Robinson Jäger FD pasižymi tvirta, tačiau lengva grafitine konstrukcija, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir komfortą net ilgų žvejybos sesijų metu. Ritėje sumontuoti 5 guoliai (4+1), įskaitant vienkryptį anti-reverso guolį, kuris leidžia atlikti greitą ir tikslų pakirtimą.
Ritė aprūpinta anoduoto duraliuminio būgneliu su valo fiksavimo klipsu, kuris ypač naudingas tiksliai žvejojant nustatytu atstumu. Sustiprintas vamzdinis lankelis bei specialios „Water Drop“ formos valo vediklis su žalvario ir titano nitrido lydinio danga užtikrina sklandų valo slydimą ir mažina jo dėvėjimąsi.
CNC būdu frezuota aliumininė rankenėlė kartu su ergonomiška neslystančia „Soft Rubber“ rankenos rankenėle suteikia maksimalų komfortą ir patikimą sukibimą. Kompiuteriu subalansuotas rotorius garantuoja tolygų darbą, o tikslus daugiadiskis priekinis stabdis su padidinta reguliavimo rankenėle leidžia greitai ir tiksliai reguliuoti stabdymo jėgą kovos su žuvimi metu.
Dėl savo konstrukcijos ir 8 kg stabdymo galios Robinson Jäger FD puikiai tinka ešerių, salačių, sterkų, lydekų bei kitų plėšriųjų žuvų žvejybai.
Pagrindiniai privalumai
- 5 guolių sistema (4+1)
- Vienkryptis anti-reverso guolis
- Lengvas grafitinis korpusas
- Anoduoto duraliuminio būgnelis su valo klipsu
- Sustiprintas vamzdinis lankelis
- „Water Drop“ tipo valo vediklis
- Titano nitrido ir žalvario lydinio danga
- CNC aliumininė rankenėlė
- Neslystanti Soft Rubber rankenos rankenėlė
- Kompiuteriu subalansuotas rotorius
- Padidinta stabdžio reguliavimo rankenėlė
- Tikslus daugiadiskis priekinis stabdis
- Kairės ir dešinės pusės rankenėlės montavimas
Specifikacijos
| Modelis | Guoliai | Būgnelio talpa | Perdavimo santykis | Valo surinkimas | Stabdžio galia | Svoris |
|---|
| FD 205 | 4+1 | 0.20 mm / 150 m | 5.2:1 | 66 cm | 8 kg | 236 g |
| FD 255 | 4+1 | 0.22 mm / 150 m | 5.2:1 | 75 cm | 8 kg | 275 g |
| FD 305 | 4+1 | 0.24 mm / 150 m | 5.2:1 | 80 cm | 8 kg | 282 g |
Modelių kodai
- 23P-JG-205 – Jäger FD 205
- 23P-JG-255 – Jäger FD 255
- 23P-JG-305 – Jäger FD 305