Karpinei žvejybai

Karpinei žvejybai

Karpinis gultas Prowess NIGHTFALL pagamintas ant storo putplasčio pagrindo, kad būtų užtikrinta maksimali izoliacija nuo žemės. Jo „persiko odos“ audinys geriau išlaiko šilumą jūsų antklodėje. Šis Prowes NIGHTFALL karpinis gultas turi kamufliažinį kraštą su gražiu dizaino efektu. Sustiprintas aliuminio rėmas garantuoja karpinio gulto lengvumą. Kojos su ypač dideliais purvo kaušeliais užtikrina maksimalų laikymąsi ant bet kokio tipo žemės. Galiausiai, karpinio gulto 6 kojelės yra reguliuojamos taip, kad būtų nukreiptos į chaotiškiausią žemę, tuo pačiu užtikrinant pakankamai vietos po juo laikyti žvejybos įrangą.

Kaina 199,00 €

  Karpinei žvejybai

  Karpininko kėdė Prowess Nightfall, PRCEJ3701 suteiks jums maksimalų komfortą žvejybos metu. Karpininko kėdė turi itin patogią, aukštą sėdimąją dalį ir platų atlošą, kuris yra paminkštintas didelio tankio putplasčiu, kurio vienintelis tikslas yra suteikti jums maksimalų komfortą. Taip pat yra porankiai, kurie leis greitai reguliuoti atlošo kampą. Karpininko kėdė pagaminta iš minkštų ir malonių medžiagų, ir turi gražią kamufliažinę apdailą. 

  Kaina 145,00 €

   Karpinei žvejybai

   Karpininko kėdės Prowess Excelia sėdimoji dalis ir platus atlošas yra paminkštinti didelio tankio putplasčiu, todėl jų vienintelis tikslas yra suteikti jums maksimalų komfortą. Porankiai, kurie leis greitai reguliuoti atlošo pasvirimą. Karpininko kėdė Prowess EXCELIA yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, kurios yra ypač minkštos ir malonios, pavyzdžiui, aksomas. Todėl galite pamiršti seną kėdę su abrazyvine tekstile. Joje yra 4 reguliuojamos kojelės.

   Kaina 169,00 €

    Prekių katalogas

    Šis karpinis gultas "Prowess STARFALL RS" buvo sukurtas taip, kad atitiktų šiuolaikinių karpių žvejų poreikius, nesvarbu, ar tai būtų trumpa sesija, ar kelių dienų žvejyba - turėdami šį gultą galėsite tinkamai pailsėti ar patogiai pasidėti daiktus ne poilsio metu. Karpinis guolis turi labai patogų, didelio tankio porolono čiužinį. Karpinio gulto atramą suteikia 6 dideles reguliuojamos kojelės su pagrindais.

    Kaina 347,00 €

     Karpinei žvejybai

     Šis "Prowess INSEDIA" kilimėlis karpiams idealiai tinka jūsų laimikiui ramiai laikyti ant paviršiaus ir apsaugoti žuvį nuo susižalojimų ant nelygaus dugno. Kilimėlis karpiams turi pilną užtrauktuką ir užrakinimo sistemą. Kilimėlio karpiams medžiaga leidžia greitai pašalinti vandenį ir greitai išdžiūti.

     Kaina 63,00 €

      Karpinei žvejybai

      Kilimėlis karpiams "Prowess INSEDIA" turi gerai žinomą ir patogią, labai pamėgtą žvejų formą. Šis kilimėlis karpiams sužavės jus savo dydžiu ir storiu, kuris bus jūsų rankenų saugumo garantija. Su šiuo kilimėliu karpiams galite būti tikri, kad žuvis nesusižeis ant vandens dugno ir laimikį pavyks pasverti ar įamžinti tikrai saugiai.

      Kaina 49,00 €

       Elektroniniai signalizatoriai

       Kibimo signalizatorių rinkinys "Prowess EXCELIA RS" yra vieni kokybiškiausių ir geriausių rinkoje padėsiančių indikuoti kibimą prieonių! Jie turi visas karpių žūklei reikalingas funkcijas. 6 padėčių garsumo reguliavimas, įskaitant tylųjį režimą. 6 lygių tonų valdymas su labiausiai pageidaujamais dažniais. Kibimo signalizatoriai taip pat turi 6 jautrumo lygius.

       Kaina 190,00 €

        Graibštai

        Karpinis graibštas Prowess PRCNG yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Aliuminio V formos ir pluošto rankena užtikrina maksimalų patvarumą, o plonas tinklelis apsaugo jūsų laimikį.

        Kaina 87,90 €

         Karpinės meškerės

         Karpinė meškerė "Prowess INSEDIA RS", 3,00 m, 3 Lbs (1,36 kg) yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

         Kaina 85,60 €

          Karpinės meškerės

          "Prowess Starfall Wildwater" meškerė idealiai tinka dideliems atstumams įveikti. Meškerė turi 6 vnt. itin lengvų TI FORGED AIR žiedų, kurie turi 1k anglies pluošto sutvirtinimą. Meškerė "Prowess Starfall Wildwater" yra laukinių vandenų karpių žvejybos meškerė, puikiai tinkanti žvejoti sunkiomis sąlygomis. Meškerės ilgis 10 pėdų (3 m), idealiai tinka įveikti didelius atstumus. Meškerės korpusas ir antgalis pagaminti iš didelio modulio anglies, kuri užtikrina didelį tvirtumą ir standumą.

          Kaina 150,00 €

           Žvejybinės kėdės

           Sulankstoma kėdė "Prowess Sirium Plus" su atramomis rankoms. Sulankstoma žvejybinė kėdė turi 4 reguliuojamos kojelės su atramomis, kad būtų galėtumėte patogiai nevaržomai žvejoti nuo mėgstamų ežerų ir upių krantų. Sulankstoma žvejybinė kėdė "Prowess SIRIUM Plus" - kėdė su labai priimtinu kainos ir kokybės santykiu!

           Kaina 105,90 €

            Prekių katalogas

            "Prowess Level Chair SCORPIUM" išsiskiria savo paprastumu ir tvirtumu. Ši sulankstoma kėdė turės savo vietą visų karpininkų bagaže, net ir naktinės žvejybos metu, kur jos svoris ir kompaktiškumas bus puikus privalumas. Arba ilgesnėse žvejybos išvykose tai gali būti svečių, kurie norėtų jus aplankyti kelioms valandoms prie vandens kranto, vieta.

            Kaina 85,90 €

             Žvejo Kuprinės, krepšiai

             Vandeniui atsparių EVA krepšių žvejybai asortimentas "Prowess W-BOX" yra lengvas, tvirtas ir puvimui atsparus žvejybos reikmenų laikymo sprendimas. Šie gaminiai leis transportuoti bet kokią įrangą geriausiomis sąlygomis. Viršutinė maišelio dalis yra skaidri, kad būtų galima greitai atpažinti jos turinį. Šį "W-BOX" asortimentą sudaro 6 skirtingi modeliai, kurių dydis atitinka skirtingus poreikius, pradedant jauko transportavimui, švinukų laikymui, krepšiu atsarginiams drabužiams ir kt.

             Modelis

             Ilgis

             Plotis

             Aukštis

             W-BOX–40 L

             45

             34

             25

             W-BOX–2 L

             12

             9

             22

             W-BOX–7 L

             33

             10

             22

             W-BOX–2,3 L

             19

             11

             11

             W-BOX–4 L

             22

             19

             10

             Kaina 49,90 €

              Žvejo Kuprinės, krepšiai

              "Prowess EXCELIA FOREST" žvejybos krepšys ras savo vietą visų karpininkų rinkinyje. Su šia kuprine-krepšiu žvejybos įrangos transportavimas yra daug lengvesnis. Tai leidžia žvejui turėti laisvas rankas ar neštis daugiau daiktų vienu metu, tokių kaip: jauko krepšiai, tinkleliai žuvims ir kt. Puikiai tinka gabenti įvairius žvejybos reikmenis pavyzdžiui, lempas, kastuvus ir kt.

              Kaina 119,90 €

               Kabliukai žvejybai

               Legendiniai karpiniai kabliukai K-1  pagaminti Japonijos kompanijos „HAYABUSA“ išsiskiria ne tik aukščiausios kokybės plienu, juvelyriniu gamybos tikslumu, tobulu, chirurginio aštrumo kabliuko gyliu, bet ir puikiu, protingai apgalvotu dizainu.

               Kaina 3,00 €

                Monofilamentiniai valai

                Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas specialiai karpių žvejybai.

                Kaina 16,30 €

                 Monofilamentiniai valai

                 Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas - užmetimo pavadėlis ("šoklyderis") pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas karpių ir surf tipo žvejybai nuo kranto, kai masalą reikia užmesti maksimaliai tolimu nuotoliu.

                 Kaina 18,50 €

                  Monofilamentiniai valai

                  Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas - užmetimo pavadėlis ("šoklyderis") pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas karpių ir surf tipo žvejybai nuo kranto, kai masalą reikia užmesti maksimaliai tolimu nuotoliu.

                  Kaina 19,50 €

                   Feeder ritės

                   Žvejybinė ritė "Garbolino HEXIUM FEEDER FD" buvo sukurta vidutinio ir ilgo nuotolio žvejybai. Dėl 6 rutulinių guolių, ritės mechanika yra itin sklandi ir net dideli tiektuvo judesiai tampa tikru malonumu. Ritės rėmas ir ašis buvo sukurti tokio dydžio, kad lengvai atlaikytų šėryklos taikomus apribojimus. Ritės perdavimo skaičius yra 5,1:1 ir užtikrina stebėtiną veiksmo greitį.

                   Dydis

                   Guoliai

                   Perdavimo skaičius

                   Svoris

                   Diametras

                   4000

                   5+1

                   5,1:1

                   390 g

                   240 mm

                   5000

                   5+1

                   5,0:1

                   400 g

                   200 mm

                   Kaina 99,90 €

                    Match ritės

                    Žvejybinė ritė "Garbolino HEXIUM MATCH HS FDM" buvo sukurta vidutinio ir ilgo nuotolio plūdinei žvejybai. Dėl savo 6 rutulinių guolių ritė pasižymi puikiu mechaniniu sklandumu, kuriuo mėgausitės dar labiau dėl standaus rėmo ir ašies. Jo didelis atkūrimo koeficientas yra idealus ir užtikrins stebėtiną veiksmų greitį. Ritės viršuje įrengtas lengvai pasiekiamas priekinis stabdys.

                    Dydis

                    Guoliai

                    Perdavimo skaičius

                    Svoris

                    3000

                    5+1

                    6,2:1

                    295 g

                    Kaina 94,90 €

                     Ritės

                     "Prowess EXCELIA WRX 8004 SPOD" ritė sukurta optimizuoti užmetimą naudojant masalo raketą. Ši ritė gali sutalpinti ploną valą, kad optimizuotumėte jūsų metimų atstumus. Aliuminio rėmas suteikia ritei tvirtumo, reikalingo norint išlaikyti tempą jaukinimo seansų metu. Ritė turi tvirtą metalinį segtuką, kad visada išlaikytumėte vienodą metimo atstumą.

                     Gamintojo kodas

                     Pavadinimas

                     Dydis

                     Guoliai

                     Perdavimo skaičius

                     Svoris

                     PRCRM75108004SPOD

                     Ritė „Prowess EXCELIA WRX SPOD“

                     8000

                     4

                     4,4:1

                     630 g

                     Kaina 99,70 €

                      Feeder ritės

                      Ritė Garbolino Supra Feeder FD su priekiniu stabdžiu, skirta žvejybai dugnine meškere. Šios ritės yra dviejų skirtingų dydžių modelių, su match tipo būgneliu, sumontuoti 5 guoliai ir apvalus metalinis klips’as. Ritė - puikus kainos ir kokybės santykis.

                      Kaina 56,90 €

                       Dėžutės žvejybai

                       Dėžutė pavadėliams PROWESS iš labai tvirto standaus plastiko. Dėžutė pavadėliams skirta visiems Jūsų pavadėliams. Jeigu iki šiol žvejyboje visi turimi pavadėliai susipainiodavo ir neturėjo savo vietos - ši dėžutė pavadėliams kaip tik Jums!

                       Kaina 7,90 €

                        Dėžės žvejybai

                        Dėžutė karpininkui RANGEMENT LARGE BTPR0070020. Modulinė aksesuarų laikymo dėžė karpininkui su 6 dėžutėmis ir pavadėline viduje.

                        Kaina 49,90 €

                         Pastatomi

                         Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 1, 2, 3 arba 4-ms meškerėms PROWESS Starpod su tvirta centrine struktūra ir  išilgai  reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

                         Kaina 189,00 €

                          Žvejybos aksesuarai

                          Stabilus trikojis PROWESS didelių žuvų svėrimui (be svarstyklių). Reguliojamo aukščio, maksimalus aukštis 1,6 m,

                          Kaina 67,60 €

                           Jauko svaidymo kastuvėliai, laidynės

                           Samtelis jaukui Prowess W-SPOON. Samtelį jaukui labai paprasta ir nesudėtinga išvalyti. Trumpa samtelio jaukui rankena leidžia prijaukinti žuvį netolimu atstumu.

                           Kaina 5,50 €

                            Karpiniai pavadėliai

                            Medžiaga pavadėliams su įvairiomis plauko sistemomis rišti Prowess W-HOOKLINK SOFT, žalios spalvos.

                            Kaina 7,90 €

                             Karpiniai pavadėliai

                             Švino spaustuko rinkinys iš Prowess asortimento komponentų. Šie Prowess švino spaustukų įrenginiai yra skirti pradedantiesiems ar tiesiog meškeriotojams, kurie neturi laiko paruošti savo įrangai. Su Prowess švino spaustuko rinkiniu - pasiruošimas žvejybai itin greitas ir patogus!

                             Kaina 6,90 €

                              Įvairūs įrankiai žvejybai

                              Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

                              Kaina 12,50 €

                               Žvejybos aksesuarai

                               Žvejo prijuostė GARBOLINO iš kilpinio audinio (frote), dydis 75x50 cm, su medžiaginiu juosmens dirželiu ir logotipu.

                               Kaina 13,00 €

                                Palapinės ir skėčiai

                                Šio skėčio-palapinėz GARBOLINO BULLET derinys leis apsisaugoti nuo lietaus, taip pat nuo šoninių vėjų ir nuo saulės. Jo gamyboje naudojamas audinys yra atsparus vandeniui ir neperpučiamas.

                                Kaina 79,90 €

                                 Karpinės meškerės

                                 Paprasta, efektyvi karpinė meškerė Prowess Scorpium 3,6m 3,5lb, puikus kainos ir kokybės santykis.

                                 Kaina 61,50 €

                                  Karpinės meškerės

                                  Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 3-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                                  Kaina 78,90 €

                                   Karpinės meškerės

                                   Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 2-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                                   Kaina 68,00 €

                                    Karpinės meškerės

                                    Galinga ir efektyvi šėrimo meškerė Prowess STARFALL SPOD 3.9m 5.5Lbs, labai geras kainos ir kokybės santykis.

                                    Kaina 135,90 €

                                     Karpinės meškerės

                                     Karpinė meškerė Prowess INSEDIA RS, 3,90 m, 3,5 Lbs (1,59 kg) yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

                                     Kaina 99,60 €

                                      Meškerių dėklas

                                      Garbolino pusiau standus dėklas meškerims 1,65 m ilgio meškerykočiams ir ritėms. 3 skyriai, galimybė laikyti iki 6 meškerių ir ričių.

                                      Kaina 129,00 €

                                       Graibštai

                                       Karpinis graibštas Prowess PRCNK6 yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Jo plona ir standi, sustiprinta rankena yra sudaryta iš 2 dalių, kad karpinį graibštą būtų lengva transportuoti. Aliuminio V formos ir pluošto rankena užtikrina maksimalų patvarumą, o plonas tinklelis apsaugo jūsų laimikį. Abiejuose karpinio graibšto tinklelio pusėse yra labai originali neodimio magnetų sistema, leidžianti atlenkti tinklelį atgal. Tai sumažina atsparumą vandeniui iškrovus žuvis.

                                       Kaina 76,00 €

                                        Graibštai

                                        Graibšto kotas Garbolino Trooper Telescopic išsiskiria elegantišku dizainu. Graibšto kotas yra lengvas ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Graibšto kotas yra 3,2 m ilgio.

                                        Kaina 18,60 €

                                         Graibštai

                                         Graibšto kotas Garbolino Express Telenet 400 Landing Net Handle išsiskiria elegantišku dizainu. Graibšto kotas yra lengvas ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Graibšto kotas yra 4 m ilgio.

                                         Kaina 28,90 €

                                          Įsmeigiami

                                          Labai tvirtas ir stabilus PROWESS karpinių kuoliukų rinkinys meškerėms. Ilgis reguliuojamas nuo 40 cm iki 65 cm, plotis - 20 cm.

                                          Kaina 39,00 €

                                           Įvairūs įrankiai žvejybai

                                           Atstumo matavimo kuoliukai Garbolino Feeder/Anglaise būtinas žūklės įrangos priedas kiekvienam meškeriotojui, kuris praktikuoja žvejybą su feeder tipo dugnine meškere. Atstumo matavimo kuoliukai Garbolino Feeder/Anglaise skirti pamatuoti jūsų žūklės taško atstumą ir jį pernešti ant atsarginių meškerių. Sportinėje žūklėje tai būtinas priedas, tačiau tikrai pravers ir mėgėjiškoje žvejyboje. Nuo šiol jūsų žvejyba su dugnine meškere bus dar efektingesnė!

                                           Kaina 23,00 €

                                            Pastatomi

                                            PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 3 meškerės.

                                            Kaina 59,90 €

                                             Pastatomi

                                             PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 4 meškerės.

                                             Kaina 69,90 €

                                              Svareliai, svarelių rinkiniai

                                              Svarelių rinkinys idealiai tinka tiksliam balanso tvirtinimui. Svarelių rinkinyje esantys dydžiai: 0,53-0,74-1,05-1,40-1,90.

                                              Kaina 8,90 €

                                               Karpinės meškerės

                                               ArtikulasModelisIlgissvorisDalių sk.Transp.ilgis,Užmetimo svorisAkcija
                                               1AS-TP-360T-Power Carp3,60 m288 g872 cm50-120 gGreita
                                               Kaina 49,90 €

                                                Karpinės ritės

                                                LCX10000 yra ritės tipas, kuris susidoros su visais Jūsų iškeltais iššūkiais karpių žvejyboje! Tobulas ritės modelis karpinei žvejybai. Dėka tvirto ritės korpuso ir „nesunaikinamos“ pavaros, žūklės procesas bus lengvas ir malonus. Rankiniu būdu uždaromas užraktas, kurio staigus trenksmas nenustebins net ir stipriausių metimų metu. Kovos metu „Quick Drag“ padės greitai reaguoti į bet kokią situaciją.

                                                Kaina 110,00 €

                                                 Karpinės meškerės

                                                 Robinson Carbonic T-Carp 3,30 m 40-90 g Šios teleskopinės karpinės meškerės leidžia masalą užmesti tolimais atstumais, puikiai pritaikomi bet kokioms dugninės žūklės sąlygoms, yra naudotini žvejybai tiek stovinčio vandens telkiniuose tiek srovėje.

                                                 Kaina 26,70 €

                                                  Karpinės meškerės

                                                  Robinson Carbonic T-Carp 3,60 m 40-90 g Šie teleskopiniai karpinės meškerės leidžia masalą užmesti tolimais atstumais, puikiai pritaikomi bet kokioms žūklės sąlygoms, yra naudotini žvejybai tiek stovinčio vandens telkiniuose tiek srovėje.

                                                  Kaina 29,90 €

                                                   Karpinės meškerės

                                                   Meškerė karpinė, teleskopinė Robinson Carbonic T-Strong 3,60 m 50-120g

                                                   Kaina 30,90 €

                                                    Karpinės meškerės

                                                    Karpinė meškerė Sert Carp Instinct yra dviejų dalių meškerė. Meškerė yra 3,60 m ir atlaiko 3,25 lbs (1,47 kg) galią.

                                                    Kaina 38,90 €

                                                     Karpinės ritės

                                                     Tai karpinė ritė kurioje dera funkcionalumas, gera kokybė, pakankama galia ir priimtina kaina. Taip taip, tokia ritė egzistuoja - tai "Enforcer LC10000"! Svarbiausi šios ritės vidinio mechanizmo komponentai yra pagaminti iš patvaraus nerūdijančio plieno užtikrinančio ilgą ir patikimą veikimą kai ritė, net ir ilga laiką, dirba didelės apkrovos sąlygomis.

                                                     Kaina 75,00 €

                                                      Karpinės meškerės

                                                      Ši trijų dalių karpinė meškerė pirmiausia nustebins savo itin maža kaina! Tačiau tai nėra priežastis manyti, kad tai yra žemos kokybės produktas. Jos plonas korpusas, pagamintas iš „Technifibre 24T“ anglies pluošto, elegantiško matinio juodo dizaino, tikrai maloniai nustebins.

                                                      Kaina 58,00 €

                                                       Karpinės meškerės

                                                       Dviejų dalių karpinė Meškerė Byron Combat Carp 3,90m, 3,5 lbs  yra, skirta ambicingam karpių žvejybos pradedančiajam ar šiek tiek elementarių įgūdžių turinčiam entuziastui.

                                                       Kaina 69,00 €

                                                        Karpinės ritės

                                                        Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzempliorius: karpius, sazanus, amūrus.

                                                        Kaina 46,90 €

                                                         Karpinės meškerės

                                                         Trijų dalių karpinė Meškerė Byron Combat Carp 3,95m, 3,5 lbs skirta ambicingam karpių žvejybos pradedančiajam ar šiek tiek elementarių įgūdžių turinčiam entuziastui.

                                                         Kaina 70,00 €

                                                          Karpinės ritės

                                                          Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

                                                          Kaina 43,00 €

                                                           Filtruoti pagal

                                                           Kaina
                                                           Gamintojai
                                                           Daugiau Mažiau
                                                           Filtruoti