Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Jaukai feeder

Teisinga būtų sakyti, kad “feeder” (šėryklinio) jauko  sudėtis vargu ar skiriasi nuo jauko, naudojamo plūdinėje žvejyboje. Keičiasi tik jauko pateikimo ar pristatymo būdas – šis jaukas skirtas dugninei žvejybai žvejojant su šėrykle. Pagrindinės  šėryklinio jauko  subtilybės yra fiziniai parametrai:...

Teisinga būtų sakyti, kad “feeder” (šėryklinio) jauko  sudėtis vargu ar skiriasi nuo jauko, naudojamo plūdinėje žvejyboje. Keičiasi tik jauko pateikimo ar pristatymo būdas – šis jaukas skirtas dugninei žvejybai žvejojant su šėrykle. Pagrindinės  šėryklinio jauko  subtilybės yra fiziniai parametrai: tankis, purumas, klampumas ir kt. Reikalinga konsistencija pasirenkama atsižvelgiant į žvejybos sąlygas: puri - ežerui ar silpnai srovei, tanki ir sunki – žvejybai greitoje tėkmėje. Bet koks jaukas susideda iš kelių dalių, ne išimtis ir šęryklinis:

Bazinis mišinys - jauko pagrindas - birus ir sunkus turintis surišančių (lipdančių) elementų

Pėdsaką formuojantis mišinys – skleidžia debesėlio ar kolonos drumstą pėdsaką taip pritraukdamas žuvis

Sužadinantis ir sudominantis faktorius – skoninės ir struktūrinės savybės (jauko sudėtyje esantys spalvoti trupiniai mažas žuvis baido, o dideles sudomina), saldus, sūrus ar rūgštus skonis sužadina apetitą

Aromatinis faktorius – kvapas sklinda kartu su pėdsaką formuojančiu mišiniu pritraukdamas žuvis iš didelio nuotolio, o taip pat puikiai kvepia pagrindinė jauko masė.

Maistingoji gyvulinės kilmės dalis – uodo trūklio, muses lervos, karpyti sliekai, apsiuvos, konservuoti kukurūzai ir pan. sužadina apetitą ir ilgesnį laiką išlaiko žuvį šėrimo zonoje.

iš jauko sudedamųjų dalių pavadinimų aišku, kokią pagrindinę funkciją atlieka jose esančios medžiagos. Remiantis šiais komponentais, šėryklinis jaukas paruošiamas dugninei žvejybai naudojant šėrykles.

Pirmiausia sausas jauko mišinys maišomas ir drėkinamas kibire palaipsniui įpilant vandens ir kruopščiai sumaišant. Gautas mišinys neturėtų būti per šlapias ir labiai lipnus, nes dideliais lipnaus jauko gabalėliais žuvis greitai pasisotins ir nekreips dėmesio į jūsų masalą esantį ant kabliuko., Po šios procedūros leidžiama jaukui išbrinkti, tai užtrunka 15-20 min, praėjus šiam laikui jauko mišinys sugers dalį drėgmės ir jį reikės papildomai sudrėkinti ir sumaišyti antrą kartą. Jauko priedai  ir aromatizuojančios medžiagoms pridedami jauką drėkinant antrą kartą, o gyvulinės kilmės maistingoji jauko dalis pridedama pačioje jauko paruošimo pabaigoje. Labai svarbu tinkamai sumaišyti ir sudrėkinti jauką kurio konsistencija atitiktų žvejybos sąlygų keliamus reikalavimus o kad jaukas neišdžiūtų ir neprarastų patrauklumo, žvejybos metu būtina periodiškai jį sudrėkinti ir vėl sumaišyti.

Mūsų parduotuvėse galite įsigyti daug priedų jaukui ir praturtinti bei tinkamai subalansuoti jį pridedant papildomų komponentų ar aromatų ir lieka tik vienas dalykas – važiuoti prie vandens, tobulai įvaldyti jaukinimo techniką ir gaudyti žuvį.

Platus įvairių feeder (šėryklinių) jaukų pasirinkimas visiems dugninės žvejybos būdams, įsigykite norimą jauką internetu arba atvykite į mūsų parduotuves.

Jaukai žuvims

Jaukas Dragon MAGNUM - pastaraisiais metais buvo įdiegti nauji pokyčiai šių jaukų serijoje - prailgintas jaukų kvapo išsiskyrimo vandenyje laikas, tai leido jaukams ilgiau išlaikyti jaukinamą žuvį jaukinimo srityje. Dabar visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą.

Kaina 2,10 €
  • Išpardavimas!

Jaukai žuvims

Jaukas Dragon visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą. Jaukai atnaujinti remiantis naujausiais moksliniais pasiekimais žuvų organizmo biochemijos ir fiziologinių procesų srityje. Jauke padaugėjo komponentų, kurie stipriai veikia žuvų pojūčius, tai: šokoladas, kavos pupelės, žemės, ;lazdyno, graikiniai riešutai, migdolai.

Kaina 4,20 €

Jaukai feeder

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 2,40 €

Jaukai feeder

Jaukas DRAGON ELITE-tai naujausios kartos jaukai žuvims, sukurti remiantis subalansuotomis formulėmis atsižvelgiant į įvairių žuvų rūšių energijos ir maistinių medžiagų suvartojimo poreikį. Jaukai praturtintioptimalia aromatų ir medžiagų apykaitos reguliavimo komponentų doze greitai pritraukia žuvis iš didelių atstumų ir efektyviai išlaiko jas jaukinimo srityje.

Kaina 4,50 €

Jaukai žuvims

Universalus  Jaukas Dragon MAGNUM - pastaraisiais metais buvo įdiegti nauji pokyčiai šių jaukų serijoje - prailgintas jaukų kvapo išsiskyrimo vandenyje laikas, tai leido jaukams ilgiau išlaikyti jaukinamą žuvį jaukinimo srityje. Dabar visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą.

Kaina 2,10 €

Jaukai feeder

Jaukas Dragon MAGNUM Feeder - pastaraisiais metais buvo įdiegti nauji pokyčiai šių jaukų serijoje - prailgintas jaukų kvapo išsiskyrimo vandenyje laikas, tai leido jaukams ilgiau išlaikyti jaukinamą žuvį jaukinimo srityje. Dabar visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą.

Kaina 2,10 €

Jaukai feeder

GENLOG CLASSIC feeder yra vienas populiariausių jaukų rinkoje. Šio jauko kainos ir kokybės santykis yra labai geras pasirinkimas meškeriotojams, ieškantiems gero produkto už priimtiną kainą. Klasikinis masalas buvo sukurtas pramoginei žvejybai. Nepaisant mažos kainos, jis turi didžiulį viliojantį potencialą.

Kaina 2,80 €

Jaukai feeder

Jaukas Genlog XXL Feeder 3kg buvo paruoštas populiariausioms žuvų rūšims, jis puikiai pritraukia tyliai maitinančias žuvis, ypač kuojas, karšius ir karpius.

Prekės artikulas: ZGXXL06 

Kaina 6,99 €

Universalus jaukas

Jaukas Genlog XXL universalus 3kg buvo paruoštas populiariausioms žuvų rūšims, jis puikiai pritraukia tyliai maitinančias žuvis, ypač kuojas, karšius ir karpius.

Prekės artikulas: ZGXXL05

Kaina 6,99 €

Jaukai feeder

Jaukas Genlog Feeder Ecstasy stovinčiam vandeniui 1-3kg Tai modernus jaukas žuvims, skirtas naudoti įvairių įvairių rūšių žuvims, visų tipų šėrykloms. Mišinys turi idealų rišlumą, kurį galima tiksliai sureguliuoti įpilant reikiamą vandens kiekį, kurio dėka galime pritaikyti drėgmę ir lipnumą pasirinktoje žvejyboje.

Kaina 2,70 €

Jaukai feeder

Jaukas Genlog Feeder Ecstasy tekančiam vandeniui 1-3kg Tai modernus jaukas žuvims, skirtas naudoti įvairių įvairių rūšių žuvims, visų tipų šėrykloms. Mišinys turi idealų rišlumą, kurį galima tiksliai sureguliuoti įpilant reikiamą vandens kiekį, kurio dėka galime pritaikyti drėgmę ir lipnumą pasirinktoje žvejyboje.

Kaina 2,70 €

Jaukai feeder

Jaukas Genlog Feeder Master Cup Garlic SportLine 1kg - aukščiausios kokybės varžybų jaukas. Kruopščiai parinkti iš pasirinktų ingredientai leido sukurti puikų pagrindinį jauką žvejybos varžyboms

Kaina 3,50 €

Jaukai feeder

Jaukas Genlog Feeder Master Cup Sweet Dream SportLine 1kg - aukščiausios kokybės varžybų jaukas. Kruopščiai parinkti iš pasirinktų ingredientai leido sukurti puikų pagrindinį jauką žvejybos varžyboms

Kaina 3,50 €

Jaukai feeder

Jaukas Genlog Feeder Master Cup Special Bream 1kg - aukščiausios kokybės varžybų jaukas. Kruopščiai parinkti iš pasirinktų ingredientai leido sukurti puikų pagrindinį jauką žvejybos varžyboms

Kaina 3,50 €

Jaukai feeder

Jaukas Genlog Feeder Master Cup Bream yellow  1kg - aukščiausios kokybės varžybų jaukas. Kruopščiai parinkti iš pasirinktų ingredientai leido sukurti puikų pagrindinį jauką žvejybos varžyboms

Kaina 3,50 €

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Filtruoti