Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Atraktorius Tandem Baits Master MIX Pawder 250g
Atraktorius Tandem Baits Master MIX Pawder 250g

Kvapai žvejybai

Atraktorius Tandem Baits Master MIX Pawder 250g

11-0094
Tandem Baits
1,50 €
Su mokesčiais

Atraktorius „Master Mix Powder“ yra aukščiausios kokybės milteliai - jis praturtina jauko kvapą ir skonį. Jis pasižymi intensyviu aromatu ir ilgalaikiu poveikiu. Tai greitai pritraukia žuvis į jaukų lauką ir sustabdo jas ten kelioms valandoms.

Atraktorius Tandem Baits Master MIX Pawder 250g

Atraktorius „Master Mix Powder“ yra aukščiausios kokybės milteliai - jis praturtina jauko kvapą ir skonį. Jis pasižymi intensyviu aromatu ir ilgalaikiu poveikiu. Tai greitai pritraukia žuvis į jaukų lauką ir sustabdo jas ten kelioms valandoms.

„Master Mix“ miltelių sudėtis buvo sukurta atsižvelgiant į atskirų žuvų rūšių skonį ir aromatą.

Kaip juo naudotis? Nieko paprastesnio - „Master Mix“ milteliai turėtų būti sumaišyti su sausu arba šlapiu masalu prieš pat formuojant kukulius.

Siūloma dozė: 5–7 kg masalo masės.