Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Universalios ritės

Universalios ritės

Ritė ROBINSON Submarine FD Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės konstrukcija labai lengva.  Ritė  ROBINSON Submarine išsiskiria ryškia geltonai-juoda spalva.

Bazinė kaina 11,00 € Kaina 7,70 €
 • −30%

Universalios ritės

Ritė Robinson Camou RD Universali ritė, nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galine stabdymo sistema, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

Bazinė kaina 22,00 € Kaina 15,40 €
 • −30%

Žieminė ritė

Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson Ekonomiška ritė su lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

Bazinė kaina 6,00 € Kaina 4,20 €
 • −30%

Universalios ritės

Klasikinė ritė Robinson GoodFish Dynamik FD su priekiniu stabdžiu, sukurta universaliam naudojimui. Ritė priklauso „ekonominių“ ričių grupei, skirta pradedantiesiems ar retkarčiais žvejoti. A23-DN-203

Bazinė kaina 14,50 € Kaina 10,15 €
 • −30%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Goodfish Weekend FD Paprasta ritė su priekiniu stabdžiu. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir nereikliems žvejams.

Bazinė kaina 11,50 € Kaina 8,05 €
 • −30%

Ritės spiningui

Robinson Gunner FD 23P-GU yra universali ritė, kurią galima rekomenduoti tiek plūdinėms meškerėms, tiek spiningui. Priklausomai nuo žvejybos ir naudojamos meškerės, galite pasirinkti tinkamą ritės dydį iš trijų galimų modelių.

Bazinė kaina 21,50 € Kaina 15,05 €
 • −30%

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson Greyhound RD Grafito korpusas ir būgnelis su skylėmis daro ritę labai lengvą. Sukurta jauniesiems žvejams.

Bazinė kaina 14,90 € Kaina 10,43 €
 • −30%

Universalios ritės

Ekonomiška universali ritė Robinson Arsen RD 23T-AR su galiniu stabdžiu modelis. Ši ritė parduodama su geros kokybės valo suvyniojimu. Ji skirta plūdinei, mėtymui nuo kranto ir spininginei žūklei.

Bazinė kaina 12,50 € Kaina 8,75 €
 • −30%

Feeder ritės

Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonomiškas universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su suvyniotu valu. Ritė skirta plūdinei, feeder ir žūklei su spiningu. 

Bazinė kaina 12,90 € Kaina 9,03 €
 • −30%

Universalios ritės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI

Kaina 76,00 €

Universalios ritės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 3000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI

Kaina 76,50 €

Universalios ritės

Ritė Dragon Hitman FD Šiuolaikinių, universalių ričių, už labai prieinamą kainą, serija, atitinkanti net ir reikliausių žvejų reikalavimus. Puikiai tinka plūdinėms, dugninėms meškerėms  ir spiningui. 

Kaina 16,50 €

Ritės spiningui

Spininginė ritė Dragon Evo Drive FD Korpusas ir rotorius pagamintas iš lengvo ir ypač standaus grafito kompozito, atsparaus slėgiui ir dilimui.

Kaina 39,00 €

Universalios ritės

Ritė Robinson MAGNETIC RD Trys universalios ritės modeliai su galiniu stabžiu, grafito korpusu. Rekomenduojama žvejoti dugninei žvejybai ir spiningu.

Bazinė kaina 14,50 € Kaina 10,15 €
 • −30%

Universalios ritės

Ekonomiška universali ritė Robinson Joker RD 301 su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su suvyniotu valu. Ji skirta plūdinei, dugninei ir spiningavimo žvejybai. 

Bazinė kaina 11,00 € Kaina 7,70 €
 • −30%
4 spalvos

Žieminė ritė

Ritė  Robinson Magic FD101 23P-MG-C01 Ekonomiška ritė su lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

Bazinė kaina 6,90 € Kaina 4,83 €
 • −30%
 • Nauja

Universalios ritės

Ritė Robinson Caravel FD 154/ 204 / 254 / 304 Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpuso konstrukcija užtikrina mažą ritės svorį. Jis išsiskiria „ryškiomis“ spalvomis - mėlynas korpusas su juoda apdaila.

Bazinė kaina 19,90 € Kaina 13,93 €
 • −30%
 • Nauja

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Būgnelio talpa, mm / m
Daugiau Mažiau
Guolių kiekis
Perdavimo skaičius
Svoris, g
Ritės dydis
Filtruoti