Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0
  • Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0
  • Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0
Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0

Žvejo Kuprinės, krepšiai

Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0

27-0643
SAKURA
75,40 €
Su mokesčiais

Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0 „Sakura“ kuprinės ir krepšio derinys, kurio priekyje yra dvi didelės pakuotės, kuriose kartu yra 6 daiktadėžės ant vartotojo krūtinės ir 2 didelės neperšlampamos užsegamos kišenės galinėje kuprinėje.


Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Žvejo kuprinė Sakura Chest Packer 2.0

„Sakura“ kuprinės ir krepšio derinys, kurio priekyje yra dvi didelės pakuotės, kuriose kartu yra 6 daiktadėžės ant vartotojo krūtinės ir 2 didelės neperšlampamos užsegamos kišenės galinėje kuprinėje. Tai ne mažiau lengva ir patogi. Neperšlampama, kuprinė lydės jus visur per jūsų braidymo žūklėje.

Šioje lengvai reguliuojamoje kuprinėje yra daug vietos braidymui gėlame ar druskingame vandenyje, kartu su atrama ir ištraukiamu „zinger“ spaustuku, leidžiančiu patogumą ir tikslą pakeisti taip, kad tiktų.

Matmenys (cm):

Priekiniai krepšiai: 23 x 17 x 12

Galinė kuprinė: 33 x 25 x 15