Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Kabliukai karšiams Robinson Titanium MASU 120BN
Kabliukai karšiams Robinson Titanium MASU 120BN

Robinson TITANIUM kabliukai

Kabliukai karšiams Robinson Titanium MASU 120BN

58-0741
ROBINSON
0,60 €
Su mokesčiais

Kabliukai karšiams Robinson Titanium MASU 120BN Ypač naudingas karšių ir dideliems baltųjų žuvų egzemplioriams. Kabliukai skirti žvejybai naudojant mažus masalus, pvz., Kviečius, perlines kruopas, avižinius dribsnius.

Kabliukai karšiams Robinson  Titanium MASU 120BN

Vienas iš nedaugelio tokių aukštos kokybės produktų pasaulinėje meškeriojimo rinkoje. Puikus kabliuko, skirto žvejybai dugnine meškere ar feeder modelis. Ypač naudingas karšių ir dideliems baltųjų žuvų egzemplioriams. Kabliukai skirti žvejybai naudojant mažus masalus, pvz., Kviečius, perlines kruopas, avižinius dribsnius.

Puikūs kabliukai ir idealiai surištas valas suteikia meškeriotojui komfortą ant vandens.

Naudojama „Robinson Supercup®“ valas yra ypač patvarus.

Kabliukai puikiai priderinti prie masalų, dažniausiai naudojamų tam tikrai žuvų rūšiai.

Naudojamo valo skersmuo yra nuo 0,115 mm iki 0,218 mm.

Tiek fluorokarbonu padengtą „Supercup®“ liniją, tiek kabliukai daug kartų išbandė čempionai - „Robinson Team“ klubo nariai.

Pakuotėje - 10 vnt.