Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Teleskopinės meškerės

Teleskopinės meškerės (teleskopinė meškerė) yra viena iš labiausiai paplitusių ir iki šiol populiariausių meškerių tipų. Kiekvienas meškeriotojas savo žvejybos įrangos arsenale tikrai turi teleskopą, o gal net ir ne vieną, jis padeda daugelyje žvejybos situacijų ir užtikrina būtiną žvejybos patogumą ir patikimumą. taip pat labai patogus transportuojant. Tokios meškerės yra tinkamos...

Teleskopinės meškerės (teleskopinė meškerė) yra viena iš labiausiai paplitusių ir iki šiol populiariausių meškerių tipų. Kiekvienas meškeriotojas savo žvejybos įrangos arsenale tikrai turi teleskopą, o gal net ir ne vieną, jis padeda daugelyje žvejybos situacijų ir užtikrina būtiną žvejybos patogumą ir patikimumą. taip pat labai patogus transportuojant. Tokios meškerės yra tinkamos žvejoti beveik visų rūšių žuvims, įskaitant ir plėšrių žuvų žvejybą tam tikrais žvejybos būdais. Teleskopinės meškerės viena nuo kitos beveik nesiskiria konstrukciniu sudėtingumu: standartinį racionalų bei funkcionalų teleskopinį meškerykotį sudaro teleskopinis korpusas arba blankas, kurio segmentai pasislepia vienas kitame, rankena arba rankinės dalies segmentas, ritės laikiklis ir atraminiai žiedai valui. Šio tipo meškerių konstrukcija grindžiama teleskopo veikimo principu, kai kiekviena iš eilės einanti meškerės dalis, pasislepia storesniame elemente, tokiu būdu ilga meškerė sukompaktinama  iki patrauklaus transportinio ilgio neviršijančio 0,45- 1,3 m. Vadinamieji kelioniniai (travel) mini modeliai gali būti daug trumpesni, iri  sustumti yra labai kompaktiško ilgio.

Nenuostabu, kad pradedantieji meškeriotojai žvejoti prasideda būtent teleskopinu įrankiu,- universaliu,- tinkančiu daugeliui žvejybos sąlygų. Priimtina kaina ir platus teleskopinių meškerių variantų pasirinkimas tik prisideda prie plūdinės ar dugninės žvejybos populiarinimo, kuri laikui bėgant netampa mažiau įdomi ar rezultatyvi nei kiti žvejybos būdai.

Žvejybos dinamika ir masalo užmetimo nuotolis teleskopines meškeres suskirsto į keturias pagrindines rūšis, kurios labai skiriasi konstrukcijos ypatybėmis ir pasižymi savitomis eksploatacinėmis savybėmis, kurios tenkina dabartines žvejybos reikalavimus.

 • teleskopinės plūdinės meškerės su ritės laikikliu ir žiedeliais.
 • teleskopinės sportinės plūdinės meškerės be ritės laikiklio ir žiedelių
 • teleskopinės meškerės dugninei žvejybai
 • teleskopiniai spiningai

Visos šios rūšys dar gali būti skirtstomos pagal:

medžiagas iš kurių jos pagamintos:

 • stiklo pluoštas,
 • stiklo/anglies pluošto kompozitas,
 • armuotas įvairių modulių sanglies pluoštas

ilgį:

 • kuris yra labai įvairus nuo 1,3m iki 8-9 m

užmetimo testą:

 • kuris yra labai įvairus, priklauso nuo meškerės rūšies ir tipo (populiariausi 5-20g; 10-30g; 20-60 g; 40-90 g ir pan.)

akcija arba elgseną:

 • populiariausios-greita, ypač greita, vidutiniškai greita, vidutinė ir lėta

žvejybos būdą at techniką:

 • boloniško tipo, telematch tipo, sportinės, telesurf, karpinės, karšinės, allround (universalios), spiningavimui ir pan.

Geriausią teleskopinię meškerę sau išsirinkite žinodami iš kokios medžiagos pagamintam įrankiui jūs teikiate prioritetą, kokias darbines savybes ir planuojamos žvejybos kriterijus arba sąlygas, kurių atsiradimo tikimybė yra dažniausia žvejojant, jis turi atitikti.

Platus įvairių teleskopinių meškerių pasirinkimas daugeliui žvejybos būdų, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Spiningai

Teleskopinis spiningas Robinson Stinger "Tele Bream" modeliai su skirtingais ilgiais: 3,00; 3,30 ir 3,60 m, o užmetimo svoris - 30-60 g. "Tele Bream" yra teleskopiniai spiningai, kurias  patogu gaudyti  baltas žuvų rūšis, taip pat patogus dėl nedidelio  transportavimo ilgio.

Kaina 29,00 €

Teleskopinės meškerės

Kompozicinio pluošto, ilgesnių dalių dizaino, puikiai subalansuotos teleskopinės meškerės Robinson Carbonic T- Bream 30-60g su labai dinamiška akcija, leidžiančios masalą užmesti tolimais atstumais ir žvejoti visas baltųjų žuvų rūšis vidutinio dydžio vandens telkiniuose. 

Kaina 18,90 €

Teleskopinės meškerės

Teleskopinis spiningas Robinson Stinger Tele Float 10-35 g Trys Stinger "Tele Bream" modeliai su skirtingais ilgiais: 3,00; 3,30 ir 3,60 m, o užmetimo svoris - 30-60 g.

Kaina 37,50 €

Teleskopinės meškerės

 Mešketė teleskopinė plūdinei žvejybai GoodFish Cortina Tele Float 3.00 m, 10-20 g

Kaina 9,00 €

Spiningai

Teleskopinis spiningas Robinson Carbonic. Tai plati spiningų serija, patogi transportuoti. Šiomis universaliomis meškerėmis gali gaudyti tiek nuo kranto, tiek iš valties, naudojant vidutinio dydžio masalus.

Kaina 13,50 €

Teleskopinės meškerės

Ekonominės klasės teleskopinis spiningas GoodFish Cortina Tele Spin 2.40 m, 10 -30 g

Kaina 7,00 €

Teleskopinės meškerės

Meškerė karpinė, teleskopinė ROBINSON DynaCore Tele Carp 3.30 m, 40-90

Kaina 17,00 €

Teleskopinės meškerės

Jautri teleskopinė "winklepicer" tipo  dugniė meškerė ROBINSON DynaCore Tele Picker 3.00 m, 5-30 g

Kaina 23,50 €

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė dugninė, feeder tipo meškerė ROBINSON DynaCore Tele Feeder 3.60 m, 40-100 g

Kaina 27,90 €

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė Meškerė ROBINSON Diagonal T-Bream 30-60g Trys strypai, kurių ilgiai yra nuo 98 cm iki 1,05 m. Puikiai tinka žvejoti  nuo kranto ir iš valties. Teleskopinė Meškerė Skirta gaudyti karšiams, bet dėl galingos konstrukcijos gali susidoroti ir su karpiais, amūrais ir kitomis didenėmis žuvimis.

Kaina 20,50 €

Plūdinės meškerės

Specializuota boloninė meškerė plūdinei žvejybai Robinson Diagonal Bolognese, kurios užmetimo testas nuo 10 iki 20 g  meškerė yra skirta vidutinio dydžio žuvims, tokioms kaip kuojos, karšiai, karosai, meknės ar kitoms baltosios žuvies rūšių atstovėms žvejoti vidutiniės tėkmės upėse ar stovinčio vandens telkiniuose.

Kaina 16,50 €

Spiningai

Trumpų segmentų teleskopinis spiningavimo meškerė Robinson Diagonal Tele-Spin. universalus Teleskopinis spiningas, skirtas plėšrūnams žvejoti įvairiais dirbtiniais masalais tiek iš valties, tiek nuo kranto.

Kaina 16,50 €

Teleskopinės meškerės

Trumpų segmentų teleskopinis spiningavimo meškerė Robinson Diagonal Tele-Spin. universalus Teleskopinis spiningas, skirtas plėšrūnams žvejoti įvairiais dirbtiniais masalais tiek iš valties, tiek nuo kranto.

Kaina 18,00 €

Teleskopinės meškerės

Labai galinga teleskopinė meškerė ROBINSON  Stinger T-Power Carp karpių ir kitų baltųjų žuvų rūšių žvejybai klasikiniais dugninės žuklės metodais, pagamina iš kokybiško anglies pluošto IM6, turi SIC tipo žiedelius, patogią klasikinę kamštinę rankeną ir patikimą ritės laikiklį.

Kaina 32,90 €

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė Karpinė Meškerė Robinson Carbonic Tele-Carp, 4 modelių kompozicinio pluošto karpinės teleskopinės meškerės su labai dinamiška akcija, leidžiančios masalą užmesti tolimais atstumais ir žvejoti didelius karpius vidutinio dydžio vandens telkiniuose

Kaina 21,90 €

Teleskopinės meškerės

Populiariausia teleskopinė meškerė Robinson Magnetic Tele Float 10-20g, žvejai gali pasirinkti tris modelius: 3, 4 ir 5 metrų ilgių. užmetimo svoris yra vienodas - 10–20 g, todėl galima naudoti universaliai.

Kaina 13,00 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė Nano Core Bolognese SX2 - universali, ekonominės klasės teleskopinė boloniška meškerė su vidutiniu užmetimo testu. Plūdinė Meškerė puikiai tinka meškeriojimui srovėje, upėse su vidutine tėkme ir stovinčiuose vandenyse. 

Kaina 31,00 €

Boloninė meškerės

Meškerė Robinson GOODFISH MIRAGE BOLOGNESE 4m/5m/6m/7m Boloninė meškerė plūdinei žvejybai, kurios užmetimo testas nuo 10 iki 30 g 

Kaina 20,90 €

Teleskopinės meškerės

Tryjų skirtingo ilgio „Ashigari Tele Bream“ modeliai: 3,00, 3,30 ir 3,60 m ir užmetimo svoris 30–60 g. Galima naudoti vidutinio svorio masalus, o dinamiški ruošiniai užtikrina ilgą mėtymą ir patikimą tempimą. „Tele Breams“ yra Teleskopinė meškerė

Kaina 31,00 €
 • Nauja

Teleskopinės meškerės

Labai universali teleskopinė meškerė ROBINSON Stinger Tele Carp 3,00-3,60m karpių ir kitų baltųjų žuvų rūšių žvejybai, pagamina iš kokybiško anglies pluošto IM6, turi SIC tipo žiedelius, patogią klasikinę kamštinę rankeną ir patikimą ritės laikiklį.

Kaina 29,90 €

Teleskopinės meškerės

Teleskopinės meškerės Robinson Ashigari Tele Carp, skirtos karpių ir kitų baltųjų žuvų žvejybai. Jie taip pat gali būti naudojami kaip stiprūs „plėšrioms žuvims gaudyti“. Užmetimo svoris 40-90 g leidžia žvejoti sunkesniais masalais, o du ilgiai - 3,30 ir 3,60 m - leidžia pasirinkti tinkamą meškerę: meškerei iš valties ar nuo kranto.

Kaina 39,00 €
 • Nauja

Teleskopinės meškerės

Teleskopinės meškerės, skirtos Baltosioms žuvims gaudyti rekomenduojami du teleskopinių meškerių modeliai. 3,60 ir 3,90 m ilgiai leidžia pasirinkti tinkamą meškerės modelį atsižvelgiant į žvejybos sąlygas. Dėl meškerės lengvumo ir greito ruošinio veikimo masalo užmetimas ir žuvies traukimas tampa labai efektyvios.

Kaina 41,50 €
 • Nauja

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė meškerė Robinson Ashigari T-Power Carp 50-120g 1AS-TP-360 - puikiai tinka gaudyti didelius karpius, amūrus ir šamus. Labai didelis užmetimo svoris leidžia naudoti sunkius masalus.

Kaina 46,40 €
 • Nauja

Spiningai

Trys teleskopinių spiningų Robinson Ashigari Tele Spin 10-35g modeliai, 1A-TS-240, kurių ilgis yra nuo 2,40 iki 3,00 m. Užmetimo svoris 10-35 g leidžia žvejoti lengvais ir vidutiniais dirbtiniais masalais visų rūšių plėšriosioms žuvims, aptinkamoms mūsų telkiniuose. 

Kaina 22,50 €
 • Nauja

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė Meškerė Robinson Magnetic Flexible Pole 5-25g Trys vis populiaresnių meškerių, skirtų baltai žuviai žvejoti, modeliai. 3,4,5 metro ilgis leidžia žvejoti tiek nuo prieplaukos, tiek iš valties. Galite sėkmingai sugauti kuojas, taip pat vidutinius ar didelius karšius, lynus ir kitus karpius.

Kaina 5,50 €
 • Nauja

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė meškerė Robinson Magnetic Tele Spin 10-30g Keturi teleskopinių spiningų strypų modeliai, iš kurių - atsižvelgiant į žvejybą - galite pasirinkti tinkamą meškerykočių ilgį.

Kaina 6,90 €
 • Nauja

Sportinės be žiedų meškerės

„Robinson VDE-R Team Alborella MX“ sportinės meškerių rinkinys pagamintas iš anglies pluošto, skirtos mažoms žuvims žvejoti. Lengvas svoris ir puikus balansas leidžia greitai sugauti mažas žuvis, o tai labai sumažina laiką tarp dviejų metimų.

Kaina 35,00 €
 • Nauja

Karpinės meškerės

Puikių teleskopinių karpių meškerykočių serija, Carpex Royal Tele Carp 11X-TC-0 išsiskirianti tiksliu atskirų kompozicijų pritaikymu, kurių dėka šias meškeres galima naudoti labai ilgiems metimams.

Kaina 46,90 €
 • Nauja

Karpinės meškerės

Robinson Carbonic T-Carp 3,60 m 40-90 g Šie teleskopiniai karpinės meškerės leidžia masalą užmesti tolimais atstumais, puikiai pritaikomi bet kokioms žūklės sąlygoms, yra naudotini žvejybai tiek stovinčio vandens telkiniuose tiek srovėje.

Kaina 21,20 €

Plūdinės meškerės

Meškerė Robinson Carbonic Bolognese 10-20 g, plūdinei žvejybai Universalus, teleskopinis, progresyvios akcijos meškerykotis,  sukonstruotas plūdinei žvejybai iš valties ar nuo kranto stovinčiame vandenyje ar srovėje. 

Kaina 15,50 €

Sportinė teleskopinė bežiedė meškerė VDE-Robinson Team Nano Core Pole SX3 yra labai universali, skirta mėgėjiškai žūklei su plūde. Mažas meškerykočio svoris suteikia maksimalų malonumą žvejojant, o didelis atsparumas mechaniniams pažeidimams, užtikrina, kad meškerykotis tarnaus ilgai ir be rūpesčių.

Kaina 28,00 €

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė meškerė Ryobi OASYS TELE MATCH Lengvos ir greitos teleskopinės meškerės su trimis skirtingais užmetimo svoriais. Sklandus įlinkis ir puikus balansas, būdingas daugiakomponentei struktūrai.

Kaina 59,90 €
 • Nauja

Plūdinės meškerės

Plūdinė meškerė Dragon MegaBaits Mystery Bolognese yra universalios meškerės, skirtos plūdinei žvejybai upėse. Šios plūdinės meškerės yra pakankamai stiprios, kad stiprioje srovėje galėtų ištraukti didelę žuvį. Dideli žiedai.

Kaina 37,50 €
 • Nauja

Teleskopinės meškerės

Plūdinė Teleskopinė meškerė DRAGON MegaBaits Tactix Float 5-20g Ši serija skirta plūdinės žvejybos megėjams, kurie žvejoja įvairiais metodais ir įvairių tipų žuvis.

Kaina 46,50 €
 • Nauja

Plūdinės meškerės

Plūdinė meškerė Dragon MegaBaits Tactix SL Match 15g skirta plūdinei žvejybai, žvejojantiems įvairiais būdais ir įvairiuose vietose. Aukštos kokybės apdaila ir medžiagos, naudojamos kartu su labai geros kokybės anglies medžiagomis

Kaina 82,90 €
 • Nauja

Teleskopinės meškerės

Dragon MegaBAITS Compact Match -teleskopinės meškerės suteikia unikalią patirtį žvejojant, dėl greito veikimo, didelio jautrumo ir lengvumo. Lengvos, bet tvirtos teleskopinės plūdinės meškerės, kurios iš pirmo žvilgsnio išsiskiria savo kainų klase dėl plono ruošinio ir mažo svorio.

Kaina 48,90 €
 • Nauja

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Akcija
Dalių sk.
Ilgis, m
Užmetimo svoris, g
Transp. ilgis, cm
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Daugiau Mažiau
Filtruoti