Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
 • Valas Robinson Pro Match 150MT
Valas Robinson Pro Match 150MT

  Valai

  Valas Robinson Titan Power Method Feeder 150MT

  58-06948
  ROBINSON
  2,50 €
  Su mokesčiais

  Valas Robinson Titan Power Method Feeder yra mūsų naujas pasiūlymas žvejams, žvejojantiems  šiuo metodu ir kitais dugninės žvejybos būdais. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, rudos spalvos, ir yra nematomas vandenyje.

  Valas Robinson Titan Power Method Feeder 150.

  Valas Robinson Titan Power Method Feeder yra mūsų naujas pasiūlymas žvejams, žvejojantiems  šiuo metodu ir kitais dugninės žvejybos būdais. Labai patvarus, atsparus žalingiems UV spinduliams, rudos spalvos, ir yra nematomas vandenyje. Tikslus valo skersmens kalibravimas per visą ilgį užtikrina išskirtinį paviršiaus glotnumą dėl to galima atlikti ilgus ir tikslius metimus. Labai stiprus mazguose (rišant būtina sudrėkinti). Rudos spalvos, ritinėlyje 150m valo.