Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Tandem Baits

Magento Commerce

Firmos "TANDEM BAITS" gaminami visaverčiai karpių žvejybai skirti baltyminiai kukuliais, efektyviūs "pop upsai", fantastiškos minkštosios peletes, pašariniai baltyminiai kukuliai ir paletės, melasos ir daugelis kitų produktų jau mūsų parduotuvėse !!! Atrodo neįtikėtina, tačiau klientų pasitikėjimas yra didžiausias kiekvienos įmonės potencialas, be jo nėra ilgalaikės sėkmės. Su nenusakomu pasitenkinimu galime pasakyti, kad klientai tikrai pasitiki "Tandem Baits" produkcija. Kontroliuojama kokybė yra tik dar vienas šios veiklos elementas. Principas yra paprastas - kiekvienas produktas su „Tandem Baits" ženklu atitinka aukščiausius kokybės standartus, jis tiesiog yra geriausias savo klasėje.

Boiliai

Maksimaliai efektyvūs "Tandem Baits" baltyminiai kukuliai "EURO BOILIES" 18mm /1kg Šie "Tandem Baits Euro Boilies“ baltyminiai kukuliai yra neginčijamas lyderis rinkoje. Jie paneigė mitą, kad baltyminiai kukuliai turi būti labai brangus jaukas ar masalas. 

Kaina 9,50 €

  Boiliai

  Įvairių saldžių vaisių skonių ir skirtingo skersmens "Tandem Baits" jaukinimo boilių mišinys karpiams Mix Fruit&Sweet (saldūs vaisiai), 10kg

  Kaina 52,00 €

   Peletės

   Įvairių saldžių vaisių skonių ir skirtingo skersmens "Tandem Baits" jaukinimo pelečių (granulių) mišinys karpiams Mix Fruit&Sweet, 10kg

   Kaina 25,50 €

    Peletės

    "Tandem Baits kietosios pašarinės peletės "SuperFeed Micro Pellet" 6mm skersmens.  specializuotos, labai suslėgtos granulės, savo sudėtyje turinčios aliejinių augalų sėklų, aliejų, žuvų miltų, grūdinių rupinių, mineralų ir vitaminų.

    Kaina 7,90 €
     4 spalvos

     Dirbtiniai masalai

     Dirbtinis masalas "Tandem Baits Zig-Balls" 10mm galima naudoti ant kabliuko ar plauko sistemėlei. Jie gali būti naudojami vieni arba derinant kombinacijas su pop-up'ais, kitais boiliais ar dirbtiniais masalais.

     Kaina 3,60 €
      3 spalvos

      Dirbtiniai masalai

      Dirbtinis masalas, plaukiantis kukurūzas "Tandem Baits Signal Clone Corn" įvairiems žvejybos metodams.

      Kaina 3,50 €

       Boiliai

       Boiliai andem Baits Method Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies yra 8 mm skersmens, plaukiantys kabliuko masalai, jie pasižymi ypač pastebima spalva, sukuriančia vaizdinį signalą, kuris vilioja žuvis.

       Kaina 6,30 €

        Boiliai

        Boiliai „Perfection Pop Up“ yra naujos kartos plūduriuojantys baltyminiai kukuliai, puikus ultra lengvas geriausios kokybės ingredientų mišinys: atraktoriai, ekstraktai ir aromatai, garantuojantys sėkmę vandenyse.

        Kaina 6,00 €

         Boiliai

         Boiliai "Tandem Baits Method Feeder Micro Boilies“ yra specialiai pagaminti "method feeder" žvejybos būdui, tai ypač patrauklūs nedidelio skersmens skęstantys baltyminiai kukuliai.

         Kaina 2,90 €

          Pavadėliai su kabliuku

          Method feeder pavadėlis su kabliuku Tandem Baits Push Stop Rig Braid 8cm ir plauko sistemėle iš aukštos kokybės manofilamentinio valo. Method Feeder Push Stop Rig - paruoštas žvejybai pavadėlis su kabliuku ir plauku ir su daugkartinio naudojimo fiksatoriumi dugninei sistemėlei, puikiai tinkantis method feeder žvejybos būdui.

          Kaina 3,00 €

           Boiliai

           Boiliai Tandem Baits „Carp Food Perfection Mini Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą. 50g.

           Kaina 4,19 €

            Peletės

            Tandem Baits Mini Fluo Dumbells floating 30g peletės Dėl puikaus matomumo, plūdrumo ir intensyvaus kvapo „Mini Dumbells“ yra tiesiog puikus masalas. "Tandem Baits" komanda remdamasi ilgamete patirtimi kuriant karpinius masalus sukūrė „SuperFeed Fluo Mini Dumbells Floating“ plaukiančias peletes.

            Kaina 5,40 €

             Boiliai

             Boiliai Tandem Baits SuperFeed Mini Diffusion Pop-Up 12mm/30g jaukai, turintys daug kvapų, ekstraktų ir skonio priedų, kurie stipriai veikia žuvį. Juose taip pat yra vandenyje aiškiai matomų dažų, kurie, išleidę jį iš masalo, sukuria fluorescuojantį debesį, efektyviai pritraukdami aplink einančias žuvis.

             Kaina 6,30 €

              Boiliai

              boiliai Tandem Baits Carp Food Perfection Pop-Up 16mm 70g  yra labai stabilūs vandenyje, jie gali lengvai atlaikyti 24 valandas, neprarasdami plūdrumo ir intensyvios spalvos.

              Kaina 8,50 €

               Boiliai

               „Method & Feeder Pop-up Micro Chunks“ yra plūduriuojantys boiliai, kurie sukurti karpiams. Itin intensyvi fluo spalva, taip pat „išplauta - išblukusi“ ir labai didelis prisotinimas „Micro Chunks“ pritraukėjais užtikrins, kad nė vienas karpis nepraeitų abejingai.

               Kaina 5,40 €

                Kibirai ir mailinės

                Žvejybos kibiras Tandem Baits 10L yra ypač stabilūs ir puikiai tinka saugiai transportuoti ar laikyti boilius, paruoštus pašarus, maisto produktus ir kt.

                Kaina 11,00 €

                 Kibirai ir mailinės

                 Žvejybos kibiras Tandem Baits 17L yra ypač stabilūs ir puikiai tinka saugiai transportuoti ar laikyti boilius, paruoštus pašarus, maisto produktus ir kt.

                 Kaina 14,50 €

                  Feeder tipo

                  Žiedo pavidalo šėryklos svoris sukoncentruotas jos apačioje padidina užmetimo nuotolį ir pagerina jo tikslumą esant šoniniam vėjui. Šėrykla greitai užpildoma jauku, o tai ypač svarbu varžybų metu.

                  Kaina 2,00 €

                   Šėryklos

                   Tolimo užmetimo šėrykla Phantom Dystans Mini raketa skirta kukuliams, sėkloms, skystų priedų granulėms. Jo metimo  nuotolis siekia apie 80 metrų.

                   Kaina 2,30 €

                    Boiliai

                    Method & Feeder Diffusion Micro Pop-Up – tai boiliai, kurie sukurti remiantis ilgamete karpių masalo projektavimo patirtimi. Žūklėse jie pasiteisina tiek su šėryklėlės metodikos technika, tiek su kitais gruntiniais metodais. Itin intensyvi fluo spalva ir labai didelis prisotinimo lygis atraktoriais reiškia, kad joks karpis neliks abejingas.

                    Kaina 6,50 €

                     Peletės

                     Carp Pellet XL yra fantastiškos ir efektyvios žvejybos granulės už sensacingą kainą. Tinkamai paruoštos, jos efektyviai perneša didelį kiekį jauko medžiagos. Toks gigantiškas suspaudimas leidžia į granules patalpinti didelę aliejaus ir melasos dozę, kurie yra stiprūs pritraukėjai, intensyviai viliojantys žuvis ir efektyviai gerinantys granulių darbą. Puikiai tinka karpiams ir amūrams! Taip pat puikiai tiks sumedžioti dailiuosius karšius, lynus ir jauniklius.

                     Kaina 19,90 €

                      Kvapai žvejybai

                      Euro Booster XXL yra tankaus pagrindo skystas intensyvaus aromato žvejybos atraktorius. Jame yra optimali sudedamųjų dalių sudėtis, įskaitant geriausius aromatus ir natūraliuosius cukrus, kurie yra stiprūs žuvų maitinimosi stimuliatoriai.

                      Kaina 11,00 €

                       Jaukų priedai

                       Tunelinė PVA sistema yra puikus, daugiafunkcinis sprendimas, užtikrinantis lengvą tinklelio papildymą jauku ir jo apsaugą nuo drėgmės – tinklas laikomas plastikiniame vamzdelyje. 7 metrų ilgio PVA tinklelis ištemptas virš plastikinio vamzdžio, todėl į jį kur kas lengviau supilti gruntinį masalą: rutuliukus, granules ir kt.

                       Kaina 9,00 €

                        Peletės

                        Carp Pellet XL yra fantastiškos ir efektyvios žvejybos granulės už sensacingą kainą. Tinkamai paruoštos, jos efektyviai perneša didelį kiekį jauko medžiagos. Toks gigantiškas suspaudimas leidžia į granules patalpinti didelę aliejaus ir melasos dozę, kurie yra stiprūs pritraukėjai, intensyviai viliojantys žuvis ir efektyviai gerinantys granulių darbą. Puikiai tinka karpiams ir amūrams! Taip pat puikiai tiks sumedžioti dailiuosius karšius, lynus ir jauniklius.

                        Kaina 19,00 €

                         Peletės

                         Tandem Baits SuperFeed Micro Pellets peletės yra specializuotos, labai suspaustos žvejybos granulės, kurių sudėtyje yra aliejinių augalų sėklų produktų, žuvų taukų ir miltų, mineralų bei vitaminų. Tinkamas gamybos procesas, kai žaliavos yra termiškai ir slėgiu apdorojamos, leidžia sukurti puikiai subalansuotą gruntinį masalą-peletes, kurios karpių nesotina, o nuolat skatina maitintis. SuperFeed Micro Pellet sudėtyje yra labai koncentruotų atraktorių, kurie lėtai išleidžiami vandenyje, efektyviai privilioja žuvis į kibimo tašką.

                         Kaina 7,90 €

                          Peletės

                          Tandem Baits SUPERFEED HOOK FATTY PELLET yra aukščiausios kokybės žvejyboje naudojamos peletės. Šios itin patrauklios karpiams tinkamos peletės, puikiai tinka daugeliui žvejybos būdų.

                          Kaina 6,50 €

                           Kvapai žvejybai

                           Diffusion Turbo Booster yra puikus, daugiafunkcis žvejybos atraktorius, efektyviai pritraukiantis žuvis žūklės metu. Patikimas įrankis, kuris padės jūsų jaukui išsiskirti iš kitų. Rekomenduojamas karpinių žuvų gaudymui "feeder" metodo technika. Didelis kvapiųjų medžiagų kiekis, žuvies ir vėžiagyvių ekstraktai bei kvapiųjų medžiagų priedai sustiprina atraktoriaus poveikį, ir padidina masalo patrauklumą.

                           Kaina 8,50 €

                            Kvapai žvejybai

                            Atraktorius Master Mix Groundbait Booster XXL yra aukščiausios kokybės skystas žūklės aromatas, praturtinantis masalą kvapu ir skoniu, todėl žuvis tampa nenugalima.

                            Kaina 11,00 €

                             Graibštai

                             Patikrinta naujų graibštų serija Enforcer XT pagaminta atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Graibšto konstrukcija buvo pagaminta iš dar geresnių medžiagų, kurių dėka jos yra tvirtesnės ir užtikrina saugų žuvies iškrovimą. Su šiuo graibštu galite būti tikri, kad žūklė bus dar paprastesnė ir laimikis neišsprūs iš rankų.

                             Kaina 75,90 €

                              Boiliai

                              Pagaminti iš riebaus, daug baltymų ir maistinių medžiagų turinčio mišinio, kuriame gausu riebių grūstų sėklų, grūdų, pieno miltelių ir ekstraktų boiliai yra itin aukštos klasės. Žuvies skonių sudėtyje yra aukštos kokybės žuvų miltų ir aliejaus bei hidrolizuotų kepenų. Gamybos etape užtikriname, kad boiliai būtų pilni atraktorių ir maistinių medžiagų. Šie boiliai yra visavertis maistas, kuris labai gerai virškinamas, todėl žuvys noriai grįžta į vietas, kuriose yra kibimas. 

                              Kaina 9,50 €

                               Feeder tipo

                               Rtulio pavidalo šėryklos svoris sukoncentruotas jos apačioje padidina metimo nuotolį ir pagerina užmetimo tikslumą esant šoniniam vėjui. Metalinė, tinklinė, tvirta ir kokybiška  konstrukcija neleeidžia šėryklai deformuotis, o juoda neblizgi spalva nebaido žuvų žvejojant sekliame vandenyje

                               Kaina 1,90 €

                                Boiliai

                                BoiliaiTandem Baits „Mini Oil Hookers“ yra masaliniai (kabliuko), specialios sudėties, skęstantys, 12 mm skersmens baltyminiai kukuliai turintys intensyvų, pritraukiantį aromatą

                                Kaina 5,40 €

                                 Dėžutės žvejybai

                                 Specializuota dėžutė "Method Disc Rig Box" su 12 ritinėlių skirtų surištiems pavadėliams laikyti.

                                 Kaina 8,00 €

                                  Pavadėliai su kabliuku

                                  Fyderinis pavadėlis Tandem Baits Push Stop Rig 30cm su kabliuku ir plauko sistemėle iš aukštos kokybės manofilamentinio valo.

                                  Kaina 3,00 €

                                   Kvapai žvejybai

                                   Atraktorius „Master Mix Powder“ yra aukščiausios kokybės milteliai - jis praturtina jauko kvapą ir skonį. Jis pasižymi intensyviu aromatu ir ilgalaikiu poveikiu. Tai greitai pritraukia žuvis į jaukų lauką ir sustabdo jas ten kelioms valandoms.

                                   Kaina 1,50 €
                                    Boiliai Tandem Baits Mix fish 10kg
                                    Šiuo metu neturime

                                    Boiliai

                                    Boiliai su žuvies aromatu ir skirtingo skersmens "Tandem Baits" jaukinimo baltyminių kukulių mišinys karpiams žuvies skonis 10kg  Mix Fish  (mišinys su žuvies aromatu) skirtas šaltajam žūklės periodui (vėlyvas ruoduo/ ankstyvas pavasaris).

                                    Kaina 52,00 €

                                     Peletės

                                     Skirtingo skersmens "Tandem Baits"Mix Fish 10kg jaukinimo pelečių (granulių) mišinys karpiams (mišinys su žuvies aromatu) skirtas šaltajam žūklės periodui (vėlyvas ruoduo/ ankstyvas pavasaris). Puikus jaukinimo mišinys labai patrauklia kaina.

                                     Kaina 25,50 €

                                      Karpinės ritės

                                      Tai karpinė ritė kurioje dera funkcionalumas, gera kokybė, pakankama galia ir priimtina kaina. Taip taip, tokia ritė egzistuoja - tai "Enforcer LC10000"! Svarbiausi šios ritės vidinio mechanizmo komponentai yra pagaminti iš patvaraus nerūdijančio plieno užtikrinančio ilgą ir patikimą veikimą kai ritė, net ir ilga laiką, dirba didelės apkrovos sąlygomis.

                                      Kaina 75,00 €

                                       Kvapai žvejybai

                                       Kanapės – vienas geriausių karpinių masalų, o iš jų gaunamas aliejus – jų veiksmingumo esmė. Tai idealus priedas prie karpių dietos, turtingas vitaminų ir Omega 3 rūgščių. Maistingumas, kanapių kvapas ir skonis padidins kiekvieno masalo efektyvumą. Puikiai tinka naudoti ištisus metus.

                                       Kaina 14,50 €
                                        Peletės Tandem Baits Carp XL 8mm/5 kg, saldus kukurūzas
                                        Šiuo metu neturime

                                        Peletės

                                        Carp Pellet XL yra fantastiškos ir efektyvios žvejybos granulės už sensacingą kainą. Tinkamai paruoštos, jos efektyviai perneša didelį kiekį jauko medžiagos. Toks gigantiškas suspaudimas leidžia į granules patalpinti didelę aliejaus ir melasos dozę, kurie yra stiprūs pritraukėjai, intensyviai viliojantys žuvis ir efektyviai gerinantys granulių darbą. Puikiai tinka karpiams ir amūrams! Taip pat puikiai tiks sumedžioti dailiuosius karšius, lynus ir jauniklius.

                                        Kaina 15,50 €

                                         Kvapai žvejybai

                                         SuperFeed PVA Stick Booster yra PVA atraktorius, kurį galima pritaikyti labai įvairiai. Puikiai tinka maišyti PVA lazdeles, granules, rutuliukus ir sėklas. Galima naudoti su PVA tinkleliais ir maišeliais. Ypatinga Skysto PVA Stick Booster savybė yra ta, kad jis sulėtina PVA tirpimą. Užtenka PVA tinklelį padengti gelio atraktoriaus sluoksniu, kuris net keturis kartus padidins jo ištirpimo laiką, leisdamas pasiekti dugną ir apeiti masalą.

                                         Kaina 15,00 €

                                          Kvapai žvejybai

                                          SuperFeed Pure – tai natūralus intensyvaus aromato aliejus, itin efektyvus karpių pritraukime.

                                          Kaina 6,50 €

                                           Peletės

                                           Carp Pellet XL yra fantastiškos ir efektyvios žvejybos granulės už sensacingą kainą. Tinkamai paruoštos, jos efektyviai perneša didelį kiekį jauko medžiagos. Toks gigantiškas suspaudimas leidžia į granules patalpinti didelę aliejaus ir melasos dozę, kurie yra stiprūs pritraukėjai, intensyviai viliojantys žuvis ir efektyviai gerinantys granulių darbą. Puikiai tinka karpiams ir amūrams! Taip pat puikiai tiks sumedžioti dailiuosius karšius, lynus ir jauniklius.

                                           Kaina 15,50 €

                                            Peletės

                                            Carp Pellet XL yra fantastiškos ir efektyvios žvejybos granulės už sensacingą kainą. Tinkamai paruoštos, jos efektyviai perneša didelį kiekį jauko medžiagos. Toks gigantiškas suspaudimas leidžia į granules patalpinti didelę aliejaus ir melasos dozę, kurie yra stiprūs pritraukėjai, intensyviai viliojantys žuvis ir efektyviai gerinantys granulių darbą. Puikiai tinka karpiams ir amūrams! Taip pat puikiai tiks sumedžioti dailiuosius karšius, lynus ir jauniklius.

                                            Kaina 15,50 €

                                             Kvapai žvejybai

                                             CSL – sirupas (Corn Steep Liquor) yra šalutinis kukurūzų perdirbimo produktas, turintis stiprų, būdingą fermentuoto alaus kvapą ir rūgštų kartoką skonį. Skysto maisto forma, maistingas tirpių kukurūzų ingredientų koncentratas, kuriame yra daug baltymų (19%), cukrų, vitaminų ir mineralų. Vienas geriausių karpių papildų pastaraisiais metais.

                                             Kaina 10,00 €

                                              Graibštai

                                              Graibštas karpiams Tandem Baits Carp Hunter. Graibštas turi nuimamą rankeną. Graibštas turi minkštą, sustiprintą tinklelį, kuris užtikrins laimikio saugumą.

                                              Kaina 34,90 €

                                               Jaukų priedai

                                               Tunelinė PVA sistema yra puikus, daugiafunkcinis sprendimas, užtikrinantis lengvą tinklelio papildymą jauku ir jo apsaugą nuo drėgmės – tinklas laikomas plastikiniame vamzdelyje. 7 metrų ilgio PVA tinklelis ištemptas virš plastikinio vamzdžio, todėl į jį kur kas lengviau supilti gruntinį masalą: rutuliukus, granules ir kt.

                                               Kaina 10,00 €

                                                Karpinės ritės

                                                LCX10000 yra ritės tipas, kuris susidoros su visais Jūsų iškeltais iššūkiais karpių žvejyboje! Tobulas ritės modelis karpinei žvejybai. Dėka tvirto ritės korpuso ir „nesunaikinamos“ pavaros, žūklės procesas bus lengvas ir malonus. Rankiniu būdu uždaromas užraktas, kurio staigus trenksmas nenustebins net ir stipriausių metimų metu. Kovos metu „Quick Drag“ padės greitai reaguoti į bet kokią situaciją.

                                                Kaina 110,00 €

                                                 Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                                 Puikus žvejybos krepšys karpininkams, idealiai tinkantis žūklės įrangos ir priedų transportavimui bei laikymui. Krepšys žvejybsai pagamintas iš beveik nesunaikinamos medžiagos – Duranylon 1680D, leis naudoti jį daugelį metų. Vidutinio dydžio krepšyje yra pagrindinis skyrius, didelė priekinė kišenė ir dvi erdvios šoninės kišenės. Jo privalumas – plačiai atsidarantis pagrindinio skyriaus viršus, leidžiantis greitai patekti į vidų ir lengvai apžiūrėti turinį.

                                                 Kaina 73,80 €

                                                  Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                                  Krepšys pagamintas iš vandeniui atsparios Duranylon 1680D medžiagos, kuri užtikrina ilgaamžiškumą. Visas krepšys sutvirtintas per visą ilgį prisiuvus nešiojimo dirželius, kurie papildomai apsaugo nuo plyšimo dėl svorio kritiškiausiose vietose. Skyrelis viduje išklotas termo medžiaga, kurios dėka galima palaikyti žemesnę temperatūrą ir švarą. Siekiant padidinti žvejo patogumą, krepšyje yra patogios rankenos ir petnešėlė su stora, briaunota pagalvėle, kuri išlaiko jį vietoje einant.

                                                  Kaina 54,90 €

                                                   Žvejo Kuprinės, krepšiai

                                                   Krepšyje yra trys skyriai su Velcro, kuriuos galite išdėstyti bet kokia konfigūracija arba naudoti skyrelį be jų. Du slankikliai suteikia lengvą ir greitą prieigą prie turinio, o patogi ir patvari rankena leidžia lengvai nešiotis. Krepšys turi papildomą kišenę po viršumi, skirta smulkiems aksesuarams, užsegamą užtrauktuku. Visas krepšys pagamintas iš labai tvirtos Duranylon 1680D medžiagos, kuri garantuoja patvarumą.

                                                   Kaina 19,90 €

                                                    Smulkmenos žvejybai

                                                    „Method Feeder Push Stop“ yra specializuoti metodo Stoperiai. Jie leidžia labai greitai užblokuoti masalus Puikiai tinka žvejoti su boiliais, granulėmis ir peletėmis. Fluo rožinė spalvos.

                                                    Kaina 1,00 €

                                                     Filtruoti pagal

                                                     Kategorijos
                                                     Kaina
                                                     Filtruoti