Telematch tipo meškerės

Tele Match tipo meškerė - tai 3,6–4,5 m ilgio teleskopinės konstrukcijos meškerė kuria sudaro 7- 9 segmentai (dalys). Ji turi 10-12 mažų žiedelių ant aukštos kojos iš kurių 2-3, paprastai esantys viršūnės segmentuose, yra slankiojantys. Tokia konstrukcija užtikrina optimalią meškerės akciją ir patvarumą prie mažiausiai įmanomo svorio. Daugybė meškerės žiedelių ant aukštos kojos apsaugo...

Tele Match tipo meškerė - tai 3,6–4,5 m ilgio teleskopinės konstrukcijos meškerė kuria sudaro 7- 9 segmentai (dalys). Ji turi 10-12 mažų žiedelių ant aukštos kojos iš kurių 2-3, paprastai esantys viršūnės segmentuose, yra slankiojantys. Tokia konstrukcija užtikrina optimalią meškerės akciją ir patvarumą prie mažiausiai įmanomo svorio. Daugybė meškerės žiedelių ant aukštos kojos apsaugo valą nuo prilipimo prie meškerės kai ji šlapia ir tolygiai paskirsto apkrovą ant korpuso tiek užmetimo, tiek pakirstos žuvies varginimo ir traukimo metu. Šiuolaikiniai telematch tipo meškerykočiai yra pagaminti iš anglies pluošto ir turi kamštinio medžio medienos arba mikroporinės EVA medžiagos rankeną su ritės laikikliu. Biudžetiniai telematch tipo meškerykočiai dar vis gaminami iš stiklo ar kompozicinio pluošto, jie yra nebrangūs, tačiau, lyginant su anglies pluošto meškerykočiais ganėtinai sunkūs.

Pagal žvejybos būdą telematch tipo meškerės skirstomi į tris klases

 • telematch meškerės klasikinei žvejybai su lengvomis plūdėmis srovėje ar stovinčiame vandenyje
 • sustiprinti telematch meškerykočiai karpių žvejybai
 • sustiprinti telemach meškerykočiai didelių žuvų, tarp jų ir plėšriųjų, žvejybai

Kiekviena šių klasių meškerė yra skirtingo ilgio, akcijos ir užmetimo testo. Todėl nereikėtų pamiršti, kad meškerės naudojimas nesilaikant paskirties ir viršijant leistinas užmetimo testo ribas gali jai sukelti žalos arba ją sulaužyti.

Klasikinė telematch žvejyba yra žvejyba, kai naudojamos sitemėlės svoris ~ 5 –20 g, o žvejybos nuotolis santykinai mažas 20- 30 m. Tokioje žvejyboje naudojami 3,6–4,2 m kotai turintys greitą ar pusiau parabolinę akciją.  Kadangi tokio tipo meškerėms nereikia didelio meškerės stiprumo, pranašumas ir prioritetas yra mažiausias svoris. Dėl mažo meškerės svorio gaunamas optimalus balansas, leidžiantis atlikti tikslius metimus ir efektyvų masalo prilaikymą, o tai ypač aktualu žvejojant srovėje.

Karpių žvejybai priskiriami telematch tipo meškerykočiai yra labai patvarūsi, bet tuo pačiu gali užmesti lengvas sistemas su miniatiūrinėmis plūdėmis. Pagal ilgį ir užmetimo testą atitinka klasikinius, tačiau, palyginti su jais, turi didesnį svorį. Karpinių telematch’ų  masės padididinimas 10-15% ženkliai padidina įrankio galią, o tai ypač svarbu gaudant dideles ir stiprias žuvis. Karpinių match meškerių akcija gali būti nuo pusiau parabolinės iki parabolinės, tai leidžia atlikti kiek įmanoma lengvesnės įrangos užmetimą ir suteikia pranašumą varginat ir traukiant užkibusią žuvį, nes apkrovos metu "dirba" visas meškerės blankas  amortizuodamas ir slopindamas žuvies smūgius ir pasipriešinimą.

Sustiprinti telemach meškerykočiai didelių žuvų, tarp jų ir plėšriųjų, žvejybai yra skirti žvejoti tiek artimose distancijose tiek didesniu nei 40–50 m atstumu nuo kranto, jie yra ypač galingi, skirti sunkesnėms: nuo 20 iki 30g masėms sistemėlėms su plūde užmesti, jų įprastas ilgis yra 3,9 - 4,2 m. 4,5 m modeliai naudojami rečiau, daugiausiai esant nepalankioms oro sąlygoms ( stiprus priešpriešinis ar šoninis vėjas). Šių strypų akcija yra progresyvi, o padidinta galia leidžia atlikti sunkių sistemėlių užmetimą į maksimalius nuotolius.

Platus įvairių telematch tipo meškerių pasirinkimas visiems plūdinės žvejybos būdams, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Plūdinės meškerės

 • Ilgis, m - 3,90,
 • Dalių sk. - 7,
 • Užmetimo svoris, g - 8-20,
 • Transp. ilgis, cm - 116,
 • Svoris, g - 190,
 • Akcija - Greita
Kaina 63,50 €

  Plūdinės meškerės

  • Ilgis, m - 4,20,
  • Dalių sk. - 7,
  • Užmetimo svoris, g - 8-20,
  • Svoris, g - 210,
  • Akcija - Greita,
  • Transp. ilgis, cm - 132
  Kaina 71,00 €

   Telematch tipo meškerės

   Lengva ir greita teleskopinė plūdinė meškerė. Teleskopinei plūdinei meškerei būdinga kelių komponentų konstrukcija, sklandus įlinkis ir puikus balansas. 

   Kaina 55,00 €

    Filtruoti pagal

    Kaina
    Gamintojai
    Daugiau Mažiau
    Dalių sk.
    Meškerės ilgis, m
    Užmetimo svoris, g
    Svoris, g
    Trans. Ilgis, cm
    Akcija
    Filtruoti