Žieminė ritė

Žieminė ritė

Žieminė ritė Poaris 101 Robinson

Kaina 7,50 €

  Žieminė ritė

  Ritė ROBINSON Frost FD 101 skirta poledinei žvejybai. Ryškaus korpuso kontrastas su juodu būgneliu puikiai matomas ant ledo. Tikslus priekinis stabdys, greitai užlenkiamas lankelis ir labai plati, praktiška ritės rankena yra šios, poledinei žvejybai skirtos, ritės privalumai.

  Kaina 7,90 €

   Žieminė ritė

   Žieminė ritė Devil Fly VÄINÖ 

   Kaina 12,90 €

    Žieminė ritė

    Žieminė ritė Devil Pilkkikela 60mm

    Kaina 16,30 €

     Žieminė ritė

     Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson ekonominės klasės ritė lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

     Kaina 6,00 €

      Žieminė ritė

      Ledo žvejybos žieminė ritė su 50 mm stabdžiu

      Kaina 11,60 €

       Žieminė ritė

       Aukštos kokybės žvejybai ant ledo žieminė ritė su grafito rėmeliu

       Kaina 16,30 €

        Žieminė ritė

        Ritė ROBINSON Eskimo FD 104 sukurta poledinei žvejybai. Aukščiausios klasės ritė žieminei žvejybai išsiskirianti kokybe ir šiuolaikiniu dizainu. Keturi guoliai, įskaitant atraminį guolį, užtikrinantį momentinį atbulinės eigos blokavimą, žemoje temperatūroje veikia sklandžiai ir be problemų.

        Kaina 24,20 €

         Ritės spiningui

         Spiningo ritė Shimano Nasci FB 4000  yra puikiai atrodanti ritė spiningavimui ar lengvam "feederiui". Keturi nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai ir vienas ritininis (momentiškai blokuojantis atbulinį prasisukimą) guolis užtikrina ritės tolygų ir švelnų sukimąsi ir patikimą darbą žvejojant sudėtingiausiomis sąlygomis ar situacijomis.

         Kaina 107,80 €

          Ritės spiningui

          Spiningo ritė Shimano Nasci FB 1000 yra puikaus dizaino, labai kokybiška ritė "ultralight" ir "light" spiningavimui ar poledinei žūklei kai žvejojama vidutinio dydžio ir svorio "vibais", "ratlinais" ar kitais masalais. Keturi nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai ir vienas ritininis (momentiškai blokuojantis atbulinį prasisukimą) guolis užtikrina ritės tolygų ir švelnų sukimąsi ir patikimą darbą žvejojant sudėtingiausiomis sąlygomis ar situacijomis. Turi pakankamai galios ir gali be problemų pakovoti su užkibusiomis ypač didelėmis žuvimis.

          Kaina 96,90 €

           Ritės spiningui

           Spiningo ritė Shimano Nasci FB 3000  yra puikiai atrodanti ritė spiningavimui ar lengvam "feederiui". Keturi nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai ir vienas ritininis (momentiškai blokuojantis atbulinį prasisukimą) guolis užtikrina ritės tolygų ir švelnų sukimąsi ir patikimą darbą žvejojant sudėtingiausiomis sąlygomis ar situacijomis.

           Kaina 102,90 €
            4 spalvos

            Žieminė ritė

            Ritė  Robinson Magic FD101 23P-MG-C01. Ekonominės klasės ritė su lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam ar nereikliam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

            Kaina 8,90 €

             Filtruoti pagal

             Kaina
             Gamintojai
             Daugiau Mažiau
             Filtruoti