Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Tinkleliai ir bučiukai

Tinklelis žuvims laikyti yra labai svarbus žvejo atributas. Pagrindė tinklelio paskirtis - kuo ilgiau išlaikyti pagautą žuvį sveiką ir gyvą. Tai svarbu norint sugautą žuvį išlaikyti šviežią arba tiesiog, žvejybos pabaigoje, nusifotografuoti su visu sugautu laimikiu, o paskui gyvą žuvį paleisti į savo gimtąją stichiją.

Tinkleliai žuvims laikyti skiriasi pagal formą,...

Tinklelis žuvims laikyti yra labai svarbus žvejo atributas. Pagrindė tinklelio paskirtis - kuo ilgiau išlaikyti pagautą žuvį sveiką ir gyvą. Tai svarbu norint sugautą žuvį išlaikyti šviežią arba tiesiog, žvejybos pabaigoje, nusifotografuoti su visu sugautu laimikiu, o paskui gyvą žuvį paleisti į savo gimtąją stichiją.

Tinkleliai žuvims laikyti skiriasi pagal formą, ilgį, plotį, tinklo medžiagą, tinklo struktūrą, žiedų skaičių ir atstumą tarp jų. Tinklelių gamybai naudojamas sintetinis, metalinis ar kitoks tinklinis audinys.

Metaliniai - pagaminti iš metalinio tinklelio yra mažų dydžių, jie yra patvariausi, atsparūs gleivėms ir purvui, nuplaunami labai paprastai, juos labai patogu naudoti iš valties. Be to, metaliniai tinkleliai apsaugo laimikį (ypač naktį) nuo ūdrų ar audinių dantų ir jie yra labai patrauklios kainos. Tinkleliai, pagaminti iš ne metalinio, bet kito sintetinio tinklinio audinio gali būti apvalūs arba keturkampiai, įvairių ilgių ir tinklo akelių dydžio. Priklausomai nuo dydžio ir gamintojo jų kaina gali svyruoti nuo kelių iki kelių dešimčių eurų. Apvalūs tinkleliai yra universalūs ir klasikiniai, paprastai žiedo skersmuo yra 35 cm, o atstumas tarp žiedų – 30-40 cm, ilgis nuo 50 cm iki 3,0 m.  Keturkampiai tinkleliai priskiriami sportiniams, pagrindinis jų pranašumas yra stabilumas ir didesnė žuvų judėjimo laisvė sekliame gylyje. Tokių tinklelių ilgis yra nuo 3,0 m iki 5,0 m. Ilgi tinkleliai naudojami žvejojant nuo aukštų krantų ar krantinių, tada dalis tinklelio yra virš vandens, o povandeninėje dalyje yra pakankamai vietos žuvims. Trumpi sietelai naudojami žvejojant kai yra lėkštas krantas, įsibridus ar žvejojant iš valties ir greitos tėkmės upėse. Verta paminėti, kad tinklelių pagamintų iš sintetikos labai svarbus yra  akelių dydis. Labai mažos akelės blogina deguonies patekimą, tačiau tuo pačiu apsaugo žuvį nuo pažeidimų. Tinkleliai su didelėmis akimis nerekomenduojami sazanų, karpių ar stambių karosų laikymui, šios žuvys gali suplėšyti tinklą savo kietais ir aštriais pelekais.

Sportinės žvejybos tinkleliai nuo mėgėjiškų skiriasi keliais niuansais: jie gaminami iš modernių nailono ar poliesterio medžiagų, kurios yra labai tvirtos, turi srieginį tvirtimą stovui ir galima reguliuoti jo pirmojo lanko pokreipio kampą, dar jie skiraisi:.

  • dideliu ilgiu (iki 5 metrų)
  • padidintu stiprumu (gali išlaikyti didelį žuvų skaičių ir svorį)
  • išsiskiria aukšta kaina (50-70 eur)
  • turi smulkiaakį tinklą, nežalojantį žuvų.

Didelis kokybiškų tinklelių žuvims laikyti pasirinkimas, išsirinkite norimą internetu arba atvykite į mūsų parduotuves

Tinkleliai ir bučiukai

Apvalus tinklelis žuvims  „GARBOLINO STRIKE ROUND“ leidžia jums patogiai ir saugiai laikyti savo laimikius. Šis modelis turi apskritus žiedus, kurių skersmuo yra 35 cm, ir juose gali tilpti bet kokio dydžio baltosios žuvys. Lengvas ir nedidelis, tinklas yra labai praktiškas žvejojant.

Kaina 13,90 €

Tinkleliai ir bučiukai

Sietelis žuvims Akara 3 dalių metalinis - naudojamas žuvims išlaikyti gyvas. sietelį užbaigia megztas tinklelis, pagamintas iš tekstūruotų poliesterinių siūlų. Kompaktiškas gabenimui, greitai džiūsta.

Kaina 8,50 €

Tinkleliai ir bučiukai

Sietelis žuvims Akara 4 dalių metalinis - naudojamas žuvims išlaikyti gyvas. sietelį užbaigia megztas tinklelis, pagamintas iš tekstūruotų poliesterinių siūlų. Kompaktiškas gabenimui, greitai džiūsta.

Kaina 12,50 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti