Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Gummi Mac Red 817
Gummi Mac Red 817

  Sistemėlės žūklei jūroje

  Masalas sistemėlių gamybai Gummi Mac Red 817 Fladen

  32-0254
  FLADEN
  4,20 €
  Su mokesčiais

  Masalas jūrinių sistemėlų gamybai Gummi Mac  Red 817-60, Fladen. Komplekte 5 kabliukai papuošti ryškiai raudonos spalvos slieką primenančiu silikoniniu vamzdeliu su blizgaus liurekso pluošto papuošimu uodegoje, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, iš šio masalo surišta sistemėlė padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

  Masalas sistemėlių gamybai Gummi Mac Red 817 Fladen

  Masalas jūrinių sistemėlių gamybai Gummi Mac  Red 817, Fladen. Komplekte 5 kabliukai papuošti ryškiai raudonos spalvos slieką primenančiu silikoniniu vamzdeliu su blizgaus liurekso pluošto papuošimu uodegoje, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, iš šio masalo surišta sistemėlė padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu. Kibimas suaktyvėja jei ant kabliuko užmausite krevetę, kalmaro ar žuvies gabaliuką. Gummi Mak galima naudoti kaip assist (pagalbinį) kabliuką patobulinant pilkerį, šiuo atveju masalas montuojamas ant viršutinio pilkerio jungiamojo žiedelio. Egzistuoja daugybė variantų kaip galima panaudoti šį, išties kibų masalą, o žvejyboje jis ne kartą įrodė savo efektyvumą Baltijos ir Norvegijos jūrose. Yra keturių dydžių: 6/0; 9/0; 12/0; 14/0.