Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Teleskopinės plūdinės meškerės

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė Meškerė ROBINSON Diagonal T-Bream 30-60g Trys strypai, kurių ilgiai yra nuo 98 cm iki 1,05 m. Puikiai tinka žvejoti  nuo kranto ir iš valties. Teleskopinė Meškerė Skirta gaudyti karšiams, bet dėl galingos konstrukcijos gali susidoroti ir su karpiais, amūrais ir kitomis didenėmis žuvimis.

Kaina 20,50 €

Plūdinės meškerės

Specializuota boloninė meškerė plūdinei žvejybai Robinson Diagonal Bolognese, kurios užmetimo testas nuo 10 iki 20 g  meškerė yra skirta vidutinio dydžio žuvims, tokioms kaip kuojos, karšiai, karosai, meknės ar kitoms baltosios žuvies rūšių atstovėms žvejoti vidutiniės tėkmės upėse ar stovinčio vandens telkiniuose.

Kaina 16,50 €

Karpinės meškerės

Robinson Carbonic T-Carp 3,60 m 40-90 g Šie teleskopiniai karpinės meškerės leidžia masalą užmesti tolimais atstumais, puikiai pritaikomi bet kokioms žūklės sąlygoms, yra naudotini žvejybai tiek stovinčio vandens telkiniuose tiek srovėje.

Kaina 21,20 €

Plūdinės meškerės

Meškerė Robinson Carbonic Bolognese 10-20 g, plūdinei žvejybai Universalus, teleskopinis, progresyvios akcijos meškerykotis,  sukonstruotas plūdinei žvejybai iš valties ar nuo kranto stovinčiame vandenyje ar srovėje. 

Kaina 15,50 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė Nano Core Bolognese SX2 - universali, ekonominės klasės teleskopinė boloniška meškerė su vidutiniu užmetimo testu. Plūdinė Meškerė puikiai tinka meškeriojimui srovėje, upėse su vidutine tėkme ir stovinčiuose vandenyse. 

Kaina 31,00 €

Teleskopinės meškerės

Teleskopinė meškerė Ryobi OASYS TELE MATCH Lengvos ir greitos teleskopinės meškerės su trimis skirtingais užmetimo svoriais. Sklandus įlinkis ir puikus balansas, būdingas daugiakomponentei struktūrai.

Kaina 59,90 €
  • Nauja

Plūdinės meškerės

Plūdinė meškerė Dragon MegaBaits Mystery Bolognese yra universalios meškerės, skirtos plūdinei žvejybai upėse. Šios plūdinės meškerės yra pakankamai stiprios, kad stiprioje srovėje galėtų ištraukti didelę žuvį. Dideli žiedai.

Kaina 37,50 €
  • Nauja

Teleskopinės meškerės

Plūdinė Teleskopinė meškerė DRAGON MegaBaits Tactix Float 5-20g Ši serija skirta plūdinės žvejybos megėjams, kurie žvejoja įvairiais metodais ir įvairių tipų žuvis.

Kaina 46,50 €
  • Nauja

Teleskopinės meškerės

Dragon MegaBAITS Compact Match -teleskopinės meškerės suteikia unikalią patirtį žvejojant, dėl greito veikimo, didelio jautrumo ir lengvumo. Lengvos, bet tvirtos teleskopinės plūdinės meškerės, kurios iš pirmo žvilgsnio išsiskiria savo kainų klase dėl plono ruošinio ir mažo svorio.

Kaina 48,90 €
  • Nauja

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti