Fyderiniai pavadėliai

Šiuolaikinėje "feeder" žvejyboje labai aktuali ir mėgstama tema yra pavadėlis ir sistemėlės montažas, yra  dvi pagrindines feeder žvejybos rūšys - klasikinis feeder'is ir "method feeder'is". Kaip pasirinkti montažą, kaip ir kokį, kokio ilgio, naudoti pavadėlį ir panašiai... Trumpai apžvelkime  populiariausius ir veiksmingiausius "feeder" žvejybos...

Šiuolaikinėje "feeder" žvejyboje labai aktuali ir mėgstama tema yra pavadėlis ir sistemėlės montažas, yra  dvi pagrindines feeder žvejybos rūšys - klasikinis feeder'is ir "method feeder'is". Kaip pasirinkti montažą, kaip ir kokį, kokio ilgio, naudoti pavadėlį ir panašiai... Trumpai apžvelkime  populiariausius ir veiksmingiausius "feeder" žvejybos pavadėlius. Svarbiausia, ką turėtumėte atsiminti, yra tai, kad žvejojant klasikiniu būdu masalas viada yra and dugno, o žvejojant "method" būdu galimi trys masalo pateikimo variantai – dugninis (kabliukas ir masalas guli ant dugno), plūduriuojantis (kai masalas ir kabliukas plūduriuoja) ir kritiškai subalansuotas (kai kabliukas guli dugne, bet masalas plūduriuoja). Masalo pateikimo būdą, naudojant tam tikrą pavadėlį, lemia dugno, kuriame bus vykdoma žvejyba, pobūdis.

Žvejojant klasikiniu "feeder" būdu naudojamos keturios pagrindinės montažo sistemėlės: paternosteris, in-line, simetrinė ar asimetrinė kilpa ir kombinuota yra ir kitų montažo variantų tačiau jie mažiau efektyvūs ir tuo pačiu mažiau populiarūs. Klasikiniame fyderyje naudojamas pavadėlis gali būti komplektuojamas su "feeder" guma, kuri leidžia naudoti maksimaliai plonus pavadėlius. Pavadėlio ilgis pasirenkamas žvejybos vietoje atsižvelgiant į konkrečias žūklės sąlygas, jo ilgis, priklausomai nuo kibimo intensyvumo ir kibimų realizavimo, dažnai koreguojamas žvejybos metu. Pavadėlio ilgis gali svyruoti nuo 30-40 cm iki 1 m. Pavadėlia gali būti iš bet kokio monofilamentinio, hibridinio ar fluorokarboninio valo, rečiau iš pinto valo. Žvejybos metu laikas nuo laiko patikrinkite savo naudojamą pavadėlį ypač jei žvejojate srovėje ar stovinčiame vandenyje su kriauklėmis nusėtu dugnu, taip pat po kiekvieno stambios žuvies sugavimo.

Žvejojant "Method" būdu naudojami šie populiariausi montažai: in-line, nejudamai fiksuotas ir kombinuotas, kada abu anksčiau minėti montažai gali būti papildomi dar vienu šoniniu pavadėliu, kuris paprastai montuojamas prieš šėryklę, paternoster būdu, tačiau kombinuotas montažas labai specifinis ir naudojmas daugiausiai karšių ir lynų žvejyboje. Pavadėliai skirti "Method" žvejybos būdui gali būti pagaminti iš:

 • pinto valo
 • specialaus pinto valo skirto pavadėlių gamybai 
 • monofilamentinio valo
 • hibridinio valo
 • fluorokarboninio valo

Pavadėlio ilgis gali būti nuo 8 iki 12 cm, priklausomai nuo to kokio dydžio žuvys yra žvejojamos ir kokio dudžio naudojamos šėryklės, auksinis viduriukas yra 10 cm ilgio pavadėlis.

Populiariausios "Method" pavadėlių rūšys yra šios:

 • "hair-rig" arba paprasta plauko sistemėlė
 • "bait band" - sistemėle su gumele paletei tvirtinti 
 • "spike" - sistemėlė su mini smeigtuku paletei ar mažam baltyminiam kukuliui tvirtinti

Taip pat gali būti naudojamas ir pavadėlis su paprastu kabliuku kai žvejojama gyvais masalais pvz musės lervomis. Žvejybos metu laikas nuo laiko patikrinkite savo naudojamą pavadėlį ypač po kiekvieno stambios žuvies sugavimo, neleiskite, kad pažeistas pavadėlis nutrūktų traukiant trofėjinį egzempliorių ir sugadintų jūsų nuotaiką ir žvejybos įspūdžius.

Platus pavadėlių skirtų klasikiniam"feeder " ir “method feeder"” žvejybos būdui, paprasti ir su kelių variantų  sistemėlėmis, su ypač aštriais kabliukais išsirinkite reikiamus internetu arba užsukite į mūsų parduotuves.

Pavadėliai su kabliuku

Method feeder pavadėlis su kabliuku Tandem Baits Push Stop Rig Braid 8cm ir plauko sistemėle iš aukštos kokybės manofilamentinio valo. Method Feeder Push Stop Rig - paruoštas žvejybai pavadėlis su kabliuku ir plauku ir su daugkartinio naudojimo fiksatoriumi dugninei sistemėlei, puikiai tinkantis method feeder žvejybos būdui.

Kaina 3,00 €

  Fyderiniai pavadėliai

  Feeder pavadėlių su adatėle rinkinys Hokkaido. Pavadėliai idealiai tinka feeder ir karpių žūklės būdams. Patvarus kabliukas su pintu pavadėliu. Spygliuota adata neleidžia nukristi boiliams, grūdams ir granulėms.

  Kaina 4,50 €

   Pavadėliai su kabliuku

   Fyderinis pavadėlis Tandem Baits Push Stop Rig 30cm su kabliuku ir plauko sistemėle iš aukštos kokybės manofilamentinio valo.

   Kaina 3,00 €

    Filtruoti pagal

    Kaina
    Gamintojai
    Daugiau Mažiau
    Valo diametras
    Filtruoti