Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Picker tipo meškerės

Net ir patyrę žvejybos entuziastai kartais nežino apie Picker tipo meškeres vadinamas „pickeriais“ ir  tik kai kurie iš jų sėkmingai žvejoja nuo dugno šio tipo meškerėmis. „Pickeris“ yra savotiškas jaunesnis „feederio“ giminaitis. Turėdamas mažesnius matmenis, jis atlieka tas pačias funkcijas, kaip ir „feederis“, tačiau, su tam tikrais skirtumais, galima teigti, kad taI...

Net ir patyrę žvejybos entuziastai kartais nežino apie Picker tipo meškeres vadinamas „pickeriais“ ir  tik kai kurie iš jų sėkmingai žvejoja nuo dugno šio tipo meškerėmis. „Pickeris“ yra savotiškas jaunesnis „feederio“ giminaitis. Turėdamas mažesnius matmenis, jis atlieka tas pačias funkcijas, kaip ir „feederis“, tačiau, su tam tikrais skirtumais, galima teigti, kad taI tik sutrumpinta ir labai lengva „feederio“versija, skirta dugninei žvejybai lengvomis šėryklėmis ar be jų su atitinkamo svorio svareliu ir pavadėliu su kabliuku, paprastai naudojamas žvejojant mažuose tvenkiniuose ir upėse su silpna srove. Su „pickeriu“ kur kas lpaprasčiau užmesti lengvą sistemėlę į tam tikrą tvenkinio vietą, kai užmetimo atstumas nėra labai tolimas ir paprastai jis yra apie 20 - 25 m. Ši meškerė turi labai jautrią viršūnėlę kuri fiksuoja ir laiku praneša apie bet kokį, net ir silpniausią kibimą.

Daugelis patyrusių „feederininkų“ paklausti, kas tai yra – „pickeris“ , atsako, kad tai yra įprastas ultralengvasis „feederis“, kurio ilgis iki 3 metrų. Iš dalies jie yra teisūs, jei neatsižvelgsite į tai, kad „picker“ meškerės konstrukcija yra iš dviejų dalių + viršunėlė, o „feederiai“ turi 2-3, o kartais ir daugiau dalių + viršunėlė. Kadangi tokios meškerės egzistuoja, tai reiškia, kad jos kažkam reikalingos ir tam tikru būdu pranoksta vyresnius giminaičius („feederius“).

Pagrindiniais pranašumais žvejojant „picker“ meškere: naudojant šį lengvesnį ir trumpesnį įrankį, daug paprasčiau atlikti tikslius metimus pakrantės vietose apaugusiomis medžiais, erzinanti kabliuko tikimybė pakibti medžio šakose yra daug mažesnė. Daug lengvesnis ir mažesnis svarelis ar šėryklė krisdami į vandenį sukelia minimalų triukšmą, o tai yra labai naudinga bet kurios žvejybos kokybei, ypač kai žvejojama negiliuose vandens telkiniuose kur žuvis yra ypač atsargi. Žvejojant „pickeriu“ žuvis galima jaukinti dviem būdais: naudojant šėryklę  arba rankiniu būdu, - ranka arba naudojant specialius samtinius kastuvėlius ar jauko svaidykles. Jaukinant rankiniu būdu, žvejybinėje sistemėlėje naudojamas tik svarelis sukeliantis dar mažiau triukšmo ir leidžiantis užmesti ypač tiksliai. Patogu žvejoti iš valties, taip pat verta paminėti, kad pats žvejybos ir žvejybos įrankio valdymo procesas yra paprastesnis, lengvesnis ir malonesnis nes naudojamos nedidelės, nesunkios šėryklės ar svareliai,  be to, tam tikros klasės „pickeris“ visada yra pigesnis nei tos pačios klasęs „feederis“.

Viršūnės skiriasi pagal jautrumo laipsnį:

 • minkštos viršūnės yra skirtos tvenkiniams kuriuose nėra srovės, žvejojant ramiu oru
 • vidutinio standumo meškerių viršūnės skirtos žvejoti tekliniuose su maža srove
 • standžios viršūnės bus reikalingos žvejybai telkiniuose su stipresne srovėje, vėjuotu oru

Be to, „pickeriai" kaip ir bet kurie kiti strypai, skirstomi į klases, atsižvelgiant į jų užmetimo testą:

 • lengva klasė 0-30 g, skirta atsargiausių žuvų žvejybai mažuose stovinčio vandens telkiniuose
 • vidutinė klasė 15-45 g, leidžia jums žvejoti su vidutinio svorio sistemėlėmis, tai yra universaliausia šios rūšies meškerė
 • sunki klasė, viršutinė testo reikšmė yra iki 60 g,  yra skirta tolimesniems metimams atlikti ir žvejybai vidutinio stiprumo srovėje bei žvejybai vėjuotu oru

Universaliausia, tinkanti beveik visoms žvejybos sąlygoms šiuo metodu, laikoma meškerė, kurios ilgis nuo 2,4 iki 2,7 m, pagaminta iš anglies pluošto ar kompozicinės medžiagos, vidutinio kietumo viršūnėle ir užmetimo testu 15-45 g. Kiekvienas meškeriotojas pirmenybę teiktia  skirtingiems šio žvejybos būdo variantams vadovaudamasis savo nuožiūra ir pagal savo skonį.

Platus „picker“ tipo meškerių pasirinkimas delikačiai dugninei žvejybai, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Dugninės meškerės

Delikati ir jautri dviejų dalių dugninė meškerė ROBINSON Stinger Picker  Žvejybai mažesnėse upėse, rekomenduojame 2,40 m ilgio modelį, o 2,70 m ar 3,00 m  ilgio meškerykočiai tinkami žvejybai vidutinės tėkmės, didesnėse upėse, užmetant masalą tolimesniais atstumais.

Kaina 26,00 €

Dugninės meškerės

Dugninė  Meškerė Robinson Stinger Picker 2,70m, UP TO 30g ROBINSON 11G-PI-270 2,70 m ar 3,00 m  ilgio meškerykočiai tinkami žvejybai vidutinės tėkmės, didesnėse upėse, užmetant masalą tolimesniais atstumais.

Kaina 29,90 €

Dugninės meškerės

dugninė Meškerė Robinson Stinger Picker 3,00m, UP TO 30g ROBINSON 11G-PI-300 Meškerykočiai yra gana lengvi ir patvarus,  ploni ir tuščiaviduriai, gerai vibruoja atakuojant žuvims

Kaina 31,90 €

Dugninės meškerės

Meškerė Robinson Kinetik Feeder: skirti dugninei žvejybai. „Kinetik Feeder“ yra trijų dalių meškerykočiai su papildomu keičiamu antgaliu. Priklausomai nuo žvejybos būdo, galite pasirinkti iš 3 užmetimo svorių: 

Kaina 53,00 €

Dugninės meškerės

Meškerė Robinson Kinetik Feeder skirti dugninei žvejybai. „Kinetik Feeder“ yra trijų dalių meškerykočiai su papildomu keičiamu antgaliu. Priklausomai nuo žvejybos būdo, galite pasirinkti iš 3 užmetimo svorių.

Kaina 55,00 €

Dugninės meškerės

 • Ilgis: 3,6 m
 • Dalių sk.: 3 + 2
 • C.W .: 20-60g
 • Transportavimo ilgis: 125 cm
 • Svoris: 290g
 • Veiksmas: greita
Kaina 28,00 €
 • Nauja

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Akcija
Dalių sk.
Ilgis, m
Užmetimo svoris, g
Transp. ilgis, cm
Svoris, g
Filtruoti