Karpinei žvejybai

Karpinei žvejybai

Karpinis gultas Prowess NIGHTFALL pagamintas ant storo putplasčio pagrindo, kad būtų užtikrinta maksimali izoliacija nuo žemės. Jo „persiko odos“ audinys geriau išlaiko šilumą jūsų antklodėje. Šis Prowes NIGHTFALL karpinis gultas turi kamufliažinį kraštą su gražiu dizaino efektu. Sustiprintas aliuminio rėmas garantuoja karpinio gulto lengvumą. Kojos su ypač dideliais purvo kaušeliais užtikrina maksimalų laikymąsi ant bet kokio tipo žemės. Galiausiai, karpinio gulto 6 kojelės yra reguliuojamos taip, kad būtų nukreiptos į chaotiškiausią žemę, tuo pačiu užtikrinant pakankamai vietos po juo laikyti žvejybos įrangą.

Kaina 199,00 €

  Karpinei žvejybai

  Karpininko kėdės Prowess Excelia sėdimoji dalis ir platus atlošas yra paminkštinti didelio tankio putplasčiu, todėl jų vienintelis tikslas yra suteikti jums maksimalų komfortą. Porankiai, kurie leis greitai reguliuoti atlošo pasvirimą. Karpininko kėdė Prowess EXCELIA yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, kurios yra ypač minkštos ir malonios, pavyzdžiui, aksomas. Todėl galite pamiršti seną kėdę su abrazyvine tekstile. Joje yra 4 reguliuojamos kojelės.

  Kaina 169,00 €

   Prekių katalogas

   Šis karpinis gultas "Prowess STARFALL RS" buvo sukurtas taip, kad atitiktų šiuolaikinių karpių žvejų poreikius, nesvarbu, ar tai būtų trumpa sesija, ar kelių dienų žvejyba - turėdami šį gultą galėsite tinkamai pailsėti ar patogiai pasidėti daiktus ne poilsio metu. Karpinis guolis turi labai patogų, didelio tankio porolono čiužinį. Karpinio gulto atramą suteikia 6 dideles reguliuojamos kojelės su pagrindais.

   Kaina 347,00 €

    Karpinei žvejybai

    Šis "Prowess INSEDIA" kilimėlis karpiams idealiai tinka jūsų laimikiui ramiai laikyti ant paviršiaus ir apsaugoti žuvį nuo susižalojimų ant nelygaus dugno. Kilimėlis karpiams turi pilną užtrauktuką ir užrakinimo sistemą. Kilimėlio karpiams medžiaga leidžia greitai pašalinti vandenį ir greitai išdžiūti.

    Kaina 63,00 €

     Elektroniniai signalizatoriai

     Kibimo signalizatorių rinkinys "Prowess EXCELIA RS" yra vieni kokybiškiausių ir geriausių rinkoje padėsiančių indikuoti kibimą prieonių! Jie turi visas karpių žūklei reikalingas funkcijas. 6 padėčių garsumo reguliavimas, įskaitant tylųjį režimą. 6 lygių tonų valdymas su labiausiai pageidaujamais dažniais. Kibimo signalizatoriai taip pat turi 6 jautrumo lygius.

     Kaina 190,00 €

      Graibštai

      Karpinis graibštas Prowess PRCNG yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Aliuminio V formos ir pluošto rankena užtikrina maksimalų patvarumą, o plonas tinklelis apsaugo jūsų laimikį.

      Kaina 87,90 €

       Karpinės meškerės

       Karpinė meškerė "Prowess INSEDIA RS", 3,00 m, 3 Lbs (1,36 kg) yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

       Kaina 85,60 €

        Prekių katalogas

        "Prowess Level Chair SCORPIUM" išsiskiria savo paprastumu ir tvirtumu. Ši sulankstoma kėdė turės savo vietą visų karpininkų bagaže, net ir naktinės žvejybos metu, kur jos svoris ir kompaktiškumas bus puikus privalumas. Arba ilgesnėse žvejybos išvykose tai gali būti svečių, kurie norėtų jus aplankyti kelioms valandoms prie vandens kranto, vieta.

        Kaina 85,90 €

         Žvejo Kuprinės, krepšiai

         Vandeniui atsparių EVA krepšių žvejybai asortimentas "Prowess W-BOX" yra lengvas, tvirtas ir puvimui atsparus žvejybos reikmenų laikymo sprendimas. Šie gaminiai leis transportuoti bet kokią įrangą geriausiomis sąlygomis. Viršutinė maišelio dalis yra skaidri, kad būtų galima greitai atpažinti jos turinį. Šį "W-BOX" asortimentą sudaro 6 skirtingi modeliai, kurių dydis atitinka skirtingus poreikius, pradedant jauko transportavimui, švinukų laikymui, krepšiu atsarginiams drabužiams ir kt.

         Modelis

         Ilgis

         Plotis

         Aukštis

         W-BOX–40 L

         45

         34

         25

         W-BOX–2 L

         12

         9

         22

         W-BOX–7 L

         33

         10

         22

         W-BOX–2,3 L

         19

         11

         11

         W-BOX–4 L

         22

         19

         10

         Kaina 49,90 €

          Kabliukai žvejybai

          Legendiniai karpiniai kabliukai K-1  pagaminti Japonijos kompanijos „HAYABUSA“ išsiskiria ne tik aukščiausios kokybės plienu, juvelyriniu gamybos tikslumu, tobulu, chirurginio aštrumo kabliuko gyliu, bet ir puikiu, protingai apgalvotu dizainu.

          Kaina 3,00 €

           Monofilamentiniai valai

           Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas specialiai karpių žvejybai.

           Kaina 16,30 €

            Monofilamentiniai valai

            Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas - užmetimo pavadėlis ("šoklyderis") pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas karpių ir surf tipo žvejybai nuo kranto, kai masalą reikia užmesti maksimaliai tolimu nuotoliu.

            Kaina 18,50 €

             Monofilamentiniai valai

             Aukščiausios kokybės monofilamentinis  valas - užmetimo pavadėlis ("šoklyderis") pagamintas iš premium kokybės Mitsubishi Novamid NT 70 polimero, sukurtas karpių ir surf tipo žvejybai nuo kranto, kai masalą reikia užmesti maksimaliai tolimu nuotoliu.

             Kaina 19,50 €

              Feeder ritės

              Žvejybinė ritė "Garbolino HEXIUM FEEDER FD" buvo sukurta vidutinio ir ilgo nuotolio žvejybai. Dėl 6 rutulinių guolių, ritės mechanika yra itin sklandi ir net dideli tiektuvo judesiai tampa tikru malonumu. Ritės rėmas ir ašis buvo sukurti tokio dydžio, kad lengvai atlaikytų šėryklos taikomus apribojimus. Ritės perdavimo skaičius yra 5,1:1 ir užtikrina stebėtiną veiksmo greitį.

              Dydis

              Guoliai

              Perdavimo skaičius

              Svoris

              Diametras

              4000

              5+1

              5,1:1

              390 g

              240 mm

              5000

              5+1

              5,0:1

              400 g

              200 mm

              Kaina 99,90 €

               Match ritės

               Žvejybinė ritė "Garbolino HEXIUM MATCH HS FDM" buvo sukurta vidutinio ir ilgo nuotolio plūdinei žvejybai. Dėl savo 6 rutulinių guolių ritė pasižymi puikiu mechaniniu sklandumu, kuriuo mėgausitės dar labiau dėl standaus rėmo ir ašies. Jo didelis atkūrimo koeficientas yra idealus ir užtikrins stebėtiną veiksmų greitį. Ritės viršuje įrengtas lengvai pasiekiamas priekinis stabdys.

               Dydis

               Guoliai

               Perdavimo skaičius

               Svoris

               3000

               5+1

               6,2:1

               295 g

               Kaina 94,90 €

                Ritės

                "Prowess EXCELIA WRX 8004 SPOD" ritė sukurta optimizuoti užmetimą naudojant masalo raketą. Ši ritė gali sutalpinti ploną valą, kad optimizuotumėte jūsų metimų atstumus. Aliuminio rėmas suteikia ritei tvirtumo, reikalingo norint išlaikyti tempą jaukinimo seansų metu. Ritė turi tvirtą metalinį segtuką, kad visada išlaikytumėte vienodą metimo atstumą.

                Gamintojo kodas

                Pavadinimas

                Dydis

                Guoliai

                Perdavimo skaičius

                Svoris

                PRCRM75108004SPOD

                Ritė „Prowess EXCELIA WRX SPOD“

                8000

                4

                4,4:1

                630 g

                Kaina 99,70 €

                 Feeder ritės

                 Ritė Garbolino Supra Feeder FD su priekiniu stabdžiu, skirta žvejybai dugnine meškere. Šios ritės yra dviejų skirtingų dydžių modelių, su match tipo būgneliu, sumontuoti 5 guoliai ir apvalus metalinis klips’as. Ritė - puikus kainos ir kokybės santykis.

                 Kaina 56,90 €

                  Dėžutės žvejybai

                  Dėžutė pavadėliams PROWESS iš labai tvirto standaus plastiko. Dėžutė pavadėliams skirta visiems Jūsų pavadėliams. Jeigu iki šiol žvejyboje visi turimi pavadėliai susipainiodavo ir neturėjo savo vietos - ši dėžutė pavadėliams kaip tik Jums!

                  Kaina 7,90 €

                   Dėžės žvejybai

                   Dėžutė karpininkui RANGEMENT LARGE BTPR0070020. Modulinė aksesuarų laikymo dėžė karpininkui su 6 dėžutėmis ir pavadėline viduje.

                   Kaina 49,90 €

                    Pastatomi

                    Modernus, patikimas ir labai stabilus stovas 1, 2, 3 arba 4-ms meškerėms PROWESS Starpod su tvirta centrine struktūra ir  išilgai  reguliuojamu kojų atstumu, reguliuojamu kojų aukščiu ir reguliuojamu meškerių laikiklių aukščiu. Jis kompaktiškas, lengvai ir greitai surenkamas, todėl patogus ir paprastas naudoti.

                    Kaina 189,00 €

                     Žvejybos aksesuarai

                     Stabilus trikojis PROWESS didelių žuvų svėrimui (be svarstyklių). Reguliojamo aukščio, maksimalus aukštis 1,6 m,

                     Kaina 67,60 €

                      Karpiniai pavadėliai

                      Medžiaga pavadėliams su įvairiomis plauko sistemomis rišti Prowess W-HOOKLINK SOFT, žalios spalvos.

                      Kaina 7,90 €

                       Karpiniai pavadėliai

                       Švino spaustuko rinkinys iš Prowess asortimento komponentų. Šie Prowess švino spaustukų įrenginiai yra skirti pradedantiesiems ar tiesiog meškeriotojams, kurie neturi laiko paruošti savo įrangai. Su Prowess švino spaustuko rinkiniu - pasiruošimas žvejybai itin greitas ir patogus!

                       Kaina 6,90 €

                        Įvairūs įrankiai žvejybai

                        Garbolino sliekų smulkintuvui, nereikalinga elektra ar baterijos, tad masalų smulkinimas nuo šiol bus dar paprastesnis. Šis smulkintuvas labai kompaktiškas, tad jis bus tikras pagalbininkas jūsų žvejybose.

                        Kaina 12,50 €

                         Žvejybos aksesuarai

                         Žvejo prijuostė GARBOLINO iš kilpinio audinio (frote), dydis 75x50 cm, su medžiaginiu juosmens dirželiu ir logotipu.

                         Kaina 13,00 €

                          Palapinės ir skėčiai

                          Šio skėčio-palapinėz GARBOLINO BULLET derinys leis apsisaugoti nuo lietaus, taip pat nuo šoninių vėjų ir nuo saulės. Jo gamyboje naudojamas audinys yra atsparus vandeniui ir neperpučiamas.

                          Kaina 79,90 €

                           Karpinės meškerės

                           Paprasta, efektyvi karpinė meškerė Prowess Scorpium 3,6m 3,5lb, puikus kainos ir kokybės santykis.

                           Kaina 61,50 €

                            Karpinės meškerės

                            Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 3-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                            Kaina 78,90 €

                             Karpinės meškerės

                             Puiki meškerės kokybė už mažesnę kainą! Taip geriausiai galima apibūdinti Prowess SCORPIUM 3.9 m, 1.59 kg, 2-jų dalių meškerę. Puošnumas, nepriekaištingas dizainas ir įrangos kokybė daro šią meškerę itin patrauklia ir prieinama žvejams. Meškerė sumontuota su 6 SIC žiedais, įskaitant 50 mm pradinį žiedą.

                             Kaina 68,00 €

                              Karpinės meškerės

                              Galinga ir efektyvi šėrimo meškerė Prowess STARFALL SPOD 3.9m 5.5Lbs, labai geras kainos ir kokybės santykis.

                              Kaina 135,90 €

                               Karpinės meškerės

                               Karpinė meškerė Prowess INSEDIA RS, 3,90 m, 3,5 Lbs (1,59 kg) yra puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems karpių žvejams. Pusiau parabolinio, klasikinio veiksmo meškerė turi 6 žiedus, yra atvirkštinio tvirtinimo. Tai puikus meškerės pasirinkimas, užtikrinantis kokybę!

                               Kaina 99,60 €

                                Meškerių dėklas

                                Garbolino pusiau standus dėklas meškerims 1,65 m ilgio meškerykočiams ir ritėms. 3 skyriai, galimybė laikyti iki 6 meškerių ir ričių.

                                Kaina 129,00 €

                                 Graibštai

                                 Karpinis graibštas Prowess PRCNK6 yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Jo plona ir standi, sustiprinta rankena yra sudaryta iš 2 dalių, kad karpinį graibštą būtų lengva transportuoti. Aliuminio V formos ir pluošto rankena užtikrina maksimalų patvarumą, o plonas tinklelis apsaugo jūsų laimikį. Abiejuose karpinio graibšto tinklelio pusėse yra labai originali neodimio magnetų sistema, leidžianti atlenkti tinklelį atgal. Tai sumažina atsparumą vandeniui iškrovus žuvis.

                                 Kaina 76,00 €

                                  Graibštai

                                  Graibšto kotas Garbolino Trooper Telescopic išsiskiria elegantišku dizainu. Graibšto kotas yra lengvas ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Graibšto kotas yra 3,2 m ilgio.

                                  Kaina 18,60 €

                                   Graibštai

                                   Graibšto kotas Garbolino Express Telenet 400 Landing Net Handle išsiskiria elegantišku dizainu. Graibšto kotas yra lengvas ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Graibšto kotas yra 4 m ilgio.

                                   Kaina 28,90 €

                                    Įsmeigiami

                                    Labai tvirtas ir stabilus PROWESS karpinių kuoliukų rinkinys meškerėms. Ilgis reguliuojamas nuo 40 cm iki 65 cm, plotis - 20 cm.

                                    Kaina 39,00 €

                                     Pastatomi

                                     PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 3 meškerės.

                                     Kaina 59,90 €

                                      Pastatomi

                                      PROWESS Scorpium Dual karpinis stovas yra puiki atrama meškerėms žūklės metu. Karpinio stovo struktūrinis rėmas su 2 pagrindiniais strypais suteikia puikų tvirtumą ir leidžia reguliuoti pagrindinio korpuso ilgį. Galima reguliuoti karpinio stovo kojelių padėtį ir aukštį, kad karpinis stovas prisitaikytų prie skirtingų reljefų, su kuriais susiduriate karpių žvejybos metu. Telpa 4 meškerės.

                                      Kaina 69,90 €

                                       Svareliai, svarelių rinkiniai

                                       Svarelių rinkinys idealiai tinka tiksliam balanso tvirtinimui. Svarelių rinkinyje esantys dydžiai: 0,53-0,74-1,05-1,40-1,90.

                                       Kaina 8,90 €

                                        Karpinės meškerės

                                        ArtikulasModelisIlgissvorisDalių sk.Transp.ilgis,Užmetimo svorisAkcija
                                        1AS-TP-360T-Power Carp3,60 m288 g872 cm50-120 gGreita
                                        Kaina 49,90 €

                                         Karpinės meškerės

                                         Robinson Carbonic T-Carp 3,30 m 40-90 g Šios teleskopinės karpinės meškerės leidžia masalą užmesti tolimais atstumais, puikiai pritaikomi bet kokioms dugninės žūklės sąlygoms, yra naudotini žvejybai tiek stovinčio vandens telkiniuose tiek srovėje.

                                         Kaina 26,70 €

                                          Karpinės meškerės

                                          Robinson Carbonic T-Carp 3,60 m 40-90 g Šie teleskopiniai karpinės meškerės leidžia masalą užmesti tolimais atstumais, puikiai pritaikomi bet kokioms žūklės sąlygoms, yra naudotini žvejybai tiek stovinčio vandens telkiniuose tiek srovėje.

                                          Kaina 29,90 €

                                           Karpinės meškerės

                                           Meškerė karpinė, teleskopinė Robinson Carbonic T-Strong 3,60 m 50-120g

                                           Kaina 30,90 €

                                            Karpinės meškerės

                                            Karpinė meškerė Sert Carp Instinct yra dviejų dalių meškerė. Meškerė yra 3,60 m ir atlaiko 3,25 lbs (1,47 kg) galią.

                                            Kaina 38,90 €

                                             Karpinės meškerės

                                             Ši trijų dalių karpinė meškerė pirmiausia nustebins savo itin maža kaina! Tačiau tai nėra priežastis manyti, kad tai yra žemos kokybės produktas. Jos plonas korpusas, pagamintas iš „Technifibre 24T“ anglies pluošto, elegantiško matinio juodo dizaino, tikrai maloniai nustebins.

                                             Kaina 58,00 €

                                              Karpinės meškerės

                                              Dviejų dalių karpinė Meškerė Byron Combat Carp 3,90m, 3,5 lbs  yra, skirta ambicingam karpių žvejybos pradedančiajam ar šiek tiek elementarių įgūdžių turinčiam entuziastui.

                                              Kaina 69,00 €

                                               Karpinės ritės

                                               Ritė Carpex Nano Tech dugninės žūklės mėgėjams. 306 ir 406 dydis skirtas lengvoms ir vidutinio užmetimo testo "feeder" tipo dugninėms, o  506 ir 606 modelio ritėmis galima žvejoti didelius egzempliorius: karpius, sazanus, amūrus.

                                               Kaina 46,90 €

                                                Karpinės meškerės

                                                Trijų dalių karpinė Meškerė Byron Combat Carp 3,95m, 3,5 lbs skirta ambicingam karpių žvejybos pradedančiajam ar šiek tiek elementarių įgūdžių turinčiam entuziastui.

                                                Kaina 70,00 €

                                                 Karpinės ritės

                                                 Karpinė Ritė Robinson Carpex Atomium 508 dugninei karpių ir kitų baltų žuvų žvejybai. Aukštos klasės aštuonių guolių ritė skirta karpių žvejybai įvairiais dugninės žvejybos būdais. 

                                                 Kaina 43,00 €

                                                  Karpinės ritės

                                                  Karpinė  Ritė Byron Bait Control 40 - puiki ritė karpių žvejybos entuziastams ir tikriems feederio gerbėjams, ritė kur puikiai suderintas kainos ir kokybės santykis.

                                                  Kaina 54,00 €

                                                   Karpinės ritės

                                                   Robinson BIG RUNNER 807 QD Puiki karpinė ritė trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai. Šios ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas. Jėga užtikrinama puikiai parinkta pagringine pavara, jos perdavimo skaičiumi ir kokybiškais guoliais. 

                                                   Kaina 82,00 €

                                                    Karpinės meškerės

                                                    Ilgis, m - 3,90, Dalių sk. - 3, Akcija - Fast, Transp. ilgis, cm - 203, Modelis - 11X-C3-390, Galia, lb - 3, Svoris, g - 387

                                                    Kaina 56,90 €

                                                     Karpinės ritės

                                                     Naujiena - „Aerlex“ serijos tvirta ritė su „Instant Drag“, skirta sunkiam darbui, nesvarbu, ar tai būtų karpių, ar jūrinė žūklė nuo kranto. Naujas ritės dizainas ir puiki „Aero Wrap II“ linija su 2 greičių „Oscillation“ ir AR-C rite, užtikrina puikų užmetimo našumą, reikalingą tiek karpių, tiek jūrinės žūklės mėgėjams. Lėta ritės pavaros eiga 4,6:1, leidžia naudoti didelius svorius žūklės metu. Tai Jums suteikia galimybę pagauti didesnes ir sunkesnes žuvis! SPOD versijoje sumontuotas didesnis pavaros santykis – 5,3:1, vienu ritės rankenėlės apsisukimu surenkama 115 cm valo.

                                                     Kaina 115,00 €

                                                      Karpinės meškerės

                                                      Prowess „Excelia“ meškerė yra meškerė, sukurta atsižvelgiant į vieną idėją: siekiant sujungti visas gerai meškerei reikalingas savybes. Tai reiškia, subtilumą, galią, tikslumą ir stilių. Nieko nebuvo pasirinkta atsitiktinai, tad ši meškerė tapo bestseleriu. Neginčijamas kokybės / kainos / malonumo santykis.

                                                      Kaina 122,00 €

                                                       Karpinės meškerės

                                                       Ilgis, m - 3,90, Dalių sk. - 3, Akcija - Fast, Transp. ilgis, cm - 203, Modelis - 11X-C3-391, Galia, lb - 3,5, Svoris, g - 378

                                                       Kaina 59,90 €

                                                        Karpinės meškerės

                                                        Ilgis, m - 3,60, Dalių sk. - 3, Akcija - Fast, Modelis - 11X-C3-361, Galia, lb - 3,5, Transp. ilgis, cm - 188, Svoris, g - 360

                                                        Kaina 51,90 €

                                                         Karpinės meškerės

                                                         • Ilgis, m - 3,60,
                                                         • Dalių sk. - 3,
                                                         • Transp. ilgis, cm - 127,
                                                         • Modelis - 1CB-C3-362,
                                                         • Meškerės užmetimo testas - 2.75lb,
                                                         • Akcija - Progresyvi                                             
                                                         Kaina 31,50 €

                                                          Karpinės meškerės

                                                          • Dalių sk. - 3,
                                                          • Ilgis, m - 3,90,
                                                          • Transp. ilgis, cm - 137,
                                                          • Modelis - 1CB-C3-391,
                                                          • Meškerės užmetimo testas - 3.00 lb,
                                                          • Akcija - Progresyvi
                                                          Kaina 35,00 €

                                                           Karpinės meškerės

                                                           Prekės Nr. CC 12-300-3

                                                           • - 2 dalys
                                                           • - ilgis 365 cm
                                                           • - transportavimo ilgis 130 cm
                                                           • - svoris 380 g
                                                           • - užmetimo testas - 3,00 lb
                                                           Kaina 68,00 €

                                                            Karpinės meškerės

                                                            Ilgis, m - 3,90, Užmetimo svoris, g - 40-90, Dalių sk. - 7,  Svoris, g - 261, Akcija - Greita, Transp. ilgis, cm - 103

                                                            Kaina 66,50 €

                                                             Filtruoti pagal

                                                             Kaina
                                                             Gamintojai
                                                             Daugiau Mažiau
                                                             Filtruoti