Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Žvejo kuprinė Sakura Hiker Pack 2dalių
  • Žvejo kuprinė Sakura Hiker Pack 2dalių
Žvejo kuprinė Sakura Hiker Pack 2dalių

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo kuprinė Sakura Hiker Pack 2dalių

27-0644
SAKURA
105,50 €
Su mokesčiais

Tvirta ir neperšlampama Žvejo kuprinė Sakura Hiker Pack 2dalių, klasikinė kuprinė ir priekinė krūtinės krepšys. 


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Žvejo kuprinė Sakura Hiker Pack 2dalių

Turėdama didelę talpą ir sumanų moduliškumą, „Hiker Pack“ leis jums neštis visą reikalingą įrangą ilgiems užsiėmimams ir susidurti su bet kokia situacija žvejybos turnyrų metu (žvejyba mieste ir kt.).

Tvirta ir neperšlampama kuprinė dėl įmontuoto poliesterio 600 dvigubo sluoksnio PVC. Jame yra daugybė „tinklelių“ vietų, kad būtų patogiau, tačiau neribojamas kvėpavimas.

Lengva nuimti priekinė jos dalies krepšį ir gauti „klasikinę“  žvejo kuprinę. Naudodami du šiam tikslui skirtus paminkštintus dirželius, galite naudoti šį krūtinės krepšį, patogų trumpiems užsiėmimams. „Hiker Pack“, aprūpintas daugybe kišenių ir skyrių meškerėms ar meškerykočiams laikyti, be jokios abejonės, bus žvejų žygeivių sąjungininkas.