Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Vobleriai Robinson

“ROBINSON” vobleriai yra biudžetinės klasės ir patrauklios kainos, skirti plėšriųių žuvų žvejybai. Visi vobleriai pagaminti iš kokybiško, patvaraus plastiko, o jų dizainas primena žuvelę ar kitą vandens gyvį, voblerio priekyje įtvirtintas liežuvėlis, nuo jo dydžio, formos ir įtvirtinimo kampo priklauso voblerio elgsena –...

“ROBINSON” vobleriai yra biudžetinės klasės ir patrauklios kainos, skirti plėšriųių žuvų žvejybai. Visi vobleriai pagaminti iš kokybiško, patvaraus plastiko, o jų dizainas primena žuvelę ar kitą vandens gyvį, voblerio priekyje įtvirtintas liežuvėlis, nuo jo dydžio, formos ir įtvirtinimo kampo priklauso voblerio elgsena – giliai ners, plauks paviršiumi, svyruos į šonus, agresyviai virpės ar bus „tingus“. Taip pat yra ir nemažas paviršinių voblerių (poperių ir "skitter walk" tipo), kurie neturi liežuvėlio, pasirinkimas.

Platus įvairių  “ROBINSON” voblerių pasirinkimas, išsirinkite norimus internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Vobleriai Robinson

Vobleris Robinson Pike F120 mm  imituoja mažą lydeką. Įvairių spalvų, puikiai padeda suvilioti lydeką, skirtas plaukioti tarp krūmų - žalumoje ar smėlingame dugne - dumbliname arba šviesiose ir tamsiose gelmėse. 

Kaina 6,70 €

Vobleriai Robinson

Vobleris Robinson Strike F95 mm Rekomenduojama gaudyti lydekas, taip pat jų veiksmingumas buvo patvirtintas, žvejojant visus plėšrūnus.

Kaina 6,50 €

Vobleriai Robinson

Vobleris Robinson Humper 80 mm Humper yra plaukiojantis masalas, pailgos formos, primenantis piltuvėlį. Jo mažas, trumpas liežuvėlis, priverčia plokštelę įsilieti į darbą ir labai greita manevravimo galimybė.

Kaina 5,20 €

Vobleriai Robinson

Vobleris Robinson Killer S88 mm Vobleris su trumpu liežuvėliu ir paplokščiu kūnu. Skirtas tik prie vandens paviršiams, jo fantastiška spalva ir intensyvus blyzgėjimas, judant kliba, labai veiksmingas

Kaina 6,10 €

Vobleriai Robinson

Vobleris Robinson Minnow F120 mm Rekomenduojama lydekoms, starkiams, ešeriams ir šamams. Užsimetimas sklandus, Minnow elgiasi kaip klasikinis vobleris, pailgo kūno ir nedidelio liežuvėlio - tingus imituojantis žuvis. 

Kaina 5,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Ilgis, mm
Spalva
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Filtruoti