Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Valas Robinson Pro Match  150MT
Valas Robinson Pro Match  150MT

Valai

Valas Robinson Titan Power Method Feeder 150MT

58-06948
ROBINSON
2,50 €
Su mokesčiais

Valas Robinson Titan Power Method Feeder  150MT  yra mūsų naujas pasiūlymas žvejams, žvejojantiems  šiuo metodu ir kitais feeder metodais. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, rudos spalvos, ir yra nematomas vandenyje.

Valas Robinson Titan Power Method Feeder  150MT

Titan Power Method Feeder“ yra mūsų naujas pasiūlymas žvejams, žvejojantiems  šiuo metodu ir kitais feeder metodais. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, rudos spalvos, ir yra nematomas vandenyje. Tikslus valo skersmens kalibravimas per visą ilgį užtikrina išskirtinį paviršiaus glotnumą, dėl kurio galime padaryti ilgus ir tikslius metimus. Labai stiprus ant šlapio mazgo.

Spalva:ruda