Pastatomi

Pastatomi

Stovas surfinis meškerei Robinson 91-SS-002  seafox

Kaina 73,50 €

  Pastatomi

  Stovas karpinėms meškerėms, 3 dalių. CARPEX stovas karpinėms meškerėms yra paprastas, lengvas, kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas pradedančiąjam karpininkui, dugninės mėgėjui ar "feeder"io entuziastui.

  Kaina 69,00 €

   Žvejybos aksesuarai

   Stabilus trikojis PROWESS didelių žuvų svėrimui (be svarstyklių). Reguliojamo aukščio, maksimalus aukštis 1,6 m,

   Kaina 67,60 €

    Pastatomi

    Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 1, 2, 3 arba 4-ms meškerėms PROWESS Starpod su tvirta centrine struktūra ir  išilgai  reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

    Kaina 189,00 €

     Pastatomi

     Stovas karpinėms meškerėms, 3 dalių. CARPEX stovas karpinėms meškerėms yra paprastas, lengvas, kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas pradedančiąjam karpininkui, dugninės mėgėjui ar "feeder"io entuziastui.

     Kaina 69,90 €

      Pastatomi

      Surfinis stovas meškerei Robinson (91-SS-001)

      Kaina 52,90 €

       Pastatomi

       PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 3 meškerės.

       Kaina 59,90 €

        Pastatomi

        PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 4 meškerės.

        Kaina 69,90 €

         Pastatomi

         Stovas karpinėms meškerėms Carpex, TWIN, dviejų vietų (91-SK-012). Šis stovas karpinėms meškerėms - tai geros kokybės stovas karpinėms meškerėms su reguliuojamu ilgiu ir galimybe reguliuoti stovo karpinėms meškerėms kojų ilgį. Stovas karpinėms meškerėms Carpex TWIN yra itin stabilus.

         Kaina 73,90 €
          Trikojis stovas meškerėms CARPEX, 3-jų vietų, 91-SK-011
          Šiuo metu neturime

          Pastatomi

          Trikojis stovas meškerėms CARPEX 3-jų vietų 91-SK-011, pagamintas iš aliuminio, juodos spalvos.

          Kaina 99,90 €

           Pastatomi

           Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 3-ms meškerėms PROWESS Serenity su dviguba centrine struktūra ir išilgai stovo reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

           Kaina 129,00 €

            Pastatomi

            Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 1, 2-ms arba 3-ms meškerėms PROWESS Insedia su tvirta centrine struktūra ir išilgai reguliuojamu  atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

            Kaina 149,00 €

             Pastatomi

             Prowess Rod Pod "Alpha Pod" stovas 2 arba 3 meškerėms yra lengvai naudojamas ir efektyvius meškerių stovas tiems, kurie nenori vargti dėl nereikalingų dalykų! Šis klasikinis 2 × 2 kojų geometrijos karpinių meškerių stovas yra tikrai labai lengvas, greitai surenkamas ir montuojamas, paprastas, bet tvirtas.

             Kaina 79,90 €

              Pastatomi

              Šis visiškai naujas karpinis stovas iš Hokkaido yra tvirtas ir patikimas įrankis žvejams. Šis karpių stovas, specialiai sukurtas taip, kad atitiktų net reikliausių meškeriotojų poreikius, siūlo daugybę konfigūravimo parinkčių, kurios suteikia jums visišką savo padėties kontrolę nestabilioje vietovėje. Karpinio stovo dizainas yra paprastas ir intuityvus, todėl jį galima greitai sulankstyti ir išskleisti.

              Kaina 55,90 €

               Filtruoti pagal

               Kaina
               Gamintojai
               Daugiau Mažiau
               Filtruoti