Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Minkšti masalai

Galima drąsiai teigti, kad masalai, pagaminti iš silikono, yra patys populiariausi ir masiškiausiai naudojami šių dienų spiningautojų. Jų pagalba žvejojami įvairūs ichtiofaunos atstovai, naudojant skirtingus žvejybos būdus, technikas ir metodus. Žvejoti silikoniniais  masalais galima begalinėse užtvankų platybėse, giliuose ežeruose, tekančiose didelėse upėse ir nedideliuose...

Galima drąsiai teigti, kad masalai, pagaminti iš silikono, yra patys populiariausi ir masiškiausiai naudojami šių dienų spiningautojų. Jų pagalba žvejojami įvairūs ichtiofaunos atstovai, naudojant skirtingus žvejybos būdus, technikas ir metodus. Žvejoti silikoniniais  masalais galima begalinėse užtvankų platybėse, giliuose ežeruose, tekančiose didelėse upėse ir nedideliuose upeliuose, pelkėse ir kūdrose, mažuose tvenkiniuose ir karjeruose, jūros priekrantėje ar nuo kranto. „Guma“ veikia ištisus metus, todėl meškeriotojai namo tuščiomis grįžta labai retai.

Žūklės prekių parduotuvių prekystaliuose yra gausus įvairių silikoninių masalų spalvų, formų ir  dydžių pasirinkimas. Kiekvienas modelis pasižymi, skirtingomis savybėmis ir paskirtimi. Pagal savo "darbą" išskiriamos dvi pagrindinės silikoninių masalų rūšys:

 • aktyvūs,
 • pasyvūs,

Aktyvaus "darbo" silikoniniai masalai „dirba“ dėl savo konstrukcijos, o pasyvūs yra animuojami žvejo, naudojant įvairias technikas (trūkčiojančių judesių komplekso pagalba)

Aktyviems priskiriami:

 • tvisteriai,
 • riperiai,

Pasyviems priskiriami:

 • sliekai,
 • stick‘ai
 • natūralistikai
 • aštunkojai

Pastaruoju metu išpopuliarėjo  hibridiniai masalai, kurie yra išvardytų rūšių simbiozė. Jie apima visas teigiamas originalių pirmtakų savybes ir rodo gerus rezultatus sunkiose žūklės situacijose susijusiose su žvejybos presingu ir povandeninių gyventojų skaičiaus sumažėjimu vandens telkiniuose kuriuose žvejojama ypač intensyviai.

Riperiai ir tvisteriai yra populiariausi, pirmieji realiai imituoja mailiuką, atkartodami jo išvaizdą ir judesius. Antrieji turi cilindrinį kūną ir ploną, užriestą, pusmėnulio  formos, uodegėlę, dėl jos sukuriamų virpesių, masalo spalvos ir panašumo į povandeninę kirmėlę tvisteris patraukia plėšrūno dėmesį ir provokuoja jį atakai.

Iš pasyviųjų masalų populiariausi yra sliekai ir natūralistikai (vėžiukai, laumžirgio lervos, salamandros ir kt.), bei stick‘ai labiausiai naudojami drop-shot technikos mėgėjų. Aštuonkojus spiningautojai per pastaruosius kelerius metus primiršo, nors jie yra labai sėkmingi žvejojant lydekas ir sterkus. Jie pasižymi patraukliais judesiais išgaunamais šiuolaikinėmis technikomis ir laisvame kritime, gerai reaguoja į trūkčiojančius pravedimo elementus, puikai vilioja  žuvis žvejojant prie dugno ir viduriniuose vandens sluoksniuose.

„Valgomasis“ silikonas

Šiandien „valgoma guma“ yra populiariausia ir geidžiamiausia silikoninių masalų kategorija. Jų, savo arsenale, turi kiekvienas save gerbiantis spiningautojas. Šie masalai efektyviai vilioja žuvis gyvenančias mūsų vandens telkiniuose visą atviro vandens sezoną. Jie gaminami iš specialios medžiagos susidedančios iš aminorūgščių, be to yra įmirkomi kvapikliais padidinant patrauklumą plėšrūnui. Patekusi į žuvies burną, „valgomoji guma“ žuviai nesukelia įtarimo ir atmetimo (išspjovimo), ji ilgiau „ragauja“ masalą, dėl to meškeriotojas turi galimybę atlikti aiškų, tikslų ir užtikrintą užkirtimą, taip išvengiant tuščių pakirtimų ir žuvies „nuėjimų“.

Geriausiusą  „valgomą gumą“ gamina japonų koncernai., jų asortimente yra ne tik klasikinių silikoninių masalų formų., bet galite rasti ir įvairių vėžiukų, kalmarų ir lervų imitacijų, yra tokių retų modelių kaip varlytė ar pelytė. Pastaruoju metu gana kokybišką valgomą silikoną gamina kelios ukrainiečių, lenkų, slovakų įmonės. Pagrindinis“ valgomosios gumos“ trūkumas yra mažas jos patvarumas. Medžiaga greitai suyra, kartais pakanka vieno geros žuvies kibimo ir .masalas suniokojamas nepataisomai todėl, kalbant apie ekonomiškumą, „valgoji guma“ savo patvarumu nusileidžia masalams iš įprasto silikono, tačiau yra vienas bet – sterkų ir ešerių žvejyboje ji atneša žymiai daugiau kibimų o tuo pačiu ir sugavimų.

Šiais laikais sunku sutikti spiningautoją, kuris nebūtų susipažinęs su silikoniniais masalais net jei jis yra kitų, labiau tradicinių masalų gerbėjas. Tačiau, bet kokiu atveju, jis turėjo juos laikyti savo rankose ar stebėti, kaip vienas iš jo kolegų sėkmingai žvejoja su silikoniniais masalais.

Silikoniniai masalai turi tris privalumus, kurie daro juos konkurencingus, palygius su kitais, tai:

 • plačiausias masalų pasirinkimas pagal dydį,formą ir spalvinę gamą leidžia išsirinkti optimaliausius praktiškai visoms spininginės žvejybos sąlygoms;
 • faktas yra tai, kad dauguma plėšriųjų ir kai kurios pusiau plėšrios ar net taikios  žuvys gyvenančių mūsų vandenyse gali būti pagautos su silikoniniu masalu;
 • santykinai nedidelė kaina.
 • į žuvų sąrašą, kurias gali suvilioti silikoniniai masalai, yra įtraukti ne tik gerai mums pažįstami ešeriai, lydekos ir sterkai, bet ir salačiai, šapalai, meknės bei upėtakiai, retkarčiais „paragauti“ silikono susigundo karšiai, raudės, plakiai, kuojos ar net karosai, šias žuvis gana dažnai sugauna mikrodžigo gerbėjai.

Tad kas tai – mikrodžigas?

Ši žvejybos rūšis tikrai turi daug gerbėjų, nors tokios žvejybos metu grobio dydžiu dažnai pasigirti negalima, tačiau kibimų gausa ir grakštus lengvas įrankis leidžia žvejui patirti begalę teigiamų emocijų žaidžiant su nedideliais ešeriukais, emocijų panašų į tas, kurias patiria žvejas, žvejodamas dideles lydekas su sunkiais ir galingais įrankiais. Vienok mikrodžigaujant kartais būna ir išimčių kai sugaunamos trofėjinio dydžio žuvys. 

Mikrodžigaujant dažniausiai naudojami silikoniniai masalai kurių dydis yra 2–3 cm, atskirais atvejais 5 cm, jie yra užmaunami ant nedidelio galvakablio (nuo 1,5 iki 5 g) arba ant ofsetinio ar „baitholder“ tipo kabliuko su „čeburaška“ tipo svareliu. Egzistuoja įvairios sistemėles su kuriomis naudojami mikromasalai tai ir drop-shot‘as ir paternoster‘is (šoninio pavadėlio sistemėlė) ir džig-rig‘as ar japan-rig‘as. Vienu žodžiu fantazijai ribų nėra...

Plačiausias silikoninių masalų pasirinkimas, išsirinkite reikiamus internetu, pasiryžkite išbandyti dar nebandytus arba užsukite į mūsų parduotuves kur visada gausite išsamias konsultacijas jums rūpimais klausimais.

Minkšti masalai

Masalas - dirbtinis sliekas Fladen Vermz 95mm

Kaina 5,50 €

Minkšti masalai

Masalas - dirbtinis sliekas Fladen 85mm

Kaina 4,00 €

Minkšti masalai

Riperis Aggressor Pro 3.5"/8.5cm

Kaina 2,00 €

Minkšti masalai

"Goffer" yra labai minkštas guminukas, patvari guma su stipriai gofruotu kūnu. Platus spalvų pasirinkimas leidžia jums pasirinkti tinkamą gumą atsižvelgiant į žvejybos sąlygas.

Kaina 0,65 €

Minkšti masalai

Riperis  Dragon Lunatic 8.5-15cm  Pearl Black Orange

CHE-LN40S-01-120

Kaina 1,90 €

Minkšti masalai

Riperis  Dragon Lunatic 8.5-15cm  Pearl red

Kaina 1,90 €

Minkšti masalai

Riperis  Dragon Lunatic 8.5-15cm  

Kaina 1,90 €

Minkšti masalai

Riperis  Dragon Lunatic 8.5-15cm  

Kaina 1,90 €

Guminukai žvejybai

Guminukas Sakura „Gobygo“, lankstus minkštas masalas. Šis guminukas Labai patinka upėtakiams, ešeriams, lydekoms ir starkiams! Atraskite naujus dydžius ir spalvų pasirinkimą pagal drumstumo lygį.

Kaina 7,00 €

Guminukai žvejybai

Guminukas Sakura „Gobygo“, lankstus minkštas masalas. Šis guminukas Labai patinka upėtakiams, ešeriams, lydekoms ir starkiams! Atraskite naujus dydžius ir spalvų pasirinkimą pagal drumstumo lygį.

Kaina 7,60 €

Riperiai

Su Sakura Slit Shad riperiais viskas įmanoma! Šis specialus silikonas yra universalus ir suteikia naujų akimirkų silikoninių masalų pasauliui. Pagamintas naudojant robotų injektinono technologiją, užtikrinančią pastovią gamybos kokybę, jis pasižymi ypatinga, kartu subtilia ir atsparia tekstūra.

Kaina 4,90 €

Riperiai

Su Sakura Slit Shad riperiais viskas įmanoma! Šis specialus silikonas yra universalus ir suteikia naujų akimirkų silikoninių masalų pasauliui. Pagamintas naudojant robotų injektinono technologiją, užtikrinančią pastovią gamybos kokybę, jis pasižymi ypatinga, kartu subtilia ir atsparia tekstūra.

Kaina 5,00 €

Guminukai žvejybai

Su Sakura Slit Shad 100mm viskas įmanoma! Šis specialus silikonas yra universalus ir suteikia naujų akimirkų silikoninių masalų pasauliui. Pagamintas naudojant robotų injektinono technologiją, užtikrinančią pastovią gamybos kokybę, jis pasižymi ypatinga, kartu subtilia ir atsparia tekstūra.

Kaina 1,15 €

Guminukai žvejybai

Su Sakura Slit Shad 85mm viskas įmanoma! Šis specialus silikonas yra universalus ir suteikia naujų akimirkų silikoninių masalų pasauliui. Pagamintas naudojant robotų injektinono technologiją, užtikrinančią pastovią gamybos kokybę, jis pasižymi ypatinga, kartu subtilia ir atsparia tekstūra.

Kaina 0,90 €

Riperiai

Riperis valgomas DS Prospector 2.8" (70mm) Minkštas Masalas yra patrauklus žuvims švytėdamas ultravioletinėje šviesoje. Su jais labai gerai gaudo tokias plėšriąsias žuvis kaip lydekos, starkiai, ešeriai, šamai ir net šapalus bei vėgeles.

Kaina 4,50 €

Riperiai

 „Dancer“ minkšti masalai šviečia ultravioletinėje šviesoje, o tai labai padidina tikimybę išprovokuoja plėšrūnų įkandimą, ypač ešeriai ir lydekos.

Kaina 4,50 €

Riperiai

 „Dancer“ minkšti masalai šviečia ultravioletinėje šviesoje, o tai labai padidina tikimybę išprovokuoja plėšrūnų įkandimą, ypač ešeriai ir lydekos.

Kaina 3,50 €

Riperiai

Riperis valgomas DS Prospector 2.8" (70mm) Minkštas Masalas yra patrauklus žuvims švytėdamas ultravioletinėje šviesoje. Su jais labai gerai gaudo tokias plėšriąsias žuvis kaip lydekos, starkiai, ešeriai, šamai ir net šapalus bei vėgeles.

Kaina 5,90 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Classic Twist 3cm - Iš patvarios gumos pagaminti tvisteriai skirti gaudyti bet kokias plėšriųjų žuvų rūšis.

Kaina 0,75 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Classic Twist 3cm - Iš patvarios gumos pagaminti tvisteriai skirti gaudyti bet kokias plėšriųjų žuvų rūšis.

Kaina 1,05 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Classic Twist 10cm - Iš patvarios gumos pagaminti tvisteriai skirti gaudyti bet kokias plėšriųjų žuvų rūšis.

Kaina 0,80 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Classic Twist 3cm - Iš patvarios gumos pagaminti tvisteriai skirti gaudyti bet kokias plėšriųjų žuvų rūšis.

Kaina 5,00 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Holytail Twist 5,5cm 4vnt. Pailga forma, panaši į dėles ir kitus vandens gyvius. Skylės uodegoje suteikia šiam tvisteriui dar gyvesnį ir patrauklesnį veiksmą. 

Kaina 0,80 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Holytail Twist 8cm 3vnt. Pailga forma, panaši į dėles ir kitus vandens gyvius. Skylės uodegoje suteikia šiam tvisteriui dar gyvesnį ir patrauklesnį veiksmą. 

Kaina 1,10 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Tanker 9cm (6,8g) Riperiai skirti medžioti mažesnius plėšrūnus, pagaminti iš labai elastingos ir patvarios gumos.

Kaina 0,90 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Tanker 9cm (6,8g) Riperiai skirti medžioti mažesnius plėšrūnus, pagaminti iš labai elastingos ir patvarios gumos.

Kaina 2,70 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Wasabi tryjų ilgių - 5,3, 7,5 ir 9,3 cm „Wasabi“ tvisteriai, turintys būdingą formą - ilgas, briaunotas korpusas su didele ripperio uodega. Forma užtikrina darbą net judant lėtai

Kaina 0,90 €

Guminukai žvejybai

Guminukai žvejybai Robinson Wasabi tryjų ilgių - 5,3, 7,5 ir 9,3 cm „Wasabi“ tvisteriai, turintys būdingą formą - ilgas, briaunotas korpusas su didele ripperio uodega. Forma užtikrina darbą net judant lėtai

Kaina 1,25 €

Minkšti masalai

Minkštas masalas Swimy Pompei Shad 100 mm+Čeburaška 7gr 5vnt.  puikus iš anksto sumontuotas minkštas masalas su svoriu, pritvirtintas ant šarnyrinio švino. ir suklastotu Teksaso stiliumi.

Kaina 10,50 €

Minkšti masalai

Minkštas masalas Swimy Pompei Shad 125 mm+Čeburaška 10gr 5vnt.  puikus iš anksto sumontuotas minkštas masalas su svoriu, pritvirtintas ant šarnyrinio švino. ir suklastotu Teksaso stiliumi.

Kaina 12,50 €

Minkšti masalai

Minkštas masalas Swimy Galfion Fat Shad 120mm+Čeburaška 10gr 5vnt.  puikus iš anksto sumontuotas minkštas masalas su svoriu, gofruotu kūnu, pritvirtintas ant šarnyrinio švino. ir suklastotu Teksaso stiliumi.

Kaina 13,50 €

Riperiai

Riperiai imituoja nedidelę žuvelę ir yra itin veiksmingi žvejojant ešerius, taip pat žvejojant sterkus ir tauriąsias žuvis. Riperių paviršius labai gražiai juda, net ir pasiekęs dugną.

Kaina 6,80 €

Minkšti masalai

Nedidelės žuvelės formos masalai su intensyviu uodegos darbu, derinamu su ryškiu pilvo dalies mirgėjimu. Tai kelių pastarųjų sezonų hitas ir lyderis.

Kaina 3,50 €

Minkšti masalai

Nedidelės žuvelės formos masalai su intensyviu uodegos darbu, derinamu su ryškiu pilvo dalies mirgėjimu. Tai kelių pastarųjų sezonų hitas ir lyderis.

Kaina 2,50 €

Minkšti masalai

Nedidelės žuvelės formos masalai su intensyviu uodegos darbu, derinamu su ryškiu pilvo dalies mirgėjimu. Tai kelių pastarųjų sezonų hitas ir lyderis.

Kaina 2,70 €

Guminukai žvejybai

Šis valgomas silikoninis masalas Zeox Shemi Shad 9,4 cm, pamirkytas druskoje, patiks lydekoms, ešeriams, šamams ir daugeliui kitų plėšriųjų žuvų rūšių.

Kaina 3,50 €

Guminukai žvejybai

Šis valgomas silikoninis masalas Zeox Shemi Shad 10,7 cm, pamirkytas druskoje, patiks lydekoms, ešeriams, šamams ir daugeliui kitų plėšriųjų žuvų rūšių.

Kaina 4,50 €

Guminukai žvejybai

Šis valgomas silikoninis masalas Zeox Trigger Shad 5,6 cm, pamirkytas druskoje, patiks lydekoms, ešeriams, šamams ir daugeliui kitų plėšriųjų žuvų rūšių.

Kaina 3,00 €

Guminukai žvejybai

Šis valgomas silikoninis masalas Zeox Trigger Shad 8,6 cm, pamirkytas druskoje, patiks lydekoms, ešeriams, šamams ir daugeliui kitų plėšriųjų žuvų rūšių.

Kaina 3,00 €

Guminukai žvejybai

Šis valgomas silikoninis masalas Zeox Trigger Fat Tail 4,3 cm, pamirkytas druskoje, patiks lydekoms, ešeriams, šamams ir daugeliui kitų plėšriųjų žuvų rūšių.

Kaina 3,00 €

Filtruoti pagal

Kategorijos
Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Ilgis, mm
Spalva
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Filtruoti