Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Trišakiai ir dvišakiai kabliukai

Trišakiai kabliukai yra labai populiari žvejybinių kabliukų rūšis plėšrioms žuvims gaudyti. Dėl savo įvairiapusiškumo, praktiškumo ir tvirtumo, trišakiais apginkluojami, vobleriai, blizgės, pilkeriai ir kiti žvejybiniai masalai.  Be spiningavimo masalų, trišakiai sėkmingai naudojami žvejybai su gyva žuvele.

Trišakiai gali būti paprasti ir sustiprinti du ar...

Trišakiai kabliukai yra labai populiari žvejybinių kabliukų rūšis plėšrioms žuvims gaudyti. Dėl savo įvairiapusiškumo, praktiškumo ir tvirtumo, trišakiais apginkluojami, vobleriai, blizgės, pilkeriai ir kiti žvejybiniai masalai.  Be spiningavimo masalų, trišakiai sėkmingai naudojami žvejybai su gyva žuvele.

Trišakiai gali būti paprasti ir sustiprinti du ar net keturis kartus, pastarųjų viela storesnė nei standartinė ir tokie trišakiai atlaiko didžiules apkrovas, jie yra labia geidžiami žvejojant lašišas ar giliavandenius jūrinius monstrus. Trišakiai kabliukai gali būti padengti įvairiomis dangomis, tačiau dauguma trišakių yra juodos arba rudos spalvos, taip yra dėl to, kad tokia spalva vandenyje yra mažiau pastebima ir negąsdina žuvies. Tačiau kai kuriais atvejais pasiteisina raudonos ir net mėlynos spalvos trišakiai kabliukai. Žvejybai sūriame vandenyje naudojami specialūs sūraus vandensnebijantys trišakiai, šie sidabrinės spalvos kabliukai yra padengti specialiu junginiu, kuris apsaugo juos nuo surūdijimo ir oksidacijos, pastaruoju metu labia išpopuliarėjo trišakiai kabliukai padengti teflonine danga kuri yra ypač atspari sūriam vandeniu ir neblizga.

Dar trišakiai kabliukai skiriasi forma ir dydžiu. Norėdami sugauti didelę lydeką ant gyvos ar negyvos žuvelės, turite naudoti 5/0 ir 6/0 dydžio kabliukus. Toks didelis trišakis kabliukas leidžia gerai pakirsti didelę žuvį ir sumažinti jos išsiplėšimo tikimybę. Žieminėms vėliavėlėma ar skrituliams tiks 6 – 4 numerio, toks kabliukas puikiai tinka lydekoms, sterkams, vėgėlėms ar dideliems ešeriams, kai masalas neviršija 8-10 cm ilgio. Atskirai verta paminėti trišakius kabliukus su apsauga nuo kliuvinių, šio tipo kabliuko konstrukcija skiriasi tuo, kad viela apsauganti trišakio gylius nuo užsikabinimo yra sulenkta kampu ir pritvirtinta ant kabliuko korpuso, atlenkiant ar prispaudžiant vielą galima reguliuoti jos standumą taip prisitaikant prie esamų žvejybos sąlygų Tokiais trišakiais apginkluojamos blizgės vartiklės ar sukrės kai reikia žvejotiti vandens augmenijos tankmėse. Patys mažiausi 12 ir 14 dydžių trišakiai yra žieminių blizgučių ir balansyrų smogiamoji jėga , vasarą gali būti naudojami ypač lengvos klasės spiningo masalams (ultra light) apginkluoti..

Gana populiarūs ”fast change” – greito pakeitimo trišakiai kabliukai su laisva (nesuvirinta) kojele, jie populiarūs žvejojant gyva žuvele su plūde ar skrituliais ir vėliavėlėmis nes leidžia masalinę žuvelę plėšrūnui pateikti įpatingu būdu.

Remiantis žvejų patirtimi, japoniški ir prancūziški trišakiai kabliukai laikomi vienais geriausių, tačiau vis dėlto pastaruoju metu pasirodė daugybė aukštos kokybės korėjietiškų trišakių kabliukų už palyginti nedidelę kainą.

Dvišakiai kabliukai yra labai populiariūs  žvejojant gyva žuvele įvairiais būdais, tai antra pagal populiarumą kabliukų rūšis plėšrioms žuvims gaudyti. Padengimas analogiškas trišakiams. Populiariausi dydžiai nuo 8 iki 3/0, 4/0, 5/0. Didžiųjų numerių dvišakiai kabliukai, o ypač prailgintu nesuvirintu korpusu labai tinka silikoninių masalų “tiuningui” kai į 7-9 cm ar net didesnę silikoninę žuvelę ar tvisterį, įpatingu būdu, įveriamas dvišakis kabliukas ir prikabinamas “čeburaškos” tipo svarelis, toks tiuninguotas silikonas tampa mirtinu ginklus žvejojant sterkus ir lydekas. Kaip ir trišakius kabliukus dvišakius kokybiškiausiai gamina japonai ir prancūzai, tačiau nuo jų stengiasi neatsilikti ir korėjiečiai pasiūlydami labia patrauklų kainos ir kokybės derinį.

Platus kokybiškų trišakių ir dvišakių kabliukų pasirinkimas visiems žvejybos būdams,, išsirinkite reikiamus internet arba atvykite į mūsų parduotuves.

Trišakiai ir dvišakiai kabliukai

Trišakis kabliukas HAYABUSA TBL 930 NRB yra pagamintas iš aukštos kokybės anglingo plieno, padengtas NRB (Non Reflective Black) neatspindinčia, matinei juoda spalva, yra labai kokybiškas tvirtas ir aštrus puikiai tinka visų plėšrių žuvų žvejybai neišskiriant šlakių ir lašišų.

Kaina 7,90 €

Byron ISATO kabliukai

Kokybiškas  klasikinės formos trišakis kabliukas  BYRON ISATO BN 4073, Ypatingai aštrus ir tvirtas trišakis kabliukas iš maksimaliai plonas, bet labai tvirtos aukščiausios kokybės plieninės vielos,

Kaina 3,30 €

Kabliukai žvejybai

Trišakis kabliukas Vaino #12 Red

Kaina 3,90 €

Kabliukai žvejybai

Labai praktiški Trišakiai kabliukai Robinson Fast Change 40vnt.

Kaina 10,00 €

Trišakiai ir dvišakiai kabliukai

Trišakis kabliukas DRAGON V-Point 5301 yra pagamintas iš aukštos kokybės anglingo plieno, padengtas BN (Black Nickel)  juodo nikelio spalva, yra labai kokybiškas tvirtas ir aštrus puikiai tinka visų plėšrių žuvų žvejybai neišskiriant šlakių ir lašišų. 

Kaina 4,00 €

Trišakiai ir dvišakiai kabliukai

Trišakiai kabliukai "Luminous" yra puikus masalas žvejojant įvairiame gylyje. 

Kaina 3,00 €

Trišakiai ir dvišakiai kabliukai

GAMAKATSU „Treble 13NS“ yra aukščiausios kokybės kabliukas. Universalus kabliukas iš aukštos kokybės plieno, kuris yra itin tvirtas ir ištrauks bet kokią žuvį iš vandens. Aukštas pasirinkimas tarp plėšrių žuvų, nes yra labai patvarus ir tvirtas. Yra įvairių dydžių.

Kaina 12,50 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Spalva
Kiekis /pakelyje
Filtruoti