Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Karpinei žvejybai

Karpinei žvejybai

Karpinis gultas Prowess NIGHTFALL pagamintas ant storo putplasčio pagrindo, kad būtų užtikrinta maksimali izoliacija nuo žemės. Jo „persiko odos“ audinys geriau išlaiko šilumą jūsų antklodėje. Šis Prowes NIGHTFALL karpinis gultas turi kamufliažinį kraštą su gražiu dizaino efektu. Sustiprintas aliuminio rėmas garantuoja karpinio gulto lengvumą. Kojos su ypač dideliais purvo kaušeliais užtikrina maksimalų laikymąsi ant bet kokio tipo žemės. Galiausiai, karpinio gulto 6 kojelės yra reguliuojamos taip, kad būtų nukreiptos į chaotiškiausią žemę, tuo pačiu užtikrinant pakankamai vietos po juo laikyti žvejybos įrangą.

Kaina 199,00 €
  • Nauja

Karpinei žvejybai

Karpinis gultas Prowess EXCELIA su 8 "plokščias" kojas, kurios suteikia aukščiausią komfortą! Tai karpinis gultas, kuris iš pirmo žvilgsnio suteikia pasitikėjimo. Karpinis gultas Prowess EXCELIA turi sustiprintą rėmą su atlošo konstrukcija. 8 reguliuojamos kojelės, sumontuotos ant XXL dydžio lėkštučių, kad karpinį gultą būtų galima naudoti ant bet kokio paviršiaus.

Kaina 290,00 €
  • Nauja

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti