Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Universalios ritės

Universalios ritės

Ritė ROBINSON Submarine FD. Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpusas ir ritės konstrukcija labai lengva.  Ritė  ROBINSON Submarine išsiskiria ryškia geltonai-juoda spalva.

Kaina 14,00 €

Universalios ritės

Ritė Robinson Camou RD. Universali ritė nudažyta gražiu komufliažu susilieja su supančia gamtos aplinka, turi galinę stabdymo sistemą, skirta žvejoti visais žvejybos būdais ir metodais. Aukštos klasės guoliai ir puikus, kokybiškas surinkimas garantuoja sklandų ir tolygų ritės darbą.

Kaina 22,00 €

Žieminė ritė

Ritė FD Magic 23P-MG-101 Robinson ekonominės klasės ritė lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

Kaina 6,00 €

Universalios ritės

ROBINSON ritė Goodfish FA101, perdavimo santykis 5,2: 1, 1 guolis, mažo svorio, mažo dydžio, efektyvus stabdis, puikiai tinka pirmosioms žvejyboms su lengva plūdine meškere ar žvejybai nuo ledo.

Kaina 4,90 €

Universalios ritės

Klasikinė ritė Robinson GoodFish Dynamik FD su priekiniu stabdžiu, sukurta universaliam naudojimui. Ritė priklauso „ekonominių“ ričių grupei, skirta pradedantiesiems ar retkarčiais žvejojantiems.

Kaina 14,50 €

Ritės spiningui

Universali Ritė Robinson Goodfish Weekend FD Paprasta ritė su priekiniu stabdžiu. Tinka vaikams, pradedantiesiems ir nereikliems žvejams.

Kaina 11,50 €

Ritės spiningui

Labai universali Ritė Robinson Greyhound RD su galiniu stabdžiu, labai lengva - grafito korpusu ir išlengvintu grafito būgneliu su skylėmis, sukurta jauniesiems žvejams.

Kaina 14,90 €

Universalios ritės

Ekonominės klasės universali ritė Robinson Arsen RD 23T-AR su galiniu stabdžiu. Ši ritė parduodama su ant būgnelio suvyniotu geros kokybės valu. 

Kaina 12,50 €

Feeder ritės

Vieno guolio ritė Robinson Goodfish Feeder RD su galiniu stabdžiu sukurta nereikliems žvejams ir pradedantiesiems. Ekonominės klasės universalios ritės su galiniu stabdžiu modelis. Siūlome šią ritę su ant būgnelio suvyniotu valu.

Kaina 12,90 €

Universalios ritės

Puiki Ryobi ritė spiningautojams OASYS FD 2000 Puikaus dizaino, universali ritė su priekiniu stabdžiu, iš gerai žinomo Japonijos gamintojo RYOBI.

Kaina 76,00 €

Ritės spiningui

DRAGON EVO DRIVE FD725i

 • Artikulas: 13-01-725
 • Guoliai: 7
 • Būgnelio talpa: 0,25 / 175 mm / m
 • Pavarų santykis: 5,1: 1
 • Maksimali galia: 6,00 kg
 • Atsarginė ritė: nėra
 • Svoris: 254,00 g
Kaina 39,00 €

Universalios ritės

Ekonominės klasės universali ritė Robinson Joker RD 301 su galinio stabdžio mechanizmu. Ji skirta plūdinei, dugninei ar spiningavimui, puikiai patenkins pradedančio ar nereiklaus žvejo poreikius. Parduodama kartu su ant ritės būgnelio suvyniotu kokybišku valu.

Kaina 11,00 €
4 spalvos

Žieminė ritė

Ritė  Robinson Magic FD101 23P-MG-C01. Ekonominės klasės ritė su lengvu grafito korpusu ir tiksliu priekiniu stabdžiu. Dėl nedidelių matmenų ji tinka universaliai žvejybai pradedančiajam ar nereikliam žvejui, taip pat tinkama poledinei žvejybai.

Kaina 8,90 €

Universalios ritės

Ritė Robinson Caravel FD 154/ 204 / 254 / 304 Universali ritė su priekiniu stabdžiu. Grafito korpuso konstrukcija užtikrina mažą ritės svorį. Ji išsiskiria akį traukiančiomis spalvomis - mėlynas korpusas su juoda apdaila.

Kaina 19,90 €

Ritės spiningui

Puiki žvejybinė ritė Robinson Raptor FD 156/256/406 tinkanti spiningavimui, bet gali būti pritaikyta ir kitiems žvejybos būdams, labai patrauklus kokybės ir kainos santykis.

Kaina 35,50 €

Ritės spiningui

Spininginė ritė Dragon Evo Drive FD 730i. Korpusas pagamintas iš lengvo ir ypač patvaraus, atsparaus slėgiui ir dilimui grafito kompozito, itin lengvas rotorius pagamintas naudojant CRBK technologiją, naujos kartos pavara, sklandų ir tolygų sukimąsi užtikrina 6 plieniniai rutuliniai guoliai, visos vidinio mechanizmo detalės pagamintos iš metalo, visi besisukantys elementai puikiai subalansuoti.

 • Artikulas: 13-01-730
 • Guoliai: 7
 • Būgnelio  talpa: 0,30 / 135 mm / m
 • Pavarų santykis: 5,1: 1
 • Maksimali stabdžio galia: 6,00 kg
 • Atsarginis būgnelis: nėra
 • Svoris: 260,00 g
Kaina 41,00 €

Ritės spiningui

Spininginė ritė Dragon Evo Drive FD735i Korpusas pagamintas iš lengvo ir ypač patvaraus, atsparaus slėgiui ir dilimui grafito kompozito, itin lengvas rotorius pagamintas naudojant CRBK technologiją, naujos kartos pavara,  sklandų ir tolygų sukimąsi užtikrina 6 plieniniai rutuliniai guoliai, visos vidinio mechanizmo detalės pagamintos iš metalo, visi besisukantys elementai puikiai subalansuoti.

 • Artikulas: 13-01-735
 • Guoliai: 7
 • Būgnelio  talpa: 0,35 / 180 mm / m
 • Pavarų santykis: 5,1: 1
 • Maksimali galia: 10,00 kg
 • Atsarginė ritė: nėra
 • Svoris: 288,00 g 
Kaina 43,00 €

Universalios ritės

Korpusas ir rotorius pagaminti iš patvaraus, atsparaus slėgiui ir trinčiai grafito kompozito. Ritė aprūpinta kelių diskų priekiniu stabdžiu su plačiu reguliavimo diapazonu.  Ergonomiškos formos tvirta rankena su neslystančia rankenėle sulankstoma vienu prisilietimu. Rotoriaus lankelis iš lieninio patvaraus vamzdelio, valo nesusukantis vediklis, subalansuota kompiuteriu "Super Balance" sistema.

Kaina 16,60 €

Universalios ritės

Korpusas ir rotorius pagaminti iš patvaraus, atsparaus slėgiui ir trinčiai grafito kompozito. Ritė aprūpinta kelių diskų priekiniu stabdžiu su plačiu reguliavimo diapazonu.  Ergonomiškos formos tvirta rankena su neslystančia rankenėle sulankstoma vienu prisilietimu. Rotoriaus lankelis iš plieninio patvaraus vamzdelio, valo nesusukantis vediklis, subalansuota kompiuteriu "Super Balance" sistema. 

Kaina 17,60 €

Universalios ritės

Ekonominės klasės universalių ričių serija skirta žvejybai vidaus vandenyse įvairiais žvejybos būdais.

Kaina 11,50 €

Universalios ritės

Ekonominės klasės universalių ričių serija skirta žvejybai vidaus vandenyse įvairiais žvejybos būdais.

Kaina 12,00 €

Ritės

Ekonominės klasės ritė Sert Aka Fi Rd su tiksliu galiniu stabdžiu - puikus pasirinkimas pradedantiesiems, komplekte valas suvyniotas ant ritės būgnelio.

Kaina 11,00 €

Ritės

Ekonominės klasės ritė Sert Aka Fi Rd su tiksliu galiniu stabdžiu - puikus pasirinkimas pradedantiesiems, komplekte valas suvyniotas ant ritės būgnelio., ši ritė gali pakovoti su užkibusiomis gana didelėmis  žuvimis, tokiomis kaip lydeka ar karšis. 

Kaina 11,90 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Būgnelio talpa, mm / m
Daugiau Mažiau
Guolių kiekis
Perdavimo skaičius
Svoris, g
Ritės dydis
Filtruoti