Aksesuarai ir priežiūros priemonės

Kokybiški avalynės aksesuarai ir profesionalios priežiūros priemonės

Bestard ir Jack Wolfskin. Impregnantai, tepalai, apsauginis sluoksnis. Preidai avalynei, priedai batams, vidpadžiai, antbačiai, raišteliai.

Batų apkaustai

Dygliai avalynei Fladen Tinka visai avalynei. Skirta ne tik žvejybai.

Kaina 8,90 €

  Avalynės vidpadžiai

  Didelio tankio vidpadžiai padeda išlaikyti pėdas sausas ir išvengti pėdų bei raumenų nuovargio užsiimant fizine veikla. Dėl vidpadžio gebėjimo formuotis aplink pėdą, visa pėda atranda atramą ir efektyviai sugeria amortizaciją kiekviename žingsnyje. Pamušalas "Cambrelle" – tvirtu ir techniniu audiniu, vidpadžiai yra pralaidūs orui, greitai džiūstantys, sugeria drėgmę iš pėdų, ir neleidžia kauptis grybeliams, bakterijoms ar kvapams.

  Kaina 11,30 €

   Šiltukai

   Nesvarbu, ar leidžiatės į nuostabų nuotykį gamtoje, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, šiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus pėdų šalčio.

   Kaina 3,00 €

    Šiltukai

    Nesvarbu, ar leidžiatės į pilną potyrių kelionę aukštai į kalnus, ar dirbate šaltoje darbo vietoje, pašiltukai gali jums padėti išvengti nemalonaus pėdų šalčio.

    Kaina 2,00 €

     Batų apkaustai

     Neslystantys batų apkaustai "Robinson". Tai nepakeičiamas avalynės aksesuaras poledinėje žūklėje, kuris palengvina judėjimą ant užšalusio vandens. Batų apkaustai, dar vadinami nagėmis, yra dėvimi ir nebūtinai žvejybos metu. Batų apkaustai yra reikalingi bet kokioje veikloje, kurioje numatomos slidžios oro sąlygos.

     Kaina 8,90 €

      Aksesuarai ir priežiūros priemonės

      WINTER FOOTBED vidpadis su termo vilna, palaiko jūsų kojų šilumą. Jame yra šiluminė pūkinė danga ir kvėpuojančios PU putos, kurios užtikrina išskirtinį amortizavimą.

      Kaina 9,95 €

       Aksesuarai ir priežiūros priemonės

       Tvirti raišteliai batams PAW LACES 160cm ilgio, su letenos atspaudo motyvais, firminėmis JACK WOLFSKIN spalvomis.

       Kaina 3,50 €

        Filtruoti pagal

        Kategorijos
        Kaina
        Gamintojai
        Daugiau Mažiau
        Bato dydis
        Spalva
        Filtruoti