Fiksuotos geležtės peiliai

Fiksuotos geležtės peiliai

Šis Puma TEC serijos fiksuotos geležtės peilis taip pat idealiai tinka naudoti sunkiems darbams, nes jo konstrukcija yra pilna. Nerūdijantis 3Cr13 plienas naudojamas satino apdailai. Žali micarta rankenos apvalkalai ir nerūdijančio plieno pirštų apsauga, sudaro rankeną su integruota anga virvelei. Parduodamas kartu su juodos odos diržo apvalkalu.

Kaina 53,90 €

  Fiksuotos geležtės peiliai

  Medžiotojams ir lauko entuziastams tikrai patiks šis galingas Puma TEC fiksuotos geležtės peilis. Iki 5 mm storio ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio AISI 440 plieno, turi praktišką įdubimą nykščiui ir naudingą įpjovą mažesniems lynams ir diržams pjauti. Nerūdijančio plieno atraminis elementas apsaugo dirbančią ranką nuo nuslydimo į ašmenis. Didelio dydžio rankena iš patrauklaus sandalmedžio patogiai guli rankoje dėl joje esančių įdubų pirštams. Peilį papildo diržo segtukas, rudas odinis dėklas ir juoda dovanų dėžutė.

  Kaina 66,90 €

   Turistiniai peiliai

   Šio Herbertz peilio forma buvo sukurta pagal tradicines japoniškų šefo peilių formas. Turistinis peilis su vertinga Tagayasan medine sustiprina šį įspūdį. Ploni ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio 440A plieno ir medinė rankena kartu sudaro peilį, kuris yra idealus kompanionas bet kokiai veiklai lauke. Ašmenų užraktas užtikrina saugų darbą.

   Kaina 35,00 €

    Fiksuotos geležtės peiliai

    Šis netradicinis peilis iš Herbertz įtikina ašmenimis iš nerūdijančio, aukštos kokybės plieno AISI 420. Rankena pagaminta iš juodo juodmedžio ir užtikrina patikimą laikymą laisvoje ir darbinėje padėtyje. Praktiška dizaino dalis su iškylimu nykščiui, garantuoja greitą naudojimą, o įdėklo užraktas užtikrina, kad ašmenys būtų saugiai užfiksuoti. Virvelės anga rankenos gale leidžia prie peilio pritvirtinti karabiną.

    Kaina 25,00 €

     Medžiokliniai peiliai

     Helle medžioklinis peilis SYLVSTEINEN išsiskiria ergonomiškos formos rankena iš alyvuoto Mozūrijos beržo ir įdėklu iš rago. Peilio apdaila turi patrauklią žalvarinę jungtį. Helle peiliui naudoja garsųjį, aukštos kokybės trijų sluoksnių plieną. Peilis yra plonos odos apvalkale su diržo kilpa.

     Kaina 199,00 €

      Peiliai

      Šis klasikinis lauko peilis yra iš žinomo Ispanijos gamintojo Nieto Trapper serijos. Dėl 4 mm storio AN.58 nerūdijančio plieno ašmenų konstrukcijos, šis peilis gali atlaikyti net sunkiausius darbus. Pirštų apsauga sukurta taip, kad neįslystų į ašmenis. Švariai apdorotos rankenos svarstyklės iš alyvmedžio yra patogios laikyti. Parduodamas kartu su rudu odiniu dėklu.

      Kaina 86,00 €

       Fiksuotos geležtės peiliai

       Su šiuo modeliu Herbertz pristato stebėtinai lengvą, tačiau tvirtą peilį, skirtą naudoti lauke. Juoda spalva padengtas peilis, pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 420, turi iš dalies dantytą kraštą gale. Didelio dydžio atraminis elementas užtikrina saugumą naudojimo metu. Pridedamas plastikinis dėklas transportavimui.

       Kaina 27,90 €

        Fiksuotos geležtės peiliai

        Šis galingas peilis iš Smith&Wesson's Military & Police linijos turi iš dalies dantytą geležtę, pagamintą iš daug anglies turinčio 8Cr13MoV nerūdijančio plieno. Ypatinga šio modelio savybė suteikia galimybę pritvirtinti vieną iš dviejų uždarų rankenų, pagamintų iš stiklo pluoštu sustiprinto nailono. Tiesiog atsukite stiklo daužiklį, uždėkite rankeną ir vėl priveržkite stiklo daužiklį. Parduodamas kartu su plastikiniu dėklu.

        Kaina 137,00 €

         Fiksuotos geležtės peiliai

         Puikus Herbertz universalios paskirties peilis

         Kaina 49,50 €

          Medžiokliniai peiliai

          Puikus Herbertz medžioklinis peilis

          Kaina 43,80 €

           Fiksuotos geležtės peiliai

           Puikus"Bowie" Herbertz universalios paskirties peilis

           Kaina 35,00 €

            Medžiokliniai peiliai

            Puikus Herbertz medžioklinis peilis

            Kaina 54,90 €

             Fiksuotos geležtės peiliai

             Puikus HERBERTZ "bowie" tipo peilis su dėklu

             Kaina 45,80 €

              Turistiniai peiliai

              Su šiuo modeliu Herbertz siūlo tvirtą turistinį peilį su AISI 420 nerūdijančio plieno ašmenimis kasdieniniam naudojimui. Rankena, pagaminta iš neslystančio plastiko-gumos derinio, užtikrina patikimą sukibimą dirbant. Kaip papildomas priedas rankenoje integruotas stiklo daužiklis. Kartu su peiliu yra plastikinis apvalkalas laikymui ir transportavimui.

              Kaina 14,90 €

               Medžiokliniai peiliai

               Masyvus Herbertz medžioklinis peilis turi 79 sluoksnių Damasko ašmenis su anglies plieno šerdimi ir kaltiniais nerūdijančio 3Cr13 plieno sluoksniais. Tvirtas atraminis elementas ir pirštų įdubimai užtikrina patikimumą peilio naudojimo metu. Tamsi pakka medinė rankena su Herbertz emblema dera su tamsiu peiliuku. Komplekte yra odinis diržo apvalkalas.

               Kaina 99,90 €

                Medžiokliniai peiliai

                Stiprybė slypi ramybėje. Paprastas, harmoningas Helle medžioklinis peilis JEGERMESTER turi ergonomiškos formos rankeną, pagamintą iš alyvuoto garbanoto beržo. Patraukli žalvario detalė užbaigia ašmenis. Kaip ašmenų plienas buvo pasirinktas nerūdijantis Sandvik plienas. Parduodamas kartu su aukštos kokybės odiniu apvalkalu ir kilpa, skirta nešioti peilį ant diržo.

                Kaina 166,00 €

                 Medžiokliniai peiliai

                 Šis ypatingai pasiteisinęs kovinis peilis tarnauja kaip lauko peilis Austrijos ginkluotosioms pajėgoms. Fosfato spyruoklinio plieno ašmenys yra ypač naudingi dėl savo optimalios formos. Juoda rankena su kilpa dirželiui yra pagaminta iš nesunaikinamo polimerinio plastiko. Apsauga taip pat gali būti naudojama kaip butelių atidarytuvas. Polimeriniame apvalkale yra suspaudžiama spyruoklė, kad peilis būtų tvirtai ir patikimai įdėtas į apvalkalą. Šis modelis yra su lygiais ašmenimis.

                 Kaina 56,00 €

                  Fiksuotos geležtės peiliai

                  Herbertz fiksuotos geležtės peilis su puikiu kainos ir kokybės santykiu. Juodai padengti peilio ašmenys, pagaminti iš nerūdijančio AISI 420 plieno, turi praktiškus dantytus ašmenis. Ergonomiškos formos plastikinėje rankenoje yra atraminis elementas, kuris patikimai apsaugo nuo rankos nuslydimo į ašmenis. Pridedamas juodas plastikinis apvalkalas su įvairiomis tvirtinimo galimybėmis.

                  Kaina 28,00 €

                   Fiksuotos geležtės peiliai

                   Su universaliu fiksuotos geležtės peiliu SPEIDER 05 rasite puikią įžangą į tradicinės Norvegijos kompanijos Helle aukščiausios klasės peilių pasaulį. Satininiu būdu padengtas kritimo taško peilis pagamintas iš nerūdijančio 12C27 plieno ir yra itin aštriai šlifuotas. Išryškinta pirštų apsauga, pagaminta iš nerūdijančio plieno, patikimai neleidžia darbinei rankai įslysti į ašmenis. Ergonomiškos formos rankeną, pagamintą iš garbanotos beržo medienos, patogu laikyti, net ir naudojant ilgą laiką. Tamsiai žalias odinis dėklas yra puikiai tinkantis nešioti peilį.

                   Kaina 88,80 €

                    Medžiokliniai peiliai

                    GAUPE modelis buvo sukurtas pagal norvegų gamintojo Helle dizainą, o tai norvegiškai reiškia lūšį. Kaip ašmenų medžiaga naudojamas patikrintas nerūdijantis Sandvik plienas 12C27. Šis aukštos kokybės plienas yra žinomas dėl didelio tvirtumo, ypatingo aštrumo ir gero atsparumo korozijai. Ergonomiškos formos rankena iš garbanoto beržo maloniai jaučiasi rankoje. Komplekte esantis juodas odinis apvalkalas turi dekoratyvinį lūšies letenos atspaudą.

                    Kaina 157,50 €

                     Fiksuotos geležtės peiliai

                     Jei paklaustumėte norvego, kaip atrodė jo pirmasis peilis, gautumėte atsakymą: skautų peilis raudonu galu. "Helle" tokius peilių gamybą gali atsekti iki 1947 m. Nerūdijančio plieno ašmenys, pagaminti iš 12C27 plieno, yra aštrūs, kaip ir bet kuris kitas "Helle" peilis. Išryškinta pirštų apsauga iš nerūdijančio plieno patikimai neleidžia rankai įslysti į ašmenis. Jei peilis su beržo medžio rankena netyčia liko gulėti žolėje ar miško paklotėje, jį nesunkiai vėl rasite dėl raudonai nudažyto rankenos galo. Saugiam transportavimui diržo apvalkalas turi apsaugą nuo pradūrimo ir užfiksuojamą kilpą. Ant dėklo pavaizduota tradicine uniforma vilkinti norvegų skautė.

                     Kaina 56,90 €

                      Fiksuotos geležtės peiliai

                      Norvegų gamintojo "Helle" peilis GRO (tai reiškia „augti“) yra SPIRE peilio didysis brolis. Labai aštrus peilis pagamintas iš nerūdijančio Sandvik plieno 12C27 ir puikiai tinka kempinguose. Tamsios spalvos beržo mediena suteikia ergonomiško dizaino peiliui su pirštų apsauga ypatingą išvaizdą. Tiksliai priglundantis odinis apvalkalas su diržo kilpa iš natūralios odos papuoštas stilizuotais medžio žiedais, primenančiais savininkui, kad mokymasis yra nuolatinis augimo procesas.

                      Kaina 99,90 €

                       Fiksuotos geležtės peiliai

                       Puikus HERBERTZ Damasko plieno peilis

                       Kaina 335,67 €
                        Peilis Gerber Gator Clip Point, Fine Edge
                        Šiuo metu neturime

                        Medžiokliniai peiliai

                        Peilis Gerber Gator Clip Point, Fine Edge Šio peilio rankena pagaminta iš stiklo pluošto bei nailono mišinio, padengto atkartojant aligatoriaus odos raštą, yra ypač patogi ir tiesiog "limpanti" prie rankos, o aštrūs ašmenys, nulieti iš 420HC nerūdijančio plieno, ilgai tarnaus medžioklėje ar kasdieniuose darbuose. 

                          

                        Kaina 74,50 €

                         Filtruoti pagal

                         Kaina
                         Gamintojai
                         Daugiau Mažiau
                         Filtruoti

                         Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika