Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Nauja

Meškerių dėklas

Dėklas meškerėms 3 skyrių Dragon 130-165 cm

24-890111
DRAGON
65,50 €
Su mokesčiais

Minkštas trijų skyrių meškerių dėklas Dragon, kuriame tilps keli pilni meškerių komplektai su ritėmis. Skyriai yra atskirti vienas nuo kito kietomis pertvaromis, kurių negalima pažeisti, todėl meškerių komplektai bus transportuojami saugiai.

Jau dirba VISOS Rovana parduotuvės! Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Mažeikiuose.

Dėklas meškerėms 3 skyrių Dragon 130-165 cm

Minkštas trijų skyrių meškerių dėklas Dragon, kuriame telpa keli pilni meškerių komplektai su ritėmis. Skyriai yra atskirti vienas nuo kito kietomis pertvaromis, kurių negalima pažeisti, todėl meškerių komplektai bus transportuojami saugiai. Dėklas ypatingas savo konstrukcija ir pagamintas iš nepralaidaus vandeniui, ir labai tvirto neilono Oxford 2006. Dėklas turi standžią pertvarą , kuri atskiria kiekvieną skyrių apsaugodama nuo pažeidimų, o užtrauktukai yra kokybiški Japonijos firmos YKK. Šoninėje kišenėje lengvai telpa keli žvejybiniai stoveliai ir kiti priedai. Dėka patogaus, reguliuojamo diržo per petį, dėklas gali būti dėvimas ant nugaros arba tradiciškai imamas už rankenų.