Apie mus

Aktyviai laisvalaikį leidžiantiems ar mėgstantiems žvejybą – viskas vienoje parduotuvėje ROVANA. Apsilankę parduotuvėje rasite prekes skirtas aktyviam laisvalaikiui, turizmui, taip pat platų žvejybos reikmenų asortimentą. Rovana – arčiau gamtos!

Trūksta žūklės reikmenų, turizmo ar laisvalaikio prekių? Rovana - Žūklės, Laisvalaikio ir Turizmo Prekės tikrai turi ką pasiūlyti. Užsukite!

Įmonė “ROVANA” veiklą pradėjo 1996 metais, kuri specializavosi mažmenine prekyba poilsio, turizmo ir žūklės reikmenimis. Šios firmos veiklos sritys ir šiandien yra pagrindinės veiklos kryptys.

Dabar mes bendradarbiaujame su daugiau nei 40 užsienio firmų iš Europos, Japonijos,JAV, Šiaurės Amerikos, Azijos šalių ir išvystėme didmeninės prekybos tinklą, suteikiantį galimybę įsigyti mūsų importuojamas prekes daugelyje Lietuvos miestų ir rajonų.

Mūsų tinkle prekių asortimentas jau siekia daugiau nei 20000 prekių pavadinimų. Šiuo metu intensyviai plėtojame kontaktus su naujais tiekėjais visame pasaulyje ir kasmet mūsų parduotuvių tinkle pristatomi vis nauji prekių pavadinimai.

Šiuo metu mūsų įmonėje dirba 26 darbuotojai, iš jų 21 kvalifikuotas, turintis puikią darbo patirtį pardavėjas - konsultantas. Turime 6 savas parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Šiai dienai, pagal specializuotas prekybos apimtis, laisvalaikio, turizmo, žūklės prekių srityje esame lyderiai Baltijos šalyse.

Mes esame nuolat auganti bei siekianti visada būti  žingsniu priekyje įmonė, todėl kryptingai dirbame tam, kad kiekvienas klientas gautų kokybiškas ir geras prekes. Turėdami aiškias pozicijas įmonės plėtros atžvilgiu, mes visuomet užimame tvirtas pozicijas Baltijos šalių rinkoje.

Mes esame visada pasiryžę didinti parduodamų prekių asortimentą ir pasirinkimą, kad galėtume patenkinti patį reikliausią klientą ir pasiūlyti jam kokybišką prekę. Nuoširdžiai džiaugsimės galėdami jums padėti. Mums rūpi kiekvienas, net ir mažiausias klientas.

Taigi, turėdami įmonėje aiškius užsibrėžtus tikslus, viziją, misiją ir sukauptą didelę patirtį mes pasiruošę gyvuoti dar ne vieną dešimtį metų tam, jog augtume kartu su kiekvienu savo klientu ir padėtume jam kokybiškai praleisti laisvalaikį, užsiimti turizmu ir žūkle.

"ROVANA" kolektyvas