Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon MT 20
Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon MT 20

  Pavadėliniai valai

  Valas Van Den Eynde - Robinson Team Fluorocarbon 20 m

  58-06802
  ROBINSON
  6,50 €
  Su mokesčiais

  Valas Robinson VDE-R Fluorocarbon 20m fantastinių savybių, aukščiausios kokybės skaidrus fluorokarboninis supervalas, pagamintas Japonijoje.

  Valas Van Den Eynde - Robinson Team Fluorocarbon 20m

  Van Den Eynde-Robinson Team Fluorocarbon  fantastinių savybių, aukščiausios kokybės skaidrus fluorokarboninis supervalas, pagamintas Japonijoje. Kalbant apie tvirtumą,minkštumą ir mazgų "laikymą" visiškai atitinka  geriausiems monofilamentiniams poliamidiniams valams keliamus reikalavimus pademonstruodamas visus fluorokarboninio valo svarbiausius privalumus: yra visiškai nematomas vandenyje, mažo tamprumo, greitai skęstantis, beprecendentiškai atsparus dilimui ir beveik neturi "atminties". Rekomenduoja triskart pasaulio čempionas Marcel Van Den Eynde.