Žiūronai

Žiūronai

Žiūronai, tai optinis prietaisas kiekvienam:
Jei manote, kad žiūronuose nėra didelių skirtumų, tuomet klystate. Be išoriškai skirtingų charakteristikų, priešakyje yra ir novatoriškas vidinis gyvenimas. Žinoma, visi žiūronai yra skirti stebėjimui, tačiau techninio rafinuotumo centre yra objektas, aplinka ir paros laikas. Taigi naktinio...

Žiūronai

Žiūronai, tai optinis prietaisas kiekvienam:
Jei manote, kad žiūronuose nėra didelių skirtumų, tuomet klystate. Be išoriškai skirtingų charakteristikų, priešakyje yra ir novatoriškas vidinis gyvenimas. Žinoma, visi žiūronai yra skirti stebėjimui, tačiau techninio rafinuotumo centre yra objektas, aplinka ir paros laikas. Taigi naktinio matymo stikle yra įdiegta kitokia nei žiūronai medžioklei, paukščių, gyvūnų ir gamtos stebėjimui ar kariniam jūrų laivynui technologija.

Žiūronus toliau plėtojant
Naktinio matymo stiklas kelia nepaprastus reikalavimus žiūronams. Geras stiklas suderina aukščiausią šviesos pralaidumą ir puikų dėvėjimo patogumą, nuolatinį patikimumą ir tvirtumą. Tik tobula šių veiksnių sąveika suteikia vartotojui pranašumą, kurio jam reikia svarbiausiu stebėjimo momentu. Ryškūs ir nepriekaištingi vaizdai sutemose ir naktį yra puikios kokybės ir ilgametės patirties tobulinant bei gaminant tikslius optinius įrenginius rezultatas. Šiuolaikinis žiūronas nežino, kaip sudėtinga sutelkti dėmesį ir daugiau pasukti - tai jau praeitis. Šiandien pakanka trumpo bakstelėjimo į fokusavimo kraštą, prietaisas pats sureguliuoja. Greitai ir iki pat mažiausių detalių viską pamatyti yra nepaprastai aštriai. Dėl išradingų viso spalvų spektro rodmenų gamtos stebėjimas, gyvūnų ir paukščių gyvenimas tampa ypatinga patirtimi. Pažangios technologijos ir pažangi optika leidžia visa tai padaryti. Atraskite mūsų pasirinkimą modernių žiūronų internetu „Rovanoje“.

Žiūronai

Žiūronai BRESSER HUNTER 10x25 Kompaktiški žiūronai tilps į bet kurią kišenę, todėl nuo šiol galėsite nešiotis juos visur ir visada! 

Kaina 39,00 €

  Žiūronai

  Puikūs BRESSER žiūronai HUNTER 10x50 Šie naujo dizaino žiūronai maloniai nustebins kiekvieną, nusprendusį įsigyti kokybiškus ir nebrangius žiūronus.

  Kaina 84,00 €

   Žiūronai

   Žiūronai BRESSER HUNTER 7x50 Šie naujo dizaino žiūronai maloniai nustebins kiekvieną, nusprendusį įsigyti kokybiškus ir nebrangius žiūronus

   Kaina 70,00 €

    Žiūronai

    Puikūs BRESSER žiūronai HUNTER 8x40 Šie naujo dizaino žiūronai maloniai nustebins kiekvieną, nusprendusį įsigyti kokybiškus ir nebrangius žiūronus.

    Kaina 68,00 €

     Žiūronai

     BRESSER S-Series 10x42 žiūronai yra ROOF konstrukcijos prizminiai žiūronai, kurių padidinimas ir priartinimas yra 8 kartai, o objektyvo lęšio skersmuo 42 mm. Dioptrijų reguliavimas leidžia koreguoti dioptrijas iki +-2. Aukštos kokybės kelių sluoksnių poliarizuojanti danga esanti ant visų stiklo lęšių elementų sumažina nereikalingus atspindžius ir pagerina šviesos pralaidumą bei užtikrina didelį kontrastą net esant prastam apšvietimui. Puikūs žiūronai paukščių ir gyvūnų bei gamtos stebėjimams, žygiams gamtoje ar ekskursijoms miestuose.

     Kaina 104,50 €

      Žiūronai

      Puikūs BRESSER žiūronai WAVE 12x50. Šie naujo dizaino žiūronai maloniai nustebins kiekvieną, nusprendusį įsigyti kokybiškus  žiūronus. Apžiūrėkite viską iš arčiau: galingi didelio priartinimo žiūronai su prizmių ir lęšių sistema pagaminta iš aukščiausios kokybės BaK-4 stiklo medžiagos.

      Kaina 268,00 €

       Žiūronai

       Puikūs BRESSER žiūronai WAVE 10x50. Šie naujo dizaino žiūronai maloniai nustebins kiekvieną, nusprendusį įsigyti kokybiškus  žiūronus. Apžiūrėkite viską iš arčiau: galingi didelio priartinimo žiūronai su prizmių ir lęšių sistema pagaminta iš aukščiausios kokybės BaK-4 stiklo medžiagos.

       Kaina 279,00 €

        Žiūronai

        Dėl kompaktiško ir patogaus korpuso "Bresser Hunter 8x21" žiūronai gali būti puikus kompanionas bet kuriai lauko veiklai. Pilnai padengta žiūronų optika ir patikima žiūronų mechanika leidžia mėgautis tikromis spalvomis.

        Kaina 38,00 €
         Žiūronai BRESSER HUNTER 8-24x50
         Šiuo metu neturime

         Žiūronai

         Puikūs BRESSER žiūronai HUNTER 8-24x50 Šie naujo dizaino žiūronai maloniai nustebins kiekvieną, nusprendusį įsigyti kokybiškus ir nebrangius žiūronus su priartinimo-nutolinimo funkcija.

         Kaina 116,00 €

          Žiūronai

          Roof konstrukcijos žiūronai BRESSER Corvette 10x42 išsiskiria aukštos raiškos vaizdu, kuris pradžiugins išrankiausią stebėtoją. Ištobulinta ir tiksli mechanika papildo šiuos puikius žiūronus. Visiškai natūralu, kad šiems žiūronams pagaminti buvo panaudotas itin kokybiškas BaK-4 stiklas, o optiniai paviršiai buvo padengti daugiasluoksne danga (FMC), kad būtų padidintas šviesumas ir kontrastas. „Long Eye“ (LE) reljefiniai okuliarai suteikia pilną regėjimo lauką asmenims kurie nešioja akinius. Siekiant apsaugoti žiūronus nuo vidinio rasojimo jie yra užpildyti azoto dujomis.

          Kaina 169,00 €

           Žiūronai

           BRESSER S-Series 8x42 žiūronai yra ROOF konstrukcijos prizminiai žiūronai, kurių padidinimas ir priartinimas yra 8 kartai, o objektyvo lęšio skersmuo 42 mm. Dioptrijų reguliavimas leidžia koreguoti dioptrijas iki +-2. Aukštos kokybės kelių sluoksnių poliarizuojanti danga esanti ant visų stiklo lęšių elementų sumažina nereikalingus atspindžius ir pagerina šviesos pralaidumą bei užtikrina didelį kontrastą net esant prastam apšvietimui. Puikūs žiūronai paukščių ir gyvūnų bei gamtos stebėjimams, žygiams gamtoje ar ekskursijoms miestuose.

           Kaina 94,00 €

            Žiūronai

            Žiūronai skirti universaliam naudojimui. Tai gumuoto paviršiaus, lęšiai visiškai padengti daugiasluoksne danga, dioptriškai reguliuojami, turi tvirtinimą prie stovo.

            • Svoris: 1.04kg
            • Dydžiai: 20x21.5x8cm
            Kaina 89,00 €

             Žiūronai

             Puikūs BRESSER Binocular 12x32 žiūronai yra kompaktiški ir tilps į bet kurią kišenę, todėl nuo šiol galėsite nešiotis juos visur ir visada! Jie leis jums džiaugtis gamtos grožiu ar kitais sportiniais ar kultūriniais renginiais. Žiūronai komplektuojami kartu su dėklu.

             Kaina 36,90 €
              Žiūronai 10x25 Bresser Compact
              Šiuo metu neturime

              Žiūronai

              Puikūs žiūronai 10x25 Bresser Compact yra kompaktiški ir tilps į bet kurią kišenę, todėl nuo šiol galėsite nešiotis juos visur ir visada! Jie leis jums džiaugtis gamtos grožiu ar kitais sportiniais ar kultūriniais renginiais. Žiūronai komplektuojami kartu su dėklu.

              Kaina 36,90 €

               Filtruoti pagal

               Kaina
               Gamintojai
               Daugiau Mažiau
               Filtruoti