Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės Replės

Kišeniniai daugiafunkcinės replės „Victorinox SwissTool“. Dėl aukščiausio lygio daugiafunkcio įrankio, kurį galite pasiimti su savimi visur, kur einate, nežiūrėkite toliau kaip „SwissTool“. Nė vienas kitas įrankis neleidžia jums padaryti tiek daug iš tokios mažos pakuotės. Kiekvienas įrankis, kuris yra replėse yra prieinamas iš išorės, kad būtų kuo patogiau;...

Daugiafunkcinės Replės

Kišeniniai daugiafunkcinės replės „Victorinox SwissTool“. Dėl aukščiausio lygio daugiafunkcio įrankio, kurį galite pasiimti su savimi visur, kur einate, nežiūrėkite toliau kaip „SwissTool“. Nė vienas kitas įrankis neleidžia jums padaryti tiek daug iš tokios mažos pakuotės. Kiekvienas įrankis, kuris yra replėse yra prieinamas iš išorės, kad būtų kuo patogiau; ir kiekvienas įrankis užsifiksuoja savo spyruokle ir užraktu, kad būtų maksimaliai tiksliai. Tai svarbiausia Šveicarijos armijos peilio DNR išraiška.

Ieškokite geriausio daugiafunkcinio įrankio, Daugiafunkcinės replės, kurias galite pasiimti su savimi visur, kur einate, pas mus rasite aukščiausios kokybės daugiafunkcinius įrankius. Joks kitas įrankis neleidžia jums padaryti tiek daug iš tokios mažos pakuotės, kaip daugiafunkciniai įrankiai. Kiekvienas daugiafunkcinis įrankis yra pasiekiamas iš išorės, kad būtų maksimalus patogumas; ir kiekvienas įrankis užsifiksuoja savo vietoje su savo spyruokle ir užraktu, kad būtų užtikrintas didžiausias tikslumas. 

Daugiafunkcinės replės

Victorinox Daugiafunkcinės  replės Swiss Tool Spirit 3.0224.L funkcionalus, kokybės ir elegancijos susiliejimas. Šveicarijoje pagamintas daugiafunkcinis įrankis su 24 funkcijomis. Pakuotėje odinis įdėklas.

Kaina 174,00 €

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės  Swiss Tool X 3.0327.L | Itin patogus, ypač funkcionalus ir ypač kompaktiškas | Šveicarijoje pagamintas daugiafunkcinis įrankis su 26 funkcijomis

Kaina 162,00 €

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės Victorinox Swiss Tool X Plus 3.0338.L | Itin patogus, ypač funkcionalus ir ypač kompaktiškas | Šveicarijoje pagamintas daugiafunkcinis įrankis su 37 funkcijomis

Kaina 210,00 €

Daugiafunkcinės replės

Replės daugiafunkcinės 89-PW-011 Robinson 

Kaina 8,50 €

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės Gerber Suspension (Box) Išbandyta klasika, kuri niekada nenuvilia. Patogus ir ilgaamžiškas multirinkinys, kurį sudaro 12 įrankių, padės kiekvienam tiek turistaujant, tiek kasdienėje veikloje. 

 

Kaina 63,50 €

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės Gerber Dime Micro Tool.  "Dime" yra multi įrankis su įspūdingu funkcijų sąrašu, užtikrinančiu, kad esate pasirengęs bet kam. Šis "drugelis"  turi plieno reples, vielos kirpiklį, spyruoklines žirkles, plokščią ir kryžminį atsuktuvus, pincetą bei butelių atidarytuvą.

   

Kaina 34,90 €

Daugiafunkcinės replės

Įvairios funkcijos apibūdina šį „Puma TEC“ daugiafunkcį įrankį.

Kaina 34,50 €

Daugiafunkcinės replės

„Herbertz“ daugiafunkcinėse replėse yra paslėpta daug įvairių įrankių, kurie yra su titano danga ir jos turi patrauklią išvaizdą - medžio dangą. Įrankius sudaro: spyruoklinės adatinės replės su vielos pjaustyklėmis, peilio ašmenys ir įdėklo užrakto medžio pjūklas, atsuktuvas su butelių atidarytuvu, dildė, skardinių atidarytuvas su vielos nuėmimo įpjova, yla, kilpa ir Phillips atsuktuvas. Nerūdijančio plieno kišeninės replės ir nailoninis dėklas su diržo kilpa suteikia daugybę transportavimo galimybių.

Kaina 49,00 €

Daugiafunkcinės replės

Paruoštos naudojimui daugiafunkcinės replės Puma TEC. Ant epoksidine danga dengtų aliuminio rankenų kiekvienoje pusėje telpa 4 įrankiai, tokie kaip: peilis, atsuktuvas, pjūkliukas ir dildė. Pridedamas tvirtas nailoninis dėklas transportavimui, kuris yra supakuotas į Puma TEC dovanų dėžutę.

Kaina 33,00 €

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės Gerber Suspension NXT Multi-tool yra universalus įrankis, pasiekęs klasikinį statusą, išbandytas ir mylimas daug metų ir puikiai derinamas su ilgaamžiškumu. Šis, kaip plaštakė atsidarantis įrankis slepia įspūdingą funkcijų skaičių, nes be spyruoklinių replių, dar 12 užsifiksuojančių įrankių: siauro galo, tradicinės ir pjovimo replės, pjūklas, tiesus ir dantytas peilis, Phillips atsuktuvas, vidutinis ir mažas plokščiagalvis atsuktuvas, skardinių atidarytuvas, butelių atidarytuvas ir žirklės.

Kaina 79,50 €

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės Gerber Truss Multi-Tool yra pilnas daugiafunkcinis įrankis su 17 funkcijų, sukurtas pagal griežtus profesionalaus vartotojo poreikius ir yra gražaus dizaino. Šio visaverčio daugiafunkcinio įrankio konstrukcija skirta pašalinti perteklinį svorį išlaikant visas funkcijas. Rezultatas – profesionalus daugiafunkciniss įrankis, kuris užpildo atotrūkį tarp problemos ir sprendimo.

Kaina 96,00 €

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės Gerber Suspension NXT Multi-tool 1027871 daugiafunkcis įrankis sujungia puikų naudojimo patogumą ir ilgaamžiškumą. Šis plaštakės modelio atlenkiamas įrankis yra duoklė savo pirmtakui, tačiau įspūdinga jo funkcijų pasiūla išaugo dar labiau. Be spyruoklinių replių, šiame modelyje yra 15 užsifiksuojančių įrankių: siauros, tradicinės ir pjovimo replės, pjūklas, kombinuotas tiesus ir dantytas peilis su 5,72 cm ašmenimis, Phillips atsuktuvas, trys plokšti atsuktuvai įvairių dydžių, skardinių atidarytuvas, butelių atidarytuvas, žirklės, smaigalys, dildė, liniuotė ir vielos nuėmiklis.

Kaina 66,90 €

Daugiafunkcinės replės

Daugiafunkcinės replės Gerber Truss Multi-tool 1027872 yra labai universalus ir patvarus įrankis, skirtas reikliam naudojimui. Šiame įrankyje nėra jokių kompromisų nei dėl funkcionalumo, nei dėl darbo komforto, tik dėl svorio – atsižvelgiant į jo funkcijas, lengvas, ir kompaktiškas įrankis tinka net ir profesionaliam vartotojui.

Kaina 86,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti