Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Jaukas Genlog XXL universalus 3kg
  • Jaukas Genlog XXL universalus 3kg
Jaukas Genlog XXL universalus 3kg

Universalus jaukas

Jaukas Genlog XXL universalus 3kg

19-0084
GENLOG
6,20 €
Su mokesčiais

Jaukas Genlog XXL universalus 3kg buvo paruoštas populiariausioms žuvų rūšims, jis puikiai pritraukia tyliai maitinančias žuvis, ypač kuojas, karšius ir karpius.

Prekės artikulas: ZGXXL05


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Jaukas Genlog XXL universalus 3kg

Tai bendras jauko, kuris pasirodė esąs puikus Lietuvos ir užsienio žvejyboje. Jaukas „XXL“ buvo paruoštas populiariausioms žuvų rūšims, jis puikiai pritraukia tyliai maitinančias žuvis, ypač kuojas, karšius ir karpius. Priklausomai nuo mišinio paruošimo metodo, jis yra puikus potraukis žuvims visų tipų vandenyse.

Kainos ir kokybės santykis leidžia šį produktą pasirinkti daugeliui žvejų. Nepaisant žemos kainos, jis turi maksimalų potencialą. Skirtas mėgėjiškai žvejybai.