Striukės žvejybai

Striukės žvejybai siūlo optimalią apsaugą ir komfortą bet kokiomis oro sąlygomis, bet kokiai lauko veiklai, pvz, žvejybai, medžioklei ar stovyklavimui. Platus pasirinkimas iš  visiškai neperšlampamų ir neperpučiamų striukių

Striukės žvejybai

Striukė  Fladen Authentic wear 2.0 yra visiškai neperšlampama ir neperpučiama (10 000+ mm) pilka striukė - idealiai tinka žvejybai, medžioklei, bet kokiai veiklai lauke, bet kokiu oru.

Kaina 95,00 €

  Striukės žvejybai

  Neskęstanti Striukė Fladen Maxximus 850MX plūduriavimo striukė yra geriausia. ISO 12.402-5 sertifikuota kaip plūduriavimo striukė.

  Kaina 201,00 €

   Striukės žvejybai

   Stilingo dizaino, patogi buriavimo striukė Fladen Marine Navigator 901 yra atspari vandeniui, kvėpuojanti ir visiškai apsaugo nuo vandens ir vėjo.

   Kaina 93,00 €

    Striukės žvejybai

    Vyriška striukė  žvejui Robinson 69-KU-003 

    Kaina 109,70 €

     Striukės žvejybai

     Neskęstanti Striukė Fladen 846 GS Tinka dėvėti jūroje ir žvejyboje ant ledo. Kostiumas pritaikytas ekstremalioms sąlygoms, plūdrumo ir šilumine apsauga, kaip ir kiti Fladen gelbėjimo kostiumai.

     Kaina 132,36 €

      Striukės vyrams

      Anksti ryte gryname ore gali būti šalta, bet jei jums patinka anksti pradėti dieną ir mėgautis ilgesniais savaitgaliais, tada striukė JACK WOLFSKIN NORTHERN POINT puikiai tiks tokiems vaikinams kaip jūs. Ji paprasta, nesudėtinga ir praktiška – tinka reikliems žygiams kalnuose ar neskubiam pasivaikščiojimui miške. Kuriant šią softshell striukę dėmesys buvo sutelktas į du esminius dalykus: atsparumą vėjui ir kvėpavimą. Pagaminta iš STORMLOCK SOFTSHELL RIPSTOP 3L audinio -  neprapučiamo, labai tvirto ir gerai kvėpuojančio, jis taip pat puikiai atstumia vandenį. 

      Art.Nr.1304001

      Kaina 109,95 €

       Filtruoti pagal

       Kaina
       Gamintojai
       Daugiau Mažiau
       Dydis
       Spalva
       Filtruoti

       Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika