Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Fluorokarboniniai valai

Valai

Fluorokarboninis valas Colmic SHADE 50m

Kaina 9,00 €

Valai

Fluorokarboninis valas Colmic KING 50m

Kaina 14,50 €

Valai

Aukščiausios kokybės 100% fluorokarboninis valas pagamintas Japonijoje Dragon kompanijos užsakymu. Puikiai tinka plūdinės ir fyderio pavadėliams, muselinių meškerių pavadėliams, storesnių diametrų -  surf žvejybais, o taip pat pavadėliams gaminti kai žvejojamos plėšrios žuvys: lydekos, sterkai ar ešeriai. Super skaidrus, aiškiai permatomas, bespalvis, visiškai nepastebimas vandenyje, ritinėlyje 20 metrų valo.

Bazinė kaina 4,50 € Kaina 3,60 €
  • −20%

Pavadėliniai valai

Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon 20m fantastinių savybių, aukščiausios kokybės skaidrus fluorokarboninis supervalas, pagamintas Japonijoje.

Bazinė kaina 6,50 € Kaina 5,20 €
  • −20%

Fluorokarboniniai valai

Valas Fladen Maxximus Flexi Shock 50m Ypač minkštas, ypač stiprus, smūgio lyderis su labai dideliu mazgo stiprumu. Valo skersmuo nuo 0,60 mm iki 1,20 mm.

Kaina 5,00 €

Fluorokarboniniai valai

Fluorocarbon Momoi Soflex itin stiprus, pagamintas Japonijoje, lengvas ir lygus, didesnio jautrumo fluorokarboninis valas. Unikalus gamybos procesas vadinamas MJS Processing, speciali ritės vyniojimo technologija padaro šį valą mėgiamu žvejų pasirinkimu.

Kaina 11,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Valo skersmuo, mm
Daugiau Mažiau
Testas,kg
Daugiau Mažiau
Filtruoti