Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Ritė spinignui Shimano Ultegra 2500FC
  • Ritė spinignui Shimano Ultegra 2500FC
  • Ritė spinignui Shimano Ultegra 2500FC
  • Ritė spinignui Shimano Ultegra 2500FC
Ritė spinignui Shimano Ultegra 2500FC

Ritės spiningui

Spinigo Ritė Shimano Ultegra FC 2500

4-00013
Shimano
154,90 €
Su mokesčiais

Ritė "SHIMANO ULTEGRA“ FC 2500 yra viena iš populiariausių „Shimano“ ričių  vidutinėje  kainų kategorijoje sukurtų spiningavimui. Neabejotinai "SHIMANO ULTEGRA“ yra labai populiari ne tik tarp žvejų žvejojančių UL ir light klasės masalais ir įrankiais, bet  ir tarp galingesnius įrankius ir masalus  naudojančių spiningavimo fanų. 

Spinigo Ritė Shimano Ultegra FC 2500

Iki atsirandant ritei Ultegra FC, Shimano turėjo problemą su lengvomis ritėmis vidutiniame-ekonominiame kainų segmente. Tiek Ultegra, tiek ir Nasci nepaisant to, kad buvo labai patvarios ir patikimos, tiesiog neužmušamos, jos buvo gaminamos iš tvirto, bet sunkaus grafito kompozito. Tai leido išsikovoti nemažą rinkos dalį, taip pat grafito kompozito, bet jau plono ir ne pernelyg tvirto korpuso Daiwa LT ritėms. Naujoji 2021 metų Shimano Ultegra FC pirmas Shimano žingsnis atsikovojant šį segmentą.  Lengvas  Ci4+ korpusas, Mikromodule II Hegane dantračiai, X-Protect apsauga nuo vandens, vientisas "besiūlis" lankelis su valo vedikliu dabar už šiek tiek daugiau nei 130eur. Neabejotinai Shimano Ultegra tapo labai labai populiari  ne tik tarp žvejų žvejojančių UL ir light klasės masalais ir įrankiais, bet  ir tarp galingesnius įrankius ir masalus  naudojančių spiningavimo fanų.

Savo kainų segmento katetorijoje SHIMANO Ultegra FC turi geriausius technologinius sprendinius:

✅ Ypač stipri HAGANE pavara, kuri yra nukalta iš vienos dalies metalo.

✅ X-SHIP pavara, sukurianti didelę traukimo galią.

✅ Mikromodulinė pavara „SilentDrive“  - ypač tylus ir sklandus veikimas dėl preciziško apdirbimo.

✅ „X-Protect“ sandarinimas, apsaugantis ritę nuo vandens prasiskverbimo net esant blogiausioms oro sąlygoms 

✅ Korpuso konstrukcija  „G-Free body“ bei lengvas ir standus „Ci4 +“ korpusas puikiai dera su šiuolaikiniais spiningais.

 

  • Artikulas: ULT2500FC.
  • Būgnelio talpa 160m/0.25mm.
  • Perdavimas 5.3:1.
  • Svoris 225g.
  • Valo susukimas 78cm.
  • Stabdžio galia 9kg