Minkšti masalai

Galima drąsiai teigti, kad masalai, pagaminti iš silikono, yra patys populiariausi ir masiškiausiai naudojami šių dienų spiningautojų. Jų pagalba žvejojami įvairūs ichtiofaunos atstovai, naudojant skirtingus žvejybos būdus, technikas ir metodus. Žvejoti silikoniniais  masalais galima begalinėse užtvankų platybėse, giliuose ežeruose, tekančiose didelėse upėse ir nedideliuose...

Galima drąsiai teigti, kad masalai, pagaminti iš silikono, yra patys populiariausi ir masiškiausiai naudojami šių dienų spiningautojų. Jų pagalba žvejojami įvairūs ichtiofaunos atstovai, naudojant skirtingus žvejybos būdus, technikas ir metodus. Žvejoti silikoniniais  masalais galima begalinėse užtvankų platybėse, giliuose ežeruose, tekančiose didelėse upėse ir nedideliuose upeliuose, pelkėse ir kūdrose, mažuose tvenkiniuose ir karjeruose, jūros priekrantėje ar nuo kranto. „Guma“ veikia ištisus metus, todėl meškeriotojai namo tuščiomis grįžta labai retai.

Žūklės prekių parduotuvių prekystaliuose yra gausus įvairių silikoninių masalų spalvų, formų ir  dydžių pasirinkimas. Kiekvienas modelis pasižymi, skirtingomis savybėmis ir paskirtimi. Pagal savo "darbą" išskiriamos dvi pagrindinės silikoninių masalų rūšys:

 • aktyvūs,
 • pasyvūs,

Aktyvaus "darbo" silikoniniai masalai „dirba“ dėl savo konstrukcijos, o pasyvūs yra animuojami žvejo, naudojant įvairias technikas (trūkčiojančių judesių komplekso pagalba)

Aktyviems priskiriami:

 • tvisteriai,
 • riperiai,

Pasyviems priskiriami:

 • sliekai,
 • stick‘ai
 • natūralistikai
 • aštunkojai

Pastaruoju metu išpopuliarėjo  hibridiniai masalai, kurie yra išvardytų rūšių simbiozė. Jie apima visas teigiamas originalių pirmtakų savybes ir rodo gerus rezultatus sunkiose žūklės situacijose susijusiose su žvejybos presingu ir povandeninių gyventojų skaičiaus sumažėjimu vandens telkiniuose kuriuose žvejojama ypač intensyviai.

Riperiai ir tvisteriai yra populiariausi, pirmieji realiai imituoja mailiuką, atkartodami jo išvaizdą ir judesius. Antrieji turi cilindrinį kūną ir ploną, užriestą, pusmėnulio  formos, uodegėlę, dėl jos sukuriamų virpesių, masalo spalvos ir panašumo į povandeninę kirmėlę tvisteris patraukia plėšrūno dėmesį ir provokuoja jį atakai.

Iš pasyviųjų masalų populiariausi yra sliekai ir natūralistikai (vėžiukai, laumžirgio lervos, salamandros ir kt.), bei stick‘ai labiausiai naudojami drop-shot technikos mėgėjų. Aštuonkojus spiningautojai per pastaruosius kelerius metus primiršo, nors jie yra labai sėkmingi žvejojant lydekas ir sterkus. Jie pasižymi patraukliais judesiais išgaunamais šiuolaikinėmis technikomis ir laisvame kritime, gerai reaguoja į trūkčiojančius pravedimo elementus, puikai vilioja  žuvis žvejojant prie dugno ir viduriniuose vandens sluoksniuose.

„Valgomasis“ silikonas

Šiandien „valgoma guma“ yra populiariausia ir geidžiamiausia silikoninių masalų kategorija. Jų, savo arsenale, turi kiekvienas save gerbiantis spiningautojas. Šie masalai efektyviai vilioja žuvis gyvenančias mūsų vandens telkiniuose visą atviro vandens sezoną. Jie gaminami iš specialios medžiagos susidedančios iš aminorūgščių, be to yra įmirkomi kvapikliais padidinant patrauklumą plėšrūnui. Patekusi į žuvies burną, „valgomoji guma“ žuviai nesukelia įtarimo ir atmetimo (išspjovimo), ji ilgiau „ragauja“ masalą, dėl to meškeriotojas turi galimybę atlikti aiškų, tikslų ir užtikrintą užkirtimą, taip išvengiant tuščių pakirtimų ir žuvies „nuėjimų“.

Geriausiusą  „valgomą gumą“ gamina japonų koncernai., jų asortimente yra ne tik klasikinių silikoninių masalų formų., bet galite rasti ir įvairių vėžiukų, kalmarų ir lervų imitacijų, yra tokių retų modelių kaip varlytė ar pelytė. Pastaruoju metu gana kokybišką valgomą silikoną gamina kelios ukrainiečių, lenkų, slovakų įmonės. Pagrindinis“ valgomosios gumos“ trūkumas yra mažas jos patvarumas. Medžiaga greitai suyra, kartais pakanka vieno geros žuvies kibimo ir .masalas suniokojamas nepataisomai todėl, kalbant apie ekonomiškumą, „valgoji guma“ savo patvarumu nusileidžia masalams iš įprasto silikono, tačiau yra vienas bet – sterkų ir ešerių žvejyboje ji atneša žymiai daugiau kibimų o tuo pačiu ir sugavimų.

Šiais laikais sunku sutikti spiningautoją, kuris nebūtų susipažinęs su silikoniniais masalais net jei jis yra kitų, labiau tradicinių masalų gerbėjas. Tačiau, bet kokiu atveju, jis turėjo juos laikyti savo rankose ar stebėti, kaip vienas iš jo kolegų sėkmingai žvejoja su silikoniniais masalais.

Silikoniniai masalai turi tris privalumus, kurie daro juos konkurencingus, palygius su kitais, tai:

 • plačiausias masalų pasirinkimas pagal dydį,formą ir spalvinę gamą leidžia išsirinkti optimaliausius praktiškai visoms spininginės žvejybos sąlygoms;
 • faktas yra tai, kad dauguma plėšriųjų ir kai kurios pusiau plėšrios ar net taikios  žuvys gyvenančių mūsų vandenyse gali būti pagautos su silikoniniu masalu;
 • santykinai nedidelė kaina.
 • į žuvų sąrašą, kurias gali suvilioti silikoniniai masalai, yra įtraukti ne tik gerai mums pažįstami ešeriai, lydekos ir sterkai, bet ir salačiai, šapalai, meknės bei upėtakiai, retkarčiais „paragauti“ silikono susigundo karšiai, raudės, plakiai, kuojos ar net karosai, šias žuvis gana dažnai sugauna mikrodžigo gerbėjai.

Tad kas tai – mikrodžigas?

Ši žvejybos rūšis tikrai turi daug gerbėjų, nors tokios žvejybos metu grobio dydžiu dažnai pasigirti negalima, tačiau kibimų gausa ir grakštus lengvas įrankis leidžia žvejui patirti begalę teigiamų emocijų žaidžiant su nedideliais ešeriukais, emocijų panašų į tas, kurias patiria žvejas, žvejodamas dideles lydekas su sunkiais ir galingais įrankiais. Vienok mikrodžigaujant kartais būna ir išimčių kai sugaunamos trofėjinio dydžio žuvys. 

Mikrodžigaujant dažniausiai naudojami silikoniniai masalai kurių dydis yra 2–3 cm, atskirais atvejais 5 cm, jie yra užmaunami ant nedidelio galvakablio (nuo 1,5 iki 5 g) arba ant ofsetinio ar „baitholder“ tipo kabliuko su „čeburaška“ tipo svareliu. Egzistuoja įvairios sistemėles su kuriomis naudojami mikromasalai tai ir drop-shot‘as ir paternoster‘is (šoninio pavadėlio sistemėlė) ir džig-rig‘as ar japan-rig‘as. Vienu žodžiu fantazijai ribų nėra...

Plačiausias silikoninių masalų pasirinkimas, išsirinkite reikiamus internetu, pasiryžkite išbandyti dar nebandytus arba užsukite į mūsų parduotuves kur visada gausite išsamias konsultacijas jums rūpimais klausimais.

Minkšti masalai

Silikoninis masalas Herakles Tremors 6,8 cm

Kaina 3,20 €

  Guminukai žvejybai

  Guminukai žvejybai Robinson Classic Twist 3cm - Iš patvarios gumos pagaminti tvisteriai skirti gaudyti bet kokias plėšriųjų žuvų rūšis.

  Kaina 0,80 €

   Riperiai

   "Goffer" yra labai minkštas masalas, pagamintas iš kokybiško silikono su stipriai gofruotu kūnu. Platus spalvų pasirinkimas leidžia jums pasirinkti tinkamą masalą atsižvelgiant į aktualias žvejybos sąlygas.

   Kaina 1,80 €

    Minkšti masalai

    Riperis  Dragon Lunatic  8.5-15 cm Pearl Black Orange pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.

    Kaina 2,00 €

     Minkšti masalai

     Riperis  Dragon Lunatic  8.5-15 cm Pearl Red pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.

     Kaina 2,00 €

      Minkšti masalai

      Riperis  Dragon Lunatic  8.5-15 cm 01-321 pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.

      Kaina 2,00 €

       Minkšti masalai

       Riperis  Dragon Lunatic  8.5-15 cm 01-721 pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.

       Kaina 2,00 €

        Guminukai žvejybai

        Silikoninis masalas Sakura „Gobygo“ priskiriamas "Swimbait Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelęŠis riperis labai patinka ešeriams ir starkiams, upėtakiams ir lydekoms! Atraskite naujus dydžius ir pasirinkite tinkamas spalvas atsižvelgdami į vandens skaidrumo lygį.

        Kaina 7,00 €

         Guminukai žvejybai

         Silikoninis masalas Sakura „Gobygo“ priskiriamas "Swimbait Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelę. Šis riperis labai patinka ešeriams ir starkiams, upėtakiams ir lydekoms! Atraskite naujus dydžius ir pasirinkite tinkamas spalvas atsižvelgdami į vandens skaidrumo lygį.

         Kaina 7,60 €

          Riperiai

          Silikoninis masalas Sakura „Slit Shad“ priskiriamas "Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelę. Riperio kūnas sudarytas iš dviejų dalių: beveik trikampio formos rantuoto korpuso ir plonos uodegos su kiaušinio ovalo formos peleku gale užtikrinančiu didelį judrumą ir optimalų vibracijos intensyvumą. Tai "valgomas" masalas, impregnuotas druskos ir kvapniojo atraktoriaus (kriauklės aromato) mikro kristalais, tai tikras skanėstas visiems vandens plėšrūnams! Labai patinka sterkams ir ešeriams jo neatsisako ir lydekos!

          Kaina 4,90 €

           Riperiai

           Silikoninis masalas Sakura „Slit Shad“ priskiriamas "Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelę. Riperio kūnas sudarytas iš dviejų dalių: beveik trikampio formos rantuoto korpuso ir plonos uodegos su kiaušinio ovalo formos peleku gale užtikrinančiu didelį judrumą ir optimalų vibracijos intensyvumą. Tai "valgomas" masalas, impregnuotas druskos ir kvapniojo atraktoriaus (kriauklės aromato) mikro kristalais, tai tikras skanėstas visiems vandens plėšrūnams! Labai patinka sterkams ir ešeriams jo neatsisako ir lydekos!

           Kaina 5,00 €

            Guminukai žvejybai

            Silikoninis masalas Sakura „Slit Shad“ priskiriamas "Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelę. Riperio kūnas sudarytas iš dviejų dalių: beveik trikampio formos rantuoto korpuso ir plonos uodegos su kiaušinio ovalo formos peleku gale užtikrinančiu didelį judrumą ir optimalų vibracijos intensyvumą. Tai "valgomas" masalas, impregnuotas druskos ir kvapniojo atraktoriaus (kriauklės aromato) mikro kristalais, tai tikras skanėstas visiems vandens plėšrūnams! Labai patinka sterkams ir ešeriams jo neatsisako ir lydekos!

            Kaina 1,15 €

             Guminukai žvejybai

             Silikoninis masalas Sakura „Slit Shad“ priskiriamas "Shad" kategorijai yra lankstus ir minkštas, primena mažą žuvelę. Riperio kūnas sudarytas iš dviejų dalių: beveik trikampio formos rantuoto korpuso ir plonos uodegos su kiaušinio ovalo formos peleku gale užtikrinančiu didelį judrumą ir optimalų vibracijos intensyvumą. Tai "valgomas" masalas, impregnuotas druskos ir kvapniojo atraktoriaus (kriauklės aromato) mikro kristalais, tai tikras skanėstas visiems vandens plėšrūnams! Labai patinka sterkams ir ešeriams jo neatsisako ir lydekos!

             Kaina 0,90 €

              Riperiai

              Gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš minkšto,"valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Sukurtas pridedant skanaus žuvims priedo (aromatinio atraktoriaus) ir druskos, patrauklus savo ultravioletiniu švytėjimu.

              Kaina 4,50 €

               Riperiai

               „Dancer“- gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš "valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Sukurtas pridedant skanaus žuvims priedo (aromatinio atraktoriaus) ir druskos, pagamintas iš minkšto silikono, patrauklius žuvims savo ultravioletiniu švytėjimu.

               Kaina 4,50 €

                Riperiai

                Dancer“- gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš "valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Sukurtas pridedant skanaus žuvims priedo (aromatinio atraktoriaus) ir druskos, pagamintas iš minkšto silikono, patrauklius žuvims savo ultravioletiniu švytėjimu.

                Kaina 3,50 €

                 Riperiai

                 Gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš minkšto, "valgomojo" dvispalvio silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Sukurtas pridedant skanaus žuvims priedo (aromatinio atraktoriaus) ir druskos, patrauklus savo ultravioletiniu švytėjimu.

                 Kaina 5,90 €

                  Guminukai žvejybai

                  Tvisteriai Robinson Classic Twist 5 cm - iš patvaraus silikono pagaminti tvisteriai skirti visų plėšriųjų žuvų rūšių žvejybai.

                  Kaina 0,75 €

                   Guminukai žvejybai

                   Tvisteriai Robinson Classic Twist 8 cm - iš patvaraus silikono pagaminti tvisteriai skirti visų plėšriųjų žuvų rūšių žvejybai.

                   Kaina 1,05 €

                    Guminukai žvejybai

                    Tvisteriai Robinson Classic Twist 10 cm - iš patvaraus silikono pagaminti tvisteriai skirti visų plėšriųjų žuvų rūšių žvejybai.

                    Kaina 0,80 €

                     Guminukai žvejybai

                     Tvisteriai Robinson Classic Twist 5 cm - iš patvaraus silikono pagaminti tvisteriai skirti visų plėšriųjų žuvų rūšių žvejybai.

                     Kaina 5,00 €

                      Guminukai žvejybai

                      Robinson Holytail Twist 5,5cm - iš patvaraus silikono pagaminti tvisteriai skirti visų plėšriųjų žuvų rūšių žvejybai.  Pailga savo forma jie panašūs į dėles ir kitus vandens gyvius kurie yra plėšrių žuvų natūralus maistas, o skylutės esančios uodegoje šiems tvisteriams suteikia dar gyvesnį ir patrauklesnį žaismą. 

                      Kaina 0,80 €

                       Guminukai žvejybai

                       Robinson Holytail Twist 8 cm - iš patvaraus silikono pagaminti tvisteriai skirti visų plėšriųjų žuvų rūšių žvejybai.  Pailga savo forma jie panašūs į dėles ir kitus vandens gyvius kurie yra plėšrių žuvų natūralus maistas, o skylutės esančios uodegoje šiems tvisteriams suteikia dar gyvesnį ir patrauklesnį žaismą. 

                       Kaina 1,10 €

                        Guminukai žvejybai

                        Robinson Tanker 9cm (6,8g) riperiai skirti didesnių plėšrūnų žvejybai, pagaminti iš labai elastingo ir patvaraus silikono, turi vidinę ertmę kurią galima pripildyti aromatizatoriais, atraktoriais ar feromoniniais preparatais arba įdėti šviečiantį elementą. 

                        Kaina 0,90 €

                         Guminukai žvejybai

                         Robinson Tanker 9cm (6,8g) riperiai skirti didesnių plėšrūnų žvejybai, pagaminti iš labai elastingo ir patvaraus silikono, turi vidinę ertmę kurią galima pripildyti aromatizatoriais, atraktoriais ar feromoniniais preparatais arba įdėti šviečiantį elementą. 

                         Kaina 2,70 €

                          Guminukai žvejybai

                          Robinson  „Wasabi“ silikoniniai masalai turi tvisteriams būdingą pailgą kirmėlės formą - ilgą, rantuotą kūno korpusą su ovalia, plokščia riperio uodegos mentele. Tokia masalo konstrukcija ir forma, net ir labai lėtai traukaint, užtikrina puikų jo žaismą. Masalas yra aromatizuotas - tai be abejo padidina jo kibumą.

                          Kaina 1,00 €

                           Guminukai žvejybai

                           Robinson  „Wasabi“ silikoniniai masalai turi tvisteriams būdingą pailgą kirmėlės formą - ilgą, rantuotą kūno korpusą su ovalia, plokščia riperio uodegos mentele. Tokia masalo konstrukcija ir forma, net ir labai lėtai traukaint, užtikrina puikų jo žaismą. Masalas yra aromatizuotas - tai be abejo padidina jo kibumą.

                           Kaina 1,25 €

                            Minkšti masalai

                            SWIMY POMPEI SHAD komplektuojamas su 7 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Kad būtų patrauklesnis, jis, naudojant specialias technologijas, yra pagardintas ir netgi impregnuotas įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

                            Kaina 2,10 €

                             Minkšti masalai

                             SWIMY POMPEI SHAD komplektuojamas su 10 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Kad būtų patrauklesnis, jis, naudojant specialias technologijas, yra pagardintas ir netgi impregnuotas įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

                             Kaina 12,50 €

                              Minkšti masalai

                              SWIMY GALFION FAT SHAD komplektuojamas su 10 g svareliu "čeburaška" ir ofsetiniu kabliuku kurį galima paslėpti masalo korpuse, todėl įmanoma žvejoti ir saikingai povandeninėmis žolėmis apaugusiuose vandens telkinio plotuose. Kad būtų patrauklesnis, jis, naudojant specialias technologijas, yra pagardintas ir netgi impregnuotas įvairiais atraktoriais (druska, krevečių aromatas). Rekomenduojamas sterkų, lydekų, salačių ir didelių ešerių žvejybai.

                              Kaina 2,70 €

                               Riperiai

                               Silikoninės žuvytės - riperiai yra neįtikėtinas masalas daugumai plėšriųjų žuvų. Ypač efektyvus žvejojant ešerius, lydekas ir sterkus. Ypač efektyvus žvejojant ešerius, lydekas ir sterkus. Uodega labai gražiai juda, o kūnas masinančiai kraiposi net ir lengvai skęstant. Švedų kompanija FLADEN jums sukūrė tris populiarių spalvų silikoninių masalų rinkinius, kiekvienoje pakuotėje yra keturi "kanopos" tipo riperiai ir du bešviniai, gražiai dekoruoti galvakaabliai.

                               Kaina 6,80 €

                                Minkšti masalai

                                Riperis  Dragon Lunatic  15 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius, veiksmus. Intensyvus uodegos darbas sukelia stiprias vibracijas, masalo kūnas gražiai siūbuoja mirgėdamas šonais hidroakustiškai ir vizualiai viliodamas plėšrūnus. Tai kelių pastarųjų sezonų hitas ir lyderis gaudant trofėjines lydekas spiningaujant  ir velkiaujant.

                                Kaina 3,50 €

                                 Minkšti masalai

                                 Riperis  Dragon Lunatic  10 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius, veiksmus. Intensyvus uodegos darbas sukelia stiprias vibracijas, masalo kūnas gražiai siūbuoja mirgėdamas šonais hidroakustiškai ir vizualiai viliodamas plėšrūnus. Tai kelių pastarųjų sezonų hitas ir lyderis gaudant sterkus, lydekas ir trofėjinius ešerius spiningaujant, taip pat galima naudoti ir velkiaujant.

                                 Kaina 2,50 €

                                  Minkšti masalai

                                  Riperis  Dragon Lunatic  12,5 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius, veiksmus. Intensyvus uodegos darbas sukelia stiprias vibracijas, masalo kūnas gražiai siūbuoja mirgėdamas šonais hidroakustiškai ir vizualiai viliodamas plėšrūnus. Tai kelių pastarųjų sezonų hitas ir lyderis gaudant trofėjines lydekas spiningaujant  ir velkiaujant.

                                  Kaina 2,70 €

                                   Guminukai žvejybai

                                   Gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš "valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Šis silikoninis masalas turi pailgą žuvelės formos korpusą ir plokščią, ovalios formos uodegos mentelę, net ir labai lėtai pravedant jis aktyviai juda vandenyje ir sukelia aukšto dažnio mažos amplitudės vibracijas kurios ypač patinka ešeriams ir sterkams. 

                                   Kaina 3,50 €

                                    Guminukai žvejybai

                                    Gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš "valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Šis silikoninis masalas turi pailgą, rantuotą korpusą ir plokščią, ovalios formos uodegos mentelę, net ir labai lėtai pravedant jis aktyviai juda vandenyje ir sukelia aukšto dažnio mažos amplitudės vibracijas kurios ypač patinka ešeriams ir sterkams.

                                    Kaina 3,00 €

                                     Guminukai žvejybai

                                     Gerai žinomas ir labai populiarus žvejybinis masalas pagamintas iš "valgomojo" silikono puikiai gaudantis visas plėšriąsias žuvis. Šis silikoninis masalas turi pailgą, rantuotą korpusą ir plokščią, ovalios formos uodegos mentelę, net ir labai lėtai pravedant jis aktyviai juda vandenyje ir sukelia aukšto dažnio mažos amplitudės vibracijas kurios ypač patinka ešeriams ir sterkams.

                                     Kaina 3,00 €

                                      Riperiai

                                      Riperis Swimy Galfion Fat Shad 5 g yra puikus iš anksto pritvirtintas minkštas masalas, turintis svorį ant masalo priekio ir yra pritvirtintas Teksaso stiliaus būdu. Tai leidžia išmesti šį riperį piktžolėtose ar vietose ieškant alkanų plėšrūnų ir nesijaudinti, kad masalas užsikabins už augmenijos. Riperį įsigyti galima kelių spalvų.

                                      Kaina 2,10 €

                                       Riperiai

                                       Riperis Dragon Lunatic Pro. Lieknos žuvies formos riperis su intensyviu uodegos veikimu ir ryškiu pilvo mirgėjimu. Geriausius rezultatus pasieksite žvejojant riperiu dažnai keičiant jo tempą. Tai sukuria labai stiprią hidroakustinę bangą, o santykinai skaidriame vandenyje tai padidina regos dirgiklių kiekį.

                                       Kaina 2,00 €

                                        Riperiai

                                        Riperis  Dragon Lunatic  8,5 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.

                                        Kaina 2,00 €

                                         Riperiai

                                         Riperis  Dragon Lunatic  8,5 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.

                                         Kaina 2,00 €

                                          Riperiai

                                          Riperis  Dragon Lunatic  8,5 cm pagamintas iš naujausios silikoninės medžiagos pasižyminčios išskirtiniu minkštumu, leidžiančiu pasiekti kuo natūralesnius, žuvelės judesius imituojančius veiksmus.

                                          Kaina 2,00 €

                                           Riperiai

                                           Vertikalus, trūkčiojantis ar „dropshot“ riperis? „FatBoy“ atveju rinktis nereikia. Lengviau pasakyti, kokių savybių riperis neturi: jis tikrai nėra skirtas paprastam spiningavimui lėtesniu ar greitesniu tempu. Išradingam meškeriotojui bus atlyginta dvigubai – daug kibimų ir gražių įvairių žuvų rūšių trofėjų. Šio masalo idėja gimė diskusijoje apie vertikalų riperį. Nuspręsta, kad pats laikas sukurti didelį riperį, kuris skęstant ir keliant, natūraliai išlaikytų horizontalią kūno padėtį, o kiekviename sustojime gražiai banguotų plačia „kregždės“ uodega. 

                                           Kaina 2,00 €

                                            Riperiai

                                            Riperis yra patobulintas iki smulkiausių detalių – nuo ​​riperio formos, proporcijų iki gražių, rankomis dažytų spalvų. Jis turi tvirtą, bet gana žemą ir pailgą kūną, suplonėjusį uodegos sąnarį ir didelę uodegą ant galo. Dirba ramiai ir užtikrintai, tiek uodega, tiek šonais, mirksi taip, kad vilioja kiekvieną savo kelyje esančią lydeką. Riperis puikiai imituoja šiek tiek sužalotą ar sergančią žuvį, ir tai visada atkreipia plėšrių žuvų dėmesį, kurie instinktyviai renkasi lengviausią grobį.

                                            Kaina 5,50 €

                                             Riperiai

                                             Riperis yra patobulintas iki smulkiausių detalių – nuo ​​riperio formos, proporcijų iki gražių, rankomis dažytų spalvų. Jis turi tvirtą, bet gana žemą ir pailgą kūną, suplonėjusį uodegos sąnarį ir didelę uodegą ant galo. Dirba ramiai ir užtikrintai, tiek uodega, tiek šonais, mirksi taip, kad vilioja kiekvieną savo kelyje esančią lydeką. Riperis puikiai imituoja šiek tiek sužalotą ar sergančią žuvį, ir tai visada atkreipia plėšrių žuvų dėmesį, kurie instinktyviai renkasi lengviausią grobį.

                                             Kaina 4,50 €

                                              Riperiai

                                              Riperis Dragon Lunatic Pro. Lieknos žuvies formos riperis su intensyviu uodegos veikimu ir ryškiu pilvo mirgėjimu. Geriausius rezultatus pasieksite žvejojant riperiu dažnai keičiant jo tempą. Tai sukuria labai stiprią hidroakustinę bangą, o santykinai skaidriame vandenyje tai padidina regos dirgiklių kiekį.

                                              Kaina 2,30 €

                                               Guminukai žvejybai

                                               Robinson „Wasabi“ silikoniniai masalai turi riperiams būdingą pailgą kirmėlės formą - ilgą, rantuotą kūno korpusą su ovalia, plokščia riperio uodegos mentele. Tokia riperio konstrukcija ir forma, net ir labai lėtai traukiant, užtikrina puikų jo žaismą. Riperis yra aromatizuotas - tai be abejo padidina jo kibumą.

                                               Kaina 0,90 €

                                                Guminukai žvejybai

                                                Minkštas masalas, riperis, primenantis nedidelę žuvelę. Dėl glotnaus kūno ir spyruokliškos uodegos, riperis labai stipriai pasvyra į šonus, provokuodamas agresyvių plėšrūnų puolimą. Riperis puikiai tinka žvejojant sterkus, uosis, lydekas ir ešerius. Riperis ypatingai veiksmingas gaudant plekšnes, lydekas, ešerius.

                                                Kaina 0,90 €

                                                 Guminukai žvejybai

                                                 Dėl unikalaus silikoninio masalo uodegos dizaino, silikoninis masalas veikia bet kokiu greičiu. Silikoninis masalas turi platų spalvų pasirinkimo spektrą. Silikoninis masalas puikiai tinka norintiems pagauti lydeką ar šamą.

                                                 Kaina 3,00 €

                                                  Guminukai žvejybai

                                                  Dėl unikalaus silikoninio masalo uodegos dizaino, silikoninis masalas veikia bet kokiu greičiu. Silikoninis masalas turi platų spalvų pasirinkimo spektrą. Silikoninis masalas puikiai tinka norintiems pagauti lydeką ar šamą.

                                                  Kaina 3,50 €

                                                   Guminukai žvejybai

                                                   Tikroviškas silikoninis vėžiukas Fanatik Raider – tikra pražūtis plėšriai žuviai sumaniusiai paieškoti grobio ties dugnu. Fanatik supranta ir įvertina ne tik masalo tikroviškumą, bet ir jo judesių visumą, užtikrinančią maksimalų efektyvumą. Masyvios žnyplės, kurios vedant juda itin laisvai – lyg vėžiukas.  O tai, kad tikras vėžiukas turi mažiau ūsų, tik didina jų pastebimumą – bet kokiu atveju plėšrūnas jų juk neskaičiuoja. Ne šiaip sau parinkta ir kojyčių padėtis. Jos gana tamprios ir tempiant tai linksta, tai atsitiesia. Atsispirti tokiam gardumynui sunku net ir būnant pakankamai sočiam.

                                                   Kaina 3,00 €

                                                    Guminukai žvejybai

                                                    Fanatik Dagger Active silikoninis masalas yra atnaujinta Dagger masalo versija, žinoma visiems spiningautojams. Dagger Active yra valgomo kirmino imitacija, prie kurios pridėta maža uodegėlė, todėl silikoninis masalas tampa aktyvus, o tai savo ruožtu pritraukia žuvis iš tolimesnių atstumų. Silikoninis masalas puikiai tiks žvejojant stambius ešerius ir lydekas!

                                                    Kaina 3,20 €

                                                     Guminukai žvejybai

                                                     Fanatik Dagger Active silikoninis masalas yra atnaujinta Dagger masalo versija, žinoma visiems spiningautojams. Dagger Active yra valgomo kirmino imitacija, prie kurios pridėta maža uodegėlė, todėl silikoninis masalas tampa aktyvus, o tai savo ruožtu pritraukia žuvis iš tolimesnių atstumų. Silikoninis masalas puikiai tiks žvejojant stambius ešerius ir lydekas!

                                                     Kaina 3,50 €

                                                      Guminukai žvejybai

                                                      Ši silikoninio masalo laumžirgio lervos imitacija puikiai vilioja žuvis visus metus. Vabzdžio imitacijos silikoninis masalas pasiteisino testuojant įvairiuose vandens telkiniuose. Silikoninis masalas yra gana lėtas ir tampa lengva auka visoms žuvims, taip pat ir taikioms. Guminukai prisotinti natūralaus kvapo atraktoriais.

                                                      Kaina 3,00 €

                                                       Guminukai žvejybai

                                                       Jau legendine tarp žvejų tapusio FANATIK Larva Lux naujas silikoninio masalo modelis. Kaip rodo praktika mūsų krašto vandens telkiniuose, plėšrūnai mėgsta šią valgomą lervą. Jiems patinka specialaus, ypatingo silikoninio masalo recepto skonis, minkštas, realistiškas korpusas. Žvejams patinka, kad silikoninio masalo korpusas yra patvarus lyginant su kitais guminukais.

                                                       Kaina 3,00 €

                                                        Guminukai žvejybai

                                                        Jau legendine tarp žvejų tapusio FANATIK Larva Lux naujas silikoninio masalo modelis. Kaip rodo praktika mūsų krašto vandens telkiniuose, plėšrūnai mėgsta šią valgomą lervą. Jiems patinka specialaus, ypatingo silikoninio masalo recepto skonis, minkštas, realistiškas korpusas. Žvejams patinka, kad silikoninio masalo korpusas yra patvarus lyginant su kitais guminukais.

                                                        Kaina 3,00 €

                                                         Guminukai žvejybai

                                                         Iš visų Fanatik linijos silikoninių masalų būtent Boxer su savo vibro uodega puikiai pasiteisino gaudant plėšrias, pasižyminčias aktyvumu žuvis. Lydeka, ešerys, starkis ir kiti, netgi balta žuvis: šapalas ar salatis dažnai susigundo aktyviu silikoninio masalo Boxerio virpėjimu. Tereikia parinkti reikiamą tempą ir gylį.

                                                         Kaina 3,00 €

                                                          Guminukai žvejybai

                                                          Iš visų Fanatik linijos silikoninių masalų būtent Boxer su savo vibro uodega puikiai pasiteisino gaudant plėšrias, pasižyminčias aktyvumu žuvis. Lydeka, ešerys, starkis ir kiti, netgi balta žuvis: šapalas ar salatis dažnai susigundo aktyviu silikoninio masalo Boxerio virpėjimu. Tereikia parinkti reikiamą tempą ir gylį.

                                                          Kaina 3,20 €

                                                           Filtruoti pagal

                                                           Kategorijos
                                                           Kaina
                                                           Gamintojai
                                                           Daugiau Mažiau
                                                           Ilgis, mm
                                                           Spalva
                                                           Daugiau Mažiau
                                                           Svoris, g
                                                           Filtruoti