Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Valas Dragon Hm8X P.E. Braid 135m
Valas Dragon Hm8X P.E. Braid 135m

  Valai

  Valas Dragon Hm8X P.E. Braid 135m

  24-13830
  DRAGON
  45,00 €
  Su mokesčiais

  Pintas valas pagamintas Japonijoje "Toray Internacional, Inc." kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto su amilanu (aramido pluoštu patentuotu Toray bendrovės) naudojant moderniausią aštuongyslę pynimo technologiją.

  Valas Dragon Hm8X P.E. Braid 135m

  Ieškant rangovų naujų pintų valų gamybai, DRAGON kompanija bendradarbiauja su Japonijos įmone "Y.G.K." Medžiagą pintų valų gamybai tiekia kompanija "Nippon Dyneema Co", kuri priklauso Japonijos kompanijai  " Toyobo". Vienas naujausių pintų valų yra HM8x Forte . Jis pagamintas Japonijoje "Toray Internacional, Inc." kompanijoje iš II kartos labai plono ir stipraus HPPE mikropluošto su amilanu (aramido pluoštu patentuotu Toray bendrovės) naudojant moderniausią aštuongyslę pynimo technologiją. Naujas HM8X Forte pintas valas yra dar atsparesnis nepalankiems išorės veiksniams, dėl to ilgaamžiškesnis ir gali būti naudojamas ne  vieną sezoną. HM8X Forte pynė yra labai atspari trinčiai ir visiškai nepraranda stiprumo tinkamai rišant mazgus. Teisingai užrišto mazgo stiprumas beveik identiškas linijiniam valo stiprumui. HM8X Forte yra visiškai apskrito skerspjūvio, minkštas ir šilkinis liečiant, todėl įgalina atlikti  ilgesnius ir tikslesnius metimus. Speciali valo paviršiaus struktūra apsaugo nuo susipainiojmo atliekant metimus net esant stipriems priešpriešiniams vėjo gūsiams. Suvyniotas po 135m yra pilkos ir oranžinės spalvos.