Karpinei žvejybai

Karpinei žvejybai

Karpinis gultas Prowess NIGHTFALL pagamintas ant storo putplasčio pagrindo, kad būtų užtikrinta maksimali izoliacija nuo žemės. Jo „persiko odos“ audinys geriau išlaiko šilumą jūsų antklodėje. Šis Prowes NIGHTFALL karpinis gultas turi kamufliažinį kraštą su gražiu dizaino efektu. Sustiprintas aliuminio rėmas garantuoja karpinio gulto lengvumą. Kojos su ypač dideliais purvo kaušeliais užtikrina maksimalų laikymąsi ant bet kokio tipo žemės. Galiausiai, karpinio gulto 6 kojelės yra reguliuojamos taip, kad būtų nukreiptos į chaotiškiausią žemę, tuo pačiu užtikrinant pakankamai vietos po juo laikyti žvejybos įrangą.

Kaina 199,00 €

  Karpinei žvejybai

  Karpinis gultas Prowess EXCELIA su 8 "plokščias" kojas, kurios suteikia aukščiausią komfortą! Tai karpinis gultas, kuris iš pirmo žvilgsnio suteikia pasitikėjimo. Karpinis gultas Prowess EXCELIA turi sustiprintą rėmą su atlošo konstrukcija. 8 reguliuojamos kojelės, sumontuotos ant XXL dydžio lėkštučių, kad karpinį gultą būtų galima naudoti ant bet kokio paviršiaus.

  Kaina 290,00 €

   Karpinei žvejybai

   Karpininko kėdė Prowess Nightfall, PRCEJ3701 suteiks jums maksimalų komfortą žvejybos metu. Karpininko kėdė turi itin patogią, aukštą sėdimąją dalį ir platų atlošą, kuris yra paminkštintas didelio tankio putplasčiu, kurio vienintelis tikslas yra suteikti jums maksimalų komfortą. Taip pat yra porankiai, kurie leis greitai reguliuoti atlošo kampą. Karpininko kėdė pagaminta iš minkštų ir malonių medžiagų, ir turi gražią kamufliažinę apdailą. 

   Kaina 145,00 €

    Karpinei žvejybai

    Karpininko kėdės Prowess Excelia sėdimoji dalis ir platus atlošas yra paminkštinti didelio tankio putplasčiu, todėl jų vienintelis tikslas yra suteikti jums maksimalų komfortą. Porankiai, kurie leis greitai reguliuoti atlošo pasvirimą. Karpininko kėdė Prowess EXCELIA yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, kurios yra ypač minkštos ir malonios, pavyzdžiui, aksomas. Todėl galite pamiršti seną kėdę su abrazyvine tekstile. Joje yra 4 reguliuojamos kojelės.

    Kaina 169,00 €

     Filtruoti pagal

     Kaina
     Gamintojai
     Daugiau Mažiau
     Filtruoti