Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Šiltukai

"Haago" (pa)šiltukai šaltajam sezonui yra būtinybė jeigu ketinate užsiimti bet kokia veikla lauke. Nesvarbu, ar ketinate išeiti pasivaikščioti, ar planuojate žvejoti - su "Haago" užtikrinsite šilumą rankoms, pirštams ir kūnui iki 10 val. laikotarpiui. Puiku ir tai, kad šiltukus galite įsigyti kaip vidpadžius - taip užtikrinti, kad kojos nesušals laiką leidžiant lauke, ir pramogaujant...

"Haago" (pa)šiltukai šaltajam sezonui yra būtinybė jeigu ketinate užsiimti bet kokia veikla lauke. Nesvarbu, ar ketinate išeiti pasivaikščioti, ar planuojate žvejoti - su "Haago" užtikrinsite šilumą rankoms, pirštams ir kūnui iki 10 val. laikotarpiui. Puiku ir tai, kad šiltukus galite įsigyti kaip vidpadžius - taip užtikrinti, kad kojos nesušals laiką leidžiant lauke, ir pramogaujant nejausite diskomforto.

(Pa)šiltukų veikimo principas yra itin paprastas ir greitas. Prieš eidami į lauką, praplėškite pakuotę, pakratykite šiltuką ir produktas bus maksimaliai įkaitęs vos po 4-5 minučių.

Neleiskite šaltajam sezonui sugadinti pramogų ir nuotykių lauke pasirinkę "Haago" (pa)šiltukus.

Šiltukai

Nesvarbu, ar leidžiatės į nuostabų nuotykį gamtoje, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus rankų šalčio.

Kaina 2,00 €
  • Nauja

Šiltukai

Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus kojų pirštų šalčio.

Kaina 2,00 €
  • Nauja

Šiltukai

Nesvarbu, ar leidžiatės į nuostabų nuotykį gamtoje, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus kūną krečiančio šalčio.

Kaina 2,00 €
  • Nauja

Šiltukai

Nesvarbu, ar leidžiatės į nuostabų nuotykį gamtoje, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, šiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus pėdų šalčio.

Kaina 3,00 €
  • Nauja

Šiltukai

Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus pėdų šalčio.

Kaina 2,00 €
  • Nauja

Šiltukai

Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus rankų šalčio.

Kaina 2,00 €
  • Nauja

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti