Šiltukai

"Haago" (pa)šiltukai šaltajam sezonui yra būtinybė jeigu ketinate užsiimti bet kokia veikla lauke. Nesvarbu, ar ketinate išeiti pasivaikščioti, ar planuojate žvejoti - su "Haago" užtikrinsite šilumą rankoms, pirštams ir kūnui iki 10 val. laikotarpiui. Puiku ir tai, kad šiltukus galite įsigyti kaip vidpadžius - taip užtikrinti, kad kojos nesušals laiką leidžiant lauke, ir pramogaujant...

"Haago" (pa)šiltukai šaltajam sezonui yra būtinybė jeigu ketinate užsiimti bet kokia veikla lauke. Nesvarbu, ar ketinate išeiti pasivaikščioti, ar planuojate žvejoti - su "Haago" užtikrinsite šilumą rankoms, pirštams ir kūnui iki 10 val. laikotarpiui. Puiku ir tai, kad šiltukus galite įsigyti kaip vidpadžius - taip užtikrinti, kad kojos nesušals laiką leidžiant lauke, ir pramogaujant nejausite diskomforto.

(Pa)šiltukų veikimo principas yra itin paprastas ir greitas. Prieš eidami į lauką, praplėškite pakuotę, pakratykite šiltuką ir produktas bus maksimaliai įkaitęs vos po 4-5 minučių.

Neleiskite šaltajam sezonui sugadinti pramogų ir nuotykių lauke pasirinkę "Haago" (pa)šiltukus.

Šiltukai

Nesvarbu, ar leidžiatės į nuostabų nuotykį gamtoje, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus rankų šalčio.

Kaina 2,00 €

  Šiltukai

  Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus kojų pirštų šalčio.

  Kaina 2,00 €

   Šiltukai

   Nesvarbu, ar leidžiatės į nuostabų nuotykį gamtoje, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus kūną krečiančio šalčio.

   Kaina 2,00 €

    Šiltukai

    Nesvarbu, ar leidžiatės į nuostabų nuotykį gamtoje, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, šiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus pėdų šalčio.

    Kaina 3,00 €

     Šiltukai

     Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus pėdų šalčio.

     Kaina 2,00 €

      Šiltukai

      Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus rankų šalčio.

      Kaina 2,00 €

       Filtruoti pagal

       Kaina
       Gamintojai
       Daugiau Mažiau
       Filtruoti