Universalios ritės

Universalios ritės

Ritė ROBINSON Submarine FD. Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės konstrukcija labai lengva.  Ritė  ROBINSON Submarine išsiskiria ryškia geltonai-juoda spalva.

Kaina 14,00 €

  Žieminė ritė

  Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson ekonominės klasės ritė lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

  Kaina 7,40 €

   Universalios ritės

   ROBINSON ritė Goodfish FA101, perdavimo santykis 5,2: 1, 1 guolis, mažo svorio, mažo dydžio, efektyvus stabdis, puikiai tinka pirmosioms žvejyboms su lengva plūdine meškere ar žvejybai nuo ledo.

   Kaina 4,90 €

    Universalios ritės

    Klasikinė ritė Robinson GoodFish Dynamik FD su priekiniu stabdžiu, sukurta universaliam naudojimui. Ritė priklauso „ekonominių“ ričių grupei, skirta pradedantiesiems ar retkarčiais žvejojantiems.

    Kaina 14,50 €

     Ritės spiningui

     Universali Ritė Robinson Goodfish Weekend FD Paprasta ritė su priekiniu stabdžiu. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir nereikliems žvejams.

     Kaina 11,50 €

      Universalios ritės

      Ekonominės klasės universali ritė Robinson Arsen RD 23T-AR su galiniu stabdžiu. Ši ritė parduodama su ant būgnelio suvyniotu geros kokybės valu. 

      Kaina 12,90 €

       Feeder ritės

       Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonominės klasės universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su ant būgnelio suvyniotu valu.

       Kaina 12,90 €

        Universalios ritės

        Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI.

        Kaina 76,00 €

         Ritės spiningui

         DRAGON EVO DRIVE FD725i

         • Artikulas: 13-01-725
         • Guoliai: 7
         • Būgnelio talpa: 0,25 / 175 mm / m
         • Pavarų santykis: 5,1: 1
         • Maksimali galia: 6,00 kg
         • Atsarginė ritė: nėra
         • Svoris: 254,00 g
         Kaina 39,00 €

          Universalios ritės

          Ritė Robinson MAGNETIC RD Trys universalios ritės modeliai su galiniu stabžiu, grafito korpusu. Rekomenduojama žvejoti dugninei žvejybai ir spiningu.

          Kaina 14,50 €

           Universalios ritės

           Ekonominės klasės universali ritė Robinson Joker RD 301 su galinio stabdžio mechanizmu. Ji skirta plūdinei, dugninei ar spiningavimui, puikiai patenkins pradedančio ar nereiklaus žvejo poreikius. Parduodama kartu su ant ritės būgnelio suvyniotu kokybišku valu.

           Kaina 12,00 €

            Universalios ritės

            Ritė Robinson Caravel FD 154/ 204 / 254 / 304 Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpuso konstrukcija užtikrina mažą ritės svorį. Ji išsiskiria akį traukiančiomis spalvomis - mėlynas korpusas su juoda apdaila.

            Kaina 19,90 €

             Ritės spiningui

             Puiki žvejybinė ritė Robinson Raptor FD 156/256/406 tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

             Kaina 35,50 €

              Ritės spiningui

              Spininginė ritė Dragon Evo Drive FD 730i. Korpusas pagamintas iš lengvo ir ypač patvaraus, atsparaus slėgiui ir dilimui grafito kompozito, itin lengvas rotorius pagamintas naudojant CRBK technologiją, naujos kartos pavara, sklandų ir tolygų sukimąsi užtikrina 6 plieniniai rutuliniai guoliai, visos vidinio mechanizmo detalės pagamintos iš metalo, visi besisukantys elementai puikiai subalansuoti.

              • Artikulas: 13-01-730
              • Guoliai: 7
              • Būgnelio  talpa: 0,30 / 135 mm / m
              • Pavarų santykis: 5,1: 1
              • Maksimali stabdžio galia: 6,00 kg
              • Atsarginis būgnelis: nėra
              • Svoris: 260,00 g
              Kaina 41,00 €

               Ritės spiningui

               Spininginė ritė Dragon Evo Drive FD735i Korpusas pagamintas iš lengvo ir ypač patvaraus, atsparaus slėgiui ir dilimui grafito kompozito, itin lengvas rotorius pagamintas naudojant CRBK technologiją, naujos kartos pavara,  sklandų ir tolygų sukimąsi užtikrina 6 plieniniai rutuliniai guoliai, visos vidinio mechanizmo detalės pagamintos iš metalo, visi besisukantys elementai puikiai subalansuoti.

               • Artikulas: 13-01-735
               • Guoliai: 7
               • Būgnelio  talpa: 0,35 / 180 mm / m
               • Pavarų santykis: 5,1: 1
               • Maksimali galia: 10,00 kg
               • Atsarginė ritė: nėra
               • Svoris: 288,00 g 
               Kaina 43,00 €

                Universalios ritės

                Korpusas ir rotorius pagaminti iš patvaraus, atsparaus slėgiui ir trinčiai grafito kompozito. Ritė aprūpinta kelių diskų priekiniu stabdžiu su plačiu reguliavimo diapazonu.  Ergonomiškos formos tvirta rankena su neslystančia rankenėle sulankstoma vienu prisilietimu. Rotoriaus lankelis iš lieninio patvaraus vamzdelio, valo nesusukantis vediklis, subalansuota kompiuteriu "Super Balance" sistema.

                Kaina 16,60 €

                 Universalios ritės

                 Korpusas ir rotorius pagaminti iš patvaraus, atsparaus slėgiui ir trinčiai grafito kompozito. Ritė aprūpinta kelių diskų priekiniu stabdžiu su plačiu reguliavimo diapazonu.  Ergonomiškos formos tvirta rankena su neslystančia rankenėle sulankstoma vienu prisilietimu. Rotoriaus lankelis iš plieninio patvaraus vamzdelio, valo nesusukantis vediklis, subalansuota kompiuteriu "Super Balance" sistema. 

                 Kaina 17,60 €

                  Universalios ritės

                  Ekonominės klasės universalių ričių serija skirta žvejybai vidaus vandenyse įvairiais žvejybos būdais.

                  Kaina 11,50 €

                   Universalios ritės

                   Ekonominės klasės universalių ričių serija skirta žvejybai vidaus vandenyse įvairiais žvejybos būdais.

                   Kaina 12,00 €

                    Ritės

                    Ekonominės klasės ritė Sert Aka Fi Rd su tiksliu galiniu stabdžiu - puikus pasirinkimas pradedantiesiems, komplekte valas suvyniotas ant ritės būgnelio.

                    Kaina 11,00 €

                     Universalios ritės

                     Ritės Dragon QUATTRO pavaros korpusas ir rotorius pagaminti iš lengvo, ir standaus grafito kompozito, atsparaus slėgiui, trinčiai. Ritės pavara taip pat pagaminta iš dilimui atsparių metalų lydinių. Ritė turi 3 rutulinius guolius ir kelių taškų atbulinės eigos užraktą. Galite būti tikri, kad tai patvari ritė, nes ji pagaminta standaus, neleidžiančio deformuotis grafito kompozito.

                     Kaina 14,00 €

                      Universalios ritės

                      Ritė Dragon Elite FD – tai naujas, nebrangių, bet aukštos kokybės ričių asortimentas, skirtas universaliam naudojimui, žvejybai gėlame vandenyje nuo lengviausios plūdinės meškerės iki vidutinio sunkumo "feederio" ar spiningo.

                      Kaina 13,00 €

                       Universalios ritės

                       Ritė Ryobi Slam FD1000 turi lengvą, bet tvirtą konstrukciją su tvirtu, masyviu naujo grafito kompozito korpusu, vadinamu NCRT. Ritės dizainas yra modernus, šviesiai pilkos spalvos su geltonomis detalėmis. Rotorius, pagamintas iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų, ir plonas, kupinas elegancijos švaistiklis, kartu su ritės kojele, kuri yra itin tvirta.

                       Kaina 107,00 €

                        Universalios ritės

                        Dragon EVO DRIVE FD tvirta ritė. Korpusas ir rotorius pagaminti iš standaus ir lengvo grafito kompozito, atsparaus apkrovoms ir trinčiai. Rotoriui sukonstruoti buvo panaudota CRBK technologija. Puikiai tiks žvejojant lengvesniais masalais, upėtakius ar ešerius. Ritė tinkama ir plūdinei žvejybai.

                        Kaina 39,00 €

                         Universalios ritės

                         Ekonomiška ir patikima, modernaus dizaino Robinson Bayard ritė. Ritė skirta pradedantiesiems žvejams. Ritė tinka bet kokiam žvejybos būdui.

                         Kaina 17,00 €

                          Universalios ritės

                          2023 metų naujiena iš Dragon - ritė DRAGON MegaBAITS Tactix FR740i. Universali ritė, kuri tinka įvairiems žvejybos būdas. Universali ritė yra su reguliuojamu pasipriešinimu.

                          Kaina 43,90 €

                           Universalios ritės

                           2023 metų naujiena iš Dragon - ritė DRAGON MegaBAITS Tactix FR750i. Universali ritė, kuri tinka įvairiems žvejybos būdas. Universali ritė yra su reguliuojamu pasipriešinimu.

                           Kaina 46,90 €

                            Universalios ritės

                            2023 metų naujiena iš Dragon - ritė DRAGON MegaBAITS Tactix FR760i. Universali ritė, kuri tinka įvairiems žvejybos būdas. Universali ritė yra su reguliuojamu pasipriešinimu.

                            Kaina 48,90 €

                             Universalios ritės

                             2021 metais naujomis spalvomis nusidažiusi Shimano Ultegra FC – nuostabus įrankis spiningautojams. Šią seriją ričių gerai žino visa Europa, nes ji – viena iš perkamiausių ir populiariausių vidutinės klasės ričių tiek plūdinei, spiningavimui ar karpinei žvejybai. Spiningavimo serija FC įgavo estetiškai geresnį vaizdą bei naujas technines charakteristikas. Ši ritė pasižymi itin mažu svoriu.

                             Kaina 152,00 €

                              Universalios ritės

                              Universali žvejybinė ritė Robinson Silver FD206, FD256, FD306. Žvejybinė ritė turi 6 guolius, yra labai lengvos grafito konstrukcijos. Žvejybinė ritė turi patogią, neslystančią rankeną, kurią galima perkelti į kairę ir dešinę.

                              Modelis

                              Guoliai

                              Perdavimo skaičius

                              Svoris

                              Diametras

                              Talpa

                              Atlaiko iki

                              FD 206

                              5+1

                              5,2:1

                              258 g

                              0,200 mm

                              150 m

                              10 kg

                              FD 256

                              5+1

                              5,2:1

                              260 g

                              0,250 mm

                              150 m

                              10 kg

                              FD 306

                              5+1

                              5,2:1

                              264 g

                              0,300 mm

                              150 m

                              10 kg

                              Kaina 21,90 €

                               Universalios ritės

                               Ši žvejybos ritė skirta visiems pradedantiesiems ar nereikliems žvejams, kurie nenori investuoti daug pinigų žūklės į įrangą, bet tuo pačiu nori įsigyti kokybišką ir patikimą prekę. Dėl naudojamų medžiagų šios žvejybos ritės yra labai lengvos. Žvejybinė ritė yra modernaus, ryškaus dizaino.

                               Modelis

                               Guoliai

                               Perdavimo skaičius

                               Svoris

                               Diametras

                               Talpa

                               Atlaiko iki

                               RD 202

                               2

                               5,1:1

                               224 g

                               0,230 mm

                               180 m

                               4,5 kg

                               RD 252

                               2

                               5,1:1

                               232 g

                               0,280 mm

                               150 m

                               4,5 kg

                               RD 302

                               2

                               5,2:1

                               270 g

                               0,300 mm

                               165 m

                               5,0 kg

                               Kaina 14,50 €

                                Universalios ritės

                                Universali žvejybinė ritė Robinson Chaser FD 204, FD 254, FD 304. Žvejybinė ritė turi 4 guolius, yra labai lengvos grafito konstrukcijos. Žvejybinė ritė turi patogią, neslystančią rankeną, kurią galima perkelti į kairę ir dešinę.

                                Modelis

                                Guoliai

                                Perdavimo skaičius

                                Svoris

                                Diametras

                                Talpa

                                Atlaiko iki

                                FD 204

                                3+1

                                5,2:1

                                252 g

                                0,200 mm

                                150 m

                                10 kg

                                FD 254

                                3+1

                                5,2:1

                                254 g

                                0,250 mm

                                150 m

                                10 kg

                                FD 304

                                3+1

                                5,2:1

                                258 g

                                0,300 mm

                                150 m

                                10 kg

                                Kaina 21,50 €
                                 Ritė Robinson Camuo RD
                                 Šiuo metu neturime

                                 Universalios ritės

                                 Ritė Robinson Camou RD. Universali ritė nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galinę stabdymo sistemą, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

                                 Kaina 22,00 €
                                  4 spalvos

                                  Žieminė ritė

                                  Ritė  Robinson Magic FD101 23P-MG-C01. Ekonominės klasės ritė su lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam ar nereikliam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

                                  Kaina 8,90 €
                                   Ritė spiningui Sert Aka FI FD
                                   Šiuo metu neturime

                                   Ritės

                                   Ekonominės klasės ritė Sert Aka Fi Rd su tiksliu galiniu stabdžiu - puikus pasirinkimas pradedantiesiems, komplekte valas suvyniotas ant ritės būgnelio., ši ritė gali pakovoti su užkibusiomis gana didelėmis  žuvimis, tokiomis kaip lydeka ar karšis. 

                                   Kaina 11,90 €

                                    Universalios ritės

                                    Dragon Hitman ričių serija yra aukšto techninio lygio ir naudoja visus naujausius dizaino sprendimus. Dragon Hitman ritės skirtos visiems spiningavimo būdams, taip pat gali būti sėkmingai naudojamos plūdinės žūklės ir lengvos dugninės žvejybos metu.

                                    Kaina 19,00 €

                                     Filtruoti pagal

                                     Kaina
                                     Gamintojai
                                     Daugiau Mažiau
                                     Būgnelio talpa, mm / m
                                     Daugiau Mažiau
                                     Guolių kiekis
                                     Perdavimo skaičius
                                     Svoris, g
                                     Daugiau Mažiau
                                     Ritės dydis
                                     Filtruoti