Karpinės meškerės

Karpių žvejyba dažniausiai vyksta telkiniuose, kur nėra srovės arba srovė yra nedidelė.

Karpinėje žvejyboje naudojami ilgesni karpiniai kotai – 3,60-3,90 m ilgio, gaminami iš anglies pluošto arba kompozito. Dažniausiai naudojami nuo 60 iki 160 g užmetimo galią turintys kotai, arba dar vadinamos 2,5 -3,5 lbs užmetimo galios kotai. Karpinės meškerės dažniausiai...

Karpių žvejyba dažniausiai vyksta telkiniuose, kur nėra srovės arba srovė yra nedidelė.

Karpinėje žvejyboje naudojami ilgesni karpiniai kotai – 3,60-3,90 m ilgio, gaminami iš anglies pluošto arba kompozito. Dažniausiai naudojami nuo 60 iki 160 g užmetimo galią turintys kotai, arba dar vadinamos 2,5 -3,5 lbs užmetimo galios kotai. Karpinės meškerės dažniausiai naudojamos kaip dugninės, žvejojant su specialiomis karpinėmis sistemėlėmis ar šėryklėlėmis. Kotai būna sudurtiniai 2-jų arba 3-jų dalių ir teleskopiniai.

Karpinės meškerės charakteristikos:

Meškerės ilgis

Karpinės meškerės ilgio pasirinkimas priklauso nuo to, koks, meškeriotojo nuomone, jam atrodo patogiausias. Populiariausių karpių meškerių ilgis: 12–13 ′ / 3,6 – 3,9 m

Meškerės akcija (elgsena)

 • Lėta (parabolinė) – meškerykotis linksta per visą ilgį, reikalingos didesnės pastangos pakertant, bet lengviau nuvarginti ir ištraukti nerekordinių dydžių žuvis, tačiau dėl didelio lankstumo negalima atlikti ypač tolimų metimų.
 • Greita (viršūninė) – meškerykotis yra gana standus ir linksta tik viršūninė dalis, galimi makslimaliai tolimi metimai, vienas šios akcijos meškerės minusas yra tai, kad meškerės galia gali labai lengvai išplėšti kabliuką kai su žuvimi kovojama artimame nuotolyje kai nėra erdvės varginimui.
 • Medium (vidutinė) – tai yra ko gero geriausi karpiniai meškerykočiai, galimi tolimi ir tikslūs metimai, taip pat puikūs kovojant su užkibusia žuvimi.

Meškerės stiprumas (galia)

Karpinės meškerės stiprumas (užmetimo galia) matuojamas  jos įlinkio kreive. Įlinkio kreivė nustatoma pagal svorį, kurio reikia norint sulenkti meškerykotį nuo horizontalios padėties iki 90 laipsnių kampo. Pvz., Jei meškerės galiuką sulenkti iki 90 laipsnių kampo reikia 2,5 svaro (lbs), tai strypas klasifikuojamas kaip 2,5 svaro (lbs) galios meškerykotis.

 • 1,5 – 2,5 lbs galios - tinka mažesnių karpių žvejybai mažesniuose vandens telkiniuose. Toks lengvesnės galios meškerykotis neleis kabliukui atitrūkti nuo mažų žuvų minkštesnių lūpų.
 • 2,5 – 3 lbs galios - universali karpinių meškerių galia, toks meškerykotis gerai "dirba" varginant tiek mažas tiek dideles  žuvis, be to, užtikrina padorų užmetimo nuotolį ir tikslumą.
 • 3 – 3,5 lbs galios - meškerykočiai skirti maksimaliai tolimiems užmetimams užmetant sunkesnius svorius trofėjinių žuvų žvejybai.

Labai svarbūs karpinės meškerės komponentai yra rites laikiklis, rankena, žiedelių išdėstymas bei jų kokybė. Jau daugiau kaip dešimt metų mes siūlome  naują specializuotą CARPEX produktų liniją, skirtą tik karpių gaudymui. Visos naujovės yra išbandytos tarptautinėje žvejų komandoje: čekų, slovakų, belgų, vokiečių, vengrų ir lenkų. Šiemet pristatome daug naujų produktų. Meškerių pasiūla padidinama keturiais naujais modeliais, įskaitant geriausią „Progress“ pagaminta iš aukštos anglies lpuošto K1 su Fuji priedais.

Šiuos ir daugelį kitų karpinių meškerių galite įsigyti internetu, arba išsirinkti atvykus į mūsų parduotuves.

Karpinės meškerės

 • Dalių sk. - 3,
 • Ilgis, m - 3,90,
 • Transp. ilgis, cm - 137,
 • Modelis - 1CB-C3-391,
 • Meškerės užmetimo testas - 3.00 lb,
 • Akcija - Progresyvi
Kaina 35,00 €

  Teleskopinės meškerės

  Teleskopinė Karpinė Meškerė Robinson Carbonic Tele-Carp 50-120g, 4 modelių kompozicinio pluošto karpinės teleskopinės meškerės su labai dinamiška akcija, leidžiančios masalą užmesti tolimais atstumais ir žvejoti didelius karpius vidutinio dydžio vandens telkiniuose

  Kaina 33,10 €

   Karpinės meškerės

   Robinson Carbonic T-Carp 3,60 m 40-90 g Šie teleskopiniai karpinės meškerės leidžia masalą užmesti tolimais atstumais, puikiai pritaikomi bet kokioms žūklės sąlygoms, yra naudotini žvejybai tiek stovinčio vandens telkiniuose tiek srovėje.

   Kaina 29,90 €

    Teleskopinės meškerės

    Labai universali teleskopinė meškerė ROBINSON Stinger Tele Carp 3,00-3,60m karpių ir kitų baltųjų žuvų rūšių žvejybai, pagamina iš kokybiško anglies pluošto IM6, turi SIC tipo žiedelius, patogią klasikinę kamštinę rankeną ir patikimą ritės laikiklį.

    Kaina 29,90 €

     Karpinės meškerės

     • Ilgis, m - 3,90,
     • Dalių sk. - 3,
     • Galia, lb - 3,5,
     • Akcija - Greita,
     • Modelis - 11X-KA-039
     Kaina 69,90 €

      Karpinės meškerės

      Ilgis, m - 3,90, Transp. ilgis, cm - 140, Galia, lb - 3,5, Akcija - Greita, Svoris, g - 432, Modelis - 11X-CA-039, Dalių sk. - 3,

      Kaina 99,00 €

       Karpinės meškerės

       Robinson Diagonal Carp Hunter karpinė meškerė buvo sėkmingai išbandyta žvejojant  šamus. Tai yra tipiška meškerė, skirta didelėms ir stiprioms žuvims, pavyzdžiui: karpiams, amurams ar šamams.

       Kaina 34,00 €

        Karpinės meškerės

        Dviejų dalių karpinė Meškerė Byron Combat Carp 3,90m, 3,5 lbs  yra, skirta ambicingam karpių žvejybos pradedančiajam ar šiek tiek elementarių įgūdžių turinčiam entuziastui.

        Kaina 69,00 €

         Karpinės meškerės

         Trijų dalių karpinė Meškerė Byron Combat Carp 3,95m, 3,5 lbs skirta ambicingam karpių žvejybos pradedančiajam ar šiek tiek elementarių įgūdžių turinčiam entuziastui.

         Kaina 70,00 €

          Karpinės meškerės

          Ilgis, m - 3,30, Užmetimo svoris, g - 40-90, Dalių sk. - 8, Akcija - Greita, Transp. ilgis, cm - 65, Svoris, g - 265

          Kaina 45,50 €

           Teleskopinės meškerės

           Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 8, Užmetimo svoris, g - 10-35, Transp. ilgis, cm - 72, Svoris, g - 248

           Kaina 45,50 €

            Karpinės meškerės

            Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 40-90, Dalių sk. - 7,  Svoris, g - 261, Akcija - Greita, Transp. ilgis, cm - 103

            Kaina 63,50 €

             Karpinės meškerės

             Ši trijų dalių karpinė meškerė pirmiausia nustebins savo itin maža kaina! Tačiau tai nėra priežastis manyti, kad tai yra žemos kokybės produktas. Jos plonas korpusas, pagamintas iš „Technifibre 24T“ anglies pluošto, elegantiško matinio juodo dizaino, tikrai maloniai nustebins.

             Kaina 58,00 €

              Teleskopinės meškerės

              • Ilgis, m - 3,60,
              • Užmetimo svoris, g - 40-90,
              • Transp. ilgis, cm - 70,
              • Dalių sk. - 8,
              • Svoris, g - 374,
              • Akcija - Greita
              Kaina 21,90 €

               Karpinės meškerės

               Prekės Nr. CC 12-300-3

               • - 2 dalys
               • - ilgis 365 cm
               • - transportavimo ilgis 130 cm
               • - svoris 380 g
               • - užmetimo testas - 3,00 lb
               Kaina 68,00 €

                Karpinės meškerės

                Paprasta, efektyvi karpinė meškerė Prowess Scorpium 3,6m 3,5lb, puikus kainos ir kokybės santykis.

                Kaina 58,50 €

                 Karpinės meškerės

                 Robinson Diagonal Carp Hunter karpinė meškerė buvo sėkmingai išbandyta žvejojant  šamus. Tai yra tipiška meškerė, skirta didelėms ir stiprioms žuvims, pavyzdžiui: karpiams, amurams ar šamams.

                 Kaina 25,90 €

                  Teleskopinės meškerės

                  Teleskopinė Meškerė ROBINSON Diagonal T-Bream 3,60 m ilgio, jos užmetimo testas 30-60g. Puikiai tinka žvejoti ir  nuo kranto ir iš valties. Teleskopinė meškerė skirta gaudyti karšius, bet dėl galingos konstrukcijos gali susidoroti ir su karpiais, amūrais ir kitomis didesnėmis žuvimis.

                  Kaina 24,70 €

                   Teleskopinės meškerės

                   • Ilgis: 3,60m
                   • Transportavimo ilgis: 75cm
                   • Dalių sk.: 8
                   • Svoris: 350g
                   • Užmetimo svoris: 40-90g
                   Kaina 23,60 €

                    Karpinės meškerės

                    Ilgis, m - 3,60, Užmetimo svoris, g - 40-90, Dalių sk. - 8, Svoris, g - 280, Akcija - Greita, Transp. ilgis, cm - 72

                    Kaina 50,50 €

                     Teleskopinės meškerės

                     Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 10-35, Dalių sk. - 9, Svoris, g - 325, Transp. ilgis, cm - 72

                     Kaina 49,00 €

                      Karpinės meškerės

                      Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3, Akcija - Fast, Modelis - 11X-C3-361, Galia, lb - 3,5, Transp. ilgis, cm - 188, Svoris, g - 360

                      Kaina 51,90 €

                       Karpinės meškerės

                       Ilgis, m - 3,90, Dalių sk. - 3, Akcija - Fast, Transp. ilgis, cm - 203, Modelis - 11X-C3-391, Galia, lb - 3,5, Svoris, g - 378

                       Kaina 59,90 €

                        Kojinės

                        Pilkos spalvos tvirtos ir patogios kojinės šaltam orui. Patogi kojai pliušinė pėda ir blauzda. Kojinės padėtį stabilizuoja kelties juosta ir neleidžia susidaryti raukšlėms, o kojinės viršutinis elastingas kraštelis neleidžia jai nusmukti intensyvaus ir ilgo vaikščiojimo metu. Pėdos nevaržanti konstrukcija ir besiūlė pirštų sritis suteikia maksimalų komfortą jūsų kojoms.

                        Sudėtis: 45% vilna, 20% poliamidinis pluoštas, 30% polipropileninis pluoštas, 5% elastanas

                        Kaina 9,90 €

                         Kojinės

                         Žalios spalvos tvirtos ir patogios kojinės šaltam orui. Patogi kojai pliušinė pėda ir blauzda. Kojinės padėtį stabilizuoja kelties juosta ir neleidžia susidaryti raukšlėms, o kojinės viršutinis elastingas kraštelis neleidžia jai nusmukti intensyvaus ir ilgo vaikščiojimo metu. Pėdos nevaržanti konstrukcija ir besiūlė pirštų sritis suteikia maksimalų komfortą jūsų kojoms.

                         Sudėtis: 45% vilna, 20% poliamidinis pluoštas, 30% polipropileninis pluoštas, 5% elastanas

                         Kaina 9,90 €

                          Kojinės

                          Žalios spalvos tvirtos ir patogios kojinės šaltam orui. Patogi kojai pliušinė pėda ir blauzda. Kojinės padėtį stabilizuoja kelties juosta ir neleidžia susidaryti raukšlėms, o kojinės viršutinis elastingas kraštelis neleidžia jai nusmukti intensyvaus ir ilgo vaikščiojimo metu. Pėdos nevaržanti konstrukcija ir besiūlė pirštų sritis suteikia maksimalų komfortą jūsų kojoms.

                          Sudėtis: 45% vilna, 20% poliamidinis pluoštas, 30% polipropileninis pluoštas, 5% elastanas

                          Kaina 9,90 €

                           Kojinės

                           Kojinės Gamakatsu G - Socks Thermal skirtos aktyviems užsiėmimams lauke: žvejybai, žygiams, medžioklei ir ilgesniems pasivaikščiojimams. Kojinių audinio kompozicija užtikrina komfortą ir patogumą bet kokiu oru.

                           Kaina 17,95 €

                            Karpinės meškerės

                            Robinson Carbonic T-Carp 3,30 m 40-90 g Šios teleskopinės karpinės meškerės leidžia masalą užmesti tolimais atstumais, puikiai pritaikomi bet kokioms dugninės žūklės sąlygoms, yra naudotini žvejybai tiek stovinčio vandens telkiniuose tiek srovėje.

                            Kaina 26,70 €

                             Karpinės meškerės

                             Paprasta, efektyvi karpinė meškerė Prowess Scorpium 3,6m 3,5lb, puikus kainos ir kokybės santykis.

                             Kaina 61,50 €

                              Karpinės meškerės

                              Paprasta, efektyvi šėrimo meškerė Prowess POWER SPOD 3.6m 5.0Lbs, labai geras kainos ir kokybės santykis.

                              Kaina 83,50 €

                               Karpinės meškerės

                               Galinga ir efektyvi šėrimo meškerė Prowess STARFALL SPOD 3.9m 5.5Lbs, labai geras kainos ir kokybės santykis.

                               Kaina 135,90 €

                                Karpinės meškerės

                                Prowess „Excelia“ meškerė yra meškerė, sukurta atsižvelgiant į vieną idėją: siekiant sujungti visas gerai meškerei reikalingas savybes. Tai reiškia, subtilumą, galią, tikslumą ir stilių. Nieko nebuvo pasirinkta atsitiktinai, tad ši meškerė tapo bestseleriu. Neginčijamas kokybės / kainos / malonumo santykis.

                                Kaina 122,00 €

                                 Karpinės meškerės

                                 Meškerė Robinson Carbnic T-Carp keturių ilgių: nuo 2,70 iki 3,60 m. Su šiomis karpių žvejybai skirtomis meškerėmis, rekomenduojame žvejoti tiek nuo kranto, tiek iš valties. Tai tikrai puiki meškerė karpių žvejyboje! Vidutinis metimo svoris nuo 40 iki 90 g, leidžia valdyti šias meškeres žvejojant iš valties ar žvejyboje vidutinio dydžio tvenkiniuose.

                                 Kaina 25,60 €

                                  Karpinės meškerės

                                  Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 3-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                                  Kaina 78,90 €

                                   Karpinės meškerės

                                   Karpinė meškerė Prowess INSEDIA RS, 3,90 m, 3,5 Lbs (1,59 kg) yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

                                   Kaina 95,60 €

                                    Karpinės meškerės

                                    Karpinė meškerė Sert Carp Instinct yra dviejų dalių meškerė. Meškerė yra 3,60 m ir atlaiko 3,25 lbs (1,47 kg) galią.

                                    Kaina 38,90 €

                                     Karpinės meškerės

                                     Suderinkite meškeres su trimis skirtingais galios parametrais ir leistinu svoriu ant užmetimo. Tvirčiausi (35 g) tinka karpių žūklei ir yra su didesniais vedliais.

                                     Kaina 89,90 €

                                      Match tipo meškerės

                                      Lengva, greitos akcijos, plūdinė meškerė Meškerė Ryobi OASYS Carp Match 3,90 m, 5-20 g padės jums taikliai numesti masala į atokiausią vandens kampelį. Plūdinė meškerė pagaminta iš aukšto modulio anglies pluošto, turi SIC žiedelius ir kamštine medžiaga dengtą rankeną. Ši plūdinė meškerė -puikus kainos ir kokybės santykis.

                                      Kaina 56,00 €

                                       Karpinės meškerės

                                       • Ilgis, m - 3,60,
                                       • Dalių sk. - 3,
                                       • Transp. ilgis, cm - 127,
                                       • Modelis - 1CB-C3-361,
                                       • Meškerės užmetimo testas - 2.5 lb,
                                       • Akcija - Progresyvi                                             
                                       Kaina 34,50 €

                                        Karpinės meškerės

                                        Ilgis, m - 3,90, Dalių sk. - 3, Akcija - Fast, Transp. ilgis, cm - 203, Modelis - 11X-C3-390, Galia, lb - 3, Svoris, g - 387

                                        Kaina 56,90 €

                                         Karpinės meškerės

                                         Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 2-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                                         Kaina 68,00 €

                                          Teleskopinės meškerės

                                          • Ilgis, m - 3,00,
                                          • Užmetimo svoris, g - 40-90,
                                          • Transp. ilgis, cm - 67,
                                          • Žiedų skaičius - 7,
                                          • Svoris, g - 278,
                                          • Akcija - Greita
                                          Kaina 18,90 €

                                           Karpinės meškerės

                                           "Prowess Starfall Wildwater" meškerė idealiai tinka dideliems atstumams įveikti. Meškerė turi 6 vnt. itin lengvų TI FORGED AIR žiedų, kurie turi 1k anglies pluošto sutvirtinimą. Meškerė "Prowess Starfall Wildwater" yra laukinių vandenų karpių žvejybos meškerė, puikiai tinkanti žvejoti sunkiomis sąlygomis. Meškerės ilgis 10 pėdų (3 m), idealiai tinka įveikti didelius atstumus. Meškerės korpusas ir antgalis pagaminti iš didelio modulio anglies, kuri užtikrina didelį tvirtumą ir standumą.

                                           Kaina 150,00 €
                                           • Nauja

                                           Karpinės meškerės

                                           Karpinė meškerė "Prowess INSEDIA RS", 3,00 m, 3 Lbs (1,36 kg) yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

                                           Kaina 85,60 €
                                           • Nauja

                                           Karpinės meškerės

                                           Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3, Akcija - Fast, Modelis - 11X-C3-360, Galia, lb - 3,00, Svoris, g - 358, Transp. ilgis, cm - 188

                                           Kaina 49,90 €
                                            Meškerė karpinė Robobinson Carbonic Tele-Strong 3,60 m 50-120g
                                            Šiuo metu neturime

                                            Karpinės meškerės

                                            Meškerė karpinė, teleskopinė Robinson Carbonic T-Strong 3,60 m 50-120g

                                            Kaina 30,90 €

                                             Dugninės meškerės

                                             Dugninė meškerė Shimano Aero X5 Precision Feeder 3,96m 150g. Tai nėra universalūs feederiai viskam, kiekviena meškerė skurta konkrečiai žvejybos situacijai. 

                                             Kaina 213,50 €

                                              Karpinės meškerės

                                              ArtikulasModelisIlgissvorisDalių sk.Transp.ilgis,Užmetimo svorisAkcija
                                              1AS-TP-360T-Power Carp3,60 m288 g872 cm50-120 gGreita
                                              Kaina 49,90 €
                                               Karpinė Meškerė Robinson Carbonic Carp Hunter 3,60 2,75lb
                                               Šiuo metu neturime

                                               Karpinės meškerės

                                               • Ilgis, m - 3,60,
                                               • Dalių sk. - 3,
                                               • Transp. ilgis, cm - 127,
                                               • Modelis - 1CB-C3-362,
                                               • Meškerės užmetimo testas - 2.75lb,
                                               • Akcija - Progresyvi                                             
                                               Kaina 31,50 €

                                                Teleskopinės meškerės

                                                • Ilgis: 3,30 m
                                                • Transportavimo ilgis: 68cm
                                                • Dalių sk.: 7
                                                • Svoris: 275g
                                                • Užmetimo svoris: 40-90g
                                                Kaina 21,80 €

                                                 Kojinės

                                                 Tvirtos ir patogios kojinės šaltam orui. Veltas vilnos paviršius yra puiki šilumos izoliacija, o patogi, pėdos nevaržanti konstrukcija suteikia komfortą jūsų kojoms.

                                                 Sudėtis: 80% vilna, 20% poliamidinis pluoštas

                                                 Kaina 7,00 €

                                                  Kojinės

                                                  Juodos spalvos tvirtos ir patogios kojinės šaltam orui. Patogi kojai pliušinė pėda ir blauzda. Kojinės padėtį stabilizuoja kelties juosta ir neleidžia susidaryti raukšlėms, o kojinės viršutinis elastingas kraštelis neleidžia jai nusmukti intensyvaus ir ilgo vaikščiojimo metu. Pėdos nevaržanti konstrukcija ir besiūlė pirštų sritis suteikia maksimalų komfortą jūsų kojoms.

                                                  Sudėtis: 45% vilna, 20% poliamidinis pluoštas, 30% polipropileninis pluoštas, 5% elastanas

                                                  Kaina 9,90 €

                                                   Kojinės

                                                   Pilkos spalvos tvirtos ir patogios kojinės šaltam orui. Patogi kojai pliušinė pėda ir blauzda. Kojinės padėtį stabilizuoja kelties juosta ir neleidžia susidaryti raukšlėms, o kojinės viršutinis elastingas kraštelis neleidžia jai nusmukti intensyvaus ir ilgo vaikščiojimo metu. Pėdos nevaržanti konstrukcija ir besiūlė pirštų sritis suteikia maksimalų komfortą jūsų kojoms.

                                                   Sudėtis: 45% vilna, 20% poliamidinis pluoštas, 30% polipropileninis pluoštas, 5% elastanas

                                                   Kaina 9,90 €
                                                    Meškerė Prowess CLAYMORE LDG 3 m, 3.25 lbs (1.47 kg)
                                                    Šiuo metu neturime

                                                    Karpinės meškerės

                                                    Meškerėje Prowess CLAYMORE LDG 3 m, 3.25 lbs (1.47 kg) yra naujausios kartos TI FORGED AIR žiedai, puikiai derantys FUJI KW ir MINIMA. Tobulas mišinys, atitinkantis karpių žvejų poreikius visoje Europoje. PROWESS CLAYMORE LGD meškerės turi 1k pastiprinimą apatinėje dalyje ir ant meškerės koto, kuris suteikia didelį galios rezervą. Tai ateities legendinių meškerių asortimento dalis.

                                                    Kaina 164,00 €
                                                     Karpinė meškerė Carpex Camou Carp, 3,60 m, 2,75 lbs
                                                     Šiuo metu neturime

                                                     Karpinės meškerės

                                                     Fantastiška karpinė meškerė, kuri savo praktinėmis ir estetinėmis savybėmis turėtų patenkinti profesionalius karpių meškeriotojus. Dėl itin elastingo, plono ruošinio galite užmesti dideliais atstumais. Gamyboje buvo naudojamos ir aukštos klasės SIC Slim, K-concept kreiptuvai. Pirmasis kreiptuvas yra labai didelis – jo skersmuo yra 40 mm, tai palanku greitam valo nusileidimui. Meškerės rankena pagaminta iš kokybiško neopreno, kuris profiliuotas taip, kad puikiai tilptų į ranką tiek užmetant, tiek vyniojant. Meškerės dizainas sukurtas kamufliažiniu spalvų ruošiniu ir tiksli, bei suderinta detalių apdaila leidžia meškerei atrodyti labai patraukliai.

                                                     Kaina 92,00 €

                                                      Filtruoti pagal

                                                      Kaina
                                                      Gamintojai
                                                      Daugiau Mažiau
                                                      Dalių sk.
                                                      Meškerės ilgis, m
                                                      Užmetimo svoris, g
                                                      Svoris, g
                                                      Trans. Ilgis, cm
                                                      Meškerės galia, lb
                                                      Akcija
                                                      Filtruoti

                                                      Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika