Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Universalios ritės

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Marshal Carbon High Speed HC 251 Naujasis "Robinson Marshal" ritės modelis  su galiniu stabdžiu skirtas lengviems spiningams ir plūdinei meškerei.

Kaina 66,70 €

Universalios ritės

Ritė ROBINSON Submarine FD Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės konstrukcija labai lengva.  Ritė  ROBINSON Submarine išsiskiria ryškia geltonai-juoda spalva.

Kaina 11,00 €

Universalios ritės

Ritė Robinson Camou RD Universali ritė, nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galine stabdymo sistema, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

Kaina 22,00 €

Žieminė ritė

Ritė FD Magic 23P-MG-101Robinson Ekonomiška ritė su lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

Kaina 6,00 €

Universalios ritės

ROBINSON ritė be inercijos Goodfish FA101, 5,2: 1, 1 guolis (A-23-FA-101Z) Lenkija Robinson besisukanti be inercijos ritė „Goodfish FA 101“ su mažu svoriu, maža pradine varža vyniojant valą, optimaliai efektyviu stabdymo mechanizmu.

Kaina 4,90 €
  • Nauja

Universalios ritės

Klasikinė ritė Robinson GoodFish Dynamik FD su priekiniu stabdžiu, sukurta universaliam naudojimui. Ritė priklauso „ekonominių“ ričių grupei, skirta pradedantiesiems ar retkarčiais žvejoti. A23-DN-203

Kaina 14,50 €
  • Nauja

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Goodfish Weekend FD Paprasta ritė su priekiniu stabdžiu. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir nereikliems žvejams.

Kaina 11,50 €
  • Nauja

Ritės spiningui

Robinson Gunner FD 23P-GU yra universali ritė, kurią galima rekomenduoti tiek plūdinėms meškerėms, tiek spiningui. Priklausomai nuo žvejybos ir naudojamos meškerės, galite pasirinkti tinkamą ritės dydį iš trijų galimų modelių.

Kaina 21,50 €
  • Nauja

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Greyhound RD Grafito korpusas ir būgnelis su skylėmis daro ritę labai lengvą. Sukurta jauniesiems žvejams.

Kaina 13,90 €
  • Nauja

Universalios ritės

Ekonomiškas universalios ritės Robinson Joker RD 301 su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su suvyniotu siūlu. Jis skirtas plūdinei, antžeminei ir verpimo žūklei. Yra trys spalvos: juoda, geltona ir oranžinė.

Kaina 11,00 €
  • Nauja

Universalios ritės

Ekonomiška universali ritė Robinson Arsen RD 23T-AR su galiniu stabdžiu modelis. Ši ritė parduodama su geros kokybės valo suvyniojimu. Ji skirta plūdinei, mėtymui nuo kranto ir spininginei žūklei.

Kaina 12,50 €
  • Nauja

Feeder ritės

Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonomiškas universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su suvyniotu valu. Ritė skirta plūdinei, feeder ir žūklei su spiningu. 

Kaina 12,90 €
  • Nauja

Universalios ritės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI

Kaina 76,00 €

Universalios ritės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 3000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI

Kaina 76,50 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Būgnelio talpa, mm / m
Guolių kiekis
Perdavimo skaičius
Svoris, g
Ritės dydis
Filtruoti