Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ROBINSON

Beveik 30 metų tradicijos ... Robinson yra žvejybos įrangos gamintojai rinkoje beveik 30 metų. Per šį laiką Robinson pasitikėjo tiek Lenkijos, tiek tarptautiniai žvejai ir parduotuvių savininkai.

Beveik nuo veiklos pradžios Robinson bendradarbiauja su patyrusiais dizaineriais ir testuotojais. Šios veiklos rezultatas yra geriausios kokybės produktai, kuriuos kiekvienais metais pristato rinkai. Siekdami patenkinti meškeriotojų reikalavimus, nuosekliai kuria ir diegia specializuotą įrangą beveik visiems žvejybos būdams. 

VDE-ROBINSONAS: Daugelį metų kurta ir tobulinta sportininkams skirtą įrangą.

Robinson: aukštos kokybės meškerės, ritės, aksesuarai, skirti spiningui, plūdinei, dugninei ir muselinei žvejybai.

2020 m. Atneša reikšmingų pokyčių. Glaudžiai bendradarbiaudami su puikiais inžinieriais ir dizaineriais, Robinson pristato rinkai net 15 visiškai naujų ričių modelių. „Harami“, „Yoshida“, „Raptor“ ir „Progres“ yra atsakas į spiningaujančių žvejų, vertinančių puikią produktų prieinamą kainą, poreikius.

Besivystanti „feeder“ ir „methodt feeder“ žvejyba paskatino mus pristatyti naują nuostabiai gautos „Method Master“ ritės ir dviejų visiškai naujų šlifuoklių versiją. Drebulio antgalio gerbėjai turės galimybę panaudoti „Method Master QD“, „Power Feeder“ ir „Method Gun“ galimybes.

Karpių žvejai taip pat neturėtų nusivilti. Atsižvelgdami į juos, mes pristatėme galingas ir labai tvirtas rites: „Maxwell“, „Hulk“ ir „F-Runner“.

Konkurenciniame segmente verta atkreipti dėmesį į ritės, skirtos atstumo metodui, išvaizdą: VDE-ROBINSON Match FD. Reikėtų pažymėti, kad mūsų ritių kokybės garantija yra penkerių metų garantija, kurią suteikiame kiekvienai iš jų.

Naujausias mūsų strypų pasiūlymas yra vienodai patrauklus. Nugalėtojai atvyko į paskelbtą „TX4“ seriją, pristatančią naują plūdinės ir šėryklinės žvejybos erą.

Mes taip pat paruošėme naujausią populiaraus „Kinetik“ variantą, kuriame gerokai sutvirtinome apatinę dalį. „Kinetik RS Feeder“ ir „Kinetik RS Match“ susitiks su tikrai didelių žuvų priegauda.

Valai

Fluorocarboninis valas Robinson Supercup 50m

Kaina 2,50 €

Ritės spiningui

Spininginė Ritė Robinson DUAL MG 307 Unikali dviejų greičių beinercinė ritė Robinson DUAL MG 307 veikia išties puikiai, labai tiksliai sumontuoti pagrindiniai ritės mechanizmai gaminami iš geriausių medžiagų: perdavimo pavara iš žalvario ir duraliuminio, guoliai - su keramine danga.

Kaina 71,00 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson PULSAR 1020/1025/1030 Moderni ir ypač elegantiška dešimties guolių ritė su priekiniu, labai tiksliu stabdžiu, skirta spiningavimui.

Kaina 59,00 €

Žieminė ritė

Ritė FROST FD 101 23X-FR-101 robinson

Kaina 6,90 €

Karpinės ritės

Robinson BIG RUNNER 807 QD Puiki karpinė ritė trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai. Šios ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas. Jėga užtikrinama puikiai parinkta pagringine pavara, jos perdavimo skaičiumi ir kokybiškais guoliais. 

Kaina 82,00 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson SPENCER FD Trys modeliai Spenceris FD 208, 308 ir 408, kuriems būdingas sudėtingų ryškių spalvų serija. Spencer duraliuminio ritės. Ritė su 8, aukštos kokybės guoliais. Ji turi platų būgnelį ir tikslius stabdžius. Daugelis spiningautojų bus šių ričių gerbėjais. 

Kaina 30,00 €

Ritės spiningui

Moderni spininginė ritė Robinson DAKOTA FD su priekine stabdymo sistema skirta žvejoti spiningu. Aukštos klasės guoliai, tikslus mechanizmas ir puiki surinkimo kokybė

Kaina 25,00 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson GLITTER FD Veikia sklandžiai ir tyliai, dėl trijų aukštos kokybės rutulinių guolių ir idealiai sumontuotas visas mechanizmas. Taip pat naudojamas atraminis guolis, plonas lankelis, patogi rankena. Ritė rekomenduojama visoms spiningo meškerėms. 

Kaina 21,00 €

Match ritės

Ritė Robinson SIGNUM MATCH Modernus ir ekonomiškas match tipo ritės modelis, su galiniu stabdžiu. Šią modernią, ekonomišką ritę galima saugiai rekomenduoti match metodo mėgėjams.

Kaina 29,90 €

Ritės spiningui

Ritė Robinson MAGNETIC RD Trys universalios ritės modeliai su galiniu stabžiu, grafito korpusu. Rekomenduojama žvejoti dugninei žvejybai ir spiningu.

Kaina 13,50 €

Match tipo meškerės

"Stinger Match" yra šiuolaikiško dizaino tolimo užmetimo, match tipo meškerė, skirta žvejybai su plūde, puikiai tinka karšių, lynų, meknių, šapalų, kuojų žvejybai tiek stovivčiame vandenyje naudojant tolimo užmetimo "wagler" tipo plūdes, tiek žvejybai srovėje, naudojant plūdes skirtas žvejybai srovėje.

Kaina 41,90 €

Feeder meškerės

Meškerė Robinson Stinger Feeder meškerių seriją sudaro šeši modeliai išsiskiriantys įdomia mėlyna perlamutro spalva, jie skirti dugninei žvejybai su šėrykle ar be jos.

Kaina 34,00 €

Spiningai

Spiningas Robinson Stinger Pike Spin 

robinson

Kaina 27,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Stinger Trout Spin robinson

Kaina 25,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Diplomat Trout Spin Šios serijos kotai yra labai lengvi, leidžia pajusti net ir mažiausia kibimą ir veiksmingai ir greitai jį realizuoti. Žvejyba su šiuo įrankiu yra tikras malonumas. 

Kaina 61,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Diplomat  Salmon Spin Šios serijos kotai yra labai lengvi, bet labai tvirti, leidžia pajusti net ir mažiausia kibimą ir veiksmingai ir greitai jį realizuoti. 

Kaina 79,00 €

Valai

VALAS Robinson Pro Feeder MT 150 Pagamintas trigubos sudėties technologijos: pagrindinis poliamidas modifikuotas polimero grandinėje, išorinį apsauginį sluoksnį sudarytas iš FLUOROCARBONO. Šviesiai rudos spalvos. 

Kaina 5,00 €

Valai

Valas Robinson Pro Match 150MT Labai stiprus, idealiai lygus, be atminties. Nėra tendsencjos susisukti. Atsparus žalingiems UV spinduliams. Nematomas vandenyje. 

Kaina 5,00 €

Valai

Valas Robinson  Primera  MT 150

Kaina 5,00 €

Valai

Valas Robinson Black Rock  MT600 

Kaina 8,50 €

Valai

Valas Robinson Phantom Gren Spin MT100

Kaina 18,00 €

Valai

Valas Robinson VDE-R  Professional MT 150

Kaina 6,00 €

Pavadėliniai valai

FC valas Van Den Eynde-Robinson Team 20m Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon MT 20

Kaina 6,50 €

Jaukai žuvims

Jaukas ROBINSON Bream 1 kg (63-Z1-BRE) pagamintas Belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE  BREAM neutralios spalvos jauko mišinys skirtas karšių žvejybai stovinčiame ir lėtai tekančiame vandenyse.

Kaina 2,80 €

Jaukai žuvims

Jaukas lynų ir karosų žvejybai ROBINSON Tench Carassio 1 kg 63-Z1-TAC, pagamintas Belgijos kompanijos VAN DEN EYNDE gelsvos spalvos jauko mišinys, jo sudėtis buvo praturtinta komponentais kurie geriau vilioja lynus, karosus ir karpius, skirtas žvejybai stovinčiame ir lėtai tekančiame vandenyje

Kaina 2,80 €

Match tipo meškerės

Meškerė Robinson Kinetik Match robinson

Kaina 54,50 €

Karpinės meškerės

Meškerė Robinson Kinetik Tele Carp

Kaina 28,00 €

Karpinės meškerės

Meškerė Robinson Kinetik T-Power Carp

Kaina 32,00 €

Jūrinės boat tipo

Meškerė Robinson Kinetik Sea Fighter

Kaina 44,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Kinetik Trout Spin robinson

Kaina 29,00 €

Spiningai

Meškerė Robinson Kinetik Trout Jig

Kaina 35,50 €

Spiningai

Spiningas Robinson Kinetik Zander Jig

Kaina 30,00 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė Nano Core Bolognese SX2 - universali, ekonominės klasės teleskopinė boloniška meškerė su vidutiniu užmetimo testu. Plūdinė Meškerė puikiai tinka meškeriojimui srovėje, upėse su vidutine tėkme ir stovinčiuose vandenyse. 

Kaina 31,00 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė VDE-Robinson Team Bolognese MX2 - standus, tvirtas ir greitos akcijos meškerykotis, skirtas didelių žuvų žvejybai. Labai aukšta gaminio kokybė, premium SIC klasės ypač lengvi ir aukšti žiedeliai neleis valui, net ir lyjant stipriam lietui, prilipti prie meškerykočio ir leis jums ilgą laiką mėgautis šia meškere

Kaina 62,00 €

Plūdinės meškerės

Plūdinė Meškerė  „VDE-R Team Match MX“ yra tolimo užmetimo, match tipo meškerė, skirta žvejybai su plūde, puikiai tinka karšių, lynų, meknių, šapalų ar net ūsorių žvejybai tiek stovinčiame vandenyje naudojant tolimo užmetimo "wagler" tipo plūdes, tiek žvejybai srovėje, naudojant plūdes skirtas žvejybai srovėje.

Kaina 51,00 €

Meškerių dėklas

Dėklas meškerei Robinson 165 cm 

Kaina 15,00 €

Graibštai

Graibštas karpinis Robinson 1,8m  ilgio, galvos dydis 60x50cm

Kaina 15,70 €

Graibštai

Universalus graibštass Robinson PU2

Kaina 11,50 €

Graibštai

Graibštas Robinson universalus -PU1 

Kaina 11,50 €

Elektroniniai signalizatoriai

Elektroninis signalizatorius  Robinson Basic SQ

Kaina 7,50 €

Elektroniniai signalizatoriai

Elektroninis signalizatorius  Robinson Carbonic SQ

Kaina 9,50 €

Švieselės

Švieselė  Robinson 4,5x39mm (2vnt) 

Kaina 0,40 €

Pastatomi

Stovas surfinis meškerei Robinson 91-SS-002  seafox

Kaina 63,50 €

Pastatomi

Stovas surfinis meškerei Robinson 91-SS-001  

Kaina 44,00 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai karpiams Robinson  Titanium CHINU 115BN

Kaina 0,75 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai karpiams Robinson  Titanium CHINU 115G

Kaina 0,90 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai karšiams Robinson  Titanium MASU 120BN

Kaina 0,60 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai karosams Robinson  Titanium KEIRYU 170BN

Kaina 0,60 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai lynams Robinson  Titanium CHINTA 180BN

Kaina 0,60 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai unguriams Robinson Titanium BAITHOLDER 225 BR

Kaina 0,90 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai lynams Robinson  Titanium UMI TANAGO 230N

Kaina 0,70 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai karšiams Robinson  Titanium KAIZU 235BN

Kaina 0,60 €

Robinson TITANIUM

Kabliukai karpiams Robinson  Titanium MARU SODE 250BN

Kaina 0,60 €

Robinson TITANIUM

KNabliukai karpiams Robinson  Titanium ISEAMA 240BN

Kaina 0,60 €

Dėžutės žvejybai

Dėžutė smukmenoms Robinson 130x65x25mm

Kaina 1,10 €