Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą FLADEN

Blizgės

Blizgė Fladen Simris 120mm 26g. Simris yra fantastiška blizgė skirta velkiavimui jūroje gaudant lašišas ir jūrinius upėtakius - šlakius, sukurta garsaus švedų sportinio meškeriotojo Pelle Karlsson, pasižymi stabiliu darbu net kai velkiaujama dideliu greičiu, puikiai pasiteisina gaudant trofėjines lydekas.

Kaina 7,00 €

  Blizgės

  Švedų kompanijos Fladen blizgė Realistic Flutter averse turi tikrovišką, visiškai imituojantį natūralios žuvies išvaizdą piešinį kuris labai patrauklus plėšrūnui, blizgės reverso spalva yra sidabrinė. Blizgė puikiai gaudo visas lašišines žuvis, salačius ir, žinoma, aštriadantes lydekas. Tai pripažinta klasika, plačiai paplitusi tarp žvejų visame pasaulyje.

  Kaina 4,90 €

   Blizgės

   100mm ilgio ir 28 g svorio „Fladen Nidingen Flach“ blizgė yra vienas perkamiausių „Fladen“ masalų dėl geros priežasties: puikia veikia tiek stovinčiame, tiek tekančiame gėlame ar sūriame vandenyje ir yra tinkama lašišoms, šlakiams, salačiams ir lydekoms žvejoti. Plati spalvų gama, nuostabus kokybės ir kainos santykis.

   Kaina 2,50 €

    Blizgės

    Švedų kompanijos Fladen blizgė-vartiklė Flutter HOT averse turi ryškios, provokuojančios spalvos dažymą arba piešinį kuris skatina plėšrūną atakuoti, blizgės reverso spalva yra sidabrinė. Blizgė puikiai gaudo upėtakius, ešerius, šapalus, salačius ir, žinoma, aštriadantes lydekas.

    Kaina 4,00 €

     Blizgės

     Švedų kompanijos Fladen blizgė-vartiklė Flutter HOT averse turi ryškios, provokuojančios spalvos dažymą arba piešinį kuris skatina plėšrūną atakuoti, blizgės reverso spalva yra sidabrinė. Blizgė puikiai gaudo visas lašišines žuvis, salačius ir, žinoma, aštriadantes lydekas. 

     Kaina 4,20 €

      Blizgės

      Švedų kompanijos Fladen blizgė-vartiklė Flutter HOT averse turi ryškios, provokuojančios spalvos dažymą arba piešinį kuris skatina plėšrūną atakuoti, blizgės reverso spalva yra sidabrinė. Blizgė puikiai gaudo visas lašišines žuvis, salačius ir, žinoma, aštriadantes lydekas. 

      Kaina 4,50 €

       Blizgės

       „Fladen Trout“ blizgė yra vienas perkamiausių „Fladen“ masalų dėl geros priežasties: puikia veikia tiek stovinčiame, tiek tekančiame gėlame ar sūriame vandenyje ir yra tinkama lašišoms, šlakiams, salačiams ir lydekoms žvejoti. Ji yra unikali savo paviršiaus apdaila ir itin tikroviška išvaizda, reverso spalva yra sidabrinė. Nuostabus kokybės ir kainos santykis.

       Kaina 1,80 €

        Striukės žvejybai

        Striukė  Fladen Authentic wear 2.0 yra visiškai neperšlampama ir neperpučiama (10 000+ mm) pilka striukė - idealiai tinka žvejybai, medžioklei, bet kokiai veiklai lauke, bet kokiu oru.

        Kaina 95,00 €

         Kelnės žvejybai

         Kelnės Fladen Authentic 2.0, puikiai tinka žvejybai, medžioklei ar kitoms veikloms lauke, kai norite turėti patogius drabužius tinkančius bet kokiomis oro sąlygomis, atsparius tiek vėjui, tiek ir vandeniui.

         Kaina 75,00 €

          Striukės žvejybai

          Neskęstanti Striukė Fladen Maxximus 850MX plūduriavimo striukė yra geriausia. ISO 12.402-5 sertifikuota kaip plūduriavimo striukė.

          Kaina 201,00 €

           Kelnės žvejybai

           Neskęstantis Kombinezonas FLADEN MAXXIMUS 855MX „Fladen Maxximus“ yra pagamintas iš naujausių lengvų, tačiau patvarių medžiagų judėjimo paprastumas ir pakankamas komfortas. Kostiumas taip pat apsaugo nuo vėjo ir lietaus.

           Kaina 164,50 €

            Striukės žvejybai

            Neskęstanti Striukė Fladen 846 GS Tinka dėvėti jūroje ir žvejyboje ant ledo. Kostiumas pritaikytas ekstremalioms sąlygoms, plūdrumo ir šilumine apsauga, kaip ir kiti Fladen gelbėjimo kostiumai.

            Kaina 132,36 €

             Kelnės žvejybai

             Fladen Marine būriavimo kelnės Offshore 912 kurių išorinis sluoksnis pasiūtas iš tvirtos poliesterio.  kuris yra atsparus vandeniui ir geras vėdinimas.

             Kaina 83,70 €

              Kelnės žvejybai

              Kelnės Fladen neskęstančios 847B skirtos dėvėti su Plaukiojimo striuke 846. Armuoti antkeliai, dvigubas atvartas su dvipusiu užtrauktuku, reguliuojami petnešų dirželiai, vandeniui atsparios kišenės ir užtrauktukai. EN393 sertifikatas.

              Kaina 102,00 €

               Striukės žvejybai

               Stilingo dizaino, patogi buriavimo striukė Fladen Marine Navigator 901 yra atspari vandeniui, kvėpuojanti ir visiškai apsaugo nuo vandens ir vėjo.

               Kaina 93,00 €

                Kepurės žvejybai

                Kepurė su snapeliu Fladen su tinkleliu nuo uodų. Kepurė Fladen su tinkleliu nuo uodų. Tinklelis su raišteliu apsaugo nuo uodų.

                Kaina 6,50 €

                 Kepurės žvejybai

                 Žvejo skrybėlė Fladen su tinkleliu. Tinklelis su raišteliu apsaugo nuo uodų.

                 Kaina 6,50 €

                  Museliniai valai

                  Fladen muselinis valas  Maxximus WF5 30 m, plaukiantis, oranžinės spalvos, galuose turi pritvirtintas pintas kilpas. Maxximus muselinis valas yra labai geros kokybės valas už labai piimtiną  kainą.

                  Kaina 24,00 €

                   Vobleriai Fladen

                   Vobleris Fladen Maxximus Predator Confidence Bleak 12,5 cm. Plaukiantis, akustinis, turi patrauklią plėšrūnams veikseną, labiausiai tinka žvejoti lydekas, sterkus, ešerius ar upėtakius.

                   Kaina 6,70 €

                    Guminiai botai

                    Botai neopreniniai 23-76 Fladen Neopreniniai botai su grubiu padų protektoriumi, patogūs vaikščioti akmenuotais paplūdimiais, neslidūs. Neopreno batviršis padeda išlaikyti kojas šiltas vaikštant pėsčiomis palei krantą.

                    Kaina 68,90 €

                     Pirštinės žvejybai

                     Neopreninės pirštinės FLADEN Maxximus 1817 pagamintos iš aukščiausios kokybės neopreno, kuris patikimai apsaugo rankas nuo drėgmės, vėjo, nedidelio šalčio, o taip pat nuo galimų traumų.

                     Kaina 17,90 €

                      Batų apkaustai

                      Dygliai avalynei Fladen Tinka visai avalynei. Skirta ne tik žvejybai.

                      Kaina 8,00 €

                       Kepurės žvejybai

                       Žieminė kepurė su kailiu Fur 22-930B. Fladen žieminė kepurė puikiai tinka žvejybai, medžioklei ar kitai veiklai lauke. Žieminė kepurė su dirbtiniais kailiais.

                       Kaina 21,90 €

                        Balansyrai

                        Balansyras STIRR yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras STIRR pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį

                        Kaina 5,40 €

                         Balansyrai

                         Balansyras STIRR yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras STIRR pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį

                         Kaina 5,40 €

                          Balansyrai

                          Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį

                          Kaina 5,40 €
                           Balansyras STIRR 51 mm 15g Fladen
                           Šiuo metu neturime

                           Balansyrai

                           Balansyras STIRR yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras STIRR pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį

                           Kaina 5,40 €

                            Balansyrai

                            Balansyras STIRR yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras STIRR pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį

                            Kaina 5,40 €
                             3 spalvos

                             Pilkeriai

                             Pilkeris  Fladen Sjollen 65 g, puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui" kai žvejojama iš laivo ar katerio.          

                             Kaina 3,40 €
                              3 spalvos

                              Pilkeriai

                              Pilkeris  Fladen Sjollen 120 g, puikus pilkeris visų jūrinių žuvų žvejybai nuo uolų priekrantės vandenyse ir vertikaliajam "džigingui" kai žvejojama iš laivo ar katerio.            

                              Kaina 4,90 €
                               2 spalvos

                               Pilkeriai

                               Pilkeris  Fladen Haken  40 g,  aptakios, kulką primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų

                               Kaina 2,60 €
                                2 spalvos

                                Pilkeriai

                                Pilkeris  Fladen Haken  60 g,  aptakios, kulką primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų          

                                Kaina 3,00 €
                                 2 spalvos

                                 Pilkeriai

                                 Pilkeris  Fladen Haken  80 g,  aptakios, kulką primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų

                                 Kaina 3,20 €
                                  2 spalvos

                                  Pilkeriai

                                  Pilkeris  Fladen Haken  100 g,  aptakios, kulką primenančios formos pilkeris, pasižymintis išskirtiniais savitais judesiais vertikaliai "džigaujant" kai žvejojama iš laivo ar katerio ir puikiomis balistinėmis savybėmis ir geru žaismu kai mėtoma žvejojant nuo pakrantės uolų

                                  Kaina 3,50 €
                                   Masalas - dirbtinis sliekas Fladen 95mm
                                   Šiuo metu neturime

                                   Minkšti masalai

                                   Masalas - dirbtinis sliekas Fladen Vermz 95mm ilgio, "valgomas".

                                   Kaina 5,50 €

                                    Minkšti masalai

                                    Masalas - dirbtinis sliekas Fladen 85mm, "valgomas"

                                    Kaina 4,00 €

                                     Žieminės meškerės

                                     Žieminė meškerėlė Midi 36cm  Fladen

                                     Kaina 3,90 €
                                      Žieminė meškerėlė 29cm Fladen
                                      Šiuo metu neturime

                                      Žieminės meškerės

                                      Žieminė meškerėlė  40cm  Fladen

                                      Kaina 7,20 €

                                       Žieminės meškerės

                                       Žieminė meškerėlė teleskopinė  Fladen

                                       Kaina 8,60 €

                                        Žieminės meškerės

                                        Žieminė meškerėlė Vantage Ice Combo /  Fladen           

                                        Kaina 11,70 €

                                         Balansyrai

                                         Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį

                                         Kaina 5,40 €

                                          Balansyrai

                                          Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį.

                                          Kaina 5,40 €

                                           Balansyrai

                                           Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD  pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį.

                                           Kaina 5,40 €

                                            Balansyrai

                                            Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį.

                                            Kaina 5,40 €

                                             Balansyrai

                                             Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį.

                                             Kaina 5,40 €

                                              Balansyrai

                                              Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį.

                                              Kaina 5,40 €

                                               Balansyrai

                                               Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį.

                                               Kaina 5,40 €

                                                Balansyrai

                                                Balansyras KVIDD yra vienas iš daugelio dirbtinių rūšių masalų skirtas žiemos žvejybai, jis yra kiek pūstos "minnow"(mailiaus) formos. Balansyras KVIDD pasižymi visomis puikaus balansyro charakteristikomis, puikia spalvine gama ir jis tikrai puikiai gaudo žuvį.

                                                Kaina 5,40 €

                                                 Bridkelnės

                                                 Bridkelnės kvėpuojančios Maxximus Fladen siūlo maksimalų komfortą visose situacijose. „Fladen Maxximus“ braidymo kelnės yra 100% atsparios vandeniui ir tuo pačiu kvėpuojančios. Visos plokščiųjų briaunų siūlės yra dvigubai sutvirtintos/ todėl visiškai nepralaidžios vandeniui.

                                                 Art.Nr. 23-66

                                                 Kaina 129,00 €

                                                  Jūrinės meškerės

                                                  • Ilgis, m - 2,10,
                                                  • Dalių sk. - 2,
                                                  • Transp. ilgis, cm - 169,
                                                  • Artikulas - 12-82172060,
                                                  • Akcija - SUPER HEAVY,
                                                  • Galia, lb - 20-60
                                                  Bazinė kaina 299,00 € Kaina 254,15 €
                                                  • −15%

                                                  Įvairūs įrankiai žvejybai

                                                  Žirklutės  Fladen 28-18012 Mažos patogios žirklutės, kurios kerpa pinta valą taip pat lengvai, kaip ir paprastą siūlą.

                                                  Kaina 2,00 €

                                                   Plūdės

                                                   Plūdė 21-806 Fladen 40mm

                                                   Kaina 0,60 €

                                                    Plūdės

                                                    Plūdė 21-807 Fladen 60mm

                                                    Kaina 0,70 €

                                                     Tinkleliai ir bučiukai

                                                     Bučiukas 15602 vėžiams gaudyti Fladen 30x90cm

                                                     Kaina 10,90 €

                                                      Pilkeriai

                                                      Pilkeris Norden 28-300g    Fladen Fishing

                                                      FLADEN pasiūlyme – efektyviausi ir spalvingiausi pilkerių modeliai. Įvairus svorių ir formų pasirinkimas leidžia tinkamai prisitaikyti prie žvejybos gylio ir dreifo stiprumo. Visų tipų pilkeriai tinka žvejoti Baltijos menkes, o Skandinavijos žvejyboje – menkes, saidas, jūros vilkus ir otus.

                                                      Kaina 2,90 €
                                                       2 spalvos

                                                       Pilkeriai

                                                       Pilkeris Norden 28-300g  Fladen   Fladen Fishing

                                                       Kaina 6,50 €

                                                        Sistemėlės žūklei jūroje

                                                          Fladen Fishing

                                                        Sistemėlė Winged Octopus 17-1415, sistemėlėje trys kabliukai papuošti geltonos spalvos sparnuotais aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                                                        Kaina 3,80 €