Picker tipo meškerės

Net ir patyrę žvejybos entuziastai kartais nežino apie Picker tipo meškeres vadinamas „pickeriais“ ir  tik kai kurie iš jų sėkmingai žvejoja nuo dugno šio tipo meškerėmis. „Pickeris“ yra savotiškas jaunesnis „feederio“ giminaitis. Turėdamas mažesnius matmenis, jis atlieka tas pačias funkcijas, kaip ir „feederis“, tačiau, su tam tikrais skirtumais, galima teigti, kad taI...

Net ir patyrę žvejybos entuziastai kartais nežino apie Picker tipo meškeres vadinamas „pickeriais“ ir  tik kai kurie iš jų sėkmingai žvejoja nuo dugno šio tipo meškerėmis. „Pickeris“ yra savotiškas jaunesnis „feederio“ giminaitis. Turėdamas mažesnius matmenis, jis atlieka tas pačias funkcijas, kaip ir „feederis“, tačiau, su tam tikrais skirtumais, galima teigti, kad taI tik sutrumpinta ir labai lengva „feederio“versija, skirta dugninei žvejybai lengvomis šėryklėmis ar be jų su atitinkamo svorio svareliu ir pavadėliu su kabliuku, paprastai naudojamas žvejojant mažuose tvenkiniuose ir upėse su silpna srove. Su „pickeriu“ kur kas lpaprasčiau užmesti lengvą sistemėlę į tam tikrą tvenkinio vietą, kai užmetimo atstumas nėra labai tolimas ir paprastai jis yra apie 20 - 25 m. Ši meškerė turi labai jautrią viršūnėlę kuri fiksuoja ir laiku praneša apie bet kokį, net ir silpniausią kibimą.

Daugelis patyrusių „feederininkų“ paklausti, kas tai yra – „pickeris“ , atsako, kad tai yra įprastas ultralengvasis „feederis“, kurio ilgis iki 3 metrų. Iš dalies jie yra teisūs, jei neatsižvelgsite į tai, kad „picker“ meškerės konstrukcija yra iš dviejų dalių + viršunėlė, o „feederiai“ turi 2-3, o kartais ir daugiau dalių + viršunėlė. Kadangi tokios meškerės egzistuoja, tai reiškia, kad jos kažkam reikalingos ir tam tikru būdu pranoksta vyresnius giminaičius („feederius“).

Pagrindiniais pranašumais žvejojant „picker“ meškere: naudojant šį lengvesnį ir trumpesnį įrankį, daug paprasčiau atlikti tikslius metimus pakrantės vietose apaugusiomis medžiais, erzinanti kabliuko tikimybė pakibti medžio šakose yra daug mažesnė. Daug lengvesnis ir mažesnis svarelis ar šėryklė krisdami į vandenį sukelia minimalų triukšmą, o tai yra labai naudinga bet kurios žvejybos kokybei, ypač kai žvejojama negiliuose vandens telkiniuose kur žuvis yra ypač atsargi. Žvejojant „pickeriu“ žuvis galima jaukinti dviem būdais: naudojant šėryklę  arba rankiniu būdu, - ranka arba naudojant specialius samtinius kastuvėlius ar jauko svaidykles. Jaukinant rankiniu būdu, žvejybinėje sistemėlėje naudojamas tik svarelis sukeliantis dar mažiau triukšmo ir leidžiantis užmesti ypač tiksliai. Patogu žvejoti iš valties, taip pat verta paminėti, kad pats žvejybos ir žvejybos įrankio valdymo procesas yra paprastesnis, lengvesnis ir malonesnis nes naudojamos nedidelės, nesunkios šėryklės ar svareliai,  be to, tam tikros klasės „pickeris“ visada yra pigesnis nei tos pačios klasęs „feederis“.

Viršūnės skiriasi pagal jautrumo laipsnį:

 • minkštos viršūnės yra skirtos tvenkiniams kuriuose nėra srovės, žvejojant ramiu oru
 • vidutinio standumo meškerių viršūnės skirtos žvejoti tekliniuose su maža srove
 • standžios viršūnės bus reikalingos žvejybai telkiniuose su stipresne srovėje, vėjuotu oru

Be to, „pickeriai" kaip ir bet kurie kiti strypai, skirstomi į klases, atsižvelgiant į jų užmetimo testą:

 • lengva klasė 0-30 g, skirta atsargiausių žuvų žvejybai mažuose stovinčio vandens telkiniuose
 • vidutinė klasė 15-45 g, leidžia jums žvejoti su vidutinio svorio sistemėlėmis, tai yra universaliausia šios rūšies meškerė
 • sunki klasė, viršutinė testo reikšmė yra iki 60 g,  yra skirta tolimesniems metimams atlikti ir žvejybai vidutinio stiprumo srovėje bei žvejybai vėjuotu oru

Universaliausia, tinkanti beveik visoms žvejybos sąlygoms šiuo metodu, laikoma meškerė, kurios ilgis nuo 2,4 iki 2,7 m, pagaminta iš anglies pluošto ar kompozicinės medžiagos, vidutinio kietumo viršūnėle ir užmetimo testu 15-45 g. Kiekvienas meškeriotojas pirmenybę teiktia  skirtingiems šio žvejybos būdo variantams vadovaudamasis savo nuožiūra ir pagal savo skonį.

Platus „picker“ tipo meškerių pasirinkimas delikačiai dugninei žvejybai, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Dugninės meškerės

Ilgis/svorisDalių skaičiusTransp.ilgis, cmUžmetimo svoris, gAkcija
3,00m / 185g2+3158 cm0-30g Greita

Kaina 36,90 €

  Dugninės meškerės

  • Ilgis 2,70m
  • Svoris 166g
  • Dalių skaičius  2+3
  • Transp.ilgis, cm 143
  • Užmetimo svoris, g 0-30g
  • Akcija /    Greita
  Kaina 29,90 €
   Dugninė Meškerė Garbolino Optima Oversized Feeder 3,90m, 150g
   Šiuo metu neturime

   Dugninės meškerės

   • Dalių sk. - 3,
   • Ilgis, m - 3,90,
   • Transp. ilgis, cm - 137,
   • Svoris, g - 325,
   • Užmetimo svoris, g - 150
   Kaina 119,00 €
    GARBOLINO SILVER BULLET PICKER 2S 3,00m 10-35g
    Šiuo metu neturime

    Picker tipo meškerės

    Dugninė meškerė GARBOLINO SILVER BULLET PICKER 2S 3,0m, 2-jų dalių, klasikinio dizaino "pickeris", kurio užmetimo testas 10-35 g,  idealiai tinka visų rūšių dugninei žvejybai su nedideliais svoriais lėtai tekančiame ir stovinčiame vandenyje. 

    Kaina 73,60 €

     Filtruoti pagal

     Kaina
     Gamintojai
     Daugiau Mažiau
     Dalių sk.
     Meškerės ilgis, m
     Užmetimo svoris, g
     Svoris, g
     Trans. Ilgis, cm
     Akcija
     Filtruoti