Prožektoriai medžioklei

LED Prožektoriai

Nebo Transcend 1500 LED žibintas yra aukštos kokybės šviesos šaltinis visiems, kuriems reikia patikimo ir efektyvaus apšvietimo tamsoje. Šis žibintas, kurio didžiausias intensyvumas yra 1500 liumenų, gali apšviesti iki 129 metrų atstumą. Naudodamas 5 skirtingus apšvietimo režimus, „Nebo Transcend 1500“ žibintas siūlo ryškumo pasirinkimą, kad atitiktų visus poreikius.

Kaina 96,80 €

  Prožektoriai įkraunami

  Flex-Power™ technologija leidžia žibintuvėlį maitinti viena AA baterija arba 14500 ličio jonų įkraunama baterija (pridedama). 450L FLEX žibintuvėlis turi 6 kartus reguliuojamą priartinimą, dvipusį segtuką ir tvirtą magnetinį pagrindą patogiam laisvų rankų įrangos apšvietimui. Mikro USB įkrovimo laidas žibintuvėliui yra pakuotėje.

  Kaina 44,50 €

   Prožektoriai įkraunami

   Kol kas ryškiausias Larry...BIG Larry® PRO yra iš tiesų galingas žibintuvėlis, 500 liumenų, turintis C•O•B darbinę lemputę ir raudoną pavojaus žibintą. Pilnai įkraunamas žibintuvėlis su 2 magnetinėmis įkrovimo stotelėmis BIG Larry® PRO yra pasirengęs atlikti bet kokią užduotį. Žibintuvėlis taip pat turi galingą magnetinį pagrindą ir reguliuojamą plieninį segtuką patogiam laisvų rankų apšvietimui.

   Kaina 59,00 €
    Žibintuvėlis Nebo 450 FLEX
    Šiuo metu neturime

    Prožektoriai įkraunami

    „Flex-Power™“ technologija leidžia žibintuvėlį maitinti viena AA baterija arba ličio jonų 14500 įkraunama baterija (pridedama). Žibintuvėlis 450 FLEX turi 6 kartus reguliuojamą priartinimą, dviejų krypčių segtuką ir galingą magnetinį pagrindą patogiam laisvų rankų įrangos apšvietimui.

    Kaina 37,90 €

     Filtruoti pagal

     Kaina
     Gamintojai
     Daugiau Mažiau
     Filtruoti