Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ROBINSON

Beveik 30 metų tradicijos ... Robinson yra žvejybos įrangos gamintojai rinkoje beveik 30 metų. Per šį laiką Robinson pasitikėjo tiek Lenkijos, tiek tarptautiniai žvejai ir parduotuvių savininkai.

Beveik nuo veiklos pradžios Robinson bendradarbiauja su patyrusiais dizaineriais ir testuotojais. Šios veiklos rezultatas yra geriausios kokybės produktai, kuriuos kiekvienais metais pristato rinkai. Siekdami patenkinti meškeriotojų reikalavimus, nuosekliai kuria ir diegia specializuotą įrangą beveik visiems žvejybos būdams. 

VDE-ROBINSONAS: Daugelį metų kurta ir tobulinta sportininkams skirtą įrangą.

Robinson: aukštos kokybės meškerės, ritės, aksesuarai, skirti spiningui, plūdinei, dugninei ir muselinei žvejybai.

2020 m. Atneša reikšmingų pokyčių. Glaudžiai bendradarbiaudami su puikiais inžinieriais ir dizaineriais, Robinson pristato rinkai net 15 visiškai naujų ričių modelių. „Harami“, „Yoshida“, „Raptor“ ir „Progres“ yra atsakas į spiningaujančių žvejų, vertinančių puikią produktų prieinamą kainą, poreikius.

Besivystanti „feeder“ ir „methodt feeder“ žvejyba paskatino mus pristatyti naują nuostabiai gautos „Method Master“ ritės ir dviejų visiškai naujų šlifuoklių versiją. Drebulio antgalio gerbėjai turės galimybę panaudoti „Method Master QD“, „Power Feeder“ ir „Method Gun“ galimybes.

Karpių žvejai taip pat neturėtų nusivilti. Atsižvelgdami į juos, mes pristatėme galingas ir labai tvirtas rites: „Maxwell“, „Hulk“ ir „F-Runner“.

Konkurenciniame segmente verta atkreipti dėmesį į ritės, skirtos atstumo metodui, išvaizdą: VDE-ROBINSON Match FD. Reikėtų pažymėti, kad mūsų ritių kokybės garantija yra penkerių metų garantija, kurią suteikiame kiekvienai iš jų.

Naujausias mūsų strypų pasiūlymas yra vienodai patrauklus. Nugalėtojai atvyko į paskelbtą „TX4“ seriją, pristatančią naują plūdinės ir šėryklinės žvejybos erą.

Mes taip pat paruošėme naujausią populiaraus „Kinetik“ variantą, kuriame gerokai sutvirtinome apatinę dalį. „Kinetik RS Feeder“ ir „Kinetik RS Match“ susitiks su tikrai didelių žuvų priegauda.

Pavadėliniai valai

Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon 20m fantastinių savybių, aukščiausios kokybės skaidrus fluorokarboninis supervalas, pagamintas Japonijoje.

Kaina 6,50 €

  Valai

  Fluorocarbonu padengtas poliamidinis monofilamenti-nis valas Robinson Supercup, 50m

  Kaina 2,50 €

   Ritės spiningui

   Ritė Robinson PULSAR 1020/1025/1030 Moderni ir ypač elegantiška dešimties guolių ritė su priekiniu, labai tiksliu stabdžiu, skirta spiningavimui.

   Kaina 59,50 €

    Žieminė ritė

    Ritė ROBINSON Frost FD 101 skirta poledinei žvejybai. Ryškaus korpuso kontrastas su juodu būgneliu puikiai matomas ant ledo. Tikslus priekinis stabdys, greitai užlenkiamas lankelis ir labai plati, praktiška ritės rankena yra šios, poledinei žvejybai skirtos, ritės privalumai.

    Kaina 8,90 €

     Karpinės ritės

     Robinson BIG RUNNER 807 QD Puiki karpinė ritė trofėjinių karpių ar kitų didelių žuvų žvejybai. Šios ritės pagrindiniai bruožai yra galia ir tikslumas. Jėga užtikrinama puikiai parinkta pagringine pavara, jos perdavimo skaičiumi ir kokybiškais guoliais. 

     Kaina 82,00 €

      Ritės spiningui

      Moderni spininginė ritė Robinson DAKOTA FD su priekine stabdymo sistema skirta žvejoti spiningu. Aukštos klasės guoliai, tikslus mechanizmas ir puiki surinkimo kokybė.

      Kaina 29,00 €

       Plūdinės ritės

       Ritė Robinson "SIGNUM MATCH" - ekonomiška moderni match tipo ritės su galiniu stabdžiu. Šią ritę rekomenduojame plūdinės entuziastams žvejojantiems match, boloniškuoju ar kitais plūdinės metodais.

       Kaina 29,90 €

        Universalios ritės

        Ritė Robinson MAGNETIC RD Trys universalios ritės modeliai su galiniu stabžiu, grafito korpusu. Rekomenduojama žvejoti dugninei žvejybai ir spiningu.

        Kaina 14,50 €

         ML (medium light) - vidutinio lengvumo, 5-25 g spiningai

         Ilgis, m - 2,40, Užmetimo svoris, g - 5-20, Transp. ilgis, cm - 128, Dalių sk. - 2, Modelis - 11G-ST -240, Akcija - Greita, Svoris, g - 138

         Kaina 33,50 €

          ML (medium light) - vidutinio lengvumo, 5-25 g spiningai

          • Ilgis, m - 2,40,
          • Transp. ilgis, cm - 128,
          • Dalių sk. - 2,
          • Modelis - 11P-ST-240,
          • Užmetimo svoris, g - 6-22
          • Akcija - Greita
          Kaina 61,50 €

           Spiningai

           • Ilgis, m - 2,85
           • Dalių sk. - 2,
           • Modelis - 11P-SS-285,
           • Užmetimo svoris, g - 10-50,
           • Transp. ilgis, cm - 151, 
           Kaina 79,00 €

            Monofilamentiniai valai

            Valas VDE-Robinson Team Pro Feeder pagamintas naudojant trigubos kompozicijos technologiją: poliamido šerdis su modifikuotomis polimerinėmis grandinėmis, lankstus RS poliamido apvalkalas ir išorinis apsauginis fluorokarbono sluoksnis, taip sukomponuotas valas išlaiko visus savo parametrus ir tuo pačiu yra idealiai lygus ir vienodo skersmens. Šviesiai rudos spalvos, suvyniotas ritinėlyje po 150 m.

            Kaina 5,00 €

             Valai

             Svarbus kiekvienos plūdinės meškerės įrangos elementas yra aukštos kokybės valas, kuris atitiktų šiuolaikinei plūdinei meškerei keliamus reikalavimus: būtų stiprus, idealiai lygus, be atminties, be tendencijos susisukti, vidutiniškai tamprus. „VDE-Robinson Team Pro Match“ yra specialus, skęstantis valas, skirtas plūdinei tolimojo užmetimo "Match" tipo žvejybai. 

             Kaina 5,00 €

              Valai

              Svarbus kiekvieno spiningo įrangos elementas yra aukštos kokybės valas, kuris atitiktų šiuolaikiniam spiningo valui keliamus reikalavimus kai žvejojama monofilamentiniais valais: būtų stiprus, idealiai lygus, be atminties, be tendencijos susisukti, mažai tamprus, leidžiantis atlikti tolimus metimus. „Robinson Primera“ yra specialus valas skirtas spiningavimui.

              Kaina 5,00 €

               Valai

               Valas Robinson Black Rock, ritinėlyje 600 m juodos spalvos, daugiausiai dugninei žvejybai skirto monofilamentinio valo.

               Kaina 8,50 €

                Valai

                Tai specializuotas valas skirtas plūdinei žvejybai. Dėl kristalinės struktūros, sugeriančios šviesos spindulius, jis visiškai nematomas vandenyje.

                Kaina 6,00 €

                 Valai

                 Naujas japoniškas valas specialiai sukurtas spiningavimui. Unikali „Nano-Core“ technologija leido pagaminti mažai tamprią monofilamentinio valo šerdį, tokio netampraus monofilamentinio valo nepagamina kiti gamintojai!!!

                 Kaina 5,50 €

                  ML (medium light) - vidutinio lengvumo, 5-25 g spiningai

                  • Ilgis, m - 2,40,
                  • Užmetimo svoris, g - 5-20,
                  • Dalių sk. - 2,
                  • Modelis - 11K-JT-240,
                  • Transp. ilgis, cm - 125
                  Kaina 35,50 €

                   Plūdinės meškerės

                   Plūdinė Meškerė VDE-Robinson Team Bolognese MX2 - standus, tvirtas ir greitos akcijos meškerykotis, skirtas didelių žuvų žvejybai. Labai aukšta gaminio kokybė, premium SIC klasės ypač lengvi ir aukšti žiedeliai neleis valui, net ir lyjant stipriam lietui, prilipti prie meškerykočio ir leis jums ilgą laiką mėgautis šia meškere

                   Kaina 82,00 €

                    Graibštai

                    Graibštas karpinis Robinson 1,8m  ilgio, galvos dydis 60x50cm

                    Kaina 18,95 €

                     Graibštai

                     Universalus graibštass Robinson PU2

                     Kaina 20,50 €

                      Graibštai

                      Graibštas Robinson universalus -PU1 

                      Kaina 16,00 €

                       Švieselės

                       Švieselė  Robinson 4,5x39mm (2vnt) 

                       Kaina 0,40 €

                        Pastatomi

                        Stovas surfinis meškerei Robinson 91-SS-002  seafox

                        Kaina 73,50 €

                         Pastatomi

                         Stovas surfinis meškerei Robinson 91-SS-001  

                         Kaina 44,00 €

                          Robinson TITANIUM kabliukai

                          Kabliukai karpiams Robinson Titanium CHINU 115BN kabliukai yra mėgstamiausi karpių žvejų kabliukai. Didžiulė jėga, fantastiškas ašmenys, nepaprastas ilgaamžiškumas. Šis pasirinkimas niekada nenuvils!

                          Kaina 0,65 €

                           Robinson TITANIUM kabliukai

                           Kabliukai karšiams Robinson Titanium MASU 120BN Ypač naudingas karšių ir dideliems baltųjų žuvų egzemplioriams. Kabliukai skirti žvejybai naudojant mažus masalus, pvz., Kviečius, perlines kruopas, avižinius dribsnius.

                           Kaina 0,60 €

                            Robinson TITANIUM kabliukai

                            Kabliukai karosams Robinson  Titanium KEIRYU 170BN „Keiryu“ serijos kabliukai turi tiksliai parinktą formą ir proporcijas tarp alkūnės ir ašmenų. Stiprūs, aštrūs, patvariūs- visada patikimi.

                            Kaina 0,60 €

                             Robinson TITANIUM kabliukai

                             „Maru Sode“ serijos „Robinson Titanium“ kabliukai yra mėgstamiausi karpių žvejų kabliukai. Didžiulė jėga, fantastiškas ašmenys, nepaprastas patvarumas. Šis pasirinkimas niekada nenuvils!

                             Kaina 0,60 €

                              Robinson TITANIUM kabliukai

                              KNabliukai karpiams Robinson  Titanium ISEAMA 240BN

                              Kaina 0,60 €

                               Sukrės

                               Long tipo sukriukė Robinson PANTHER Nr.2 6g. Efektyvi žvejojant tiek pasroviui, tiek prieš srovę, tiek stovinčiame vandenyje, universalus masalas daugeliui  plėšrūnų, įskaitant upėtakius, lydekas, ešerius, šapalus ir dar daugelį kitų žuvų, didelė spalvų gama, puikud ksinos ir kokybės santykis.

                               Kaina 1,80 €

                                Sukrės

                                Long tipo sukriukė  Robinson PANTHER Nr.3 8g. Efektyvi žvejojant tiek pasroviui, tiek prieš srovę, tiek stovinčiame vandenyje, universalus masalas daugeliui  plėšrūnų, įskaitant upėtakius, lydekas, ešerius, šapalus ir dar daugelį kitų žuvų, didelė spalvų gama, puikus kainos ir kokybės santykis.

                                Kaina 1,90 €

                                 Sukrės

                                 Long tipo sukriukė Robinson PANTHER Nr.4 12g. Efektyvi žvejojant tiek pasroviui, tiek prieš srovę, tiek stovinčiame vandenyje, universalus masalas daugeliui  plėšrūnų, įskaitant  lydekas, sterkus, sakačius ir dar daugelį kitų žuvų, didelė spalvų gama, puikus kainos ir kokybės santykis.

                                 Kaina 2,00 €

                                  Sukrės

                                  Comet tipo sukriukė Robinson TIGER Nr.3 8g. Efektyvi žvejojant tiek pasroviui, tiek prieš srovę, tiek stovinčiame vandenyje, universalus masalas daugeliui  plėšrūnų, įskaitant  lydekas, sterkus, salačius ir dar daugelį kitų žuvų, didelė spalvų gama, puikus kainos ir kokybės santykis.

                                  Kaina 1,80 €

                                   Sukrės

                                   Comet tipo sukriukė Robinson TIGER Nr.4 12g. Efektyvi žvejojant tiek pasroviui, tiek prieš srovę, tiek stovinčiame vandenyje, universalus masalas daugeliui  plėšrūnų, įskaitant lydekas, sterkus, salačius ir dar daugelį kitų žuvų, didelė spalvų gama, puikus kainos ir kokybės santykis.

                                   Kaina 1,90 €

                                    Sukrės

                                    Sukriukė Robinson SONIC Nr.2 6 g. Klasikinis modelis su šerdimi-varpeliu skleidžiantis stiprų hidroakustinį garsą kuris pritraukia plėšrias žuvis net iš santykinai didelių atstumų. Efektyvi žvejojant tiek pasroviui, tiek prieš srovę, tiek stovinčiame vandenyje, universalus masalas daugeliui  plėšrūnų, įskaitant ešerius, lydekas, sterkus, salačius ir dar daugelį kitų žuvų, puikus kainos ir kokybės santykis.

                                    Kaina 1,70 €

                                     Sukrės

                                     Sukriukė Robinson SCALE Nr.3  11,5gr.  Sukriukės lapelis gofruoto paviršiaus. puikiai atspindi šviesą. Labai efektyvi žvejojant upėtakius, šapalus, ešerius ir lydekas.

                                     Kaina 1,80 €

                                      Sukrės

                                      Sukriukė Robinson SCALE Nr.4  18 g.  Sukriukės lapelis gofruoto paviršiaus. puikiai atspindi šviesą. Labai efektyvi žvejojant salačius ir lydekas.

                                      Kaina 1,90 €

                                       Sistemėlės žūklei jūroje

                                       Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė  M01

                                       Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė  M01 Nr.1/0-3/0. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti liureksu ir rausva arba balta sintetinio pluošto musele ir fluorosensuojančiu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                                       Kaina 1,70 €

                                        Sistemėlės žūklei jūroje

                                        Sistemėlė Sea Fox-skumbrinė-menkinė M03 Nr.1/0-3/0. Sistemėlėje 4 kabliukai papuošti rausvos spalvos, mailiuko galvą primenančiu, silikoniniu aksesuaru, blizgančiu liureksu ir balta arba marga musele pagaminta iš natūralios plunksnos bei fluoroscenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                                        Kaina 1,70 €

                                         Sistemėlės žūklei jūroje

                                         Sistemėlė Sea Fox-skumbrinė-menkinė M04 Nr.2/0-4/0. Sistemėlėje 3 kabliukai papuošti rausvos spalvos, mailiuko galvą primenančiu, silikoniniu aksesuaru, blizgančiu liureksu ir raudonai balta musele pagaminta iš natūralios plunksnos bei dviem - fluoroscenciniu ir aukso spalvos karoliukais, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu. 

                                         Kaina 1,70 €

                                          Sistemėlės žūklei jūroje

                                          Sistemėlė Sea Fox skumbrinė-menkinė M05 Nr.2/0-4/0. Sistemėlėje 4 kabliukai papuošti ryškiai raudonos spalvos slieką primenančiu silikoniniu vamzdeliu, su fosforine - liumeniscensine uodegėle, labai efektyviai vilioja menkes, saidas, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vien tik pilkeriu ar dideliu silikoniniu masalu su galvakabliu.

                                          Kaina 2,00 €

                                           Sistemėlės žūklei jūroje

                                           Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S01 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti liureksu ir rausva arba balta sintetinio pluošto musele ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

                                           Kaina 1,70 €

                                            Sistemėlės žūklei jūroje

                                            Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S02 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti blizgančiu liureksu ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėles, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

                                            Kaina 1,80 €

                                             Sistemėlės žūklei jūroje

                                             Sistemėlė Sea Fox silkinė-strimėlinė  S03 Nr.6-4. Sistemėlėje 6 kabliukai papuošti baltos spalvos liureksu ir liuminescenciniu karoliuku, labai efektyviai vilioja silkes, strimėlės, skumbres ir kitas jūrines žuvis, padidina žvejybos efektyvumą nei žvejojant vienu ar dviem kabliukais.

                                             Kaina 1,80 €

                                              Vobleriai Robinson

                                              Bullet yra vidutinio  dydžio, plaukiantis vobleris pailgos formos, kiek suplotu korpusu, rekomenduojamas žvejojant upėse, srauniuose vandenyse, bet jis puikia dirba ir stovinčiame vandenyje.

                                              Kaina 5,10 €

                                               Vobleriai Robinson

                                               Vobleris Robinson Pike F120 mm yra plaukiantis, dviejų segmentų ir imituoja mažą lydekaitę, spalvinėje gamoje keturi populiarūs, pasiteisinę variantai, puikiai padedantys suvilioti lydeką ar kitą plėšrią žuvį. Panirimo gylis 0-2,5 m.

                                               Kaina 6,70 €

                                                Vobleriai Robinson

                                                Vobleris Robinson Striker F95 mm, plaukiantis 3-jų segmentų, visų pirma rekomenduojamas gaudant lydekas ir visas kitas plėšriąsias žuvis. Panirimo gylis 0-1,2 m

                                                Kaina 6,50 €

                                                 Vobleriai Robinson

                                                 Vobleris Robinson Humper 80 mm yra plaukiantis, akustinis, pailgos formos masalas primenantis aukšlę. Jo mažas, trumpas liežuvėlis priverčia voblerį judėti aktyviai net ir labai greitai jį traukiant. 

                                                 Kaina 5,20 €

                                                  Vobleriai Robinson

                                                  Vobleris Robinson Killer S88 mm. Tai skęstantis vobleris su trumpu liežuvėliu ir plokščiu kūnu. Jis efektyvus žvejojant pačiame vandens paviršiuje ir gyliuose iki 4m, jo fantastiškos spalvos ir intensyvūs blyksniai daro jį itin veiksmingu. Darbinis panirimo gylis 0-1,2 m, naudojant specifines technikas galima žvejoti ir žymiai giliau.

                                                  Kaina 6,10 €

                                                   Vobleriai Robinson

                                                   Vobleris Robinson Minnow F120 mm, plaukiantis, akustinis, rekomenduojamas lydekoms, starkiams, ešeriams ir šamams. Geros balistinės savybės lemia sklandžius ir tikslius metimus, tolygiai traukiant elgiasi kaip klasikinis vobleris, bet pilnai atgyja "tvičinant". Panirimo gylis 0-2,5 m.

                                                   Kaina 5,90 €

                                                    Karpiniai pavadėliai

                                                    Pavadėlis karpinis Carpex – 01-C-TSS1 Teflon Anti Eject Rig.  Labai efektyvus plauko "sistemos" pavadėlis žvejybai tiek su skęstančiais, tiek su plaukiančiais masalais. 

                                                    Kaina 3,50 €

                                                     Filtruoti pagal

                                                     Kategorijos
                                                     Kaina
                                                     Filtruoti

                                                     Tęsdami naršymą šioje svetainėje, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika