Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SAKURA

Vobleriai Sakura

Plaukiantis vobleris SAKURA Bomba Crank 70 F siauras korpusas suteikia jam specifinę vibraciją kuri labai patraukli net ir neaktyviems plėšrūnams, o ypač lydekoms.

Kaina 14,00 €

Dėžutės žvejybai

Dėžutė žvejybai Sakura MINI BOX² Dėžutė mažiems daiktams 12 skyrių, uždaryta atskirais dangteliais. Nešiojimo dirželis.

Kaina 3,90 €

Dėžės žvejybai

Dvipusė dėžė vobleriams Sakura SK-F86 voblerių laikymo dėžė yra tikrai praktiškas modelis visiems žvejams, naudojantiems, pavyzdžiui, blizges, voblerius ar mažus upėtakių masalus.

Kaina 6,50 €

Dėžutės žvejybai

Kompaktiška Sakura dėžutė žvejybai, dvipusė Nano Box II skirta smulkių žvejybinių aksesuarų saugojimui. Sandariuose skyreliuose tvarkingai surūšiuosite kabliukus, svarelius, suktukus ir kitas svarbias smulkmenas.

Kaina 1,50 €

Blizgės

Blizgės Sakura Spinerbaitas Monarc Micro Sukurtas ramiam vandens plėšrūnui, jis taip pat apgaus šapalus ir salatį, taip pat agresyvius upėtakius.

Kaina 8,50 €

Vobleriai Sakura

Vobleris Sakura PHOXY MINNOW HW S  72mm, 9g, lėtai skęstantis. nepriekaištingas balansas ir puikus dizainas kabant tiek apie voblerio formą tiek apie spalvinę gamą iš anksto užprogramuotas sėkmei.

Kaina 12,40 €

Pinti valai

Pintas Valas Sakura SensiBraid 4X žalios spalvos, 4 gijų pintas valas. Valas skęstantis, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei.

Kaina 9,80 €

Pinti valai

Pintas Valas SAKURA SENSIBRAID 8X 150m Valas skęstantis, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei. 

Kaina 21,00 €

Pinti valai

Pintas Valas Sakura SensiBraid 8X žalios spalvos, 8 gijų pintas valas. Valas skęstantis, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. Šis valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei.

Kaina 39,00 €

Spiningai

Spiningas SAKURA SERENA Išsirinkto spiningo ilgis ir galios diapazonas leis jums atlikti tolimus ir tikslius metimus, pasirinkti daugybę variacijų žvejojant skirtingais masalais tam tikrose situacijose.

Kaina 59,00 €

Spiningai

Spiningas SAKURA RYOKAN / Išsirinkto spiningo ilgis ir galios diapazonas leis jums atlikti tolimus ir tikslius metimus, pasirinkti daugybę variacijų žvejojant skirtingais masalais

Kaina 54,90 €

Spiningai

Spiningas SAKURA SHINJIN SIS 6'6X1-XH 1,90m, 14-70g / SHINJIN SIS 6'6X1-XH - gražus, lengvas, bet labai tvirtas ir stiprus, puikiai subalansuotas, kruopščiai ir kokybiškai iš aukštos kokybės anglies pluošto

Kaina 173,48 €

Vobleriai Sakura

Plaukiantis, nedidelis, „crankbait" tipo vobleris „SCB Micro Diver“ yra tiesiog puikus norint greitai ištirti vidutinio, iki 2 m gylio, vandens telkinio zonas.

Kaina 9,00 €

Vobleriai Sakura

Kaina 8,90 €

Vobleriai Sakura

Kaina 9,80 €

Spiningai

Spiningas Sakura REDBIRD RDS 602 L yra skirtas ešerių žvejybai, 1,83m ilgio kotas turi pakankamai galios ir didelėms žuvims įveikti. Itin lengvas ir jautrus spiningas žvejybai mikromasalais.

Kaina 48,00 €

Spiningai

"SAKURA" spiningas "Redbird 6'3"Medium RDS 632 M" yra labai universalus, 1,90 m ilgio kotas turintis progresyvią akcija ir pakankamai galios net ir didelėms žuvims įveikti. 

  

Kaina 49,00 €

Spiningai

"SAKURA" spiningas "Redbird 7' Medium Heavy RDS 7 MH" yra labai universalus, 2,10 m ilgio kotas turintis greitą akcija ir pakankamai galios net ir didelėms žuvims įveikti.

Kaina 59,00 €

Spiningai

Kokybiškas ultralengvos klasės spiningas Sakura REDBIRD RDS 762 ULST 2,30m ilgio, jo užmetimo testas nuo 0,5 iki 5 g

Kaina 64,00 €

Spiningai

Spiningas Sakura REDBIRD  RDS 902 M puikus įrankis žvejojantiems nuo kranto.

Kaina 84,90 €

Spiningai

Spiningas Sakura TSUBAREA 702 ULST, ultralengvas įrankis "Trout Area" žvejybai, kuris be abejo gali būti naudojamas ir universaliau - ešerių ar margųjų upėtakių žvejybai ar tiesiog ultralengvam spiningavimui.

Kaina 69,00 €

Spiningai

Spiningas Spiningas Sakura Speciz Zander Game 2,30 m ilgio, 5-25 g užmetimo testo, greitos akcijos, labai puikus specializuotas įrankis sterkų žvejybai iš valties ar nuo kranto.

Kaina 107,00 €

Spiningai

Puikus spiningas Sakura TSUBAKI 702 UL 2,13 m ilgio kurio užmetimo testas nuo 0,5 iki 5 g. Idealus upėtalių ir ultralait žvejybai. 

Kaina 98,00 €

Spiningai

Spiningas Sakura SPECIZ SeaBass Game Vidutinės galios, greitos akcijos  Speciz Sea Baas Game“ spiningas yra vienas iš favoritų žvejojant nuo kranto ar iš valties, jis yra sukonstruotas jūrinių ešerių žvejybai, bet puikiai tinka visų gėlavandenių plėšrūnų medžioklei įvairiais vidutinio svorio dirbtiniais masalais.

Kaina 103,90 €

Spiningai

Spiningas Sakura SPECIZ Perch Game yra 1,98 m ilgio, labai puikus specializuotas įrankis ešerių žvejybai iš valties ar nuo kranto. Turi pakankamai galios ir didelėms žuvims įveikti. Itin lengvas ir jautrus spiningas

Kaina 99,90 €

Vobleriai Sakura

Vobleris Sakura Phoxy Minnow Area 40 S   40 mm, 2.3 g sukurtas upėtakiams žvejoti, adaptuotas "Trout Area" upėtakių gaudymo varžyboms. Fluoroscensinis apšvietus UV spinduliais.

Kaina 9,60 €

Vobleriai Sakura

Skęstantis vobleris Sakura Phoxy Minnow HW S 40 (40 mm – 2,6 g) specialiai sukurtas upėtakiams. nepriekaištingas balansas ir puikus dizainas kabant tiek apie voblerio formą tiek apie spalvinę gamą 

Kaina 9,40 €

Vobleriai Sakura

Vobleris SAKURA PHOXY MINNOW HW 85 S 13.2 g, lėtai skęstantis  Tikri spąstai lašišoms ir šlakiams, salačiams ar dideliems šapalams. Nors sukurti žvejybai srovėje, bet puikiai tinka ir žūklavimui stovinčio vandens telkiniuose. 

Kaina 13,00 €

Vobleriai Sakura

Plaukiantis, giliai neriantis vobleris SAKURA SCB CRANK MAX 78mm 31.2g, idealus velkiavimui.

Kaina 11,50 €

Vobleriai Sakura

Plaukiantis vobleris SAKURA SCB CRANK 53,  53 mm 10,7 g yra negiliai neriantis vobleris, idealiai tinkamas žvejybai sekliuose vandens telkiniuose ar jų plotuose, darbinis panirimo gylis yra 1 metrai. 

Kaina 11,50 €

Vobleriai Sakura

Plaukiantis vobleris  SAKURA „SCB Crank 65“ yra giliai neriantis vobleris, idealiai tinkamas žvejybai velkiaujant, bet taip pat labai veiksmings spiningaujant kai naudojamos įvairios pravedimo technikos,

Kaina 12,00 €

Vobleriai Sakura

Neutralaus plūdrumo (suspending) vobleris SAKURA RUTY MINNOW 95SP,  95mm, 12g Turėdamas tokį potencialą „Ruty Minnow“ greitai taps klasika, būtinu masalu jūsų masalų kolekcijoje, nesvarbu ar žvejojate gėlame vandenyje ar jūroje.

Kaina 10,80 €

Vobleriai Sakura

Nutralaus plūdrumo vobleris SAKURA CISCUS MINNOW 65SP  65mm, 5,6 g

Kaina 10,14 €

Vobleriai Sakura

Nutralaus plūdrumo vobleris SAKURA CISCUS MINNOW 75SP  75mm, 7,8 g

Kaina 12,50 €

Vobleriai Sakura

Neutralaus plūdrumo (suspending) vobleris SAKURA RUTY MINNOW 70SP,  70mm, 8,2g Turėdamas tokį potencialą „Ruty Minnow“ greitai taps klasika, būtinu masalu jūsų masalų kolekcijoje, nesvarbu ar žvejojate gėlame vandenyje ar jūroje.

Kaina 10,50 €

Spiningai

Šis „Sakura Tsubarea“ Spiningas yra specialiai sukurta upėtakių žvejybai. Visi „Tsubarea“ spiningai yra aprūpinti ergonomiškomis rankenomis, kurios užtikrina gerą ritės sukibimą ir garantuoja puikų naudojimo komfortą.

Kaina 63,00 €

Spiningai

Šis modelis iš Sakura IONIZER Allround serijos yra neabejotinai vienas universaliausių jūrų / upių, esančių Sakura „Ionizer“ spiningų diapazone. Tai yra idealus dydis norint žvejoti iš vidutinio dydžio valties arba iš baidarės.

Kaina 145,00 €

Spiningai

Tai yra aukščiausios kokybės dviejų dalių Spiningas Sakura IONIZER SPIN Long Range, skirtas ilgiems ir tiksliams metimams. Ypač įvertinsite jautrumą ir ilgį žvejojant dideliame gylyje ar nuotolyje.

Kaina 149,00 €

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Pagaminta iš nerūdijančio plieno vielos, didesnio skersmens nei „Nice Snap“, „Sakura Diamond Snap“ Segtukai natūraliai skirtas didesnėms žuvims ir atšiauresnėms žvejyboms.

Kaina 2,20 €

Blizgės

Sakura Skoon Fat Area blizgės yra specialiai sukurti upėtakių žvejybai. Tuo pačiu metu juos galima sėkmingai naudoti sekliuose ežeruose ir upėse, ir ne tik upėtakiams, bet ir šapalams, ešeriai, lydekos - visi tie plėšrūnai, kurie minta mažomis žuvimis.

Kaina 3,70 €

Blizgės

Sakura Skoon Fat Area blizgės yra specialiai sukurti upėtakių žvejybai. Tuo pačiu metu juos galima sėkmingai naudoti sekliuose ežeruose ir upėse, ir ne tik upėtakiams, bet ir šapalams, ešeriai, lydekos - visi tie plėšrūnai, kurie minta mažomis žuvimis.

Kaina 3,90 €

Smulkmenos žvejybai

„Švininė čeburaška Sakura rinkinys svoriai nuo 3g iki 10g Čeburaškos“ svoris susideda iš perforuoto apvalaus švino ir kampuotos sąvaržėlės formos spaustuko, kuris tinka šiai ertmei, kad užfiksuotų mazgą.

Kaina 2,40 €

Pinti valai

Pintas Valas Sakura SensiBraid 8X multicolor spalvos, 8 gijų pintas valas. Šis pintas valas puikiai tiks tiek spiningui, tiek dugninei žūklei. Valas skęstantis, puikiai laikantis mazgus, atsparus trinčiai už priimtiną kainą. 

Kaina 39,00 €
 • Nauja

Dėžės žvejybai

Dvipusė dėžė vobleriams Sakura SK-9145 „SK-9145“ dėžutė sukonfigūruota išradingai, todėl galima žymiai sutaupyti vietos. Galėsite laikyti savo jaukus, nesant pavojaus įstrigti ar per anksti susidėvėti dėl trinties transportuojant.

Kaina 17,90 €
 • Nauja

Spiningai

Greitas ir jautrus spiningas Sakura Speciz Perch Game 2.33m puikiai susitvarko su masalais ir turi pakankamai energijos atsargų, kad galėtų kovoti su didelėmis žuvimis. Sukurtas specialiai ešerių žvejybai.

Kaina 109,00 €
 • Nauja

Spiningai

Greitas ir jautrus spiningas Sakura Speciz Bass Game puikiai susitvarko su masalais ir turi pakankamai energijos atsargų, kad galėtų kovoti su didelėmis žuvimis. Sukurtas specialiai ešerių žvejybai.

Kaina 99,90 €
 • Nauja

Spiningai

Šios Sakura SPECIZ 2.0 Pike Game spiningo ilgis ir galios diapazonas leis tiksliai užmesti ilgus metimus su įvairiausiais masalais ir situacijomis. Šio „Medium Heavy Power Speciz Pike Gaame universalumas padaro jį vienu iš mūsų mėgstamiausių žvejybai naudojant standartinius lydekos masalus.

Kaina 109,00 €
 • Nauja

Spiningai

Spiningas Sakura „Ionizer Power Game“ serija sukurta mėgstantiems didelius jaukus, XXL masalą ir  spiningo masalus. Šie masalai dabar yra neatsiejama žvejų, kurie specializavosi trofėjinių lydekų žvejyboje.

Kaina 149,00 €
 • Nauja

Kabliukai

Sakura Trout Assist Hook yra kabliukai, specialiai sukurtas upėtakių ir lašišinių žuvų žvejojimui. Trout Assist Hook kabliukai yra lengvi ir labai tvirti.

Kaina 9,00 €
 • Nauja

Suktukai, segtukai, žiedeliai blizgėms

Mažesni Sakura sektukų Nice Snap dydžiai 000 ir 00 idealiai tinka mini kietiems masalams, kurie neturi būti išbalansuoti ar per daug apkrauti, kad išliktų veiksmingi. Vidutinio ir didelio dydžio jaukai, tiks atsižvelgiant į jų dydį - 0-3, gėlavandeniai plėšrūnai.

Kaina 1,50 €
 • Nauja

Neperšlampami maišai ir dėklai

Neperšlampamas dėklas Sakura Waterproof Bag 23.5 x 18.5cm skirtas apsaugoti jūsų svarbius dokumentus nuo vandens. viskam, kas turi likti sausa!

Kaina 7,80 €
 • Nauja

Guminukai žvejybai

Guminukas Sakura „Gobygo“, lankstus minkštas masalas. Šis guminukas Labai patinka upėtakiams, ešeriams, lydekoms ir starkiams! Atraskite naujus dydžius ir spalvų pasirinkimą pagal drumstumo lygį.

Kaina 7,00 €
 • Nauja

Guminukai žvejybai

Guminukas Sakura „Gobygo“, lankstus minkštas masalas. Šis guminukas Labai patinka upėtakiams, ešeriams, lydekoms ir starkiams! Atraskite naujus dydžius ir spalvų pasirinkimą pagal drumstumo lygį.

Kaina 7,60 €
 • Nauja

Vobleriai Sakura

Vobleris Sakura Phoxy Minnow Area 50S 40 mm, sukurtas upėtakiams žvejoti, adaptuotas "Trout Area" upėtakių gaudymo varžyboms. Fluoroscensinis apšvietus UV spinduliais.

Kaina 9,90 €
 • Nauja

Vobleriai Sakura

Skęstantis Vobleris Sakura Phoxy Minnow HW S 50 (50 mm – 4,5 g) specialiai sukurtas upėtakiams. nepriekaištingas balansas ir puikus dizainas kabant tiek apie voblerio formą tiek apie spalvinę gamą 

Kaina 9,90 €
 • Nauja

Vobleriai Sakura

Skęstantis Vobleris Sakura PHOXY MINNOW HW S  62mm 6,5g specialiai sukurtas upėtakiams. nepriekaištingas balansas ir puikus dizainas kabant tiek apie voblerio formą tiek apie spalvinę gamą 

Kaina 11,90 €
 • Nauja

Vobleriai Sakura

Iš didelio tankio putų poliuretano pagamintas Sakura „Gemibug“ vobleriai yra labai maloni vabzdžių imitacija, naudojama žvejojant šapalus, upėtakius ar ešerius - visi trys ypač mėgsta tokio tipo masalus!

Kaina 10,30 €
 • Nauja