Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Dėklas meškerėms 3 skyrių Dragon 130-165 cm
 • Dėklas meškerėms 3 skyrių Dragon 130-165 cm
Dėklas meškerėms 3 skyrių Dragon 130-165 cm

  Meškerių dėklas

  Dėklas meškerėms 3 skyrių Dragon 130-165 cm

  24-890111
  DRAGON
  65,50 €
  Su mokesčiais

  Minkštas trijų skyrių meškerių dėklas Dragon, kuriame tilps keli pilni meškerių komplektai su ritėmis. Skyriai yra atskirti vienas nuo kito kietomis pertvaromis, kurių negalima pažeisti, todėl meškerių komplektai bus transportuojami saugiai.

  Dėklas meškerėms 3 skyrių Dragon 130-165 cm

  Minkštas trijų skyrių meškerių dėklas Dragon, kuriame telpa keli pilni meškerių komplektai su ritėmis. Skyriai yra atskirti vienas nuo kito kietomis pertvaromis, kurių negalima pažeisti, todėl meškerių komplektai bus transportuojami saugiai. Dėklas ypatingas savo konstrukcija ir pagamintas iš nepralaidaus vandeniui, ir labai tvirto neilono Oxford 2006. Dėklas turi standžią pertvarą , kuri atskiria kiekvieną skyrių apsaugodama nuo pažeidimų, o užtrauktukai yra kokybiški Japonijos firmos YKK. Šoninėje kišenėje lengvai telpa keli žvejybiniai stoveliai ir kiti priedai. Dėka patogaus, reguliuojamo diržo per petį, dėklas gali būti dėvimas ant nugaros arba tradiciškai imamas už rankenų.