "Big Eye Circle" tipo kabliukai papuošti rausvos ir sidabrinės spalvos liureksu, blizgia, liuminiscencuojančia - perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir liuminiscencuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                                               Kaina 1,95 €

                                                Sistemėlės žūklei jūroje

                                                Sistemėlė Fladen Deep Sea Rig D5. Sistemėlėje 3 kabliukai fosforizuotu korpusu, papuošti blizgia, liuminiscencuojančia - perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir liuminiscencuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                                                Kaina 1,60 €

                                                 Sistemėlės žūklei jūroje

                                                 Sistemėlėje 5 kabliukai papuošti raudonos spalvos liurekso gijomis ir liuminiscencuojančiu karoliuku sudaro paprasto strimerio, imituojančio mažą žuvelę, įvaizdį labai efektyviai vilioja silkes ir skumbres, jos neatsisako ir menkės, saidos  ir kitos jūrines žuvys, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                                                 Kaina 1,70 €

                                                  Sistemėlės žūklei jūroje

                                                  "Fladen" yra vienas iš populiariausių ir labiausiai patyrusių prekės ženklų, skirtų jūrinei žvejybai gaminti! Produktai, sukurti specialiai jūrinei žvejybai, suteiks jums sėkmingą žūklės dieną.

                                                  Kaina 1,50 €

                                                   Sistemėlės žūklei jūroje

                                                   Sistemėlėje Fladen Deep Sea Rig 17-2350 ir17-2370 yra 3 kabliukai papuošti rausvos spalvos liureksu, blizgia - perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir 2-jų liuminiscencuojančių ir raudono karoliuko vėriniu, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                                                   Kaina 1,95 €

                                                    Sistemėlės žūklei jūroje

                                                    Sistemėlė Fladen Deep Sea Rig 17-2780. Sistemėlėje 2 "Big Eye Circle" tipo kabliukai papuošti radonos ir auksinės spalvos liureksu, blizgia, perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir liuminiscencuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                                                    Kaina 1,50 €

                                                     Pilkeriai

                                                     Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                                     Kaina 3,50 €

                                                      Pilkeriai

                                                      Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                                      Kaina 3,50 €

                                                       Pilkeriai

                                                       Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                                       Kaina 3,50 €

                                                        Pilkeriai

                                                        Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                                        Kaina 3,50 €

                                                         Pilkeriai

                                                         Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                                         Kaina 3,50 €

                                                          Pilkeriai

                                                          Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                                          Kaina 3,50 €

                                                           Pilkeriai

                                                           Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                                           Kaina 3,90 €

                                                            Pilkeriai

                                                            Pailgos, mažos žuvelės kūną primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų, apginkluotas stipriu, sūriam vandeniui atspariu trišakiu kabliuku. Puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui".

                                                            Kaina 3,90 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kategorijos
                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Ilgis, mm
                                                             Spalva
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Svoris, g
                                                             Filtruoti