Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Jaukai kuojoms

Kuoja yra nedidelė, būriais gyvenanti žuvis, paplitusi daugumoje vandens telkinių, tačiau reika pažymėti, kad pasitaiko šios rūšies atstovių sveriančių net kiek daugiau nei kilogramą. Norint, šią žuvį pritraukti ir išlaikyti žvejybos vietoje, būtina jaukinti naudoti jaukus.

Renkantis jauką kuojoms, reikia žinoti...

Kuoja yra nedidelė, būriais gyvenanti žuvis, paplitusi daugumoje vandens telkinių, tačiau reika pažymėti, kad pasitaiko šios rūšies atstovių sveriančių net kiek daugiau nei kilogramą. Norint, šią žuvį pritraukti ir išlaikyti žvejybos vietoje, būtina jaukinti naudoti jaukus.

Renkantis jauką kuojoms, reikia žinoti kelis paprastus, bet gana svarbius dalykus. Pagrindinis jų - jauko spalva. Kadangi daugelis plėšrūnų minta kuojomis, jos  pratę maskuotis. Jei vandens telkinio dugnas yra tamsus, tada žuvies nugara yra tos pačios spalvos. Todėl šviesaus jauko dėmė ant tamsaus dugno atbaido kuojas, nes jos tampa matomomis plėšrūnams, suveikia savisaugos instinktas ir jos šalinasi tokios šviesios vietos, kitas svarbus aspektas yra neperšerti. Norėdami padidinti jauko tūrinį kiekį, geriau naudokite specialų molį ar žemes. Paruoštame sudrėkintame jauko mišinyje molio ar žemių dalis gali sudaryti iki 30-50% tūrio. Gyvulinės kilmės komponentų kiekis turi atitikti žuvies dydį. Kuo mažesnė kuoja, tuo mažiau pridedama uodo trūklio ar muses lervų. Žvejojant srovėje naudokite jauką klijuojantį komponentą, puikiai veikia PV1 klijai, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra rudasis cukrus. Taip pat mūsų parduotuvėse galite įsigytiti daug priedų jaukui ir praturtinti bei tinkamai subalansuoti jį pridedant papildomų komponentų ar aromatų ir lieka tik vienas dalykas – važiuoti prie vandens, tobulai įvaldyti jaukinimo techniką ir gaudyti šią grakščią ir sportišką žuvį.

Platus įvairių jaukų kuojoms pasirinkimas visiems žvejybos būdams, įsigykite norimą jauką internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Jaukai žuvims

Jaukas Shadow  Bait Byron 2kg 7 skonių pašarai yra specialiai pritaikyti skirtingų tipų žuvims, tai priklauso nuo sezono ir oro. Septynių skonių pašarai susideda iš įvairių grūdų ir aromatinių medžiagų,  pavergia kiekvieną žuvų veislę ir užtikrina geriausią žvejybos sėkmę. 

Kaina 7,90 €

Jaukai žuvims

Jaukas Dragon DRAGON XXL jaukai-puikus pasirinkimas didelių karpių, karšių, lynų, karosų ir trofėjinių kuojų žvejybai, XXL jauko privalumas-stambi struktūra, kuri nedomina nepageidaujamų smulkių žuvų.

Kaina 2,50 €

Jaukai žuvims

Jaukas DRAGON XXL jaukai-puikus pasirinkimas didelių karpių, karšių, lynų, karosų ir trofėjinių kuojų žvejybai, XXL jauko privalumas-stambi struktūra, kuri nedomina nepageidaujamų smulkių žuvų.

Kaina 6,20 €

Jaukai kuojoms

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 4,50 €

Jaukai žuvims

Jaukas ROBINSON ROACH BLACK 1kg, 63-Z1-ROB, pagamintas Belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE  - įvairių žolelių kvapo (tame tarpe ir vandenžolių), bet juodos spalvos, kuojinio jauko versija, ji efektyvesnė ankstyvuoju pavasario ir rudens-žiemos periodais.

Kaina 3,00 €

Jaukai žuvims

Jaukas ROBINSON FEEDER 1kg, 63-Z1-FEE, pagamintas Belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE Jauko mišinys, specialiai sukurtas "feeder" dugninei žvejybai su šėryklomis, pasižymi purinančiomis savybėmis kurių dėka jaukas nelieka šėryklėje

Kaina 3,00 €

Jaukai feeder

Jaukas Genlog XXL Feeder 3kg buvo paruoštas populiariausioms žuvų rūšims, jis puikiai pritraukia tyliai maitinančias žuvis, ypač kuojas, karšius ir karpius.

Prekės artikulas: ZGXXL06 

Kaina 6,99 €

Universalus jaukas

Jaukas Genlog XXL universalus 3kg buvo paruoštas populiariausioms žuvų rūšims, jis puikiai pritraukia tyliai maitinančias žuvis, ypač kuojas, karšius ir karpius.

Prekės artikulas: ZGXXL05

Kaina 6,99 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti