Pavadėliai plėšrioms žuvims

Žvejybiniai pavadėliai plėšrioms žuvims yra svarbus įrangos elementas, atliekantis daugybę funkcijų, kurios padidina žvejybos patikimumą ir sėkmę. Pasirinkdami pavadėlius pradedantieji meškeriotojai dažnai nevisiškai supranta ar neatkreipia tinkamo dėmesio šio aksesuaro parametro ir savybių visumos svarbai. Patyrę žvejai, teisingai parinkdami pavadėlių darbines savybes, medžiagas iš kurių...

Žvejybiniai pavadėliai plėšrioms žuvims yra svarbus įrangos elementas, atliekantis daugybę funkcijų, kurios padidina žvejybos patikimumą ir sėkmę. Pasirinkdami pavadėlius pradedantieji meškeriotojai dažnai nevisiškai supranta ar neatkreipia tinkamo dėmesio šio aksesuaro parametro ir savybių visumos svarbai. Patyrę žvejai, teisingai parinkdami pavadėlių darbines savybes, medžiagas iš kurių jie pagaminti ir geometrinius matmenis, žvejyboje pasiekia puikių rezultatų, net ir tada kai žuvis yra kaprizinga ir kimba labai atsargiai. Šiuolaikinėje  plėšrių žuvų žvejyboje pavadėlis yra neatsiejama daugelio sistemėlių dalis, o meškeriotojas turi mokėti tinkamai ir teisingai parinkti šį elementą, taip padidindamas savo įrangos efektyvumą.

Pagrindiniai kokybiško pavadėlio skirto plėšrių žuvų žvejybai reikalavimai:

 • Kokybiškas suktukas ir segtukas (karabinas)
 • Minimalus skersmuo atitinkantis konkrečias žvejybos sąlygas
 • Apsauga nuo plėšrūno dantų
 • Masalo pririšimo prie valo ar pinto valo maskavimas

 Pagrindinės medžiados iš kurių gaminami  šiuolaikiniai žvejybos pavadėliai skirti plėšrių žuvų žvejybai yra:

 • Fluorikarboninis valas
 • Kevlaras
 • Plieninė monogysla (viela)
 • Pinta plieninė viela
 • Titaninė monogysla (viela)
 • Pinta titaninė viela
 • Pinta volframinė viela

Fluorikarbininis valas pasižymi dideliu skaidrumu, vandenyje yra praktiškai nematomas, iš jo pagamintas pavadėlis laikomas puikiu variantu žvejojant atsargų ir įtarų plėšrūną, bet plėšrūną be aštrių dantų. Didelė lydeka lengvai nukanda plono skersmens fluorokarboną, todėl lydekoms skirti fluorokarboniniai pavadėliai yra 0,5; 0,6;  ar 0,7 mm storio. Fluorikarboninis valas  atlaiko dideles apkrovas, yra atsparus trinčiai, pakankamai lankstus ir minkštas -  leidžia aktyviai judėti tiek gyvam, tiek dirbtiniam masalui.

Gaudant sterkus, ešerius, salačius ar upėtakius naudojami 0,25 - 0,4 mm storio fluorokarboniniai pavadėliai. Lydekas, kaip jau minėta 0,5-0,7 mm storio. Storus, lydekų žūklei tinkamus fluorokarboninius pavadėlius, galima lengvai pasigaminti ir savarankiškai, turint specialų užspaudžiamąjį įrankį pavadėlių galinių kilpų fiksacijai specialiais, mažais, tam tikslui skirtais, vamzdeliais. Naudojant specialų užspausžiamąjį įrankį ir parinkus tinkamo skersmens užspaudžiamuosius vamzdelius galima pasigaminti tikrai kokybiškus pavadėlius. Užsaudžiamąjį įrankį ir vamzdelius pavadėlių gamybai galite įsigyti mūsų parduotuvėse. Plonesnius pavadėlius galima susirišti specialiais mazgais skirtais fluorokarboninio valo surišimui.

Nepaisant trumpo naudojimo žvejybos pramonėje, kevlaras įgijo patikimos ir lanksčios pavadėlio medžiagos reputaciją. Gana didelis kevlarinių pavadėlių skersmuo, taigi ir jų matomumas, yra kompensuojami aukštais tokio tipo pavadėlių elastingumo ir plastiškumo parametrais, taip pat dideliu atsparumu tempimui ir trinčiai. Kevlariniai pavadėliai yra tinkami gaudant visas plėšriąsias žuvis. Šiandien žvejybos parduotuvėse galima rasti įvairaus dizaino ir storio kevlarinių pavadėlių, tačiau Lietuvoje, bendrame pavadėlių asortimente, jie užima labai nedidelę nišą. Žvejojant lydekas, meškeriotojams patariama apžiūrėti kevlarinį pavadėlį po kiekvieno kibimo dėl medžiagos pažeidimo ar deformacijų kurias gali palikti aštrūs žuvies dantys

Plieno monogija ir ypač plieninė pinta gija yra labiausiai paplitusi medžiaga iš kurios gaminama plačiausia pavadėlių gama. Iš šios medžiagos pagaminto pavadėlio neįveiks net aštriausi lydekos  dantys, tai geriausias pasirinkimas dėl patikimumo, tačiau pigūs plieniniai pavadėliai yra gana stori ir labai matomi vandenyje. Paprastai tokie pavadėliai tinkami žvejojant tekančiame ne itin skaidriame vandenyje ir kai lydeka yra aktyvi. Tokiomis akimirkomis ji atakuoja viską kas juda. Šiuo atveju, be abejo, pirmiausia pavadėlio patikimumas. Paprastai plieniniai pavadėliai naudojami džigaujant ir žvejojant sukrėmis, vartyklėmis ar vobleriais. Vobleriai nėra patys pigiausi masalai, o tvirti plieniniai pavadėliai apsaugo meškeriotoją nuo nemalonių nuostolių.  Pasirinkite skirtingo tvirtumo pavadėlius,  jie kai kuriais atvejais apribos masalo darbinius judesius, tačiau mažiau deformuosis ir „garankščiuosis“, nei minkštesni jų kolegos. Labai kokybiški pintos plieninės gijos pavadėliai pagaminti iš 1x7; 1x19 ar 7x7 surflon ar surfstrand medžiagos yra ne tik pakankamai plono skersmens, bet dar labiau atsparūs įvairioms mechaninėms deformacijoms ir yra ypač patikimi. Kažkada iš gitaros stygų žvejai patys gaminosi plieninius pavadėlius, dabar jie, pagaminti iš kokybiškos plieninės mono vielos ir galuose susukti į išardomas kilpas, yra parduodami žvejybos reikmenų parduotuvėse. Jų skersmuo yra 0,2 -0,3 mm, o ilgis - 20-30 cm. Yra daugybė delikačių plieninių pavadėlių iš pintos  plieninės gijos, kurių ilgis yra 5-15 cm, o storis - 0,12-0,15 mm. Jie naudojami gaudant ešerius, sterkus ir nedideles lydekas.

Brangiausi ir pažangiausi yra pavadėliai pagaminti iš titano monovielos ir pintos titaninės gijos. Pagrindinis jų pranašumas yra tai, kad jie visiškai neturi atminties, yra labai lengvi ir tai bene patvariausia medžiaga iš kurios gaminami pavadėliai plėšrių žuvų žvejybai. Jie lenkia plieną ir volframinius pavadelius nes yra visiškai neįveikiami plėšrūnių dantims, praktiškai visiškai nesideformuoja ir juos labai sunku nužudyti. Sudėtingiausiomis žvejybos sąlygomis, kai dugno reljefas nusėtas dreisenomis, o srovė nuolatos suka žvejybinį valą  ir visur pilna kliuvinių, geriausiai tinka titaninis pavadėlis. Jei įprastas pavadėlis po keletos sėkmingų žūklių jau seniai būtų susidėvėjęs, titaninis išlieka toks pat naujas, tarsi jis ką tik būtų paimtas iš vitrinos. Vienintelis tokių pavadėlių trūkumas yra jų kaina. Bet tada pagalvokime dar dar kartą: juk keli titaniniai pavadėliai  pakeis daugiau nei dešimtis įprastų. Tai nereiškia, kad titaniniai pavadėliai visada gali lengvai išlupti masalą užstrigusį po vandeniu tarp akmenų ar kerplėšoje, tačiau masalą atgauti turite žymiai daugiau šansų nei žvejojant naudojant kito tipo pavadėlius. Ir pabaigai: tai tikrai geriausi pavadėliai tvičingo meistrams ir gerbėjams.

Dėl to, kad volframo šviesos lūžio rodikliai yra beveik tokie patys kaip vandens, o spalva yra artima juodai, tai daro jį labai nepastebimu vandenyje. Volframinis  pavadėlis yra daug stipresnis nei panašaus storio meškerės valas ar pintas valas, be to, volframas yra labai lankstus , tamprus ir minkštas. Pavadėliai iš volframo tinkami visų plėšrių žuvų žvejybai, naudojant įvairias žvejybos technikas. Volframas yra labai stipri medžiaga ir plėšrūnai jo niekada nenukąs, tačiau šie pavadėliai, nors yra santykinai nebrangūs, tačiau turi vieną esminį trūkumą: patekę į lydekos ar kito dantytojo plėšrūno  nasrus deformuojasi negrįžtamai-„susigarankščiuoja“, ko pasėkoje tolimesnis jo naudojimas žvejojant lengvais masalais tampa neįmanomu arba geriausiu atveju ypač erzina žveją

Plačiausias įvairiausių  pavadėlių pasirinkimas, išsirinkite reikiamą pavadėlį internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Pavadėliai plėšrioms žuvims

Pavadėliai  Dragon Light Surfstrand 1x19 yra plonų pavadėlių serija. Tinka gaudyti ne dideles lydekas ir ešerius. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis niekaip nepaveikia masalo žaidimo.

Kaina 2,90 €

  Pavadėliai plėšrioms žuvims

  Pavadėliai  Dragon Light Surfstrand 1x19 5kg PDF-52-405 yra plonų pavadėlių serija. Tinka gaudyti ne dideles lydekas ir ešerius. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis niekaip nepaveikia masalo žaidimo.

  Kaina 2,90 €

   Pavadėliai plėšrioms žuvims

   Pavadėliai yra 49-pluošto pynės iš sidabro. Pavadėliai turi permatomo nailono apdangalą, pagerinantį atsparumą sukimui.

   Kaina 3,40 €

    Pavadėliai plėšrioms žuvims

    Su šiais pavadėliais rekomenduojama žvejoti lydekas ir dideles žuveles. Pavadėliai garantuoja visišką patikimumą ir naudojimo patogumą.

    Kaina 3,40 €

     Pavadėliai plėšrioms žuvims

     Dragon Invisible fluorocarbon Clasic pavadėlis yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai. Geras pasirinkimas starkių žvejybai, o stori skersmenys bus idealūs medžiojant lydekas.

     Kaina 2,90 €

      Pavadėliai plėšrioms žuvims

      Dragon Invisible fluorocarbon Clasic pavadėlis yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai. Geras pasirinkimas starkių žvejybai, o stori skersmenys bus idealūs medžiojant lydekas.

      Kaina 2,60 €

       Pavadėliai plėšrioms žuvims

       Pavadėliai Dragon  Classic Surfstrand 1X7 PDF-50-207-7kg Šviesiai rudos spalvos pavadėliai be nailono dangos. Pinta gija iš septynių plieninių kartu supintų mikropluoštų. Tinka gaudyti  dideles lydekas ir sterkus. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis visiškai netrukdo natūraliai  masalo animacijai ir labai atsparus plėšrūnų dantų poveikiui ir susigarankščiavimui.

       Kaina 2,60 €

        Pavadėliai plėšrioms žuvims

        Pavadėliai Dragon  Classic Surfstrand 1X7 PDF-50-209, 9kg, šviesiai rudos spalvos pavadėliai be nailono dangos. Pinta gija iš septynių plieninių kartu supintų mikropluoštų. Tinka gaudyti  dideles lydekas ir sterkus. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis visiškai netrukdo natūraliai  masalo animacijai ir labai atsparus plėšrūnų dantų poveikiui ir susigarankščiavimui.

        Kaina 2,60 €

         Pavadėliai plėšrioms žuvims

         Geras titaninis pavadėlis žvejybai vobleriais, blizgėmis ar kitais masalais turi būti vidutiniškai standus, ne itin sunkus, atlaikyti dideles apkrovas, nesideformuoti. Titano pavadėlis Dragon Classik Titanium visiškai atitinka šiuos parametrus. Pavadėlis nesideformuoja (galite surišti į mazgą!), sunku jį prarasti užsikabinus už kliuvinių ar traukiant žuvį. Lydekos nasrai jo visiškai nepažeidžia! 

         Kaina 3,50 €

          Pavadėliai plėšrioms žuvims

          Geras titaninis pavadėlis žvejybai vobleriais, blizgėmis ar kitais masalais turi būti vidutiniškai standus, ne itin sunkus, atlaikyti dideles apkrovas, nesideformuoti. Titano pavadėlis Dragon Classik Titanium visiškai atitinka šiuos parametrus. Pavadėlis nesideformuoja (galite surišti į mazgą!), sunku jį prarasti užsikabinus už kliuvinių ar traukiant žuvį. Lydekos nasrai jo visiškai nepažeidžia! 

          Kaina 3,50 €

           Pavadėliai plėšrioms žuvims

           - skaičius pakuotėje 2

           - 7 siūlų ruda pynė, be nailono dangos

           - Neįtikėtinai stiprus aukštos kokybės medžiagų derinys

           - Šis pavadėlis yra labai atsparus didelei perkrovai

           Kaina 2,70 €

            Pavadėliai plėšrioms žuvims

            Pavadėliai Dragon Classic Surflon 7X7 Light, 9 kg PDF-50-509 serija yra plonų ir tvirtų (testas 9kg), dengtų nailoniniu apvalkalu, pavadėlių serija. Tinka gaudyti  dideles lydekas ir sterkus. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis visiškai netrukdo natūraliai  masalo animacijai ir labiau atsparus plėšrūnų dantų poveikiui ir susigarankščiavimui.

            Kaina 3,10 €

             Pavadėliai plėšrioms žuvims

             Pavadėliai Dragon  Classic Surfstrand 1X7 PDF-50-213, 13kg Šviesiai rudos spalvos pavadėliai be nailono dangos. Pinta gija iš septynių plieninių, kartu supintų mikropluoštų. Tinka gaudyti  dideles lydekas ir sterkus. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis visiškai netrukdo natūraliai  masalo animacijai ir labai atsparus plėšrūnų dantų poveikiui ir susigarankščiavimui.

             Kaina 2,60 €

              Pavadėliai plėšrioms žuvims

              Pavadėliai Dragon Invisible Fluorocarbon LIGHT 8kg PDF-50-308-30 skirti žvejams, žvejojantiems ešerius, starkius ir kitas žuvis tose vietose, kur galima tikėtis kontakto su lydeka. Puikiai tinkami žvejybai su lengvais spiningų masalais,

              Kaina 2,60 €

               Pavadėliai plėšrioms žuvims

               Invisible Fluorocarbon pavadėlis plėšrių žuvų žvejybai yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai, todėl didesnio skersmens bus idealus medžiojant lydekas tvičingo metodu, o mažesnio skersmens, kadangi yra nematomas vandenyje, geras pasirinkimas ešerių ir starkių žvejybai. Su greito masalo perkabinimo "Quick Lock" segtuku!

               Kaina 3,10 €

                Pavadėliai plėšrioms žuvims

                Invisible Fluorocarbon pavadėlis plėšrių žuvų žvejybai yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai, todėl didesnio skersmens bus idealus medžiojant lydekas tvičingo metodu, o mažesnio skersmens, kadangi yra nematomas vandenyje, geras pasirinkimas ešerių ir starkių žvejybai. Su greito masalo perkabinimo "Quick Lock" segtuku!

                Kaina 3,00 €

                 Pavadėliai plėšrioms žuvims

                 Invisible Fluorocarbon pavadėlis plėšrių žuvų žvejybai yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai, todėl didesnio skersmens bus idealus medžiojant lydekas tvičingo metodu, o mažesnio skersmens, kadangi yra nematomas vandenyje, geras pasirinkimas ešerių ir starkių žvejybai.

                 Kaina 3,00 €

                  Pavadėliai plėšrioms žuvims

                  Pavadėliai Dragon Classic Surfstrand 7X7 PDF-50-609, 9 kg, šviesiai rudos spalvos pavadėliai be nailono dangos. Pinta gija iš keturiasdešimt devynių plieninių kartu supintų mikropluoštų. Tinka gaudyti  dideles lydekas ir sterkus. Dėl unikalaus minkštumo ir lankstumo jis visiškai netrukdo natūraliai  masalo animacijai ir labai atsparus plėšrūnų dantų poveikiui ir susigarankščiavimui.

                  Kaina 3,10 €

                   Pavadėliai plėšrioms žuvims

                   Pavadėliai  Dragon Light Surfstrand 1x7 5kg PDF-50-705, tai ypač  plonų pavadėlių serija, šios serijos pavadėliai preciziškai pagaminti ir subtilūs, tačiau labai patvarūs, skirti meškeriotojams, žvejojantiems ešerius, sterkus ir kitas žuvis ten, kur galima tikėtis kontakto su lydekomis.

                   Kaina 2,60 €

                    Pavadėliai plėšrioms žuvims

                    Pavadėliai  Dragon Light Surfstrand 1x7 7kg PDF-50-7075, tai labai  plonų pavadėlių serija, šios serijos pavadėliai preciziškai pagaminti ir subtilūs, tačiau labai patvarūs, skirti meškeriotojams, žvejojantiems ešerius, sterkus ir kitas žuvis ten, kur galima tikėtis kontakto su lydekomis.

                    Kaina 2,60 €

                     Pavadėliai plėšrioms žuvims

                     Pavadėlis Dragon Treble Hook Leader 1x7  puikiai tinkamas naudoti kaip trišakio kabliuko su pavadėliu derinys papildomai apginkluojant  didelius minkštuosius masalus žvejojant lydekas. Pavadėlis pagamintas iš aukštos kokybės A.F.W. Surfstrand 1x7 septynių gijų plieninės vielos su Dragon V-Point trišakiu kabliuku, kuris puikiai sminga į žuvies burnos audinius ir labai patikimai laiko užkibusią žuvį. Labai tvirtas pavadėlis kuris tarnauja ilgai.

                     Kaina 4,50 €

                      Pavadėliai plėšrioms žuvims

                      Pavadėlis Dragon Treble Hook Leader 1x7  puikiai tinkamas naudoti kaip trišakio kabliuko su pavadėliu derinys papildomai apginkluojant  didelius minkštuosius masalus žvejojant lydekas. Pavadėlis pagamintas iš aukštos kokybės A.F.W. Surfstrand 1x7 septynių gijų plieninės vielos su Dragon V-Point trišakiu kabliuku, kuris puikiai sminga į žuvies burnos audinius ir labai patikimai laiko užkibusią žuvį. Labai tvirtas pavadėlis kuris tarnauja ilgai.

                      Kaina 4,00 €

                       Pavadėliai plėšrioms žuvims

                       Atlaiko iki 3 kg svorį;

                       Serija: Light;

                       Ilgis: 15 cm;

                       Kiekis pakuotėje: 2 vnt.

                       Kaina 3,20 €

                        Pavadėliai plėšrioms žuvims

                        Atlaiko iki 5 kg svorį;

                        Serija: Light;

                        Ilgis: 15 cm;

                        Kiekis pakuotėje: 2 vnt.

                        Kaina 3,10 €

                         Volframiniai

                         Itin ploni volframiniai pavadėliai Wolfram Super Strong puikiai priglunda prie masalo, nesisuka, nespyruokliuoja. Pavadėliai žūklei apdailinti apsauginiais kaiščiais ir karabinais. Šie pavadėliai - fantastiškas pasiūlymas spiningautojams.

                         Kaina 1,80 €

                          Pavadėliai plėšrioms žuvims

                          Pavadėlis Dragon Treble Hook Leader 1x7  puikiai tinkamas naudoti kaip trišakio kabliuko su pavadėliu derinys papildomai apginkluojant  didelius minkštuosius masalus žvejojant lydekas. Pavadėlis pagamintas iš aukštos kokybės A.F.W. Surfstrand 1x7 septynių gijų plieninės vielos su Dragon V-Point trišakiu kabliuku, kuris puikiai sminga į žuvies burnos audinius ir labai patikimai laiko užkibusią žuvį. Labai tvirtas pavadėlis, kuris tarnauja ilgai.

                          Kaina 4,50 €

                           Pavadėliai plėšrioms žuvims

                           Pavadėlis Dragon Treble Hook Leader 1x7  puikiai tinkamas naudoti kaip trišakio kabliuko su pavadėliu derinys papildomai apginkluojant  didelius minkštuosius masalus žvejojant lydekas. Pavadėlis pagamintas iš aukštos kokybės A.F.W. Surfstrand 1x7 septynių gijų plieninės vielos su Dragon V-Point trišakiu kabliuku, kuris puikiai sminga į žuvies burnos audinius ir labai patikimai laiko užkibusią žuvį. Labai tvirtas pavadėlis, kuris tarnauja ilgai.

                           Kaina 4,50 €

                            Pavadėliai plėšrioms žuvims

                            Pavadėliai Dragon Light Surfstrand 1x7 7kg PDF-50-709, tai labai plonų pavadėlių serija. Šios serijos pavadėliai pagaminti itin tiksliai, kad atitiktų ir pačių išrankiausių meškeriotojų poreikius, subtilūs, tačiau labai patvarūs. Pavadėliai skirti meškeriotojams, žvejojantiems ešerius, sterkus ir kitas žuvis ten, kur galima tikėtis kontakto ir su lydekomis.

                            Kaina 2,60 €

                             Fluorakarboniniai

                             Išvardijant medžiagas, kurios buvo panaudotos šių pavadėlių gamyboje, negalima pamiršti apie fluorokarboną, kuris naudojamas kaip pirmaujanti medžiaga tarp spiningautojų ir žvejojančių jūroje. Lenkų meškeriotojai, ypač tie kurie lankosi Švedijoje ir žvejoja lydekas, jau seniai naudoja šiuos pavadėlius lydekoms žvejoti, nes medžiaga yra atspari lydekos dantims. Idealus pavadėlio pasirinkimas žvejojant plekšnes.

                             Kaina 2,90 €

                              Volframiniai

                              Itin ploni volframiniai pavadėliai Wolfram Super Strong puikiai priglunda prie masalo, nesisuka, nespyruokliuoja. Pavadėliai žūklei apdailinti apsauginiais kaiščiais ir karabinais. Šie pavadėliai - fantastiškas pasiūlymas spiningautojams.

                              Kaina 1,90 €

                               Volframiniai

                               Itin ploni volframiniai pavadėliai Wolfram Super Strong puikiai priglunda prie masalo, nesisuka, nespyruokliuoja. Pavadėliai žūklei apdailinti apsauginiais kaiščiais ir karabinais. Šie pavadėliai - fantastiškas pasiūlymas spiningautojams.

                               Kaina 2,20 €

                                Pavadėliai plėšrioms žuvims

                                Atlaiko iki 5 kg svorį;

                                Serija: Light;

                                Ilgis: 20 cm;

                                Kiekis pakuotėje: 2 vnt.

                                Kaina 3,20 €

                                 Fluorakarboniniai

                                 Vardinant medžiagas, kurios buvo naudotos gaminant šiuos pavadėlius, negalime pamiršti apie fluorokarboną, kuris naudojamas kaip pagrindinė medžiaga. Pavadėliai ypač reikalingas daiktas spiningautojams, žvejojantiems jūroje, ieškantys žiobrių. "Dragon" prekės ženklas pasirūpino, kad pavadėliai būtų kokybiški ir ilgaamžiai. Gamyboje naudojama medžiaga atspari lydekos dantims, taip pat tinka kaip saugus lyderis žvejojant plekšnes.

                                 Kaina 3,00 €

                                  Fluorakarboniniai

                                  Vardinant medžiagas, kurios buvo naudotos gaminant šiuos pavadėlius, negalime pamiršti apie fluorokarboną, kuris naudojamas kaip pagrindinė medžiaga. Pavadėliai ypač reikalingas daiktas spiningautojams, žvejojantiems jūroje, ieškantys žiobrių. "Dragon" prekės ženklas pasirūpino, kad pavadėliai būtų kokybiški ir ilgaamžiai. Gamyboje naudojama medžiaga atspari lydekos dantims, taip pat tinka kaip saugus lyderis žvejojant plekšnes.

                                  Kaina 3,30 €

                                   Fluorakarboniniai

                                   Vardinant medžiagas, kurios buvo naudotos gaminant šiuos pavadėlius, negalime pamiršti apie fluorokarboną, kuris naudojamas kaip pagrindinė medžiaga. Pavadėliai ypač reikalingas daiktas spiningautojams, žvejojantiems jūroje, ieškantys žiobrių. "Dragon" prekės ženklas pasirūpino, kad pavadėliai būtų kokybiški ir ilgaamžiai. Gamyboje naudojama medžiaga atspari lydekos dantims, taip pat tinka kaip saugus lyderis žvejojant plekšnes.

                                   Kaina 3,00 €

                                    Fluorakarboniniai

                                    Vardinant medžiagas, kurios buvo naudotos gaminant šiuos pavadėlius, negalime pamiršti apie fluorokarboną, kuris naudojamas kaip pagrindinė medžiaga. Pavadėliai ypač reikalingas daiktas spiningautojams, žvejojantiems jūroje, ieškantys žiobrių. "Dragon" prekės ženklas pasirūpino, kad pavadėliai būtų kokybiški ir ilgaamžiai. Gamyboje naudojama medžiaga atspari lydekos dantims, taip pat tinka kaip saugus lyderis žvejojant plekšnes.

                                    Kaina 3,30 €

                                     Pavadėliai plėšrioms žuvims

                                     Dragon Invisible fluorocarbon Clasic pavadėlis yra toks pat atsparus lydekų dantims kaip ir volframo pavadėliai. Geras pasirinkimas starkių žvejybai, o stori skersmenys bus idealūs medžiojant lydekas.

                                     Kaina 2,60 €

                                      Pavadėliai plėšrioms žuvims

                                      Dragon V-Point kabliukų su amerikietiškais AFW pavadėliais derinys, skirtas vidutinėms ir didelėms guminiams masalams. Palyginti trumpas kabliukas, užtikrinantis gerą masalų veikimą, savo ruožtu reiškia, kad prarandamos žuvys, kurios vejasi masalą, bando pagauti jį iš uodegos. Šią problemą išsprendžia geras kabliuko aštrumas.

                                      Kaina 3,50 €

                                       Pavadėliai plėšrioms žuvims

                                       Pavadėlis Dragon Treble Hook Leader 1x7  puikiai tinkamas naudoti kaip trišakio kabliuko su pavadėliu derinys papildomai apginkluojant  didelius minkštuosius masalus žvejojant lydekas. Pavadėlis pagamintas iš aukštos kokybės A.F.W. Surfstrand 1x7 septynių gijų plieninės vielos su Dragon V-Point trišakiu kabliuku, kuris puikiai sminga į žuvies burnos audinius ir labai patikimai laiko užkibusią žuvį. Labai tvirtas pavadėlis, kuris tarnauja ilgai.

                                       Kaina 2,90 €

                                        Pavadėliai plėšrioms žuvims

                                        Pavadėlis Dragon Treble Hook Leader 1x7  puikiai tinkamas naudoti kaip trišakio kabliuko su pavadėliu derinys papildomai apginkluojant  didelius minkštuosius masalus žvejojant lydekas. Pavadėlis pagamintas iš aukštos kokybės A.F.W. Surfstrand 1x7 septynių gijų plieninės vielos su Dragon V-Point trišakiu kabliuku, kuris puikiai sminga į žuvies burnos audinius ir labai patikimai laiko užkibusią žuvį. Labai tvirtas pavadėlis, kuris tarnauja ilgai.

                                        Kaina 4,00 €

                                         Pavadėliai plėšrioms žuvims

                                         Atlaiko iki 5 kg svorį;

                                         Serija: Light;

                                         Ilgis: 25 cm;

                                         Kiekis pakuotėje: 2 vnt.

                                         Kaina 3,20 €

                                          Plieniniai

                                          Šiuolaikinė sistema, leidžianti efektyviausiai sustiprinti guminius masalus, kurių dydis svyruoja nuo 15 iki 25 cm. Penki kruopščiai atrinkti plieno pynimo ilgiai ir trijų dydžių kabliukai leis tiksliai prisitaikyti prie bet kokio tipo ir formos masalo. Labai aštrūs DRAGON V-POINT treble kabliukai užtikrins efektyvų kibimą, o tvirtas lyderis (AFW Surstrand 1x7, kurio stiprumas 27 kg, juodos nailono dangos) atlaikys bet kokį tempimą.

                                          Kaina 4,80 €

                                           Plieniniai

                                           Šiuolaikinė sistema, leidžianti efektyviausiai sustiprinti guminius masalus, kurių dydis svyruoja nuo 15 iki 25 cm. Penki kruopščiai atrinkti plieno pynimo ilgiai ir trijų dydžių kabliukai leis tiksliai prisitaikyti prie bet kokio tipo ir formos masalo. Labai aštrūs DRAGON V-POINT treble kabliukai užtikrins efektyvų kibimą, o tvirtas lyderis (AFW Surstrand 1x7, kurio stiprumas 27 kg, juodos nailono dangos) atlaikys bet kokį tempimą.

                                           Kaina 4,80 €

                                            Sistemėlės

                                            Dragon V-Point kabliukų ir amerikietiškų pavadėlių linijų sistemos derinys, skirtas vidutiniams ir dideliems guminiams masalams.

                                            Kaina 3,00 €

                                             Sistemėlės

                                             Dragon V-Point kabliukų ir amerikietiškų pavadėlių linijų sistemos derinys, skirtas vidutiniams ir dideliems guminiams masalams.

                                             Kaina 3,00 €

                                              Fluorakarboniniai

                                              Fluorokarboninis pavadėlis – nepakeičiamas atributas šiuolaikiniuose spininguose. Dėl savo atsparumo naudojimui, jis apsaugo nuo priešlaikinio pinto valo darbinės dalies nusidėvėjimo. Jis yra neatsiejama dalis žvejojant slieku, vietovėse, kuriose dugne yra daug akmenų ar jos yra gausiai apaugusios kriauklėmis. Aukštos kokybės pavadėliai leidžia jaustis užtikrintai susitikus su laimikiu. Fluorokarboninis pavadėlis naudojamas gaudant lydekas ir ešerius ant sliekų ir kitų jaukų. Didelio skersmens ir ilgio jie naudojami spiningaujant.

                                              Kaina 3,30 €

                                               Fluorakarboniniai

                                               Fluorokarboninis pavadėlis – nepakeičiamas atributas šiuolaikiniuose spininguose. Dėl savo atsparumo naudojimui, jis apsaugo nuo priešlaikinio pinto valo darbinės dalies nusidėvėjimo. Jis yra neatsiejama dalis žvejojant slieku, vietovėse, kuriose dugne yra daug akmenų ar jos yra gausiai apaugusios kriauklėmis. Aukštos kokybės pavadėliai leidžia jaustis užtikrintai susitikus su laimikiu. Fluorokarboninis pavadėlis naudojamas gaudant lydekas ir ešerius ant sliekų ir kitų jaukų. Didelio skersmens ir ilgio jie naudojami spiningaujant.

                                               Kaina 3,00 €

                                                Filtruoti pagal

                                                Kategorijos
                                                Kaina
                                                Gamintojai
                                                Daugiau Mažiau
                                                Pavadėlio testas, kg
                                                Filtruoti