Sistemėlės žūklei jūroje

Sistemėlės žūklei jūroje

Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S01 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti liureksu ir rausva arba balta sintetinio pluošto musele ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

Kaina 1,80 €

  Sistemėlės žūklei jūroje

  Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S02 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti blizgančiu liureksu ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėles, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

  Kaina 1,80 €

   Sistemėlės žūklei jūroje

   Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė  M01

   Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė  M01 Nr.1/0-3/0. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti liureksu ir rausva arba balta sintetinio pluošto musele ir fluorosensuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

   Kaina 1,70 €

    Sistemėlės žūklei jūroje

    Sistemėlė Sea Fox-skumbrinė-menkinė M03 Nr.1/0-3/0. Sistemėlėje 4 kabliukai papuošti rausvos spalvos, mailiuko galvą primenančiu, silikoniniu aksesuaru, blizgančiu liureksu ir balta arba marga musele pagaminta iš natūralios plunksnos bei fluoroscenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

    Kaina 1,70 €

     Sistemėlės žūklei jūroje

     Sistemėlė Sea Fox-skumbrinė-menkinė M04 Nr.2/0-4/0. Sistemėlėje 3 kabliukai papuošti rausvos spalvos, mailiuko galvą primenančiu, silikoniniu aksesuaru, blizgančiu liureksu ir raudonai balta musele pagaminta iš natūralios plunksnos bei dviem - fluoroscenciniu ir aukso spalvos karoliukais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu. 

     Kaina 1,70 €

      Sistemėlės žūklei jūroje

      Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė M05 Nr.2/0-4/0. Sistemėlėje 4 kabliukai papuošti ryškiai raudonos spalvos slieką primenančiu silikoniniu vamzdeliu, su fosforine - liumeniscensine uodegėle, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

      Kaina 2,00 €

       Sistemėlės žūklei jūroje

       Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S03 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti baltos spalvos liureksu ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

       Kaina 1,80 €

        Sistemėlės žūklei jūroje

          Fladen Fishing

        Sistemėlė Winged Octopus 17-1415, sistemėlėje trys kabliukai papuošti geltonos spalvos sparnuotais aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

        Kaina 3,80 €

         Sistemėlės žūklei jūroje

           Fladen Fishing

         Sistemėlė Winged Octopus 17-1415, sistemėlėje trys kabliukai papuošti raudonos spalvos sparnuotais aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

         Kaina 3,80 €

          Sistemėlės žūklei jūroje

          Fladen Fishing

          Sistemėlė Winged Octopus 17-1417, sistemėlėje trys kabliukai papuošti rausvos spalvos sparnuotais aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

          Kaina 4,00 €

           Sistemėlės žūklei jūroje

           Fladen Fishing

           Sistemėlė Gloving Squids 17-1511. Sistemėlėje du kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti ryškiai raudonos ir ryškiai geltonos spalvos kalmaro mažylį imituojančiais silikoniniais masalais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

           Kaina 4,00 €

            Sistemėlės žūklei jūroje

             Fladen Fishing

            Sistemėlė Gloving Squids 17-1512. Sistemėlėje du kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti ryškiai geltonos ir salotiškai žalsvos spalvos kalmaro mažylį imituojančiais silikoniniais masalais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

            Kaina 3,90 €

             Sistemėlės žūklei jūroje

              Fladen Fishing

             Sistemėlė Fladen Deep Sea Rig for Cod & Mackerel. Sistemėlėje 3 kabliukai papuošti liureksu ir rausva musele ir fluorosensuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

             Kaina 1,20 €

              Sistemėlės žūklei jūroje

              Fladen Fishing

              Sistemėlė Deep Sea Abalone Octopus Rig Luminous 17-5510. Sistemėlėje trys kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti žalsvos spalvos, tamsoje liuminisensuojančiais (švytinčiais) aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

              Kaina 2,60 €

               Sistemėlės žūklei jūroje

               Fladen Fishing

               Sistemėlė Octopus Solid Yellow 17-1502. Sistemėlėje du kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti raudonos spalvos sparnuotais kalmaro mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

               Kaina 1,90 €

                Sistemėlės žūklei jūroje

                Masalas jūrinių sistemėlų gamybai Gummi Mac  Red 817-60, Fladen. Komplekte 5 kabliukai papuošti ryškiai raudonos spalvos slieką primenančiu silikoniniu vamzdeliu su blizgaus liurekso pluošto papuošimu uodegoje, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, iš šio masalo surišta sistemėlė padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                Kaina 4,20 €

                 Sistemėlės žūklei jūroje

                 Sistemėlė Robban Octopus Pink/Blue. Sistemėlėje trys kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti rausvos spalvos sparnuotais mažais kalmarais kurie papildomai dekoruoti mėlynais akcentais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu. 

                 Kaina 3,90 €

                  Sistemėlės žūklei jūroje

                  Sistemėlė Robban Octopus Pink/Wite Lighting. Sistemėlėje trys kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti rausvos spalvos sparnuotais 10 cm dydžio kalmarais kurie papildomai dekoruoti baltais akcentais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu. 

                  Kaina 13,00 €

                   Sistemėlės žūklei jūroje

                   Sistemėlė Fladen Glitter Feather Rig Red Turquoise 17-596. Sistemėlėje 5 kabliukai papuošti raudonomis ir turkio spalvos liurekso gijomis ir liuminiscencuojančiu karoliuku sudaro paprasto strimerio, imituojančio mažą žuvelę, įvaizdį labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                   Kaina 1,30 €

                    Sistemėlės žūklei jūroje

                    Sistemėlę sudaro 0,40 mm storio pagrindinis valas su šešiais šoniniais pavadėliais turinčiais po vieną nikelio spalvos, # 6 dydžio kabliuką. Kabliukai yra papuošti reljefine, perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko plėvelės ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

                    Kaina 1,60 €

                     Sistemėlės žūklei jūroje

                     Sistemėlė Fladen Deep Sea Rig for Cod & Mackerel- Flasher Rig Pink. Sistemėlėje 3 kabliukai papuošti liureksu ir rausva musele ir fluorosensuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                     Kaina 1,70 €

                      Sistemėlės žūklei jūroje

                      Sistemėlė Fladen Flasher Rig Big Water Bluek. Sistemėlėje 2 kabliukai papuošti melsvos ir sidabrinės spalvos liureksu ir liuminiscencuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis. Krevetė, kalmaro ar tos pačios menkės gabaliukas užmautas ant kabliuko labai padidina žvejybos efektyvumą ir rezultatyvumą nei žvejojant vien tik "nuoga" sistemėle.

                      Kaina 1,75 €

                       Sistemėlės žūklei jūroje

                       Sistemėlė Fladen MAXXIMUS Deep Sea Rig. Sistemėlėje 2 "Big Eye Circle" tipo kabliukai papuošti rausvos ir sidabrinės spalvos liureksu, blizgia, liuminiscencuojančia - perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir liuminiscencuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                       Kaina 1,95 €

                        Sistemėlės žūklei jūroje

                        Sistemėlė Fladen Deep Sea Rig D5. Sistemėlėje 3 kabliukai fosforizuotu korpusu, papuošti blizgia, liuminiscencuojančia - perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir liuminiscencuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                        Kaina 1,60 €

                         Sistemėlės žūklei jūroje

                         Sistemėlėje 5 kabliukai papuošti raudonos spalvos liurekso gijomis ir liuminiscencuojančiu karoliuku sudaro paprasto strimerio, imituojančio mažą žuvelę, įvaizdį labai efektyviai vilioja silkes ir skumbres, jos neatsisako ir menkės, saidos  ir kitos jūrines žuvys, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                         Kaina 1,70 €

                          Sistemėlės žūklei jūroje

                          "Fladen" yra vienas iš populiariausių ir labiausiai patyrusių prekės ženklų, skirtų jūrinei žvejybai gaminti! Produktai, sukurti specialiai jūrinei žvejybai, suteiks jums sėkmingą žūklės dieną.

                          Kaina 1,50 €

                           Sistemėlės žūklei jūroje

                           Sistemėlėje Fladen Deep Sea Rig 17-2350 ir17-2370 yra 3 kabliukai papuošti rausvos spalvos liureksu, blizgia - perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir 2-jų liuminiscencuojančių ir raudono karoliuko vėriniu, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                           Kaina 1,95 €

                            Sistemėlės žūklei jūroje

                            Sistemėlė Fladen Deep Sea Rig 17-2780. Sistemėlėje 2 "Big Eye Circle" tipo kabliukai papuošti radonos ir auksinės spalvos liureksu, blizgia, perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir liuminiscencuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis.

                            Kaina 1,50 €

                             Sistemėlės žūklei jūroje

                             Sistemėlė jūrinei žvejybai Sea Fox silkinė-strimėlinė, Nr. 6, 6 vnt. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti blizgančiu liureksu ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėles, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

                             Kaina 1,80 €

                              Sistemėlės žūklei jūroje

                              Sistemėlė jūrinei žvejybai Sea Fox silkinė-strimėlinė, Nr. 4, 6 vnt. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti blizgančiu liureksu ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėles, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

                              Kaina 1,80 €

                               Sistemėlės žūklei jūroje

                               Trišakiai kabliukai "Luminous" yra puikus masalas žvejojant įvairiame gylyje. Blizganti lurekso plunksna ne tik užmaskuoja kabliuko įgėlimą, bet ir patraukliai privilioja žuvį vandenyje. Didelė šviesą akumuliuojantis trišakis kabliukas padeda greičiau patraukti žuvies dėmesį ir sukuria vadinamąjį „atakos tašką“, o tai ženkliai padidina sėkmingo pakirtimo tikimybę.

                               Kaina 2,80 €

                                Sistemėlės žūklei jūroje

                                Trišakiai kabliukai "Luminous" yra puikus masalas žvejojant įvairiame gylyje. Blizganti lurekso plunksna ne tik užmaskuoja kabliuko įgėlimą, bet ir patraukliai privilioja žuvį vandenyje. Didelė šviesą akumuliuojantis trišakis kabliukas padeda greičiau patraukti žuvies dėmesį ir sukuria vadinamąjį „atakos tašką“, o tai ženkliai padidina sėkmingo pakirtimo tikimybę.

                                Kaina 2,90 €

                                 Sistemėlės žūklei jūroje

                                 Plunksnų ir blizgučių jūrinė sistemėlė Fladen. Jūrinėje sistemėlėje yra šviečiantis perlas, kuris atkreipia žuvies dėmesį. Jūrinė sistemėlė Fladen tinkama gaudyti menkes ir kitų rūšių žuvis.

                                 Kaina 1,45 €

                                  Sistemėlės žūklei jūroje

                                  Sistemėlę sudaro 0,40 mm storio pagrindinis valas su šešiais šoniniais pavadėliais turinčiais po vieną nikelio spalvos, 8 dydžio kabliuką. Kabliukai yra papuošti reljefine, perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš skaidraus plastiko plėvelės ir liuminiscenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą, lyginant žvejybą vienu ar dviem kabliukais. Sistemėlės valo storis 0,40 mm, jos ilgis apie 150 cm.

                                  Kaina 1,60 €

                                   Sistemėlės žūklei jūroje

                                   Plokščias žvejybos pavadėlis-sistemėlė su dviem kabliukais, karoliukais ir sukriuke. Priekinis fiksatorius yra surištas ant 0,50 mm valo, o auselės yra 0,40 mm. Sistemėlės kabliuko dydis 1. Plekšninė sistemėlė Fladen,17-5802-50.

                                   Kaina 4,00 €

                                    Sistemėlės žūklei jūroje

                                    Plokščias žvejybos pavadėlis-sistemėlė su dviem kabliukais, karoliukais ir sukriuke. Priekinis fiksatorius yra surištas ant 0,50 mm valo, o auselės yra 0,40 mm. Sistemėlės kabliuko dydis 1. Plekšninė sistemėlė Fladen,17-5802.

                                    Kaina 2,00 €

                                     Sistemėlės žūklei jūroje

                                     Sistemėlėje Fladen Deep Sea Rig 17-2450 yra 2 kabliukai papuošti rausvos spalvos liureksu, blizgia - perlinės spalvos žuvies odos imitacija iš pusiau skaidriaus plastiko ir 2-jų liuminiscencuojančių, raudono karoliuko vėriniu, labai efektyviai vilioja dideles menkes, saidas, ir kitas jūrines žuvis.

                                     Kaina 1,95 €

                                      Sistemėlės žūklei jūroje

                                      Plokščias žvejybos pavadėlis-sistemėlė su dviem kabliukais, karoliukais ir sukriuke. Priekinis fiksatorius yra surištas ant 0,50 mm valo, o auselės yra 0,40 mm. Sistemėlės kabliuko dydis 1. Plekšninė sistemėlė Fladen,17-5801.

                                      Kaina 2,00 €

                                       Sistemėlės žūklei jūroje

                                       Sistemėlė jūrinei žvejybai Sea Fox, Nr. 2, 6 vnt. Jūrinės sistemėlės kabliukai yra atsparūs korozijai. Sistemėlė jūrinei žvejybai labai efektyviai vilioja silkes kitas jūrines žuvis.

                                       Kaina 1,80 €
                                       • Nauja

                                       Sistemėlės žūklei jūroje

                                       Sistemėlė Sea Fox-skumbrinė-menkinė M02 Nr.2/0-4/0. Sistemėlėje 5 kabliukai papuošti rausvos spalvos, mailiuko galvą primenančiu, silikoniniu aksesuaru, blizgančiu liureksu ir balta sintetinio pluošto musele bei dviem perliniais (baltu ir raudonu) karoliukais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                                       Kaina 1,70 €
                                        Fladen Sistemėlė Glowing Squids 17-1514-6-0
                                        Šiuo metu neturime

                                        Sistemėlės žūklei jūroje

                                         Fladen Fishing

                                        Sistemėlė Glowing Squids 17-1414-6-0. Sistemėlėje trys 6/0 Nr. kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti ryškių spalvų. tamsoje liuminisensuojančiais (švytinčiais) kalmaro mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

                                        Kaina 1,90 €
                                         Sistemėlė Featherrig 1208-1-0 Fladen
                                         Šiuo metu neturime

                                         Sistemėlės žūklei jūroje

                                         Fladen Fishing

                                         Sistemėlė Octopus Solis Red 17-1501. Sistemėlėje du kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti raudonos spalvos sparnuotais kalmaro mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

                                         Kaina 1,80 €
                                          Fladen sistemėlė Deep Sea Abalone Octopus Rig Orange 17-5704
                                          Šiuo metu neturime

                                          Sistemėlės žūklei jūroje

                                          Sistemėlė Deep Sea Abalone Octopus Rig Orange 17-5704. Sistemėlėje trys kabliukai kurie prie pagrindinio valo pritvirtinti šoninio pavadėlio metodu ir papuošti ryškiais oranžinės spalvos aštuonkojo mažyliais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas ir kitas jūrines žuvis

                                          Kaina 2,90 €
                                           Sistemėlė Fladen plekšninė Flatfish Double
                                           Šiuo metu neturime

                                           Sistemėlės žūklei jūroje

                                           Standartinė sistemėlė plekšnių žvejybai su dviem kabliukais papuoštais perliniais įvairaus dydžio karoliukais ir sukrės lapeliais.

                                           Kaina 4,00 €

                                            Filtruoti pagal

                                            Kaina
                                            Gamintojai
                                            Daugiau Mažiau
                                            Spalva
                                            Filtruoti